Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
11. mar 2010

takže myslím, že utorok je favorit... a teraz vyriešiť, kde sa stretneme... myslím, že prichádza do úvahy len Pizza pub alebo Predium...

imis
11. mar 2010

ok,vecer precitam,ze kde.Teraz uz padam.Este Tobka zaniest ku kamoske 😔 a idem. Kamosku lubi viac,ako starych rodicov-ved ta s nim stravi aj viac casu. Drobatko moje-ako sirôtka vyrasta 😀 😀 😀
Ahojte lasky zajtra!!!!

imis
11. mar 2010

este k tomu bezdetnemu stretku- AAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOO! 😀 😀 😀

retaux
11. mar 2010

Anjelik: ja si neviem predstaviť ako by sme teraz boli s deťmi v Pizza pube 😖 To by sa tam nudili a ani pobehať by si tam nemali kde. Teraz je to iné ako cez leto 😢

anjelikbambulka
11. mar 2010

luci, to bezdetné stretko je skvelý nápad 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
11. mar 2010

aj ja som za bezdetickovske stretko hocikde, kde nereve hudba a nie je nafajcene 😉

zuzu80
11. mar 2010

aku dochodcovsku poziadavku som si hodila 😀 😀

retaux
11. mar 2010

Mne to zafajčené ani tak veľmi nevadí (len teraz, keď som tehu), skôr tá hudba hlasná 😀

zuzu80
11. mar 2010

takze kde? v klube dochodcov na Levickej? 😀 😀

retaux
11. mar 2010

A zahráme si tam aj stolný tenis? 😀

Ja už tie padám. Dohodnite sa, ja sa prispôsobím. 😉

zuzu80
11. mar 2010

hej stolny tenis, a ak tam bude spevacky subor (o)Briezka, tak nam tichucko aj zaspievat mozu. 😀 😀

Aj ja sa prisposobim 😉

Tak sa vsetky majte krasne 😉 🙂

zabinka
11. mar 2010

caute baby (aj ked ste uz tusim vacsinou odisli ☹ )

stretko, aj ja som za, ale pokial by bolo s detmi, moze byt aj v utorok, ale bezdetne - ja v utorok nemozem. U nas utorky a stvrtky patria mm az do vecera. V tom pripade som ja za stredu. Ako vo vsetkom - ja musim byt vynimka. 😅

zuzi, inak skolka uz od dneska funguje, deti uz chodia na Hlavnu. Este sice vonia (smrdi) novotou, ale malaci to maju celkom pekne spravene. Len mi este chybaju kresby po stenach, aby to vyzeralo suprovo.

imis
11. mar 2010

Mne nevadi ani hlasna hudba a nafajcene,takze v sobotu v life? 😀 😀 😀 😀 😀

fiona8
11. mar 2010

majka
tak do life by som isla aj ja 😀 😀 😀

fiona8
11. mar 2010

anjelik
no chodime plavat pravidelne kazdu stredu....a vzdy sa nieco naucime nove na kazdej hodine...napr. aj to potapanie bolo postupne....chodia tam s nami este 2 maminy s priblizne rovnako starymi detmi....aj po nas maju hodinu zase vacsie deticky...ale mozeme sa nahlasit kedy chceme...instruktorka sa venuje potom kazdemu tak podla toho co vedia uz deticky...da sa kupit aj permanentka..ta stoji 81eur - 10 vstupov, jeden mas zadara alebo ked nemas permanentku tak jeden vstup stoji 9 eur...
chceli by ste chodit s emmkou?
aj my sme mali plienky z DMky boli dobre, ale lepsie sa mi zdaju pampersy, aj my uz mame 4 ky 😉

zuzu80
12. mar 2010

Pekne ranko zelam 😉

vonku je nadherne, sniezik vrzga pod cizmickami, na oknach nakreslene prenadherne kvety mraziveho umelca, chlad sa derie po kozu....jednym slovom nadhera 😠 😠 😠

Idem si uvarit kaficko, dnes specialne z Lucky, bo nam nejde voda 😒

Krasny den sa crta

retaux
12. mar 2010

Ahojte!
Zuzu: pekne si to napísala 😠 Kedy tá hnusná zima už konečne skončííííííííííííí?! 😠 😠 😠

Imis: to si neviem predstaviť, ako by dve tehule išli do Lifu 😀

fiona8
12. mar 2010

ahojte
vrrrrrrrr to co je vonku????? 😠 😠 😠 😠 😠 este ani auto som nemala v garazi....musim ho ist odhrnut a utekame na postu lebo je len do 9 tej ☹ ☹

anjelikbambulka
12. mar 2010

ahojte žienky,

zase zasnežené ráno???? ☹ ☹ ☹ ☹

fion, my chodíme s malou do hlohovca, ale nie pravidelne, väčšinou cez víkend ked nič nemáme... tak raz za 2-3 týždne... je tam super, nie je to síce žiadny kurz, emmke sa tam veľmi páči, tiež sa ponára... 😉 😉 😉 my sme ju ponárali hneď od začiatku, ale ona bola zvyknutá, lebo my sme ju od malinkata pri kúpkaní ponárali a oblievali vodičkou na hlavičku 😉 😉 😉

retaux
12. mar 2010

My sme včera poskladali kočík. Zdá sa mi, že je to vynovená a trochu vylepšená obdoba toho kočíka, ktorý sme mali pre Lucku 😒 🙄 Ešte aj farba je asi taká istá.

zabinka
12. mar 2010

ahojte!!!

Sniezik sa nam chumeli, zima je zimicka..... 😠 😠 😠

zuzi, tak hovoris, ze sa crta den blbec? No nic moc 😒

Luci, hod fotku kocika, nech sa pokochame aj my.

retaux
12. mar 2010

Zabi: možno poobede, teraz už nestíham, ideme sa obliecť a na daňový. Dúfam, že tam nebude nával. Majte sa. Poobede prídem kuk.

zabinka
12. mar 2010

ved jasne Lucka. A dobre vybavte, nech sa nenacakate. 😉

zabinka
12. mar 2010

ozaj klaudi, z dnesneho lekara nic nie je, pojdem az o tyzden, takze sa dnes asi nestretneme. ☹

fiona8
12. mar 2010

anjelik
a tam tiez robia kurzy? a ako je to tam cenovo? aj my sme sa tak ucili,ze sme sa najskor oblevali s paharikmi 🙂 🙂 tie deticky su strasne zlate

dominka11
12. mar 2010

ahojte baby, ani neviete ako ste ma potešili s tým bezdetným stretkom. Teším sa na vás 🙂 kedy, kde, ako? 😉

anjelikbambulka
12. mar 2010

fion, či robia kurzy, to neviem, ale my chodíme súkromne... chodíme ešte s jednou rodinkou, majú takmer 2-ročné dievčatko...

pozri si: www.relaxyclub.sk

zuzu80
12. mar 2010

ahojte 😉

idem si odfuknut po obede a kuknem co ste popisali a vy ani celkom nic 😉

imis
12. mar 2010

caute zienky!

Zdravy,vyzivny obed alias piza z mrazaka sa uz pecie,idem vas trosku pozriet. S domuskou a zuzkou sme sa uz stretli na blsaku 😀 a ostatne ste neprisli ☹
Veru,zimusno je.Zuzu80,rozmyslam,ci do BB nezoberiem aj lyze 😀 😀 😀 Co ste vcera dohodli s predsednickou?
Macinovi sa zachutilo tepovat,tak reku sak mu pomozem.A kupila som mu tep 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
12. mar 2010

takže tepovať sa mu zachcelo???? 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre