Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wurmm
21. júl 2009

ked budem na pocitaci s reprakmi, tak si ju vypocujem

dadadulka
autor
21. júl 2009

UŽ SÚ PLIENKYYYYYYYYY...!!!! Utekajteee... 😀 😀 😎

danielahamar
21. júl 2009

dadulka, mám dve sestry a jedného brata a vedľa vo vchode, posch. 2 😉 teda ešte ked´sme boli mladé krásne a slobodné 😀

dominka11
21. júl 2009

no ja pojdem zajtra na plienky, ale predavačke radím nech radšej odzdraví, lebo uvidí to prehovorenie do duše 🤐

dadadulka
autor
21. júl 2009

brýýý večer 🙂

chrobáčik náš už spinušká a na mňa tu ešte žehlička mrká 😅 😕 potom hodím spršku a hajde do hajan 🙂

dominika fúha... to znie nebezpečne 😕 , no nechcela by som byť v koži tej predavačky 😅 takže ak bude
jedna z nich nezvestná, aspoň vieme, kto ju zachromoždil 😀 😀 😀

daniela to fakt...??? ja odpadnem 😅 a jedna segra je Iva? podľa fotky by som ťa vôbec nespoznala...
a nechceš urobiť nejaký foto albumček? hoď nejaké fotos 😉 🙂
no a ešte ťa trošku poopravím, síce už nie sme slobodné, ale už len mladé a krásne 😀 😀 😀 😉

oki padám brúúúúúúú... 🙂

dominka11
21. júl 2009

dadu vieš, podla mna by mala predavačka pozdravit ked niekto príde do obchodu, to neurobila, tak sme obidvaja s mužom pozdravili a ona sa na nas pozerala a ani mu, ani buuuu...možno to znie namyslene, ale ked sa jej nechce ani na pozdrav zo slušnosti odpovedat, tak nech sedí doma na riti.

aj mne už maly spí konečne a ja pracujem.

klauduska
22. júl 2009

Breee ranecko!!!

Ako?Vybuvane???Mne by sa este par hodin nejako ziadalo.... 😒 😒 😒

zuzu80
22. júl 2009

dobre ranko vrable 😉

dnes hlasia teda paradne teplo 😎 😎 😎 😎 😎 ...takze lavorik so studenou vodou pod stol, nohy do lavorika a sviezo konikujeme cely den 😀 😀 😀 😀

Ja mam zas dnes cestovatelsky den......to jak narocky.....ked su na slovensku tropicke teploty ja mam tour de slovensko v tmavom aute bez klimy.....zeby nejaka skryta forma trestu? 😀 😀 😀

domi, teda s tymi predavackami, to moja rec, niektore sa dokazu za tym pultom tvarit ako prave mucenicky 😝

klauduska
22. júl 2009

Ahoj zuzu...tak to Ti nezavidim s tym cestovanim....bez klimy si to predstavit ani neviem....Daleko ides?

A zajtra ma byt este teplejsie,nie?My sme dnes pozicali afto svokrovcov,lebo tu maju 2 vnucence,tak sa isli kupat na POdhajsku.....Snad sa vyblaznia a afto vratia ok... 🙂

domi....drogerka je velmi fajn,ale o tych predavackach sa to povedat neda,cooo?Skoda,ze to nie je na system samoobsluhy.. 😒

retaux
22. júl 2009

Ahojte!
Prišla som sa rozlúčiť, včera som ešte žehlila a balila a zaľahla som až o jednej v noci 🙄 Ešte sa mi žiada spať, ale už sa nedalo viac. Majte sa. Ukážem sa zase v pondelok. (teda dúfam 😀 )

klauduska
22. júl 2009

ajoj luci a kamze ides,akosi som to asi nepostrehla... 😕

zuzu80
22. júl 2009

klaudi si ma predbehla, som sa prave chcela spytat, ze kam lucka cestuje 😀 😀 😀

zuzu84
22. júl 2009

ahojte.Prajem pekne ranko.To je zase teplo.Hlasia tak az do piatku.A potom zase ochladenie.Prave to hovoril Ilko. 🙂
Pojdeme vonka pokial este tak oskar nepecie.Nakupit a tak.Rozhodla som sa aj dnes vyskusat spravit tu zapekanu cuketu co robila dada.Tak uvidime ci mala pravdu potom dam info.Polievku som varila vcera fazulkovu mliecnu takze mam teraz frei.

zuzu84
22. júl 2009

ani ja som nepostrehla ze kam lucka odchadza.

dadadulka
autor
22. júl 2009

buenos días seňoritas 😎 😎 😀

takže aj dnes sa budeme pekne potiť a fučkať 😎 má byť silno horúci deň, ale veď je leto... 😎 😉
ja som bola s drobcom vonku už o siedmej a bolo fajnovučko, príjemnúčko 😉 🙂
fčul kávu popíjam a dumám, čo je dnes na práci 😅 😕 ale niečo sa vždy nájde...

ešte sa vrátim ku´ kauze predavačky´ 😀 , ale teraz vážne... som rada, že ste to tu spomenuli, lebo
tiež som mala minule z nich pocit, akoby som im večeru zjedla 🙄 a môj muž si myslí, že si namýšľam
a vymýšľam 😒 tak som mu včera povedala, že nie som sama, kto si všimol ich ´vľúdny´ prístup...
takže dominika, Sme s Tebou...!!! 😀 😉 😉

klaudi tehuľka naša, ako sa cítiš v takomto hice? keď si ja spomeniem ako som pred rokom fučala, ach, ach...

zuzu žeby ťa chcel niekto strestať??? keby aspoň tá klíma bola, hneď by bol trestík príjemnejší 😀 😀 😀

retaux majte sa dobre a peknú dovču, užite si... 😉 🙂

dadadulka
autor
22. júl 2009

babule Lucka cestuje k starým rodičom mužíka, ta co sa nepamatáte? 😀 😉

fiona8
22. júl 2009

ahojte kočky 🙂
danielahamar....
to je super, vcera mi volala aj moja kamaratka, tiez ju tam zobrali....vola sa Ivanka a ja z Ulan nad Zitavou 🙂 🙂 ide na skolenie a velmi sa z toho tesi, tak som jej drzala palce a vyslo to...super 🙂

dadadulka
autor
22. júl 2009

fion ahoooj 🙂 ako sa máš, aj s drobčekom...? podaj info... 🙂

fiona8
22. júl 2009

dadka
ahoooooj, celkom fajn 🙂 kazdy den chodime na byt robit, malinky si uz hadam zvykol na robotu 😉
v pondelok mi bolo dost zle....take krce v bruchu som si myslela,ze uz pojdem rodit 😝 😝
dnes ideme pozerat porodnicu do NR a aj kocik.....vecicky uz pomalicky periem 🙂 a chystam.......aj my sme vcera boli kupovat plienky....Pampers 43ks za 10eur......v DMke.....mali sme tam zlavy 15% tak sme vselico nakupili....flasky, dudliky...... 🙂 tesime sa 🙂

dadadulka
autor
22. júl 2009

zuzu jeden auto - moto ftííípek: Posledné slová spolujazdca. Zľava môžeš. 😀 😀 😀 😅

klauduska
22. júl 2009

ahoj fion,dadi,zuzu...

ako drobcek?Mrvi sa v brusku?Ides zajtra cvicit?

dadi...veru napamatam... 😕 Inak celkom v pohode ja,v tomto hice nie je u mna problem tehulkovanie ako to,ze mam problem s potenim noh a ruk a som z toho strasne nervozna....Najviac ma stve,ze poriadne nemozem ani na boso slapajdy nosit a tak.. 😠 😠 😠 Ale inak v pohodicke... 😉
Dadi-aj si postrehla co sme vcera z toho vytahu nosili... 😀 😕

fiona8
22. júl 2009

klaudi asi nejdem...pojdeme len na prednasku...

dadadulka
autor
22. júl 2009

fion supeeer 😉 len si dávaj na seba a maličké pozor, rob len minimálne a nič namáhavé 😉
juuuj pranie mini vecičiek 🙂 🙂 🙂 som bola celá happy ako som to vypierala a žehlila 😵
každé mini oblečko som ovoniavala a bozkávala a tulkala 😵 😵 😵

dadadulka
autor
22. júl 2009

klaudi aj som akože nenápadko kuki 😀 ale veru nepostrehla som, nechcela som byť drzá 😅
a čože ste to niesli...??? 😀

klauduska
22. júl 2009

fion,to je skoda..a na aku prednasku?O tek pup. krvi?Kedy to je?
Veru,len pomaly s tou robotkou a vecer hlavne uz len oddychuj... 😉 Veru,uz sa Ti to blizi.... 😅

dadadulka
autor
22. júl 2009

a ešte som na tržnici vzala fajný melónik 🙂 tak budem mlskať, mňam mňam mňam... 🙂 🙂 🙂

fiona8
22. júl 2009

na prednasku o porode.... 😕
teraz mam doma muzika tak chceme co najviac porobit v bytiku...nech sa tam uz mozeme nasahovat.....a chcemm byt s nim...po 3 tyzdnoch.......chcem sa mu co najvaic venovat preto nechcem ist cvicit

zabinka
22. júl 2009

ahojte babule 😎
tak uz aj ja zarezavam, idem sa tu v kancli roztopit, je to hruza. Ani ventilator nepomaha. 😒
Vcera sme si boli trochu zasantit na pieskovom ihrisku a zavrsili sme to poniektori piveckom a poniektori kofolou. MM si medzitym stihol este aj zastrielat na strelnici, no skratka pohodicka. 😉 🙂

fiona8
22. júl 2009

ahoj zabi
a kde je strelnica?? u vas v dedinke?

dadadulka
autor
22. júl 2009

fion jasnééé 🙂 len si užívajte jeden druhého, lebo keď už príde drobček, to bude o inom 😀 🙂 😉

zabinka Neprovokuj 😀 😀 aha aha, deti sú het a rodičovia jak za mlááádííí... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre