Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu84
25. jan 2010

ahojte zienky.
No vy ste toho popisali,presli ste od depresie,cez uzky direk az ku kocikom.No len tak narychlo som si vas precitala.A aky nakupny osial to je?Ja o nicom neviem,kdeze su tie vypredaje?

fiona8
25. jan 2010

dominika aj my mame chicco ale som spokojna
marianka ten co si si vyhliadla sa mi paci..... 😉
pocujte a taka blbá otázka.....ja zacinajuca mama sa pytam....: preco si vsetky kupujete druhy sportovy kocik?? tie golface?? to mi nebude stacit ten co mam? ja mam 3kombinaciu.....
prosim vysvetlenie...dakujeeeeeeeeeeem 😅

dominka11
25. jan 2010

fion, lebo sportovy je tažky oprati golfáču a je praktickejší, ked už bejby beha, nemusís sa terigat s velkym. teda aspon ja kvoli tomu 😉

danielahamar
25. jan 2010

mamičky z vrábel, neobjednávate niektorá Oriflame? 😕 neičo by som potrebovala, vo vrábloch neni žiadna pobočka, že? 😕

zuzka1.
25. jan 2010

-ZUMBA V ZM!!!MIESTO:ZŠ PRIBINOVA,pri velkom parku,ČAS: kazdy utorok a piatok od 18.00-19.00.upresnim vo stvrtok,ci zaciname uz tento piatok alebo v utorok 2.2.2010!!!!!sirte spravu dalej,dakujem🙂))

zuzu80
25. jan 2010

bry vecer, ale asi uz vsetci odfukujete 😉
Fion aj my sme kvoli prakticnosti menili kocik, isli sme do Italie a potrebovali sme zatvorit kufor, bo s otvorenym sa neda presuvat rychlo po dialnici, tak sme museli kupit nieco skladne, male prakticke 😉

Daniela s Oriflame ti neporadim, ale mozno zajtra ked tu bude rusnejsie, sa niekto prihlasi

Zuzka1, dakujeme za info 🙂

dadadulka
autor
26. jan 2010

dobré ránko žienky 🙂

fion presne tak, kvôli veľkosti, váhe, je praktickejší a šikovnejší na manipuláciu 😉

Oriflame??? ninčen 😕 🤐

Zumba??? ninčen 🙄 😝

Káva s horalkou??? forever 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😉 😉 😉

retaux
26. jan 2010

Ahoj, ahoj!
Tak vy ste sa včera odviazaliiiiiiiiiiiiiii. Začínam to brať osobne, že keď tu som, tak nikde nikoho, ale keď nie, tak sa píše odušu 😠 😀

Ja sa pridávam ku skupine, ktorá tiež ešte má svoje svadobné topánky 😀

Haribooo, mňam, mňam, mňam 😵

Fion: ja tiež pre to isté som kúpila športový, lebo ten z trojkombinácie bol ťažký ako hovado 😝

imis
26. jan 2010

Ranecko
Dani,mas IP,Oriflame viem zohnat.
Fion,kludne vystacis aj s tym co mas,ziadny strach.Ja som pri chalanoch nemenila. V maji 2004 som kupila,dve deti sa komplet vykocikali,v maji 2006 som ho predala za 5000 SK
Teraz uz len spekulujem,ale hlavne kvoli tomu,ze nemame garaz a je nas tu uz dost v byte,tak nepotrebujem mat zapratany priestor vanickou,nanoznikmi a tak.
Luci co si? Nic neber osobne,ale vidis,vzdy sa to tu rozbehne tak okolo poludnajsieho spanku nasich sefov,skus dobehnut okolo 13:00 😉
Zuzicka,ake bolo cviko vcera? Macak ani nehovoril,ci vas videl,ci nie. A to sa chvali kazdy pondelok,ze kukali na baby 🙂

retaux
26. jan 2010

Ale veď ja viem, Imis. Lenže keď teraz už Lucka spáva v izbe, tak nemôžem ja koňovať 😠 Ale je len otázkou času, kedy sa celý PC stôl presunie do šatníka a potom sa ma už nezbavíte 😀 😀 😀

imis
26. jan 2010

Fiha luci,to znie zaujimavo.Zo stanika bude pracovna? A potom vznikne na inom mieste novy satnik? Aj ty mas rada take presuvacky,stahovacky? Ja by som prerabala kazdy den. A ked uz nie je co,tak aspon nabytok posuvam 😀

zabinka
26. jan 2010

ahojte!

ale ste sa vcera po dlhej dobe rozsupli!!!! 😕

Ja som nejak nestihala, momentalne som zahrabana v katalogoch a vyberam nam letnu dovolenku. Sme sa rozhodli, ze pojdeme k moru, tak nurim.

Od vcera sme konecne nabehli na normalny rezim, vsetci su upratani v skole, skolke, v praci.... Chvalabohu, dufam, ze to tak uz bude zase nadlho.

retaux
26. jan 2010

Ja to práveže neznášam - aj včera sme sťahovali Luckinu posteľ z jednej strany izby na druhú. Neviem aj tak načo, lebo cez leto jej chcem kúpiť nový nábytok do izby, lebo teraz má ešte taký starý. 🙄 Ale presunuli sme. A PC chcem presunúť preto, aby MM mohol doňho ťukať aj po nociach a aby to nerušilo Lucku. A šatník na novom mieste? Bodaj by, ale už nejako to miesto nemáme 😅

zuzu80
26. jan 2010

Krasne mrazive predpoludnie vsetkym 😉

som sa konecne dostala do kancelarie, a uz ma dnes odtialto neodtiahnu ani traktorom

Dani vidis,som ti hovorila, ze sa niekto najde s tym oriflame 😉
Marianka, no vcera asi nem kukali na baby, lebo baby, teda konkretne klucova osobnost mala spozdeni. Som si doma bachla coldrex, nabalila vreckovky a ani neviem ako som pred telocvicnou zaparkovala.....a ucinok sa dostavil, mokra som bola jak na polievaci pondelok, ja vlastne ani neviem ci bol niekto cvicit alebo som len sama poskakovala po telocvicni 😀 😀 😀

Luci fakt to neber osobne ale radsej od pc neodchadzaj 🙂

zabinka
26. jan 2010

to ja by som tiez rada prerabala, lenze ked zacnem nad niecim uvazovat, tak moja polovicka sa decentne zdekuje a je po prerabkach. Teraz sme prerabali kuchynu a ked sme uz poskladali vsetky nove skrinky, tak drahy ochorel a doteraz mam rozbombardovany byt. 😠 Uz som ho zacala upodozrievat, ze radsej ochorel ako by mi mal prerobit kuchynu 😀 😀 😀

imis
26. jan 2010

No zuzi,tak ta pliaga predsa len dostala? Do kelu tam!A v takom stave este ides cvicit? Nehovori ti nic zapal srdcoveho svalu? Ze prachladnutie,chripka,angina sa ma vylezat? Ze ak ti to aj teraz prejde,na nejaky organ sa ti to ulozi a ozve sa neskor? 🙄 no no no,ja neviem neviem.

imis
26. jan 2010

zabi 😀 😀 😀 ,ale ved to bolo vazne s tym pankreasom. Uz mu je lepsie? A ake ty mas prijemne povinnosti,ze dovolenku pri mori vyberat. Ja uz nic nenavyberam. 13. augusta ideme so super partiou na tyzden do Krkonos a je po vyberani 😀

zuzu80
26. jan 2010

Marianka, vsetko viem, o vsetkom som bola poucena svojim manzelom, taky scenar hodil na mna, ze Stevo Spielberg by ho hned kupil....ale Mata nemohla a ja nemam nahradu za seba. Ale slubujem, ze dnes v praci budem len a len oddychovat 😀 😀

Zabi, ze dovolenka pri mori, az mi teplucko ostalo 😎 😎 😎

zabinka
26. jan 2010

imis, veru prijemne. Mam z toho radost. My sme sa dohodli, ze kazde 2 roky pojdeme k moru, tak je tu ten cas. A ak nam vyjde Slovensky raj, tak mame o prazdniny postarane. Juj, ale sa tesim!!!!!

Mm je uz relativne dobre, len si musi davat pozor na jedlo, obcas ho este stale pobolieva brucho. Ale je to neporovnatelne lepsie. Tak sa snazime varit menej slane, dietnejsie ..... aspon ani my nepriberieme 😀 😀 😀 A najvacsi gol bol, ked mu minule na kontrole chirurg povedal, ze teraz zacne zistovat, co mu vlastne bolo 😲 Som velmi zvedava, co zisti. Holt, nase zdravotnictvo!!!!

imis
26. jan 2010

😀 😀 😀 😀 zabi,to je dobre. Ale bude super,aku mu to zistia,lebo u nas je normalne,ze co ti bolo,ti zistia az pri pitve.

zabinka
26. jan 2010

neblazni, na pitvu este nemoze ist!!! Este tu ma nejake povinnosti, ved kto bude splacat hypo????

fiona8
26. jan 2010

dobré ránko
dakujem za objasnenie golfáčikov🙂

anjelikbambulka
26. jan 2010

ahojte kočky, no aj dnes ste sa nejako rozbehli... 😉

emmka už hnačky nemá, ale po zúbkoch stále ani chýru ani slychu 😕 😕 😕 ale začala mať soplíky, takže odsávame a odsávame... aj v noci sme museli naštartovať vysávač 😖 nooo, susedovci asi neboli nadšení 🙂

malá spinká, ja vyjedám žemľovku, tak vás idem okuki, ale vidím, že tu nikde nikto 😒

héééééj, ženy, kde ste všetky??????????

zuzu80
26. jan 2010

jej Zuzi, si ma predbehla, prave som chcela vsetkych sprdnut, ze kde sa flakaju 😀
Zuzi, no susedia asi boli prekvapkany, ze ste v noci chytili upratovaci zachvat. Vcera ste boli aka krasna rodinka na prechadzke....to ked vidim takto pekne pokope, tak zavidim. A Emmka ma tie ocicka nadherna, len jej tak svietia 😉
Obed zlopnuty, mozem odfukovat 😉

imis
26. jan 2010

Bry den vinsujem.My sme mali mensie problemy pri zaspavani.Cez obed spaval Tobi v kociku,ale kocika niet a mama bola bezradna.Chvilku. Supla som ho do autosedacky a oprela o pracku. Uz spi 😀

imis
26. jan 2010

Mi blbne zase kon.Aj vam? 😠

zabinka
26. jan 2010

aj mne, imis. Pocuvaj, u vas je tusim stredobodom domacnosti pracka, co? Vsetko sa odohrava pri nej... 😀 😀 😀 😀

zuzu80
26. jan 2010

mrzneeeeeeeeeeeee to 😠 😠 😠 viac jak vonku 😠 😠

Imis ty si fantastikus, ty sa vynajdes vzdy a vsade. Ja ta uznavam 🙂

imis
26. jan 2010

Zabi,jasne,ze pracka.To je nas oltarik 😀 😀 😀
Zuzi,nemozes uznavat ty mna,ked ja som bola tvoja fanynka prva 😀

Pockajte,dam si lieky....................................

imis
26. jan 2010

Antibiotika. Nemam, ziadne samovrazedne sklony 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre