Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
22. okt 2009

klaudi, ano papova sa vola. Mam tuším aj číslo.
luci - DPHčku musím ešte skontrolovat a prehlad vytlačit a zajtra hurá na DU.

fiona8
22. okt 2009

no ved to,je pohodlne, ma aj klimu aj vyhrievane sedadla....len zere ako besne.....
inak Jurko strasne rychlo rastie.....davam mu Nutrilon HA
ADI ano je to hned prva dedinka od nas.-) dobre si pamatas🙂 mohla by si sa aj zastavit ked pojdes okolo🙂

klauduska
22. okt 2009

takze umele?A papa dobre?Inak PAta spominala,ze si bola v utorok vo vRabloch aj s malym.... 😉

fiona8
22. okt 2009

papka dobre pakacik maly🙂 ano boli sme trošku na vyletiku...bola som u Mariky na obočko...pozdrav tetu Liškovú 😉

svoradinka
22. okt 2009

Fion a Jurko uz ma dnes mesiac? Ach ale rychlo to ubehlo....tak mu prajem vela zdravicka a stasticka nechvam rastie do krasy.......najblisie tadial pojdem v decembri pred Vianocami ked pojdem na Liptov tak uvidim ako mi to vida,rada by som prisla kuk.

dominka11
22. okt 2009

hotovo, porobene vsio 😎
idem sa osprchovat a venovat sa jojke 😀
klaudi, tak sa volakedy zastavím, ked ma v meste ovladnu mrákoty. Musím pit kavu 2krát denne, stale sa mi točí hlava, moj tlak včera 90/55. 😠 taký som nikdy nemávala.

fion, aj jakubko pijaval HA, ale potom sme museli prejst na AR, lebo grckaval.
adi, ved sa ozvi, ked pojdes do vrabel.

imis
22. okt 2009

😲 😲 😲 😲 😲 Ved to je nasa pani ucitelka Zuzka Vojtekova zo skolky! Ja odpadnem,som ani len netusila,ze takto. Ze je sikovna to viem,ale ze taketo krasne torty robi.Ty kokso!!!!!
Inak,taku ucitelku som este nestretla.Ten pristup a kolko lasky ma ona k detom,to snad ani nie je mozne.Som si myslela.Ale je. Ak hladate pre svojich buducich skolkarov to najlepsie,tak to je ona 🙂

dominka11
23. okt 2009

dobre ránko kočky 🙂 ako ste sa vyspali? ja vynikajúco 😎

zabga88
23. okt 2009

Dobré ránko sa praje!

Domi ahoj 🙂 tak mi uz mame doma tatinka uz sa napchali cokoládkou v posteli, teraz mu rozprava o skolke, ukazuje mu nové hracky tak mam chvilku pokoj 🙂

dominka11
23. okt 2009

ahoj zabi, komu je teraz lepšie 🙂 mne tu maly beha o 106, tatina sme vstrojili do obchhodu

retaux
23. okt 2009

Dobré ráno!
My sme ocinka vystrojili akurát tak do práce (teda sa on sám, my sme ešte spali) a zase ho uvidíme až v noci okolo 10tej ☹

Domi: mne sa teraz nejako horšie spáva posledné 3-4 dni 😒

imis
23. okt 2009

Ranecko!
Velkaci v skolke,maly pozera Harvepina 😀 a ja by som najradsej isla spat. Endorfiny z cvicenia pominuli,uz citim len svalovku 😀 a hore sme od 3:00 😅
Zabga,ty si teraz uzivaj manzelika doma.Ja mojho vidim tiez tolko,ako keby na kamione jazdil,ale zase ked nas chce uzivit-ved nas ma za ošietku 😀 😀 😀

retaux
23. okt 2009

Imis: a čo zaujímavé ste robili o tretej v noci? 😀 22.32 - si ešte hore a o tretej zas? 😲 To ja by som už spala aj postojačky.

zuzu80
23. okt 2009

dobre ranecko vrable 🙂

zabga tak ocina mate uz doma, tak si ho poriadne uzite a Viki je uz lepsie? Ale dobre znamenie, ze o skolke rozprave, Eliska prvy tyzdne o skolke ani makke f.....furt len s nadsenim o jaslickach, skolku sme ignorejsn 😀 😀

Imis moja a ty co trenujes na zeleznu zenu? 😲 Ja by som bola ako vygrcana spageta 😝

Mna obsadila cervena armada, tak sa len povalujem, dnes budem nepouzitelna po kazdej stranke 😀 😀 😀

imis
23. okt 2009

No vidis luci,to som si ani neuvedomila,ze som spala 4 hodiny. 😕 No,teraz sa citim este unavenejsie,ked to viem 😀 😀 😀 Robili sme veru zaujimave-hrali sme sa s jablkami do piatej.Potom uz vstaval maci do roboty,tak som chcela tobca este ulozit na hodku pol,ale on ani pocut.Vyskal na cely byt,jasil sa. A teraz je pol deviatej a on este nespi 😠

retaux
23. okt 2009

Možno ho uspí Harvepíno 😀

imis
23. okt 2009

Dufam luci 😀 😀 😀

dominka11
23. okt 2009

luci, mne sa zle zaspáva už nejake 2-3týždne, tak preto som sa dnes dobre vyspala, lebo večer ani neviem ako a spala som 😎
imis - ja už by som asi padala na hubu po takom krátkom spánku, ale ty si asi na to zvyknuta pri 3 detoch 😉
zuzi - ty nepoužitelna 😀 😀 ešte že na konovi si použitelna 😝

zuzu80
23. okt 2009

ja zas uz tyzden hladam po byte muchu tce-tce, bo zda sa ze ma infikovala spavou nemocou 😀 😀 😀

no idem si uvarit kavicku....doteraz som cakala, ale sluzobnictvo ma dnes asi volno, tak zas je to len na mne 😀 😀 😀

imis
23. okt 2009

Uspal ho Xavier Naidoo-vedela som,ze sa na neho mozem splahnut 😉
Idem aj aj do hajan. Aspon na chvilku.

zuzu80
23. okt 2009

bru noc imis 😔

dominka11
23. okt 2009

ja ešte stale čakam na ranajky, lebo mily tato v jednote zistil, že nema penazenku...inak včera sa nám stala dobra sranda, už sme boli vo vrábloch na stanici, ja som si maleho zobrala na kolena, že ked bol taky dobry celu cestu do ba aj z ba, MM si zabudol doklady u našich a zrovna nás pri pekarni zastavili policajti. Raz za rok maly neni v sedačke a nemame dokladx, no zákon schvalnosti. a čo sa nestalo? pustili nás dalej 🙂 🙂 nechapemee doterazz.

dominka11
23. okt 2009

dobru noc a všetky blchy na pomoc 🙂

zuzu80
23. okt 2009

fiiiha domi, to ste asi natrafili na falosnych policajtov 😀 😀 😀

dominka11
23. okt 2009

😀 😀 ee, tomu sa hovorí k...va štastie 😅 neviem, neviem keby nás začnu pitvat, ako by sme obišli. Ale mám pocit, že ten fízel bol slepý a nezbadal, že krpec nie je v sedačke, MM ho nejako zatienil.

dominka11
23. okt 2009

baby, kedy si vaše dietky začali presadzovat svoje? lebo u nás to už začalo 😅 normalne, ked mu niečo nedovolim, tak sa najeduje.

zuzu80
23. okt 2009

😀 😀 😀 😀 domi, keby vas veru zacnu pitvat, tak najdu vselico 😀 😀 Mna raz zastavili v NR ja na Petovom sluzobnom aute, este bez znaciek a tak ma vystresovali, ze som nevedela ani doklady najst, tak som sa rozplakala a zensky hystericky plac nezvladli, normalne usli a nechali ma tam stat 😀 😀 😀

zuzu80
23. okt 2009

domi, mne sa zda, ze si od svojho pociatku ta nasa Ela presadzuje svoje a este furt to trva 🙂

dominka11
23. okt 2009

😀 😀 tak aj jaa saa nabuduce rozplačem.
toto jje hruza s touto klasicou, musím ist na n

dominka11
23. okt 2009

na notebook, nemohla som to dopísat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre