Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
22. jan 2010

zuzu už sa na mňa usmievajú 🙂 hlavne tá horalka 😅

dadadulka
autor
22. jan 2010

to sú mi noviny... 😲

- vraj maslo môže zabíjať
- šesťdesiatničky mali nahodené minišaty a ovísali im prsia
- Britney si vytrhala vlasy
- slovenský Gummy macko ovládol You Tube
- bobistka ukázala svoje polovičky 😀 😀 😀

http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/video-bo...

retaux
22. jan 2010

Ahojte!
Zuzu: ani nie, že prenechala miminku, ale že už je veľká a tak by mala spať vo svojej izbičke a vo veľkej posteli a s novými paplónikmi a bla-bla-bla. Najskôr to brala ako super hru, poobede sa jej to páčilo, ale večer sa pýtala späť do malej postieľky, takže dnes ju budem musieť rozobrať, aby sa nemala kam vrátiť 😅 😢 Bolo mi jej ľúto.
Nechcela som, aby to brala tak, že ona musí ísť preč, lebo tu bude bábo.

Dadi: bobistku som videla včera v správach 😀 Stáva sa 😀 Idem pozrieť tvoju odpoveď 😉

zuzu80
22. jan 2010

Iiiiiha, dadu zas jake spravy 😕

A to je Britney nikto nepovedal, ze uprava ucesu boli menej noznickami? Asi je v kolektive silno oblubena 😀 😀
A k tym sestdesiatnickam, to museli byt riadne minisaty alebo riadne prsia alias "usi polovneho psa" ked si ich novinari vsimli ako vykukaju spod minisiat 😕

A bobistka asi zle odhadla svoju velkost, alebo si dala vydatnu fazulovicu pred jazdou 😀 😀 😀

zabinka
22. jan 2010

dobre ranko zienky! 🙂 (alebo uz den?)

teeda...... ste sa vcera este rozsupli? ....

luci, tak Lucka uz je velka dievka vo velkej postielke 😉 Mne nas Martinko stale pride taky malinky v tej velkej posteli. On je taky drobec na svoj vek. Inac nemam ponatia ako unesie skolsku tasku. Ved ta je pomaly vacsia od neho. 😕

anjelik, aj ja ked mozem, tak si zvyknem "zdriemnut" s Martinkom. My sme obaja taki medvedici. Ja taham tak hodku, on tri alebo kolko ho necham. 😀

dadadulka
autor
22. jan 2010

boli sme v meste a mali sme aj neplánované ministretko 🙂
najskôr sme načapali imis s Tobinkom 😀 😀 a potom sme klábosili s klaudi a so zuzkou 🙂
babule jaaaj, tak sa mi s vami dobre kecalo, nech je už jar-letooooo... 😎 aby nám vonku
papulky neomŕzali 😀 😀 😉

dadadulka
autor
22. jan 2010

😀 😀 inak imis sa vonku tvárila veeeeeľmi ostýchavo 😀 😀 copak, copak...??? 😀 😀 😀

anjelikbambulka
22. jan 2010

dadu, máš pravdu, ministretko bolo supeeeeer 😉 🙂 😉

my sme došli domov len pred chvíľkou, malá mi tu behá v chodítku a vymýšľa, čo by zvalila... 😅 😅 😅 už som musela z dosahu odstrániť vázu a aj smetný kôš, lebo minule sa už hrabala aj v ňom 😀 😀 😀 o chvíľu bude papať a potom do hajan... teda dúfam 🙂

dadu... imis a ostýchavo?!?!

imis
22. jan 2010

Dadus,ja ti poviem copak copak. Ma lytka svrbeli,tak som doma nevydrzala a chlapov zlanarila von a po 5 metroch som myslela,ze odkvecnem. Zle,mdloby,slabota.No frajerka som ja prevelika. 😠 Na holu si zasluzim.
Ale poobede idem zas 😀 😀 😀
Hladali sme sportove kociky vo Vrabloch 😨 😨 😨 bláhoví.Neviem,co sme cakali.V AGF uz ani prd,v detskom obchode haraburdy,co sa nikde nepredali,aj to 4 kusy,Puskar jeden vystavny kus chicco,aj to osemsto kombinacia za pol miliona €. Tak som urobila preveliku trzbu zabge v sekaci a hybali sme domov.Kocik hladam na nete,ale to je uzas,lebo ho nevidim po prakticnej stranke a ku kazdemu napisu-toto je to,co hladate pre vase dieta!!!
Ja chcem spät svoj stary hauck 😲 ☹ ☹ ☹

zuzu80
22. jan 2010

Marianka, ja mam jeden na povale, ak chces poziciam ti, kym mi druhe dieta don dorastie

anjelikbambulka
22. jan 2010

Maji, aj ja by som chcela hauck... s týmto sme síce spokojný, ale ako šporťák je veľmi ťažký... Hauck sú podľa mňa pekné a hlavne za celkom rozumné ceny 🙂

anjelikbambulka
22. jan 2010

tento je chutný, len škoda, že modrý... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7612409

dominka11
22. jan 2010

ahojte babulky, tak ste dnes mali pokec v meste? my sme dnes ešte neboli vonku, lebo som mala robotu, maly spí už, tak až poobede sa vychystame. Ja idem dat kafe, kto sa prida?

anjelikbambulka
22. jan 2010

aj ja som si práve spravila kafčo a vyjedám piškótky... chúďa, moje dieťa, čo to má za matku, keď mu je papkanicu ?!?! 😉 😉 😉 😉

imis
22. jan 2010

Co bol kon zdochnuty?
Zuzi,co mas na povale? Haukaca?
No uz som bola druhy krat vonku a bolo to lepsie,keby ste ma stretli,uz by som sa neostychala 😀

retaux
22. jan 2010

Ahojte!
Imis: a ty k tomu x-landeru nemáš športovú časť? Alebo ju nechceš?

Anjelik: to aj ja pravidelne, keď ma chytí chuť na sladké a nič doma nemáme, tak vyjedám Luckine sladkosti - Brumíka, Diskito hviezdičky a tak 😀

Takže dnes takto stretkársky deň? Aj ja som stretla Zuzku, ale len tak narýchlo sme sa pozdravili, klábosiť sme veru nestihli. Už by sme sa veru mohli stretnúť aj tak riadne, nielen náhodne.

fiona8
22. jan 2010

ahojte
kontrola dopadla fajn...doktorovi sa to pozdávalo🙂 juuj tak som spokojna...ale aj tak som behla do lekarne a kupila tu vysavačku na sopliky....baby to je paráda....tolko soplikov som mu chudatku nevysala za cele 3 dni 😅 😅 😕
ach jaj takato sprosta dedina......co ja dievka z mesta...tu ani sliepka na ulici...nikde nikoho 😢 ☹ ☹ ☹

teuska
22. jan 2010

caute babulky 😅
Chcela by som sa k vam obcas pridat, len neviem ako casto to budem stihat 😅
Nie som sice priamo z Vrabel, ale dcerka mi chodi do Vrabel do skoly.

anjelikbambulka
22. jan 2010

pekný večer kočky, to čo dnes bolo s koňom? nejak pokapal, či čo ???? 😒 😒 😒 😒

my sme ešte samé, emmuška spinká od 19,30, ocko príde až o nejakú hodinku zo služby... asi sa idem pustiť do žehlenia, ale taaaaakto sa mi nechce... 😝 😝 😝

a teuska, vitaj medzi nami 🙂

dadadulka
autor
22. jan 2010

zuzi čaves 🙂 tato uspáva malého, tak reku dám malú jazdu 🙂 a kašli na žehlenie...

teuska vitaj a cíť sa ako doma 😀 😉

anjelikbambulka
22. jan 2010

asi ťa vezmem za slovo... veď tá kopa prádla počká 🙂

dadadulka
autor
22. jan 2010

jasnééé 😉
ocko vám takto dlho robí? či len dnes...

anjelikbambulka
22. jan 2010

len dnes - je v službe... inak chodí okolo 16,15

dadadulka
autor
22. jan 2010

aha...
moje nervy, tí Mojsejovci zas chcú na seba upútať pozornosť 😠 kukám jojku, ale asi prepnem
alebo úplne vypnem... 😒

anjelikbambulka
22. jan 2010

ja keď som pozrela do programu, tak ma skoro vystrelo 😝 už tam fakt nemajú čo iné dávať 😠 😠 😠

dadadulka
autor
22. jan 2010

tiež sa jedujem, že tam nič poriadne nejde, nejaký fajný filmík... 😖
tvoja malá bola dnes podarená, pozerkala z kočíka ako malá kukučka 😵 🙂 🙂

anjelikbambulka
22. jan 2010

veru, veru... len škoda, že nič nepovedala... keď som bola potom v robote, tam sa rozrečnila... 😀 😀 😀

anjelikbambulka
22. jan 2010

oki, dadi, idem... tak dobrú noc... a krásny víkend 🙂

dadadulka
autor
22. jan 2010

😀 no počúvala nás, tri baby 😀 a povedala si, že radšej bude ticho, nech sa vykecáme 😀 😀 😀
zuzi fčul dávaj bacha, ak nepríde červená armáda, sa nečuduj 😀 😀 moooc lepkavé a nákazlivé 😀

dadadulka
autor
22. jan 2010

zuzi aj vám domka pekný víkend 😉 papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre