Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
4. nov 2009

zuzi,co si,uz je zima na hradoch a zamkoch. Ale v lete mozeme urobit z Chrobaka taky mini zajazd na nejaky hrad,hm? 😀 😀 😀

zuzu80
4. nov 2009

na hrade bratislavskom je uz vykurovacia sezona v plnom prude takze trvam na svojom:
imis na hrad!
imis na hrad!
imis na hrad!

imis
4. nov 2009

ty vzdy musis mat posledne slovo,co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
4. nov 2009

nieeee, cosi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
4. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
4. nov 2009

svatka a svalovicu mas? Ja mam taku ze Quasimodo chodi oproti mne jak solista baletu SND 😝

imis
4. nov 2009

No ved som ti uz vcera pisala,ze som zlomena v pase,napriek tomu,ze som pri brusakoch zase poctivo podvadzala.
si sa nejako rozsoupla v pondelok 😉

imis
4. nov 2009

Jaaaaaaaaaj a este smutnu spravu mam. Po burlivej debate doma som prisla o pondelkovy aerobik ☹

zuzu80
4. nov 2009

cooooo? Preco???Ako? Je uplatny tvoj manzel??? Co pije? Chcete au-pair zdarma???

imis
4. nov 2009

Sak som mu ponukala vsetko mozne,dokonca som mu navrhla,ze nebudem ani miluvackou otravuvat cely mesiac,a nist.
Jeho argumenty: trening len raz za tyzden v pondelok pred nami a on nebude skor odchadzat kvoli tomu,ze ja chcem ist presne od 19:30,stale pracuje,ja som doma,mozem ist do posilky hocilenkedy chcem pocas dna,mozem ist na iny aerobik,do inej telocvicne,v inu hodinu,v ine dni. On vidi svojich kamaratov len v ten pondelok a potom az v nedelu na zapase..................
a sak mal recht,o tom potom,ale nevie pochopit,ze ja chcem cvicit s tebou a nie s inym???????????? ☹ ☹ ☹

fiona8
4. nov 2009

ahojte
vcera sme boli v poradni, Juríček nám rastie ako z vody....4100g a 58cm 🙂 🙂 dudloš malý, je nádherný.... 🙂

imis
4. nov 2009

Teda fion,krasne miery ma Jurosik maly velky chlap. Nove fotos?

zuzu80
4. nov 2009

svatka pravdu ma skoro vo vsetkom, ale co keby sme to otocili, my sme zacali skor v pondelok telocvicnovat a oni si mohli aj iny termin zvolit...utorok, streda, piatok, sobota 😅

fion idealne miery ma ten vas maly velky chlapak 😉 🙂

imis
4. nov 2009

Zuzi,ked im vyhovuje len pondelok.Aj to by najradsej brali nasu hodinu 19:30,preto som to chcela vymenit- kvoli nim.Vtedy by uz mohli uplne vsetci. No a oni mavaju po treningoch este doverne rozhovory 😔 ,takze macinovi ani tak neslo o to,aby bol nacas na zaciatok treningu,ako po nom na "klebetarni" 😀

dadadulka
autor
4. nov 2009

čafffte svatky, matky, totky-lotky 😀 😉

doobeda sme aj my boli vonku a veru je kosa kosička, ale dá sa...
malý spinká a ja sa venujem domácim prácičkám, ešte ma čakajú bodeny a práčka 😅

babule dnes som takéto chuťovečky skúšala, sú mňamkové 🙂 🙂 🙂 Vianoce sa blížia, tak snorím
po fajnových raceptíkoch 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18641

imis
4. nov 2009

No dada,mne sa nechce verit,ze su dobre,dones ochutnat. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dominka11
4. nov 2009

ahojte, dadulka to je moje oblubene vianočne pečivko, babka mi ich vždy napečie 🙂 🙂

imis
4. nov 2009

Aj ja chcem babkuuuu ☹ ☹ ☹ ☹
Domus a ako sa mavate? Do MC kedy skocime? Aj s ostatnymi samoska 😉

dominka11
4. nov 2009

oj imis, tak to by aj mna nas.....mna včera nas.... moj gyn. a sestrička, už asi ozaj odchádzam od nich. 3min. čaka človek na telefone a nič sa nakoniec nedozvie. v tomto štate asi neexistuju normalny doktory, ak nejakeho poznate šup sem s ním.

dominka11
4. nov 2009

u nás peči iba babka, mama neni na pečenie. mame sa dobre, len sa nudim doma, ked je vonku zima a krpec tiež 😒 ja som sa tam vybrala predvčerom, ale nikoho tam nebolo...

dadadulka
autor
4. nov 2009

teda ženy, poviem vám, že taká matka na MD sa narobí ako jeden kôň 😝 😝 konečne som si lofla...

dominka11
4. nov 2009

svata pravda dadu.

dadadulka
autor
4. nov 2009

imiiiiis otváraj dvierka, ak chceš degustovať 😀 😉

imis
4. nov 2009

Tak baby a zavidte mi 😀 Medvedie labky su mnaaaaaaaaaaaam-krehucke,sladucke,rozplyvaju sa na jazycku a ja som sa prave rozhodla,ze dokedy budu Budovci nasi susedia,ja sa odialto nepohnem 😉
DAKUJEM DADUS!

zuzu80
4. nov 2009

dadu aj ja som uz otvorila dvere 😕

dominka11
4. nov 2009

ja závidím 😀 😀 dadu, nechceš ist na prechádzku? aj ja otvorím vráta 😝 😉

fiona8
4. nov 2009

joooj aj ja by som si dala...musim kupit furmicky, Vianoce sa blizia 😉
nove fotos nestiham, ale nejake mam tu:
http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid...

anjelikbambulka
4. nov 2009

no teda baby, máte pravdu, vonku je riadna kosa... malá spinká, idem navariť, požehliť... 😝 😝 😝

dadu, imis, nie je tam vedľa vás nejaký voľný byt???? že by som sa nasťahovala a aj ja chodila na maškrty 🙂

dominka11
4. nov 2009

zuzi, aj mna tu čaka žehlenie 😠

anjelikbambulka
4. nov 2009

a najhoršie je, že mi znova ide práčka... takže aj keď požehlím, zajtra ma to čaká znovu ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre