Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
25. jan 2010

Alebo inak povedane-trafena hus zagagala 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
25. jan 2010

😀 😀 😀 maji ty sa zas neostýchaj 😀 😀 berieme, bez pripomienok 😀 😀 😀

zuzu80
25. jan 2010

a konkretne co ti vadi v tom bode?,moja 🙂

dadadulka
autor
25. jan 2010

určite to budú tie ´dreváky´ 😀 😀 😀 😀 😀

imis
25. jan 2010

no vadi mi posledny bod posledneho bodu 😀 😀 😀

zuzu80
25. jan 2010

no dobre aby si vedela, ze som clovek a nie pes....kto to vie robit potichu, nemusi dodrziavat ziadne dohodnute terminy....

Inak preco este ziadna firma nezacala vyrabat tlmice na vrtacky? 😕

fiona8
25. jan 2010

ahojte
my sme sa vratili z LV, bola som na obhliadke auta,lebo min.tyzdne som oskrela auto jednemu ujovi..a tak 😅 😨 🤐 vsetko inak ok 😀
a sa vytesujem lebo sme boli s Juráškom na výlete v Tescu a majú tam super zľavy na destské vecičky, tak som mu urobila a aj sebe radosť 😉
teraz mi tu už vyprávka agúúúú agúúú tak sa s ním musím hrajkať 🙂 🙂
aj ja rada pozeram damsky magazin,a najviac sa mi tam paci Andrea Vadkerti a Sona Mullerova...ostatne....ee 😖
juuuj co to tam ukazuju....vrrrrrrrrrr....tie modelky po porodoch ake maju postavičky...asi to vypinam 😠 😖
inka Zuzi dobre ze si isla s Emkou doktorke, ja by som sa teiz naplasila.....a napadlo ma ze ked Ta mm ukludnoval, nepovedal Ti : Zuza ved nerob paniku??? 😀

imis
25. jan 2010

hmmmmmmmmmmmmm,nooooooooooooo

no preco? Zuzu,teba je tam skoda! Utekaj do SAV a vymyslaj. Ty si studnica napadov pre spolocnost!

dadadulka
autor
25. jan 2010

fion 😀

imis
25. jan 2010

Cau fion,tak ujovi si trosku oskrela auto? 😀 😀 😀 😀 😀 No,ved naco tak blbo stal,nie?
V tescovi ? Zlavy? A ja mam doma auto?............................................

imis
25. jan 2010

Dada,nemas velky karton?

dadadulka
autor
25. jan 2010

kartón??? ee 😕

zuzu80
25. jan 2010

Fion, ty si riadna sikulka, co ty vsetko stihlas na materskej, vypredaje, oskieranie aut, obhliadky, zensky magazin.....super zena 😉
V tescovi su zlavy a mojmu sefovi to nikto nepovedal a tak musim sediet v praci 😒

imis
25. jan 2010

No,z nejakej velkej hracky,alebo tak.Potrebujem zabalit sportovu cast kocika do kartona a uz ma poslali het aj z jednoty,aj z lidla,aj z drogerii,papiernictiev,lekarni,trznice,post a telekomunikacii.Este som nebola v tescu a na fare 😀

zuzu80
25. jan 2010

Majul preboha, nechod do kartonu pod most s tymi malymi detmi, sused raz prestane vrtat.....vonku gradomer ukazuje minusove hodnoty

imis
25. jan 2010

zuzi,takmu to povedz ty.Priority su priority. Pivedz mu,ze v tescu je dnes skolenie o konzume a naslednom pouziti veci kupenych vo vypredajovom osiali a vyuzitie tekychto situacii pre zlepsenie ekonomickej a socialnej stranky vo vrabelskom druzstve.

zuzu80
25. jan 2010

majul ja mam karton, dokedy ho potrebujes?

danielahamar
25. jan 2010

ja by som ti aj povedala, kde majú kartónov na máriu 😀 , v mototechne, xi xi, skús ešte zelovoc, alebo styx, tam budú mať určite 😎

imis
25. jan 2010

Dobre ,tak nejdem pod most,sused uz aj tak prestal.Bolo to trochu od temy,ale dada je taky skaut,ta vzdy vsetko ma,tak som skusila 😀

dadadulka
autor
25. jan 2010

drobec je hore... moje uši, sťaby vysielačky, zaznamenali podozrivé signály 😀

imis
25. jan 2010

No aha ho,som vedela,ze najskor sa mam spytat na konovi a az potom vyrazit na spacirku a nie opacne. Dakujem babule,ste strieborne 😉

fiona8
25. jan 2010

zuzu 😀 a nic nestiham.....vsade bomba....ach
imis predavas koč??? este sa ti zíde nehaj doma 😀
ja som dnes predala svadobne topky 😉

danielahamar
25. jan 2010

imis, koľko detí je tento týždeń v škôlke? nevieš? vidíš, vždy sa trepa opýtať najprv na nete a potom konať 😝 😀

imis
25. jan 2010

Ale fion,nedrazdi 😀.Pivnicu nemame,len ho tu prekladame.Len nech pekne ide do Michaloviec.Tam sa ho uz nevedia dockat.
Tak svadobne topky? Mohla si ich nechat doma 😀 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
25. jan 2010

ahojte babule, aj mne malá konečne spí... ale vôbec sa jej nechcelo... doobedu sme boli aj s dominikou v chorbáku, tak sa tam unavila, keď sme prišli domov, napapala sa, ale spať????? kdežeeeeee!!!! a to bola hore od siedmej 😕 😕 😕

imis
25. jan 2010

Dani v strednej triede boli rano 4 kusy,vo velkej bol skoro plny pocet a v malej momentalne nemam nikoho.Som to nepostihala rok po roku vsetko 😀

imis
25. jan 2010

Ahoj zuzi.A co nove u Chrobaka?

zuzu80
25. jan 2010

fion, sak tak to ma byt...vsade bomba a ty si sexbomba...nehaj bombove utoky na teroristov, ti tomu rozumeju lepsie...ty sa specializuj na dorobne skrabance na autach...podporujes slovensku ekonomiku....budu sa predavat nove auta, servisy budu mat cakacky....bude viac roboty...viac penazi... Smerovi stupnu preferencie

Predala si svadobne topanky? Uz sa nezidu? Ja ich mam odlozene 😀 😀

danielahamar
25. jan 2010

zuzu80 aj ja ich mám odložené, akurát včera som ich mala v ruke 😅 a mala som spomienky na to,aká som bola mladá a pekná ☹

anjelikbambulka
25. jan 2010

maji, v chrobáku nič... boli sme tam len my dve s dominikou s drobcami... ale malinká sa nám začína plaziť a bežkať na štyroch... 😉 🙂 sa jej tam veeeeeľmo páčil taký pavúk, taká hrkajúca hračka, tak za ním utekala... aj som si ju natočila na telefón 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre