Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
5. mar 2010

a už ste zdúchli??? 😕 😕

imis
5. mar 2010

dada 😀
Malemu som dala jest.Hlad je svinucha,hlavne u Bedusovcov 😀 teraz este tlaci banan,ale pri tom ma uz nepotrbuje.
Sedela by som tu do vecera,ale vcera mi volala kamoska,ze ci mozu prist pozriet babätko? 😕 To akoze Tobiáša 😀 No a hned ako pridem z NJ,uz tu budu naklusani,takze aspon nieco treba pochystat 🙄

svoradinka
5. mar 2010

zienky tak ja vas opustam a prajem vam pekny vikendik 🙂 🙂 🙂 Tomasko sa dal na karty tak sa musime s nim hrat,ked nie ja tak sa sa hraju starí rodicia 🙂 😀

dadadulka
autor
5. mar 2010

svori papa 🙂

anjelikbambulka
5. mar 2010

ahojte žienky, malá práve zalomila...

anjelikbambulka
5. mar 2010

maji, tak tobinko si teda riadne schrupol... len či vydrží do večera... 😕 😕 😕

dadadulka
autor
5. mar 2010

zuzi, ako malá, už nekašle?

anjelikbambulka
5. mar 2010

už nie, ešte má trošku soplíky, ale už je to dobré... 😉 😉 😉

anjelikbambulka
5. mar 2010

tak čo? tašku už máš pobalenú?

dadadulka
autor
5. mar 2010

ešte nie 😅 ale už sa pomaly chystám, asi začnem cez víkend 😀 nech potom nestresujem 😅

dadadulka
autor
5. mar 2010

a budúci týždeň chcem poprať nejaké vecičky a pripraviť...

anjelikbambulka
5. mar 2010

jééééj, to som si veeeeľmi užívala... každú vecičku som si obzerala a nechápala som, ako môže byť bábo také malinké... 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
5. mar 2010

aj tebe furt načítava stránku tento kôň? 😕 sa rozbehol a nevie zastať...

dadadulka
autor
5. mar 2010

zuzi, ja tiež pri malom 😵 a každú mini vecičku som aj oňuchávala a prikladala na líca 😀 😵
no teraz neviem, či si to tiež tak užijem, bo keď žehlím, tak mi malý naťahuje veci a rozhadzuje
po izbe 😀 asi to budem musieť vykonávať, keď zaspinká 🙂

anjelikbambulka
5. mar 2010

no, nejaký je dnes kôň besný 😀 😀 😀 😀

a včera mi celý deň nešiel vôbec 😠 😠 😠

dadadulka
autor
5. mar 2010

zuzi, idem, malý je hore, tak pekný víkendík papa 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
5. mar 2010

pekný víkend 🙂

imis
6. mar 2010

krasny vikend zubrienky!
Ani nie je tak zimusno,ako sa vyhrazali,tak supito naspacirku 😉

dadadulka
autor
6. mar 2010

ahojte dievčatá 😎

jupííí... dnes aj zajtra som oslobodená od varenia 😵 maminka nám navarila, veľká to pomoc 😵 🙂
popíjam si kávičku a k tomu zákusoček, slniečko svieti, vtáčiky štebocú... leháro jak vyšité 😀 😎

pokojný víkend prajeme 😉

anjelikbambulka
6. mar 2010

ahojte ženušky,

aj my vegetíme, emmka buvinká, ja popíjam kafíčko... svieti slniečko, no jednoducho predjarná idylka 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

dadu, dnes som videla tvojich chlapov...

klauduska
7. mar 2010

Ahojte,

chcem popriat Radkovcom k vcerajsim meninkam-vela zdravicka,stasticka,lasocky,spokojnosti a radosti!!!Hlavne nech sa im v zivote dari!!! 😉

imis
7. mar 2010

Ahojte.Aj my blahozelame meninovcom vcerajsim a pripajame k nim dnesneho Tomiho svorinkinho 😉

imis
7. mar 2010

My mame vo Vrabloch bezdomovcov? 😕

fiona8
7. mar 2010

ahojte žienky
davno som tu nebola, nejako neostava cas....pohltil ma totiz facebook 😀 😀
dadka...ty si este kinderko...juuj ze 35tt akoze vtedy som sa uz ledva kotulala 😀 a kam sa chystas rodit, ked som nieco zacula,ze LV sa zrusili...je to pravda?
Jurko nedavno zaspinkal, na veceru uz pappkame kasicky Nutrilon....na obed zeleninku..dnes mal kalerab, brokolicu, karfiol a zemiacik...jemu vsetko chuti...je zlatunky 😉 😉 😉 ozaj Klaudi ty uz prikrmujes Filipka?

retaux
8. mar 2010

Dobré ránko!
Krásny deň žien želám všetkým ženuškám (malým aj veľkým) 😉 🙂

Idem vás prečítať.

dadadulka
autor
8. mar 2010

ahojte žienky 🙂

Všetko najlepšie nám prajem k MDŽ 😀 😉 😉

https://www.youtube.com/watch?v=4-gtBJ3GhXM

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
8. mar 2010

a teraz vážne 🙂 🙂 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=99q2QYbMf2Y
retaux
8. mar 2010

A dodatočne tiež želám všetko naj Radkovi k meninám a aj včerajšiemu oslávencovi Tomáškovi.

Dadu: dobré 😀

retaux
8. mar 2010

My sme si v piatok urobili výletík do Viedne a boli sme pozrieť Dom mora 😵 Krásne to tam bolo. A až na to otrasné počasie, aké v piatok bolo sme si to super užili. Ale nič iné sme z Viedne nevideli, lebo všetci frfľali, že im je zima 😠 Akurát som deťuchám metro ukázala a trochu sme po Mariahilferstrasse prebehli.

A víkend ubehol ako voda. Ani neviem, že bol 😨

Dadu: si ma upokojila tým, že ešte nemáš nič nachystané, lebo ja už asi týždeň hysačím, že nič nestíham 😝 Aj vecičky mi treba chystať, veľké (jarno-veľkonočno-predbábätkovské) upratovanie urobiť a kopec podobných vecí. A taaaaaaaaakto sa do toho neviem dokopať, ale tento týždeň sa už aspoň do niečoho hádam pustím.

zabinka
8. mar 2010

dobre ranko 🙂

Radkovia vam dakuju za blahozelania. 🙂

A my sa tiez pripajame k zastupu gratulantov a Tomaskovi prajeme vsetko naj, naj, naj a hlavne nech sa mu v skole dari. 😉

Tak my sme sa v piatok zisli opat cela rodinka, Radko dosiel spokojny, sice trochu dobity, ale hlavne, ze spokojny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre