Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
4. feb 2010

babenky dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 vyskusam🙂 hadam mi to uz konecne sadne,lebo fakt mam s tym velky problem...
marianka a Eucerin je aj na tvar alebo len telove mlieko?

zabinka
4. feb 2010

a nasi maju karneval aj pre rodicov, zacina sa to o 16:00 a bude do kedy sa nam bude chciet. Obycajne sa potom do programu zapajaju aj rodicia. To sa mi na tejto skolke paci, ze sa snazia do vasciny akcii zapajat aj rodicov. Sak nech vieme, co tie nase ratolesti dokazu, nie?

imis
4. feb 2010

Fion na vsetko.Nechcem robit reklamu,ale tatovi pomohol aj na psoriazu.A to uz bolo fakt na maslu,ako ho to trapilo. A aj ja mam v ziem suchu,podrazdenu,supinatu pokozku.Niekedy som az plakala,ako ma to svrbelo,potom som sa doskriabala do krvi a ta bolest................. Skusila som Eucerin-je OK.

Na tej stranke by mali byt vsetky produkty od nich.

svoradinka
4. feb 2010

imis...dakujem,ale neviem ako sa to da objednat ta druha maska a prislo by to do stredy?

zabinka
4. feb 2010

imis, Ty sa vyznas vo vsetkom. A co poradis na mastnu plet? Ja by som na tej mojej mohla aj vysmazat. A nezabera ani Vichy, co som si myslela, ze by mohlo.

fiona8
4. feb 2010

idem si to kuknut....dakujem
ja som mala ten olej na strie bol fajn lebo nebol taky hnusny mastny...

imis
4. feb 2010

Suhlas zabi.Aj mne sa to velmi paci,ked su tam rodicia. Teraz ked som na materskej,tak by som tam chcela byt na kazdej akcii,ale poviem ti,ze ked som bola zamestnana a nestihala som,pretoze moja slobodna bezdetna sefka slovam typu matka,ucast v skolke apod. nerozumela,mala som co robit. Raz som len odbehla z roboty(mali sme akciu v skolke malovanie na sklo) a Simi s Ronym sa neskutocne potesili,ked ma uvideli vo dverach a ja som im len prisla povedat,nech sa rychle oblecu,ze my nic malovat nebudeme,lebo idu k babke a maminka spät do robotky ☹ Este teraz mi je do placu z toho dna.Ked som sa vratila do roboty,uplne som sa zlozila a kolega s ktorym sme mali robit p.o.s.r.a.n.e excelovske tabulky ma dve hodiny utesoval.Normalne som sa mu tam zlozila. Radsej nech to maju bez rodicov,ako im mame takto ublizovat. Nikdy viac to nespravim-radsej podpisem vypoved!

imis
4. feb 2010

Svori,do stredy neviem,ci by to prislo. A keby si behla do Dracika? Ci nechces,ked su taketo cesty?

imis
4. feb 2010

Zabi,ty sa tes,ze mas mastnu plet-nebudes mat vrasky 😉 Ale skusila by som cajovnik.Nejaky extrakt. Pohladam? 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
4. feb 2010

no tak to mas pravdu, imis. To je pre deti asi najhorsi scenar. 😒 Ja mam nastastie taku robotu, ze sa to da zariadit. A tak sa s detmi vytesujem na kazdej akcii 😀

imis
4. feb 2010

V dobrom ti to zavidim zabi. Ja si este pamätam z detstva,ze na kazdej akcii len sama som bola.Mamina v robote,ocino v nemecku na montazach rok v kuse. e ee,presne od tohoto som chcela svoje deti uchranit.
A aj vy rodicia budete dnes v maskach? 😉 😀

svoradinka
4. feb 2010

v draciku sme boli,ked bol este mm doma v mlynoch,a tam mali taku za vyse 800sk...vcera bola kuk este sestra a nemali uz nic. Ale kazala som jej ak bude mat cas nech ide este pozriet do maxa. No moc sa mi nechce jazdit v takomto pocasi a ani chlapcov nemam kde nechat. Ak pojdem zajtra k dokinke tak mozno este kuknem,lebo doktorku mame v NR. No hadam este do stvrtku daco zozeniem,ak nie bude superman,to bol aj minulí rok. Ach boze,ked si tie deti nieco zmyslia tak aby to tak aj bolo.

imis
4. feb 2010

A kde je dnes dada? Dada,ty zase varis,upratujes,vypekas? 😕 Ci poradna je dnes na plane?

imis
4. feb 2010

A kedy mate ten karneval v skolke svori?

imis
4. feb 2010

10.2.?

svoradinka
4. feb 2010

11.2. imis.

zabinka
4. feb 2010

imis, neblazni, ze v maskach? Sak my sme masky dostatocne! Nastastie sa to od nas nevyzaduje, ale iniciative sa medze nekladu.

Svori, vo VR. je aj pozicovna kostymov, tam si neskusala? Tusim na Moravskej su. A nemusis kupovat.

svoradinka
4. feb 2010

ano videla som plagat,a nevies kolko pytaju za pozicanie,len neviem kedy sa tam dostanem moc s Tomaskom nechem chodit von,aby este viac neprechladol.

imis
4. feb 2010

Svori,tak mam napad. Nasi maju 10.2,cize na druhy den su masky volne-.Mam doma dinosaura,spidermana a spider-ninja. To je tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7707639
Ak by drobec suhlasil,rada ti nejaku masku poziciam.

svoradinka
4. feb 2010

imis...dobry napad,suhlasila by som lenze Tomi zamietol,ze to nie je ninja korytnacka on chce byt Leonardo. Ale ak by sa mi ho podarili presvedcit ozvem sa ti. Alebo sksim vyrobit doma zozeniem zelene oblecienie,kupim mece spravim pancier a hotovo.

zabinka
4. feb 2010

svori, neviem kolko pytaju za masku. Ale mozem dnes na karnevale zistit. Urcite odtial niekto poziciaval. Ak sa nedohodnes s imis, tak zajtra dam vediet. Nas Martinko ma nieco podobne ako spder-ninja, len bez pavuka. Al my mame tiez len pozicane, takze neviem posunut dalej. ☹

zabinka
4. feb 2010

nejaky Martinkov kamarat vraj bude Rafaelo, tak sa mozem este opytat ich, odkial maju masku. 😉

imis
4. feb 2010

Svori,ajAron chcel byt len ninja korytnacka,ale som mu natlacila do hlavicky,ze ked je spider ninja,tak ma dvojitu silu-aj spidermanovu,aj ninja korytnaciu 😀 a odvtedy sa nevie dockat karnevalu 😀 😀 😀

svoradinka
4. feb 2010

no skoda zabinka....lebo tomi povedal ze tam je ten pavuk a on take nechce, ach tie deti.

svoradinka
4. feb 2010

no skusim mu to aj ja natlacit 😀

imis
4. feb 2010

Baburence,idem od vas,lebo uz bude 11:00 a tu uz ziadna vyhovorka neobstoji 😀

svoradinka
4. feb 2010

paa imis....no tak uz mame dnes aj teplotu a tak asi zajtra budem musiet ist k doktorke,tak ktovie ci aj bude nieco z karnevalu.

dadadulka
autor
4. feb 2010

čafte divožienky 😀 kukám, že dnes klávesy horúce 😀 😉

fajront... 😝 idem kafíčkovať 😵 ja dnes varím guláš, bude aj na zajtra... šelma spí, tak jazda voľná 😀

klaudi takže alergia? ojoj... ale neboj, ono to snáď časom prejde, teraz mu dávaj špeci mliečko na ten
reflux, aby ho to bruško netrápilo, prajem vám, aby ste sa z toho čo najskôr dostali 🙂 😉 držte sa...

klauduska
4. feb 2010

Fuuu baby,Vy ste toho ale popisali.....

My sa chystame na kratky presun k svokre,tam pockame na ocinka... 🙂

Inak baby,takze ta alergia sposobovala vsetky tie bolesti bruska,krce,zvrackanie.....a nie kolika.V rodine to nemame,takze to nezdedil,ale mohlo to vzniknut z toho,ze som ja konzumovala mliecne vyrobky,ked som kjila.....,Tak snad sa to strati,uvdiime....

dadadulka
autor
4. feb 2010

no super, keď viete príčinu bolesti, aspoň vieš, čomu sa vyhneš a drobčekovi sa polepší 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre