Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
29. okt 2009

Babulky prosim Vas,nepoznate nejaku babenku bez zaväzkov na najblizsich 6 tyzdnov,ktora by:
- hovorila po nemecky
- mala vztah k detom
- by bola ochotna hned vycestovat na 6 tyzdnov do Nemecka
k super zazobanej rodine s dvomi chalanmi,ktory uz chodia na zakladnu skolu,takze cele doobedia by mala frei.
Ak by ste o niekom z kruhu pribuznych,znamych,susedov vedeli,dajte mi,ked aj cez IP na konovi vediet.

DAKUJEM!

dadadulka
autor
29. okt 2009

Ahojte 🙂

zuzu tak Quelle asi doquellováva, ešteže som zrušila objednávku, by som sa načakalaaaaa...

luci neboj, o chvíľku sa aj tebe uľaví a budeš si tehu vychutnávať 😉

imis takú babu veru nepoznám, jedine žeby som sa ja zbalila a tahet do Deutschlandu na 6 týždňov 😀
inak dobrý ranný sloh 😀 😀 namiesto novín 😀 😉 nebola si ty v minulom živote reportérka Terka na Zobore? 😀

a my dnes ešte segedín budeme dojedať, malý kuracinku a na zajtra by som chcela niečo dobré,
idem kuki receptíky, bo zatiaľ nemám ani šajnu šajnovú...

svoradinka
29. okt 2009

Ahojte 🙂

Dakujem vam zienky.....Matkovi je dnes uz lepsie,este v noci mal teplotu ale vyzera to ze je to uz na dobrej ceste.

Zuzu.....volala som tej pani a objednala som si tortu,pani velmi mila a ochotna mi ju upecie. Dakujem za tip.

Imis....no skoda ze uz nemam o par rockov menej a a bez zavazkov,rada by som sla no a ani tu nemcinu moc neovladam ako pred par rokmi,vysla som z cviku 😵 A ako dopadlo vcerajsie stretnutie s Jeziskom?

zabga....ako sa ma Viki a co ocko. Je doma alebo v skolke?

Dadu...pekna to supravicka 🙂

Zabinka......moze sa z tej astmy aj vyliecit? Prajeme Radkovi nech sa mu to uz nezhorsuje 😉

Domi....uz si doma alebo v Trencine?

Klaudi.....takze sa ti to uz krati a ani sa nenazdas a Filipka budes mat v naruci. Vela stasticka 🙂

anjelik...takze na vikend mate navstevu,my budeme mat az o tyzden neskor a tak mna chysta velke upratovanie buduci týzden.

Luci....a ozaj aky odbor si studovala, a co ste nakupili v Mlynoch uz Vianocne darceky?

dominka11
29. okt 2009

ahojte babule, no teda niektoré ste sa rozpísali 😉 my už sme doma, došli sme včera večer. ja akurat konzumíren.
dadu - nám včera došiel leták z alltoys, tam som akurat tie súpravičky videla, tak aj my asi pofrčíme také kupit 😉
svori - takže dietujete, nezávidím 😒
imis - tak taku babu bohužial nepoznám

anjelikbambulka
29. okt 2009

ahojte kočky,

tak malá už spinká, idem vás rýchlo pozdraviť a naobedovať sa... potom ma čaká varenie - hrášková polievka a palacinky... a večer piecť zemiakové pagáče... a samozrejme upratať 😖 😖 😖 😒 😒 😒

imis
29. okt 2009

Obednajsia pauza. 😝 Ja nechapem,ako moze byt na 50M2 tolko bordelu. Este nie som ani v polovici. A nejaku babu dievcence nepoznate,co by bola ochotna upratovat super bordelarskej rodinke za pekne slovo? 😀 😀 😀
Dadul,uz s tou telkou nevyryvaj,lebo poslem na teba cely dvojclenny stab 😀
Anjelik,no vidis,dnes mas ty polievku snov. Kazdy den pytaju drobci len hraskovu 🙂

zabinka
29. okt 2009

imis, ty mas dnes privysoke naroky na baby..... 😀 😀 😀

aj ja uz mam po obediku, teraz by sa hodil nejky slofik..... 😵

a poobede, ked pridem z robotky, caka aj mna upratovanie. Musim vyuzit, ze deti nie su doma a nema kto po mne hned rozhadzovat. Aspon dva dni nech to u nas vyzera ako v normalnej domacnosti.

imis
29. okt 2009

No ved to zabi,ze clovek by aj upratal,ale nejake zahadne okolnosti tie veci vzdy vratia tam,kde boli,poprip. sa k nim nieco este prihodi a stale sa to vymyka spod kontroly. Vcera,ked som sa vratila z NR,z kuchynskeho stola bolo parkovisko,pod stolom zoologicka zahrada a riad+jedlo "odsunute a upratane" na kuch. linke. Uz som dnes nasla Tobinkovu capacku v kosiku na ovocie 😀

fiona8
29. okt 2009

caute kocky
co porabate? my mame doma tatinka tak sa vytesujeme...vyvarame o sto tristo 😉

imis
29. okt 2009

Cau fion. Romantikus family day? Tak si to uzivajte,ako sa len da. 🙂

retaux
29. okt 2009

Ahojte!
Imis, Svori: tak to aké dlhé state píšete? 😉 Aspoň máme čo čítať.

Imis: a tehotnú, zadanú tak trochen nemecky hovoriacu by nechceli 😀 Nechám muža doma s Luckou na 6 týždňov, nech sa trochu zapotí. 😀 Už minule sa mi vyhrážal, že keď chcem taký drahý kočík (aký som si vybrala), tak aby som si išla naň zarobiť. 😀
Záááááááááááááávidím takto, že už máš vybavené darčeky vianočné.

Svori: nie, darčeky ešte nemám ani vymyslené, nieto ešte kúpené. 😖 A študovala som slovenský jazyk a literatúru - filozofiu 😅
Takže vám tu potajomky všetkým podčiarkujem chyby v príspevkoch 😀

anjelikbambulka
29. okt 2009

luci, takže ty si slovenčinárka???? ja tiež... ale ja som študovala kombináciu s dejepisom... no a nakoniec som skončila v banke 😉 😉 😉

už mám navarené, ešte čakám, kým doperie práčka...

včera mi prišla z quelle bundička na zimu pre emmku, hodím foto, tak kuknite... ešte jej je trošku väčšia, ale keď dám pod ňu hrubý sveter, bude na zimu akurát...

svoradinka
29. okt 2009

Luci...takze z teba bude pani ucitelka slovenskeho jazyka a literaturi?.....hmm takze musim si davat velky pozor na chyby,bo urcite som na prvom mieste, ktora ma najviac podciarknutych chyb v prispevkoch 😀

imis
29. okt 2009

No do kelu baby bacha na ucitelnice.Nejak sa nam to tu premnozuje 😀 😀 😀
Anjelik,bunda je krasna.Emuska je ako babika.
No,idem ja zase po troche dalej makat,muza cakat. Ved viete 😉

svoradinka
29. okt 2009

Anjelik malinka je nadherna v tej bundicke a velmi pekna farba 😉

Fion....a ako dlho budete mat ocinka pri sebe? Uzite sii ho 😉

fiona8
29. okt 2009

anjelik mala je naaaaaaaaaaadhernaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 a ta bundicka tiez, velmi jej pristane 🙂 🙂
adi v nedelu nam odchadza ☹

anjelikbambulka
29. okt 2009

imis, adi, ďakujeme... bol k nej zadarmo aj šálik, tiež ružový, s rovnakou vyšívkou ako je na bundičke

svoradinka
29. okt 2009

a na ako dlho zase pojde fion? Strasne ti to rychlo aj ubehne ked je doma muzicek,co?

anjelikbambulka
29. okt 2009

adi, maródovi je už lepšie????

anjelikbambulka
29. okt 2009

fion, takže dlho si ho neužijete, však? ale aj tých pár dní určiet poteší 🙂 🙂 😉

svoradinka
29. okt 2009

ano uz mu je lepsie, uz tu od rana pobehuje ani by som nepovedala,ze vcera a predvcerom tu lezal ako taka "mrtvolka"

svoradinka
29. okt 2009

anjelik a uz mas navarene? A zajtra ti pridu svokrovci?

zabinka
29. okt 2009

anjelik, mala vam uz urcite nezamrzne. Ale vam teda rastie do krasy, je zlatunka 🙂

svori, tak super, ze Matkovi je uz lepsie. 😉

anjelikbambulka
29. okt 2009

adi, už mám navarené, ešte večer urobím zemiakové pagáče...

a zajtra varím sviečkovú, tak držte palce, aby sa vydarila 😉

svoradinka
29. okt 2009

zabinka ..aj ja som rada ze mu je u lepsie,uvidime aka bude noc. Si este v praci?

anjelikbambulka
29. okt 2009

práve som čítala článok, čo zuzu poslala o quelle... noooo, mne objednávku vybavili v poriadku, prišlo mi to včera... objednávala som to v tom quelleshope pri stanici...

zabinka
29. okt 2009

svori ano, este som v praci, ale dnes mam aky pokojnejsi den

svoradinka
29. okt 2009

a tu vo Vrabloch je quelleshop?

zabinka aspon mas volnejsie a mozes konikovat s nami 😉

zabinka
29. okt 2009

ano svori, na ulici 1. maja, oproti byvlemu CVC Elan (teraz je tam nabytok). Ale ja som tam este nebola, takze neviem, co ponukaju.

svoradinka
29. okt 2009

aha....v tych koncinach som malokedy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre