Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
27. dec 2009

ahojte bambule 🙂

idem si pri vás vypiť kávičku 😉 a máme po Vianociach... naše boli úžasné, Matúško sa nám postaral
o krásne prežitie tohtoročných sviatkov 😵 bol zlatunký, či už pri štedrovečernom stole, alebo
pri stromčeku, tie jeho žiarivé očká vraveli za všetko 😵 😵 😵
mám pocit, že sa furtem-furt len napchávame 😀 sa bojím aj na váhu postaviť 😀 plus sa mi zdá,
akoby aj drobček v brušku viac podrástol 😀 nejako začínam moooc fučať 😅 no hlavne, že nám chutí 😀

maji, to mi je ľúto... 😔 ale verím, že sa to opäť na dobré obráti, držím palce 😉

zuzu wauuu... tiež by som šla na hory, bo tu dole to vyzerá, akoby jar chcela k nám zavítať 😕
veselú zábavu prajeme 🙂

oki... ´videla som vás´ 😀 idem pokračovať v ládovaní, keď už, tak poriadne, no nie... 😀 😀 papa

zabinka
27. dec 2009

ahojte 🙂

takze vianoce za nami, u nas bol Stedry den super, chlapci sa tesili ostosest a ja mam pocit, ze musime pristavat novu izbu na hracky. Ale v noci to uz take uzasne nebolo, lebo maly Radko a ja sme dostali horucku a mame riadnu anginu. Vcera sme boli na pohotovosti a dnes uz je chory aj mm. Zatial sa drzi len Martinko. Ale ma to aj vyhodu, kedze ma boli hrdlo tak velmi, ze nemozem prehltat, tak ani poriadne nejem a aspon nepriberiem. 😅

imis, tak to mi je luto, ze vam stedry den nevysiel. Len dufam, ze sa vsetko da rychlo do poriadku 😉

zuzi, tak hory? No super, prajeme krasnu dovolenku.

A co ostatni? Ake ste mali Vianoce vy?

zuzu84
27. dec 2009

Ahojte zenusky.
U nas tiez stedry vecer super.Malinka bola ukazkova.Sedela za stolom pekne papkala a potom sa isla skovat,lebo chodil jezisko.A ta radost ked videla darceky.Nieco neopisatelne.Dostala konika Starsong takze hrame od rana do vecera,vozitko,uz stihla vybit baterky takze chvalabohu lebo uz mi to lezie na nervy od rana do vecera pocuvat to iste, a kopu inych hraciek.Mám pocit ze je nam tento byt uz prilis maly.Kazdy kut a volne miesta mame zapratane.
No prajem vsetkym veselu silvestrovsku noc,dovolenky nech sa vydaria a chorym tiez skore uzdravenie. pa

dominka11
28. dec 2009

ahojte babulky, u náš štedry den tiež v pohode, maly nás nechal asi 1krát normalne najest 😀 najviac sa tešil autu s kockami a od toho dna sa u nas vala asi 100kociek v obyvačke a stale ma s nimi robotu 😝 ale tiež ako u imis aj volačo nevyšlo, ešte sme neboli u našich, ja som ich volala, mama urazena, včera treskla telefonom po výdatnom ziapani...a ja som sa v noci prehadzovala...ale inak ok.

klauduska
28. dec 2009

Ahojte baule,

mam pocit,ze som tu 100 rokov nebola.... 😒 musim si to nejako lepsie zariadit,aby som sem mohla castejsie kuken.....ale ked tato "dovolenka" je taka narocna!!!! ☹ Mam pocit,ze pri malom nic nestiham a ze by som potrebovala este aspon 2 ludi okolo seba,co by mi pomahali.... 😕 Asi som neschopna..... ☹
Maleho este stale trapi brusko,nic nezabralo,nastatsie na gsatre su vysledky dobre,len nam potvrdili ten reflux.Niekedy grckame po kazdom kojeni a riadne prudom,az cez nostek a niekedy negrcka a ani negrga vobec,nechapem to od coho to zavisi....a placeme stale,nespime,najlepsie je ked je vonku alebo v aute,tam prepsinka.....
takze sa trapime,ale snad to prejde,uz musime len vydrzat,ked sme sa na to dali,nie???Tak dufam,ze bud elepsie.... 😉

A vy ako,skoda,ze ten sniezik nevydrzal na Vianoce,VAse deturence by sa riadne vytesovali,cooo????

dadadulka
autor
31. dec 2009

pekný silvestrovský deň žienky 🙂 😉

chcem vám popriať veselého silvestra a všetko dobré do nového roka, veľa zdravíčka, šťastíčka,
lásky a najmä veeeľa radosti z našich detičiek 😵 🙂

práve som kuki receptík na šuhajdy, idem zbúchať, k tomu slané pizza trojuholníčky, kapustnička
a môžeme silvestrovať 😀 😎

klaudi neboj, také pocity sme mali a máme takmer každá 😉 ale asi najťažší je ten začiatok, potom
už človek nejako do toho vhupne... a budete sa z malinkého len teškať 🙂 😉 držte sa...

šťastný new rok 2010 🙂 🙂 🙂 a nepite veľa... 😀 😀 😀

klauduska
31. dec 2009

Ahooojte!!!

chcem Vam tiez popriat vsetko dobre do Noveho roku hlavne pevne zdravie,vela stastia a radosti,mnoho spokojnosti a uspechov a hlavne radosti z nasich drobcekov!!!prijemnu silvestrovsku zabavu!!!

my len tak skromne domka,strngneme poharikmi a pojdeme do hajan.. 😀

svoradinka
31. dec 2009

Pekny vecer zienky 🙂

Ja sa hlasim z Liptova. Mame sa fajn,len skoda ze nie je snehu. Stedrovecerny den som stravila s Tomaskom na pohotovosti,mal teplotu a zapalene hrdielko a tak sme brali antibiotika,ale uz je v poriadku. Ale inac usiel stedry vecer az na to ze nam chybal ocinko. A co dnesny den,taky obycajny ako kazdy iny. Chlapci mi len predchvilkou zaspinkali,dnes teda vydrzali dlho. A ja si idem lahnut pred telku a cakat na polnoc,potom si dam sampano s nasimi a tiez idem do postielky. Tak Vam prajem veseleho Silvestra a Stasny Novy rok 2010 🙂 🙂 🙂

imis
1. jan 2010

Najkrajsi novy rok!!!!!! 😀

zabga88
1. jan 2010

Šťastný nový rok vám všetkým prajem 😉

zuzu84
1. jan 2010

Zelame stastný Nový Rok 2010!

fiona8
2. jan 2010

ahojte 🙂
babenky štedrý večet bol pekny...zacali sme sice az o 19nastej vecerat...drobcek sa predtym pokakal....a spinkal v ten den asi 1hodku 🙂 citil,ze su vianoce..... 😵 bolo to krasne, pri darcekoch sme si aj poplakali od stastia....a Jurko si všetko chytkal do ruciciek teskal sa🙂 ja som sa rozplakala,lebo Ivko mi dal nadherne supravicky spodn.pradlo.....a na druhy den som sa rozplakala od žialu lebo su mi malé 😢 😢 😠
uz o 19.10 nam vyvolalaval svokor,ze kedy prideme.. 😠 😠 tak to ma najedovalo....zabudli sme si vyp.mobili....potom sme isli k nim a tam bol Jurko mrzuty lebo vsetci ho nadrapovali, tak som ho vychytila a dala spinkat do druhej izby a samozrejme, vsetci prisli za nami... 😠 potom uz zakrocil mm.....
na druhy den sme boli u nasich....a oni tu cele sviatky neboli akokeby sme dedina na vychodnom slovensku 😢 😢 ale nemaju auto......a busy sem malo chodia....ale je mi to luto
silvester som prevracala a pre...kala......mala som 38horúčky...večer sme boli na pohotovosti....mam antibiotika...ale uz nevraciam...asi crevna chripka 😝 😝 😝 😝
takže tak v skratke...... 😉
imis tak to asi nikde nebolo na 100%.... ☹
všetkým krásny Nový rok 2010 😵

imis
2. jan 2010

No ahojte!

Fion,netrap sa.Aspon mas motivaciu 😉 Krasne spodaro doma v skrini,coskoro sa do neho oblecies a ked Jurko zacne behat,aj velke ti to bude 😀 😀 😀
Tebe je smutno,ze na vianoce neprisli,mne bolo smutno,ze na vianoce nie sme bez vsetkych.Do nalady ma dostal az silvester.Teda babule,to stalo za vsetky drobne.Bolo nas 6 dospelych a 6 deti a tancovalo sa do 02:00. Tymto sa ospravedlnujem susedom,ale nedalo sa inak 😔 😀 Na buduci rok musime vypadnut niekam na chatu. Ale toto bol najgenialnejsi silvester aky som kedy v zivote zazila. Pos........ vianoce mi to vynahradilo na 110%

fiona8
2. jan 2010

marianka
ja by som bola najradsej sama doma bez vsetkych.........ale mm chcel ist.... 😒

zuzu80
4. jan 2010

dobry den sa praje zenusky 😉

prajem vsetkym uspesny start do noveho roku a nech je ta 2010 uspesna, stastna, plna zdravia a pokojna 😉

Ja idem dnes skusit tak trosku pracovat, aby som 11.1. nezazila veeelky sok 😨

Imis tak los silvestros bol paradny? Tak je vsetko v poriadku, vianocne krivdy zabudnute a silvestrovske mecheche si budete dlllho pamatat 😉
Fionka, neboj v erotikus pradilku este zapozujes manzelovi, Jurinko sa zacne plazit, demolovat byt, stavat sa na nozicky a hned sa zmensis do pradielka 😉 🙂

klauduska
4. jan 2010

Ahojte babule!

Tak ako silvester???Ja som mala trosku obavy,ze ako bude Filipko reagovvat na vsetky vybuchy pod oknami,ale chvalabohu spinkal ako zarezany.... 😀

Inak sa mame fajn,trosku sa trapime aj s kojenim,pri kazdom kojeni sa odpaja a pusti strasny plac....neviem co to je ci kolika,ale pri kazdom papani???Brusko nas este bolieva,ale rozhodne to nie je az take ako na zaciatku.....a inak sme minule s maroskom zhodnotili,ze ten nas drobcek malo spinka a ked nespinka,tak len place... ☹ A takto to je cely den,kazdy den....dufam,ze sa to coskoro vsetko upravi.... 😉

A este sa pochvalim.....uz mame kluciky od noveho bytiku.....a zohnali sme uz podnajomnikov.... 🙂

dadadulka
autor
4. jan 2010

nazdárek kočky 🙂

fion, zuzu má pravdu, keď malý zistí, načo má nôžky, ani fitko nebudeš potrebovať 😀 😉
a sexi prádielko ti padne ako uliate 😉 vyčkaj času... 🙂

imis u vás silvester supiš-pupiš 🙂 skvelá náplasť na vianočný bôľ 😉

no my sme silvestrovali asi tak, že ja som vydržala do jedenástej a potom ma premohol spánok 😅
šla som na kute k malému a pridal sa aj mužík, takže my sme hajali 😀 akurát ma prebudili svetlá
a bum-bang megáče 😀
inak maji tiež ste mali v byte ozón jak v prefajčenom pube? 😠 no mňa išlo zadusiť 😠 ☹
podľa mňa, jeden kartón padol pod nami u susedov a druhý u náprotivnej,no des 😠 🙄 😨

malý mi hajá, mužík v robotke, ja nemusím variť... 😎 idem pokuki, čo nové na nete...

dadadulka
autor
4. jan 2010

klaudi, skús sa opýtať tejto tety, vraj dobre poradí a pomôže 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a ten bytík vám úprimne závidím, tiež by som najradšej vypadla niekam inam... 😔

klauduska
4. jan 2010

fion...fiiiha,ze sexi pradielko???neboj....kila pojdu dole aj same....ja mam teda opacny problem....po prichode z porodnice som mala iba 2 kila navyse a aj tie som dala hned dole,dokonca som sla 3 kg pod svoju vahu 😅 😅 😅

dominka11
4. jan 2010

ahojte babulky, už som tu dlho predlho nebola, tak že nakuknem 😉 a prajem všetkym tu, aby sa im v novom roku darilo, aby boli zdravy a stastny a aby detičky posluchali 🙂

zuzka, si mi pripomenula 11.1., mame už 2.výročie svadby, tak musím nejako zorganizovat toto moj dieta, aby sme niekam vyrazili oslavit.
klaudi, neboj bude stale len lepšie. náš krpec oslavy neprespal, bal sa delobuchov, plakal od 23.45. a blahoželam k bytiku a najomcom 😉
a fion, nič si z toho nerob, ja som dostala tiež male pradlo 😀 😀 ale nechystam sa chudnut do neho, radsej ho posuniem niekomu stihlejšiemu 😝

danielahamar
4. jan 2010

Žienky aj ja Vám prajem všetko dobré v Novom roku 😉 🙂

aj u nás sa prespal silvester 😀

zuzu80
5. jan 2010

pekne mrazive ranko 😉

Klaudi, neboj bude to stale lepsie a lepsie a o chvilu si na tie uplakane, prebdene noci ani nespomenete 😉 Urcite ti to hovoria vsetci, ale to len preto, lebo je to tak 😉 A gratulujem k novemu bytiku a k najomnikom, tak nech najomnici platia na cas, a nech v byte neurobia ziadne demolacne prace 😉

Dadi tak na silvestra bola u vas pyzamkova party? U mna sa toto oblecenie od vianocnych sviatkou tesi velkej oblube 😉 , ani na materskej dovolenke som po byte nechodila taka neupravena 😀 😀 😀 😀 😀 ...tymto sa ospravedlnujem dorucovatelom posty za nizky umelecky zazitok 😀

Domi, tak vyrocnik sobasovy bude? Treba ho oslavit ako sa patri...vo dvojici, silna romantikus 😉 🙂
Domi a tebe je male pradielko? 😕 a co jezisko nakupoval v detskom obchode???

Idem si uvarit kafendo a cakam kavicky a cajickarky ako za starych cias

zabga88
5. jan 2010

Ahojte žienky! tak som aj ja sem trafila po dlhom čase. U nás doma je všetko na prd všetci sme v teplotách a pretekáme sa kto vie silnejšie kašlať ☹ najskor zacal chlop, potom mala s tou som bola včera u leárky, vraj ma zapalene hrdlo, priedušky aj mandle... akoby to nestabilo včera tak nešikovne spadla ze som myslela ze pojdeme na pohotovost udrela si laket a teraz ho ma celý modrý tak dufam ze to nebude nic vážne a potom ešte spadla a udrela si rebrá no co Vám poviem strach 😢

U nás boli vianoce celkom v pohode a s tym spodným prádlom mám tiež zážitok minulý rok som dostala ale aspon o 3 čísla vacsie 😀 som nevedela ci bolo kupované pre mna alebo mi chcel lichotiť 😀

Silvestrovali sme v pohode aj u nas bola party ako sa patry aj deti tancovali asi do 2 no celkom fajn...

dadadulka
autor
5. jan 2010

ahojte 🙂

idem si vyložiť nohe pri vás 😀 čistila som kúpelku aj wécko a som kaput 😝 kríže odchádzajú...
vidím, že papučková kultúra patrí medzi najobľúbenejšie 😀 😀 baby, proste máme vkus 😀 😉

zabga skoré uzdravenie 😉

domi tak u vás silná romantika sa chystá, nooo veď je na čase doplniť rady tehuliek 🙂 😉 😉

idem, drobček vstáva... 🙂

dominka11
5. jan 2010

ahojte babulky, zuzi ak to mal byt kompliment tak dakujem, len skoda, že nie je pravdivy 😝 😀 😀 😀
dadulka - ja som jake stresy preživala cez sviatky, červenica 5dni nikde, už som aj testoš skušala 😠 ale nastastie len cysta štrajkovala 😅 ja si ešte dufam chvilku počkam.

zabinka
6. jan 2010

ahojte babule!

V prvom rade vam vsetkym zelam v novom roku vsetko len to naj, vela zdravia, stastia, radosti, tehulkam statstne ukoncenie tehu a dobrucke babatka. 🙂

Moji chlapi prave vyrazili von, ze sa idu sankovat a pozriet lad, ci sa neda aj korculovat. Chlapci dostali nove korcule, tak su celi nazhaveni. A ja sa kurirujem, lebo vcera ma zase prepadla horucka a boli ma hrdlo. Hlavne, ze som pred tromi dnami dobrala antibiotika! ☹ 😠

domi, tak vyrocie, aj my budeme oslavovat teraz 13., ale uz 9.

zabga, vam skore uzdravenie, nejako sa to s chorobami rozmohlo. 😒

anjelikbambulka
7. jan 2010

Ahojte kočky,

aj ja vám všetkým želám šťastný rok 2010, najmä veľa veľa zdravíčka a rodinnej pohody 🙂 a nech vás už choroby nechajú na pokoji...

my sme sa včera vrátili z oravy, bolo fajn, ale posledné dni som sa už nevedela dočkať, kedy pôjdeme domov... 😉 😉 😉
vianoce boli super, emmka sa najviac vytešovala z baliaceho papiera, takže z jej darčekov som mala oveľa väčšiu radosť ja 😀 😀 😀

ale musím sa vám pochváliť, malá už nádherne sedká a dokonca už prejde aj 1-2 krôčiky po štyroch 🙂 🙂 🙂 takže o chvíľku ju budem asi naháňať po byte 🙂

dominka11
7. jan 2010

ahojte babule, zuzi, no malinka rýchlo rastie, už som ju dlho nevidela. ale dnes som vás zahliadla pri tatra banke a aj druhu zuzku 🙂 kočičca je v tej čiapke, len som ju skoro nespoznala.

zuzu80
8. jan 2010

dobre ranko dievcence 🙂

vsetkym marodom prajem skore uzdravenie, nech je to vase prve a zaroven aj posledne marodovanie v tomto roku 😉

Zuzka vitaj spat doma a Emmuska je sikovnica, o chvilku sa aj na nozicky bude stavat 🙂
Dominika, ja som vahala, ze ti zamavat, aby som ta nevyplasila, lebo ja v ciapkach vyzeram ako debilcek, ale kompliment od teba potesil 😀 😀

Baby a nedame dake stretko u Chrobaka? 😉

Prajem vam krasny sniezikovy den a vikend

retaux
8. jan 2010

Ahojte!
Po dlhom, predlhom čase sa hlásim, že som živá 😀

Všetkým vám želám šťastný rok 2010, nech vám želania vyjdú podľa vašich predstáv.

My sme sa predvčerom vrátili z lyžovačky - bývali sme u babky MM a odtiaľ sme chodili lyžovať. Lucka bola ako čertisko. U babky bola dobrá, ale pod kopcom na svahu 😠 😠 😠 A aj včera mala zase jeden taký záchvat nervov. Už som myslela, že z toho vyrástla a znova sa to vrátilo 😢

Nestíham vás spätne prečítať, tak dúfam, že ste všetky zdravé a aj vaše rodinky. Ak nie, tak prajem rýchle uzdravenie. Ja mám teraz toľko roboty a hlúpostí povybavovať, že ani neviem, kde mi hlava stojí. Takže sa tu budem ukazovať len sem-tam. Ale keby ste robili nejaké stretko, tak dajte vedieť, ak bude čas, tak dobehneme s Luckou. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre