Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
2. dec 2009

a ďalšiu... 😅

fiona8
2. dec 2009

dadu
mas krasne bruško,to ja by som sa s nim chvalit nemohla, mam ho plné strií ☹ 😢

anjelikbambulka
2. dec 2009

ahojte babule, to čo bolo dnes s koňom????!!!! vôbec mi nešiel 😠 ☹ ☹ ☹ ☹

dadu, máš nádherné brušinko, drobček krásne rastie 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
3. dec 2009

ahojte ženičky 🙂

kočky dík 😉 no rastieme veru, o chvíľku budem len fučať ako dva slony 😅 😀

ešte som niečo našla, pre inšpiráciu 😉

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=63451

dadadulka
autor
3. dec 2009

včera sa kôň ulieval 😒 ani mne nešiel...

dnes ideme s Matúškom na očkovanie, chúďatko moje, dúfam, že to prebehne hladko...

imis
3. dec 2009

Ranko skupina.

Mrazik vonku paradny je,
Majka auto oskrabuje...........
Neviem,preco sme nemohli ist do skolky peso,mraz z auta mam az v kostiach. Ale co ja-slaba mensina? ☹ 😀

retaux
3. dec 2009

Ahojte!
Dada! 😠 to čím sme si od teba zaslúžili, že nás hneď zrána takto týraš? Vieš, akú mám teraz chuť na sladké? A ništ doma 😠

A máš krásne bruško, to keby ja sa odfotím, tak mne by ste zakázali jesť figúrky najmenej na 10 rokov 😝

Imis: veru, kým si to auto oškrabala, tak už by si sa bola pešo aj zo škôlky vrátila, čo? 😅

imis
3. dec 2009

No luci,ved aj suseda mi hovorila,ze naco sa tyram,ved uz som aj doma mohla byt,ale to ste nepoculi rano tu prevahu "bimbuliakov",ako oni chcu ist na aute.Este aj Tobka potiahli na svoju stranu 😀 😀 😀
Luci,daj aj ty nejake brusinkove fotky,ako rastiete. A nespasuj. Si peknucka tehulka,tak sa ukaz! 😉

retaux
3. dec 2009

Jáj a som sa zabudla pochváliť, že včera som videla malého Filipka 😵 Je to rozkošný chlapček, fešák je už teraz. Išli celá rodinka od doktorky. 😵

dadadulka
autor
3. dec 2009

ale luciii... nevyprávkaj, každé tehu bruško je predsa pekné, aj tvoje 😉
a keby si bola bližšie, tak ti cez okno hodím nejakú maškrtku aj čoko figúrku 🙂

dadadulka
autor
3. dec 2009

ja teraz musím mať stále niečo v zásobe, bo v opačnom prípade idú na mňa triašky 😀 😀 😅

retaux
3. dec 2009

No to bruško možno áno, ale to okolo tie šunky, slaniny a klobásy - to ako u mäsiara - prvotriedny výber 😝 😀 Ty len kostičky, kožka a bruško sa krásne vyníma 😉

retaux
3. dec 2009

No u nás je to so zásobovaním veľmo ťažké, lebo čo si ja neskryjem, tak MM popapá rýchlosťou blesku a keď on nestihne, ešte je tu Lucka 😅

zuzu80
3. dec 2009

dobre ranko cukrusky 😉 🙂 Zasa sa tu vypekaaaa?

Imis, tak rano si skrabala, snad ta potesi ze si v tom nebola sama 😉 A ja som k tomu dilinkovi Mrazikovi prisla neskoro do prace, bo vcera jar jak vysita, tak kto mal pocitat s mrazom? A preco by som nesla na poslednu chvilu, zeeeee? 😒

Dadi, brusko je krasnucke, sekne ti to aj ked hlavu si nam nedala ale ja som si domyslela 😉
Lucka, nekecaaaj, ved som ta videla, nezakazali by ti nic, este by ti priniesli aby si si zmlsla 🙂

Ja si idem uvarit kavu

dadadulka
autor
3. dec 2009

luci, okamžite prestaň s takými hustými rečami 😠 si tehuľka, máš krásne bruško, rastie v tebe
malý človiečik a môžeš si dopriať všetko, na čo máš chuť 🙂 sladké, kyslé, slané, horké, mastné... 😉

ej, ale som ju spucovala, čo...??? 😅

retaux
3. dec 2009

To sa zase neboj, ja si doprajem - presne ako píšeš (aj sladké - toho najviac, aj kyslé, aj slané, aj mastné, akurát to horké ja nemusím) 😀

A konečne mi už býva aj dobre. Sú dni kedy sa ešte nevoľnosti dostavia, ale je ich čoraz menej 🙂

dadadulka
autor
3. dec 2009

zuzu super nápad 😉

my sme žienky maškrtníčky,
ani na krok bez kávičky...
ku kávičke čokoládka,
juj, je to radosť sladká... 🙂 😉

dadadulka
autor
3. dec 2009

luci mne predvčerom bolo tak, že som si pripadala ako v druhom mesiaci 😝 😝 pachy, pachy... 😝

imis
3. dec 2009

Ked uz o tych mlsanickach,pridavam este jedneho clena do klubu(to stihol,kym som odprevadila kamosku)

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

imis
3. dec 2009

Dada,co tie panske tenisky pred tvojimi dverami v case,ked Vladko nie je doma? 😕

😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
3. dec 2009

caute zienky!

tak ja sa hlasim z domu, dnes mame s Martinkom veget, tak si to uzivame. 😉

imis
3. dec 2009

Cau zabi,tak si to uzi.To je paradicka tie OCR ky,ze? Ja som sice niokdy na ziadnej nebola 😎 ,ale pamätam si tie dni volnicka s detmi doma v strede pracovneho tyzdna. Vtedy som Macinovi hovorila,ake by bolo super byt zasa na materskej,ako by som mu vyvarala atd a asi mi to zozral (vid Tobino),len kde su tie predsavzatia????? 😕 😅 😅 😅

dadadulka
autor
3. dec 2009

😀 😀 😀 hííí Maji si ma vymákla... 😀 😲

ale to len brácho sa zastavil z tréningu... 😉

dadadulka
autor
3. dec 2009

mňam malý Tobko je na zožratieee... 🙂 🙂 🙂 ej, musel mať niečo veeelice dobručké 😀 😀

imis
3. dec 2009

Ahaaaaaaaaa,takze bracho z treningu.No,aj ja tomu davam vseljkae nazvy,neboj 😀 😀 😀 😀 😀

Veru Tobco mal dobrucke-9 mesacne dojca si dalo na desiatu orieskovu cokoladu 😕 😅 😀

dadadulka
autor
3. dec 2009

zabi len si užívajte a hlavne rýchlo vyzdravte 😉

dadadulka
autor
3. dec 2009

😀 😀 maji... 😀
tak dodatočne všetko naj k tej devine 🙂 božinku, len včera sa narodil...

dadadulka
autor
3. dec 2009

ejha, takto o rok budeme mať aj my také ´veľké´ bábo 😵

dadadulka
autor
3. dec 2009

deti nám rýchlo rastú, len my nejako maxi rýchlo starneme 😅

imis
3. dec 2009

Som sa odmlcala,bola som s drobkom u dokiny kuki,ze ci ma vela a tam prazdna cakaren 😲 ,tak sme hned zaklopali,ze maly kasle ako hrniec,dostali sme lieky a supito lupito domov. Uz aj obed je v nas,teraz mal Tobko poctivo mäsovo,cestovinovo,zeleninovo 😀
Ale vonku je tak nadherne,ze rozmyslam nad dlhsou spacirkou po prirode. Asi zapnem Simonku (meno nasej umyvacky😀 ) a pojdeme het odtialto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre