Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
10. dec 2009

ahoj majka, tu soooooooooooom 😀

dominka11
10. dec 2009

ved berem, č by nie, ked davaju 😀
idem nahadzat halušky 😠 neznášam to.

imis
10. dec 2009

Co robis bryndzaky?

dominka11
10. dec 2009

ano, a ešte mam aj svalovku 😅

imis
10. dec 2009

Jaaaj,ve dty si bola na špíningu. A co ako bolo?

imis
10. dec 2009

Mne stacilo okolo spiningistov chodit a uz mi bolo mdlo 😀 Na to sa ja veru jakziv neodvazim.

dominka11
10. dec 2009

no a včera ešte aj na kalanetike, moje svalstvo ochable dostalo zabrat 😀 😀 ale dalo sa na to, že som 2 roky necvičila mi to išlo celkem dobre 😉

imis
10. dec 2009

Tak potom si sikula domus!

Pocuj,kukam na tvoju vizitku a Jakubko ma o chvilu Happy Birthday! Kedy je zurka?

retaux
10. dec 2009

Ahojte!
To znie celkom pekne - že 2 roky som necvičila. Veď ja som naposledy cvičila hádam na poslednej hodine telocviku na OA v ZM (aj to som sa určite ulievala) 😀
Mňa by rovno do truhly mohli dať, keby sa hentak prekonám a idem cvičiť 😅

svoradinka
10. dec 2009

Ahojte 🙂

Luci ja som na tom podobne 😀

imis
10. dec 2009

Lucka,pockame pokym porodis a potom ta berieme do partie na zumbu 😀

imis
10. dec 2009

Svori,teba tiez 😉

dominka11
10. dec 2009

luci 😀 😀 inak s ulievaním na tel. výchove mám ja velmi bohate skusenosti 😝 ja nemam rada kolektívne športy, typu basket, volejbal - neratam ten plažový, hadzana a pod. ja neviem trafit do lopty...ale zato som silný individualista 😀

maji, no v pondelok ma kubko narodky. Cez víkned ideme do tn oslavit a v pondelok tu - svokrovci a tak 😕

dominka11
10. dec 2009

maji, no ja už sa teším na zumbu, od januara začíname ok? 🙂
ahoj adi.

retaux
10. dec 2009

Imis: s tým ja veru počítam. To mi ani nepripadá ako šport, ale ako super diskotéka v rytme salsy 😵 😀 Po prvej hodine zumby však tento môj názor asi tiež zmením 😀 Otázka je, že či kým ja porodím a budem môcť na zumbu chodiť ešte nejaká zumba bude.

imis
10. dec 2009

TV v skole som tiez nemusela. Dokonca na strednej som mala 2 na vysvedceni z nej,lebo som ako jedina odmietla robit salto. Tak mi dal gulu a uz sa to tazko opravovalo 😀 😀 😀 😀

dominka11
10. dec 2009

neboj bude 😉

svoradinka
10. dec 2009

to som rada ze ma beriete do partie 😉

imis
10. dec 2009

Luci,tu vo Vrabloch? Tu ked sa nieco uchyti,ludia sa zamiluju,uvolnia,su spontanni,oddani,super naladeni a funguje to dlheeeeeeee roky........................................................
.........................a potom som sa zobudila 😀

svoradinka
10. dec 2009

domi ako bolo v centre,bol tam este niekto okrem teba?

retaux
10. dec 2009

Ja nemám rada skoro všetky športy - pre mňa je šport akurát tak párkrát za rok si ísť zaplávať, raz za rok lyžovať, raz korčuľovať a jediné, čo ma ako-tak baví je bicyklovanie. Akurát ma od toho bolí zadok.
A keď si spomeniem, že voľakedy sme s MM chodili behávať každý večer popri Žitave. To som musela byť veľmi preveľmi zaľúbená, keď som bola ochotná s ním behať 😀

retaux
10. dec 2009

Imis: ty máš krajšie sny ako ja 😀

dominka11
10. dec 2009

imis 😀 😢
adi, boli tam zuzka, sylvia a zabudla som tu 3.ako sa vola a ešte erika. veselo ako vždy bolo 😝 maly si na konci bachol hlavu, tak bolo revu...

svoradinka
10. dec 2009

no to bicyklovanie je aj moja srdcovka,len skoda ze uz som straaasne dlho na nom nesedela 😀

A ta zumbaje na co dobra....posilovanie,chudnutie,kondicku alebo na co? 😕

dominka11
10. dec 2009

luci, ani mi nespomínaj bolenie, mna boli cely spodok z bajku.

retaux
10. dec 2009

Domi: a svokra moja sa má ako? Od včera som ju nevidela 😀

Svori: mne to pripadá najviac na vybláznenie a vyjašenie a "vypnutie" dobré 😉 Ja som dosť bicyklovala aj tento rok - Lucke sa to páči.

imis
10. dec 2009

luci 😀 😀 😀 😀 Keby som vo Vrabloch nesnivala,uz som na liekoch.

Tak na behanie by som mohla byt zalubena ako Romeo a Julia-nehrozi.Ale trosku to ma asi aj s tym sportom do seba.Mna Macak uplne namotal na futbal.Nechcela som s nim chodit ani za ten svet a ked ma raz vzal na zapas a vybehol v tom drese na ihrisko 😲 Bola som jeho - telom i dusou na vecne veky 😀 😀 😀

svoradinka
10. dec 2009

ked tu hovorite o snoch...mne sa predvcerom v noci stalo to ze som mala pocit,ze k nam niekto otvara dvere,normalne som si myslela ze to aj Matko pocul a siel k dveram iba kricim Matko kam ides ja som tu, Matko tu som a ja zasvietim svetlo a Matko spi vedla mna....ja mam normalne uz asi halucinacie s tej samoty 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
10. dec 2009

Ja myslim,ze zumba bude mat aj s kondiciom vela spolocne 🙂 Ved uvidime. A na bicykel sa tesim ako mala.

retaux
10. dec 2009

Tak futbal ja z duše neznášam. Ja keď som išla na futbal, tak sa to vždy skončilo pred bránou - kúpila som si zrnká a s pokojnou dušičkou odkráčala naspäť.
A to rodina MM - to sú vášniví futbalisti veru. Aj môj bol zamladi - dokonca vo futbalovej triede za Vráble hrával, ale potom sa na to vyprdol (za to ho milujem 😵 ) a futbal si pozrie už len v TV.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre