Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
5. aug 2009

zuzi a vy sa kedy chystate zas na Oravu?

anjelikbambulka
5. aug 2009

mali by sme ísť ten ďalší víkend - myslím že to je 14.teho...

klauduska
5. aug 2009

anjelik...to vazne???Vidis,my tam chodime uz tolko rokov......maju nadherny velky park....vsak? 😉

adi..no ja s velkym brusinom a fionka mozno uz ani nepride..ta ma v septembri termin tusim,nie???No pekne,my coskoro porodime tak by sa patrilo,aby bola medzi nami dalsia tehulka..... luci,dadi,zuzu,.....😕 😕 😕

anjelikbambulka
5. aug 2009

klaudi, áno, je tam krásny park... vždy sme tam chodili na prechádzky...

svoradinka
5. aug 2009

zuzi...a budete tam len vikend?

klaudi......ano ma fionka v septembri termin....ach to je uz co nevidiet. 😉

klauduska
5. aug 2009

adi ani nehovor...ten cas neuveritelne letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....ved len akoby teraz som si robila testik a s manzelom sme na nom objavili 2 //.... 😅 😅 😅 a uz som v 6 mesiaci.... 😅 😅 😅
anjelik...aj Tebe musi mala riadne rast pred ockami.....ozaj zuzi,chcela som sa spytat Teba ako takej aktualnej maminy....kolko veciciek tak emmka potrebovala z velkosti 56?Zistila som,ze tych mam malo,vlastne skoro nic,vacsinou co mam veci od sestry a svagrinnej tak to su cisla 62 a to bude malemu asi este velke,ked sa narodi,nie?Tak si budem musiet dokupit,len neviem kolko,tak sa pytam...lebo zas viem,ze deticky rychlo rastu,aby som toho nemala zbytocne vela..... 😒

zuzu84
5. aug 2009

ahojte babule.
No dlho som tu nebola.Vela veci sa zmenilo.Totiz stahovali sme sa hura 😀 😀 😀
Takze sme mali perny víkend a teraz sme riesili net pretoze tu nebolo ziadne pripojenie.Ale uz je vsetko tak ako ma byt tak som spokojna.Este dnes umyjem podlahu a potom do konca týzdna sa ani nepohnem lebo mam toho akurat dost.

anjelikbambulka
5. aug 2009

adi, áno... ale ja potom prídem 30. augusta na celý týždeň...

zuzu84
5. aug 2009

no mam co robit aby som vas precitala ako pozeram

klauduska
5. aug 2009

ahoj zuzu...a kam ste sa stahovali,k tej svokre alebo ste nieco ine poriesili?

svoradinka
5. aug 2009

klaudi...ja si myslim,ze tie 52 ti velala netreba,deti rastu zo dna na den.

zuzu84...a kde ste sa nakoniec stahovali-k svokrovcom?

zuzi....tak si aspon tiez oddychnes. 😉

zuzu84
5. aug 2009

no v piatok som bola na obhliadke jedneho bytu a potom este raz s manzelom v sobotu.Hned sme sa aj rozhodli a podpisali sme zmluvu no a v nedelu sme vsetko vypratali zo stareho a v pondelok vsetko ulozili v novom.Uz teraz riesime len detaili. Jaj a prestahovali sme sa na Moravsku 1

svoradinka
5. aug 2009

zuzu84 a to je kde,ja totiz Vrable moc nepoznam............a to ste kupuli?

anjelikbambulka
5. aug 2009

klaudi, 56 ti veľa netreba... hlavne 62, 68 - tie bude nosiť najdlhšie... ja som síce po emmkinom narodení musela 56 dokúpiť, ale ona bola veľmi malinká keď sa narodila - 2690 gramov... takže jej bolo všetko veľké... ale nosila to len nejaké 2-3 týždne, už má 62-ku...

fiona8
5. aug 2009

zuzu
no super a kde je moravska 1? to je dom?
adka
este nie som na MD, ale zajtra idem do poradne, tak mi uz asi da papiere na MD....Ved kedy sa to chodi? asi v 34tt?? ani neviem presne...ci v 36tt??

svoradinka
5. aug 2009

ahoj fion...tusim ze sa chodi 6-8týždnov pred porodom.

fiona8
5. aug 2009

tak to uz si najvyssi cas 😅 jooj riadne to leti 😨 chalani su velmi zlaty.....hlavne v tej fontanke ako sa tesili 🙂 🙂

anjelikbambulka
5. aug 2009

veru, veru, fion, najvyšší čas vyložiť nohy a oddychovať...

svoradinka
5. aug 2009

to veru leti 😲 .....ano chlapci mali radost....a co bytik ako pokracujete a kedy sa chystate nastachovat?

anjelikbambulka
5. aug 2009

adi, a sestra sa má ako?

tu zase začína hrmieť ☹ bojím, bojím ☹

fiona8
5. aug 2009

anjelik
a ako robis koložvarsku? s ryzou alebo zemiakmi?? mnaaam inak hned by som si dala 🙂
adka
bytik mame vystiekovany, sadrokartony..,novu elektriku, este podlahy musime dat...a musia nam prist napojit elektriku...........to sa dost dlho taha..... 😠 no a neviem dufam,ze to stihnemem pokedy sa narodi babatko....este splalnu chceme zateplit a vystierkovat...... 😉

anjelikbambulka
5. aug 2009

dávam tam kapustu, ryžu a mleté mäso...

fion, pošlem ti? navarila som na týždeň!!!! 😀 😀 😀

svoradinka
5. aug 2009

tak to mate este toho dost......a urcite to stihnete kym sa narodi babo.

zuzi...ma sa fajn a teraz ma o jednu starost naviac na narodky dostala od kolegyne male steniatko.

fiona8
5. aug 2009

joooj ale tu leje

anjelikbambulka
5. aug 2009

fion, pekne ste pokročili s bytíkom...

adi, takže teraz má takéto "bábätko"???? pozdravuj ju odo mňa...

svoradinka
5. aug 2009

to ana,ona po psikovi tuzila od detstva a teraz sa jej sen splnil...........pozdravim ju,akurat vcera od nasich odisli do Kosic k svokrovcom. Totiz tento týžden maju dovolenku.

svoradinka
5. aug 2009

aj tu stale prsi ☹

fiona8
5. aug 2009

anjelik
zastavim sa vecer idem cvicit do Vrabel 🙂 🙂 mnam mnam 🙂

fiona8
5. aug 2009

baby idem sa skusit oholit..tam dole pod bruskom.....ved to je teraz hotove umenie....ufff 😀 😅 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre