Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
16. okt 2009

klaudi, no mate to dobre premyslene, tak drzim palce, nech vsetko vyjde tak, ako ma. 😉 😉

dominka11
16. okt 2009

dobre ranko sa praje 😉

dominka11
16. okt 2009

dnes je tu volajako prázdno. Čo všetky spíte v tomto peknom počasí? 😝 😀
akurát som našla stránku ganelli, tak rozmýšlam, že vyskúšam, či to je ozaj taká super novinka.

zuzu80
16. okt 2009

domi, idem okukat co je to ganelli 😉

zuzu80
16. okt 2009

no uz som okuki....to je akoze skladna vizazistka do vrecka 😉 - zaujimave

imis
16. okt 2009

Cahojte vrable!
Uz som tu aj ja,ale uz asi vikendujete,co? No nic,tak ja len tolko,ze vsicko OK,segra prisla,darky doniesla,tak to si splnila. Ale inak je to po 5 rokoch uz typicka germanka umrncana.Niekedy by som ju vycapala po holom. 😀
Luci-taaaaaaaaaaaaaaaktao kocica velika ci bola a ako ti ocka ziaria. No neviem ci sa nedam na vysku nahovorit 😀 😀 😀
Klaudi,prosim ta,kde ti bude lepsie ako v nasom skvelom vchode? 😀 😀 ale nie,spas stranou-super,gratulujem k bytiku. To ste kupili ten na 7 poschodi v 1400 baraku?
No a este idem pozriet,co je to ganelli(ze skladna vizazistka) fiiiiiiiiiiiiha 😉

imis
16. okt 2009

Ahaaaaaaaaaaaaaaaaa,uz viem. Raz tieto nalepovacky ukazovali v telerane,ako to praktikus funguje. No ako sa poznam,ja by som si to nalepila bud nakrivo,alebo naopak. 😎 😀

zuzu80
16. okt 2009

svatka (imis) mi budeme mat rovnaky vizazisticky talent silny....tiez sa mi to nezda dostatocne jednoduche a zrozumitelne...... 😀 😀 😀 😀 😀

vcera si mi chybala v telocvicni....v pondelok je uz o 19,30......ja len aby si nezabudla 😉 🙂

Idem domov kocandy.....manzel ma pozval na veceru (skoru) a potom hor sa na Risa Mullera a potom.......aaach (dieta prazdninuje u babky) 😵

Krasny vikend vsetkym 😎

zuzu80
16. okt 2009

musela som sa vratit 😀 😀 😀 😀 Opravujem: my budeme mat.......to je ta radost zo skoreho odchodu z prace 🙂

imis
16. okt 2009

Teeeeeeeeeeeeda zuzi-ticha zavist. Uzi si krasny vecer aj so svatom 😉 . Nam uz nikto nechce strazit deti(ze ich mame privela),tak my si vyrazime najskor na Simkovu stuzkovu 😀 😀 😀

fiona8
16. okt 2009

Zuzu
pekny vecer 😵
imis
😀
ja hadam budem mat pekny vecer uz buducu sobotu ked pride muzicek......len neviem ci so vsetkym co k tomu patri......6 nediel este nepreslo 😀 😀

klauduska
17. okt 2009

Ahojte Vrable!!!

Ako sa mate?

fionka...ako to zvladate s malym Jurkom?

My dnes ideme o 17,00 do NR porodnice omrknut.... 😵Vcera opat davali levicku porodnicu v spravach,ze ju uz chceli zatvorit,resp. nemocnicu celu,ale NSK vyplatil za nich dlh.....ty kokso,toto zdravotnictvo na Slovensku je ina kava.... 😒

A videli ste toto???Som total nechapala.... 😨 😨 😨

http://tvnoviny.sk/spravy/svet/foto-a-video-bab...

fiona8
17. okt 2009

cau klaudi
no tak to som videla, skoro mi Jurko vypadol z ruk ked sa ten kocik skotulal pod vlak!!! 😨 ☹ ☹ ☹ 😢
ako sa Ti pacilo v porodnici?

dadadulka
autor
19. okt 2009

obré ránko 🙂

dadadulka
autor
19. okt 2009

dobré 😀

dadadulka
autor
19. okt 2009

krpec mi tu ťuká tlačice 😀

retaux
19. okt 2009

Dobré ráno!
Dadu: celkom dobre ťuká, keď vynechal len 1 písmeno 😀

imis
19. okt 2009

Bre ranko Vrable! tak ako?

dadadulka
autor
19. okt 2009

žienky teškám sa, bo nevoľnosti zrejme vytiahli bielu zástavu 🙂
včera mi u maminy zavoňala kooonečne kávička a aj som si z nej chlipla 😵 takmer po 3 mesiacoch 😝
takže dobré znamenie na obzore 😵 😵

dadadulka
autor
19. okt 2009

a svieti nám slniečko 😎 i keď je vonku dosť čerstvo, ale neva... musím skočiť do mesta...

retaux
19. okt 2009

Dnes v noci bolo -0,5. Takže je riadna zima. A asi aj teraz v chládku je len 1 stupeň 😖

imis
19. okt 2009

My sme rano skrabali auto. Esteze nas je tak vela,vzdy tromfneme vsetkych susedopv,ked sa skrabu auta 😀 😀 😀 Ja zimu moc nemusim,uz ratam dni do leta vreluckeho +40 stupnoveho.

zuzu80
19. okt 2009

ahojte dievcence 😉

ja len na kratky skok......dadi super ze novolnosti ta prestali trapit....teraz si uz budes iba tehulkovanie uzivat 😉 a hadam aj castejsie na kona chodit 🙂

juj kosa riadna, teplomer hlasi 1 stupen...travicka vonku je normalne srienou okraslena
Idem s Eliskou k doktorke, lebo kasleme a soplime prvu ligu.......

dadadulka
autor
19. okt 2009

zuzu ojoj, tak malej Eli prajeme rýchle uzdravko, nech chorôbka zmizne ďaleko-preďalekooo... 😉

dadadulka
autor
19. okt 2009

ja tiež mám radšej jar, leto, ale keď je pekná zima, čiže sniežik plus slniečko k tomu, ako na horách,
čerstvý vzduch, všetko je krásne biele...
trochu som sa zasnívala 😀 😀 tak môže byť aj zimuška 🙂

imis
19. okt 2009

Jasne dadus chapem,tehotenske hormony-vsetko vidis krasne. 😀 😀 😀
Baby,taky vikend sme si so segrou uzili,ze sa neviem zaradit. Realita je taka nem dobra ☹ 😀

retaux
19. okt 2009

Zuzu: daj cmuk Eliške od nás, nech sa rýchlo vylieči. 😉

Ani ja zimu nemusím, len takú ako píše Dadu a aj to len tak 2 týždne a dosť 😀

imis
19. okt 2009

Zuzicka,na co toto,ze choroba? Skolka sa prejavuje? Rychle sa vyliecte(teda Eliska,ty dufam neochories)!!!!!

zabinka
19. okt 2009

dobre ranko vrable! 🙂

slniecko nam sice svieti, ale kosa je teda riadna. A ked uz hovorite o zime, tak taku ako popisuje dadu by som brala na cele obdobie zimy a potom sup zase slniecko a teplucko. Ale tie brecky, zimy bez snehu, vietor.... to nemusim. A zboznujem jar, ked sa vsetko prebudza, slniecko hreje........ a snivajme dalej.

zuzi a co to? Eliska je chora? Tak prajem skore uzdravenie. Ja som prihlasila Radka v stredu na plavaren, tak dufam, ze to bude bez nasledkov. Zajtra ideme konecne na plucne, uz som myslela, ze sa toho ani nedockame.

imis, vam je teda hej, ked mas takych pomocnikovc pri skriabani auta!!! My mame jedneho velkeho, ktory sa vola garaz 😀 , ten to isti. Len je momentalne nejako zahrabana vsetkym moznym, len nie autom. Mam taky pocit, ze tento tyzden vypukne velke upratovanie.

dominka11
19. okt 2009

dobre ranečko 😉
zabi, aj my mame takeho pomocníka, len je tiež ešte zaprataný 😝 😀
maly mi pobuchal po klavesnici a užn mi blbne,vynechávaju mii pismena

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre