Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
13. okt 2009

nasim a svokrovcom asi: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6449249 s fotkou chalanov.

marcelkovi: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4893524

Simi+ Rony: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6376730

Tobinko: http://www.hierfindestdu.com/bobby-classic-p-93...

A mam nakupene 😉 Vianoce mozu prist 😀 😀 😀

klauduska
13. okt 2009

imis...ty si aka ultra rychla...!!! 😅 😅 😅 A ja ma dilemu uz 2 mesiace co vymysliet na Vianoce.... 😒

imis
13. okt 2009

Ty klaudi na vymyslanie zabudni.Budes este sestonedielka,nemusis nic,len nedostat zapal prsnika. Este len to su vianoce 😖 Takze ty musis vymysliet akurat,co si ty zelas pod stromcek 😀 😀 😀

klauduska
13. okt 2009

veru imis,este to by mi chybalo,aby som na Vianoce zapal mala.... 😒 A preto by som chcela nakupit darceky este pred porodom,lebo potom asi naozaj nebude kedy a na manzelina to veru nechat nemozem......

imis
13. okt 2009

Klaudi,ved darceky nosi Jezisko 🙂

imis
13. okt 2009

Baby,ale teraz na silno vaznu temu. PORADTE nam prosim,co kupit svokrovcom na 30 vyrocie svadby? Maju dnes,ale slavit sa bude o dva tyzdne.

dadadulka
autor
13. okt 2009

helou kecalky 🙂

imis kúpte im tie fazule 😀 😀 budú zírať jak puci na taký origoš darček 😀 😀 😀

dadadulka
autor
13. okt 2009

inak kukám film na mare, je tam velice feši herec 🙂 a občas dojákové momentky...

dadadulka
autor
13. okt 2009

imis a nech si ich nasadia do záhradky, tetky susedky aj klebetiť zabudnú, padnú sane aj boby 😀

dadadulka
autor
13. okt 2009

klaudi ako na MD? práca nechýba?

dadadulka
autor
13. okt 2009

vrrr tieto reklamy 😠

dadadulka
autor
13. okt 2009

inak, keď sa tak zamyslím nad tými fazulami... 😀 😀 😀 😀 😀

imis
13. okt 2009

dada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Si viem predstavit.Ale to by oni asi nem jo 😖 Svokor ani nevie,co only you znamena,len by ho zaujimalo,ci to bude mat aj struky a bude sa to dat aj jest 😀 😀 😀 A svokrus je zasa cica mica kocica noblesnica. Vyzera mladsie ako ja. Tak to je tazko takemuto top pariku nieco vymysliet 🙂

imis
13. okt 2009

dadus a co to kukas?

dadadulka
autor
13. okt 2009

tal. seriál Kapitán

dadadulka
autor
13. okt 2009

ale ten kapitán, hmmm feši, feši 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
13. okt 2009

varím granadír, dávno sme nemali, celkom si naň robím chúťky...

imis
13. okt 2009

Urob viac dadus a hod aj k susedom dve-tri porcie 😀 😀 😀

zuzu80
13. okt 2009

jeminecky, toto co za ruska zima? Sak mam prsty take skrehnute, ze ani po klavesnici nechcu cupitat 😝

Imis, a co tak poslat svokrovcov na vikend niekam do kupelov?

imis
13. okt 2009

Nooooooooooooo,zuzi toto som navrhla ako prve. Sak co moze byt krajsie ako romantikus vikend s bazenikom,sampanskym,masazou.................. zatial mi to moc nepreslo. Len ma suria suria a s nicim nesuhlasia. A pritom to ani nie su moji rodicia 🙄

imis
13. okt 2009

Ja by som ich rada poslala aj na pol roka "na vikend" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
13. okt 2009

len som skusala, ani mne nikdy tento navrh neprejde, tiez by som im dopriala aj mesacny oddych napr. v kupeloch 😀 😀

zuzu80
13. okt 2009

tak digitalny fotoramik aj s nejakou pamatovou kartou a nasukat tam fotecky celej familie 😉

imis
13. okt 2009

Uz viem,ako to nakoniec dopadne 😢 ,ale prezijem to. Tento rok ma svokra 50,este len to budeme dary nevidane vymyslat.
Skoncila uz burza v chrobaku,mozem ist prachy zhrabnut? 😀 😀 😀 😀

zuzu80
13. okt 2009

imis uz rataju, takze nachystat kufrik uzamykatelny s retiazkou okolo ruky pripevnit a hor sa do chrobaka pre euraciky -bubaciky

a ty mas taku mladicu svokrus?

imis
13. okt 2009

Keby tak nefukalo,ale dnes je taka zima,ze ani prachy ma nelakaju 😀 😀 😀
No veru,svokrusa je mladica. Marcelinko je prve dieta,ma mladsiu sestru. Svokrusa vzdy pokupi modne casopisy a je total in. Ja jej s tromi detmi nestiham 😀 😀 😀 😀

imis
13. okt 2009

Ahojte dievusky,prchame na Manu......................som vedela 😎

retaux
13. okt 2009

Ahojte!
Digitálny rámik nem dobrý darček pre ľudí v ich veku. Naši ho vôbec neocenili, len na to pozerali ako puci a je založený ani neviem kde 😅

zuzu80
13. okt 2009

Luci a sak som myslela ze ked svokrus tuto pani Imis, sleduje modne trendy a je in, tak ze pocitace,kamerym fotaky, digitalne ramceky by nemali byt problem....pripadne absolvuju skolenie a je to 🙂

inak kupovat darceky rodicom a svokrovcom to je to najtazsie, uz teraz mam predvianocny stres 😅

zabga88
13. okt 2009

Ahojte! to co za pocasie vonku?? mala plakala a nechcela ist von z obchodu aby ju neodfúkol vietor.
Ked sme nakoniec vysli z obchodu tak na mna kricala ze Vidíš maminka ja som ti vravela ze nemame ist do toho vietoru 😀 😀 😀 😀

Riešite svokry??? no najlepsie by bolo im nekupit nic a nic by sme nepobabrali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre