Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
21. jan 2010

ahojte!

zuzi, uz sice asi neskoro, ale cesty do NR su celkom v pohode. Ja hovorim, ze to mam za trest, tento sneh, lebo musim chodit sama autom. Ale kvoli detom sa mu velmi tesim. Len keby sa dalo do roboty nejako premiestnit bez cestovania. Dufam. ze vydrzi do vikendu, aby sme mohli s detmi kdesi vybehnut.

Idem kuk fotky, co ste ponahadzovali, nech som v obraze.

klauduska
21. jan 2010

baby...pomooooc...uz sa dostavila asi cervena !!!Nie je to skoro?A tak som dufala,ze sa neukaze kym budem kojit..... 😒 😒 😒

imis
21. jan 2010

Ahojte hviezdice. No uz mi je neporovnatelne lepsie 😉
Co nove? Krasne fotky ste pridali fesakov velikych. Klaudi a ty sa divis,ze na tuperware party plakal? Sak ktoreho chlapa to zaujima? 😀 😀 😀 S Cervenou ti nepomozem,len ti poviem,ze bohuzial je to uplne normalne 😒
Dievky,co dnes soferujete,davajte si pozor veliky,ved stale vali a vali,ako keby zima bola.To som vedela,ze vianoce budu na kupanie a januar,februar na kozuchy a fusaky-jaaaaj 😠

dadadulka
autor
21. jan 2010

práve som dokuki film Beštiár, celkom dobrý, som vydržala až do konca, čo už dááávno nebolo...

imis no fajn, že ti je už lepšie, len sa pekne lieč 😉

imis
21. jan 2010

Dadus,ja som ho aj vcera vecer pozerala,aj dnes som si zreprizovala.Silno fajny,dobry dej,ziadna nuda,sranda,aj erotikus dobra bola,aj sokovky.No ozaj ze na naladu 😉
A o chvilku pustime damsky magazin a dovolenka v taliansku,milovanie na skalach je ta tam 😀 😀 😀 😀 Film je film,realita je realita.

imis
21. jan 2010

A este som zabudla povedat,ze MArek Vasut,keby bol aj u Puskarovej v "na telo" tak by som na neho vydrzala kukat do zblbnutia 😔 😅

dadadulka
autor
21. jan 2010

😀 maji vašuta aj ja môžem, aj ten roden je dobrý, herec 😀 😀 😀

imis
21. jan 2010

No co som hovorila?! Hned ma chut na milovacku na skalach presla,ked som videla temy v magazine. A do toho moje oblubene moderatorky.Ach jaj,zas som nohami pevne na zemi 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
21. jan 2010

hlasim prichod, vsetky cesty do NR su zjazdne, v bocnych ulickach, ujazdena vrstva kasoviteho snehu

Dnes som este nejedla a ani tu kavu som nestihla, som hladna ako...no to sa vlastne ani slovami opisat neda a hlava ma boli, ze auuu 😠

imis
21. jan 2010

zuzi a co sa takto nivocis? Ty mi hovoris,ze od roboty aj kone dochnu a potom........................
Uz nic nerob,objednaj pizu,alebo cestoviny,zatial postav na kavu,labky vyloz ked len na kartony s kancelarskym papierom a relaxuj! 😉

fiona8
21. jan 2010

AHOJTE
my sme chorý obidvaja...Jurinko prvy x v zivote.. 😢 sopliky a hrdielko 😖

imis
21. jan 2010

Jam som dnes po troch dnoch nejedenia taka hladna,ze by som zjedla aj klince,keby ich macinovi najdem 😀
a von ako sa mi ziada ist-jaaaaaaaaaaaaaaaj,taaaaaaaaaaaaaakto 🙂
Babule,kde ste vsetky? Ved teraz je cas,ked drobci spia,nie?

imis
21. jan 2010

Ahoj Alicka.No do kelu,to mi je luto,ze malinky je uz chory.Bacha na sopliky,stale odsavaj,odsavaj odsavaj,nech mu to "nesadne" na uska. Este len to je radost potom. A nech ste cim skor zdravi obaja. A ty mas co? Chripka,angina? Ma ti kto pomoct s drobkom?

dadadulka
autor
21. jan 2010

my sme vzhúúúru...

fion ojoj, rýchlo sa uzdravte 😉

zuzu 😲 spomaľ, máš privysokú rýchlosť... 😎

fiona8
21. jan 2010

ozaj a uz nam konecne dosla kuch. linka 😉

zuzu80
21. jan 2010

dadi uz som zaradila spiatocku 😉

dikes za radu Marianka, idem dat varit kafendo a nohe vylozim
Vcera si nam chybala v materskom centrovi 😀

Alicka, to mi je luto, ze ste s Jurinkom chori, presne ako radi Marianka - odsavat, odsavat a ty si zavolaj niekoho na vypomoc, aby si mohla nacerpat silu a rychlo sa vyliecit

imis
21. jan 2010

No zuzi,viem si predstavit,ako som chybala. Nebolo na koho nakladat,coooooooooo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ake ulohy si dostala? 😉
Dadu vy nespite? Matusko uz prenechal spanok malej sister uplne? Uz bude z neho big brother,uz to citi spekulantik jeden.
Fion a kde mozeme vidiet fotocky z bytika a novej linky? Na modrejstreche? Daj link(u) 😉 😀 ,ak sa ti chce,hm?

zuzu80
21. jan 2010

Marianka, moja jak si nebola, vsetko hodili na mna, ale ja ako spravna kamoska som ta nahlasila ako moju najblizsiu spolupracovnicku 😀 😀 😀. Najblizsia akcoska karneval 😉

fiona8
21. jan 2010

zenicky dakujem,ale nema kto pomahat ☹ mne nie je az tak zle...tiez mi tecu sople a trocha kaslem...tak zvladam ako tak.....
a odsavam...ale mame iba taku obyc.odsavacku...a stale sa myka ach jaj tazko je to.... 😖 mate skusenosti s tou odsavackou na vysavac? asi to zajtra kupim...ideme do zm na kontrolu....
marianka....linka je este v garazi zlozena...mm pride o tyzden a potom bude skladat...potom dam foto 😉

imis
21. jan 2010

ok fion,v garazi ju nefot 😀 Ja som si odsavacku na vysavac vyrobila doma 😔 😀 .Funguje skvele,ale tazko mi je to tu opisovat. V kazdom pripade odporucam. A ked sa myka,treba pouzit silu.Viem,znie to blbo,ale je to pre jeho dobro.Ja maleho aj zalahnem a bez milosti odsavam. S usami sme si tolko vytrpeli,ze mi ten rev za to stoji.
No do kelu zuzi,karneval!!!! Ja ze nas caka az mila pre mamu v maji. A ved co na karneval? Dobra musik,fanky,sisky,masky a mozeme to roztocit,nie? 😉 😀

zuzu80
21. jan 2010

Marianka 😉 , ja som vedela, ze som si zas dobru spolupracovnicku vybrala 😀 😀 😀

Fion, my odsavame s vysavacom a poviem ti, ze lutujem chvile, ked som sa trapila s tym rucnym "pavyrobkom", ktory si nezasluzi aby som mu dala titul odsavacka. Toto je ine kafe..nasadila som odsavacku, zapla vysavac a kym sa Elca spamatala, ze co sa deje, tak bol the end a pretoze je chytra po tatkovi, zistila, ze branit sa nema vyznam, lebo mama ma posledne slovo a kazdy vecer spravi 50 klikov 😀 😀 😀

zabinka
21. jan 2010

imis prosim Ta, kde ty beries tolko energie a casu toto vsetko stihat? 😕

fionka, drzte sa, nech su choroby chytro prec. Baby Ti uz rady dali, takze niet co dodat.

imis
21. jan 2010

lebo mama ma posledne slovo a kazdy vecer spravi 50 klikov

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 to vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazne??????????????

imis
21. jan 2010

zabinka,co myslis? Ved ja uz tu tri dni hnijem za ziva,choroba ma kvari,telo nazhavene na zumbu sa len po gauci vala.........jaj skoda reci. Nie som pouzitelna.

zuzu80
21. jan 2010

veru Marus, pochopila si spravne a tak sup sup zhanat recepty na fanky, sisky a napisat scenar na karneval 😀

imis
21. jan 2010

Prave som spraktizovala svoje teorie a malemu som odsala sople.Teraz je na mna nastvany,sedi v kupelni pred prackou a tej sa stazuje.Dada,asi ho pocujes,ze? 😀

imis
21. jan 2010

OK zuzi chapem,ak mi je zivot mily........................ 😀 😀 😀

imis
21. jan 2010

Aky scenar? Sim ta! Kolko deti zaujimalo na vianocnej zurke,ako sa teta trapi s oblatkami,ci ako sa zdobia medovniky? Moje dve velke a Janka. Tot vsio. Predjaslickari sa chcu bavit,mat volny priestor a kamosov okolo seba.
Sisky viem robit,fanky sa naucime pocas robenia 😀 ,deckam staci bazen s gulickami a akcia je za nami.Aka bude dalsia?

zuzu80
21. jan 2010

waw Marianka, vy ste silno pokrokova rodina, ako nahradu butlavej vrby pouzivaju pracku zpredu plnenu s nerezovym bubnom 😉

imis
21. jan 2010

No vidis,co ja budem nejakemu psychosovi 30 papierov platit za hodku rozpravania? Aj ja chodim k pracke. A najdolezitejsie veci sa u nas preberaju v kupelni-marcel vo vani,ja pred prackou a riesime-hypoteku,plany,dovolenky,deti,choroby,pracu,sex..........ups 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre