Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
26. jan 2010

No uz kon frci. Uz mame vsetci poledni pauzu?

anjelikbambulka
26. jan 2010

no jasné... kým decká spia, treba to využiť... 😀

imis
26. jan 2010

Cau zuzi. Emka uz lepsie so soplikmi? Hadam to ustupi,ved ty ju otuzujes kazdy den.

anjelikbambulka
26. jan 2010

aaaale, soplík tečie, ale len taká vodička, z jednej dierky... 😒

anjelikbambulka
26. jan 2010

ten kôň je nejaký zabrzdený 😠 😠 😠

zuzu80
26. jan 2010

Marianka, ja som ta uznavala od prvej chvile ako som ta zocila, takze som bola prva a "hauck" domluvil sem

Vam uz frci kon? Moj je ako zdochlina, nemam na to nervy, asi idem pracovat....moj sef asi nespi 😅

imis
26. jan 2010

pokial je vodicka,tak je dobre 😉 Vy nedate asi bakteriam ziadnu sancu,ked este aj v noci vysavacujete.

imis
26. jan 2010

Veru,blbne mu to riadne. Asi mu nedali nazrat,alebo vela deti spi,tak chce rajtovat vela mamin 😀
Zuzicka este dodatok-ja som ta videla prva 😀 😀 😀

anjelikbambulka
26. jan 2010

veru, maji, vysavačujeme 🙂 ešte že emmka okolo toho nerobí nejaké veľké halooooo, skôr drží ako hluchý dvere 😉 🙂 😉 lebo to by už nám asi susedovci fakt prišli vyklopkávať na dvere - vysávač a do toho detský rev, to asi nie je bohviečo 😀 😀 😀

zuzu80
26. jan 2010

Marianka to tazko, ja som ta zrala uz ked si ako aktivna mamina chodila na biku a za sebou v takom fantastikus vozitku si robila taxik svojim detickam 😉

imis
26. jan 2010

A ja som ta videla,ako nam predcvicujes na aerobiku,ked sme croozer vozitko este vobec nemali. A vtedy som sa do teba buchla 😀 😀 😀 😀
Hladala som Simeonovi narodeninovy darcek,nasla som http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2136916 ,ale nostalgia ma chytila prevelika.

anjelikbambulka
26. jan 2010

maji, to vyzerá super 🙂 🙂 🙂

zuzu80
26. jan 2010

Maji to vazne? 😕 No ale to znamena, ze uz by som mala brat aerobikovy vysluhovy dochodok, kupit si pohodlne mokasinky, zobrat manzela a ako nefalsovany rakusky manzelsky par dochodcov sa vybrat na vylet do Bratislavy

To Simko uz ide do skoly? 😅

imis
26. jan 2010

Zuzicka,kde mas ty este od dochodlu.Na ziadny vylet v BA ani nepomysli. Este len po "30" zacina to prave orechove-mi vsetci tvrdia 😀

Veru,Simeon bude od septembra skolak. Nejde mi to do gebuli.

zuzu80
26. jan 2010

Baby sa mi straaaasne pacia tieto tricka pre celu nasu familiu:
http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/r...

Maji tak na to sa tesim aj ja 😀 😀 😀

imis
26. jan 2010

Su perfektne zuzi.Objednat,obliect a prist sa ukazat aspon na den deti na Dycku.Ale este aspon jeden clen do tímu by sa sikol 😉

imis
26. jan 2010

Dada a ty si kde? Uz nekukaj tolko ten damsky magazin,pod na kus reci.

dadadulka
autor
26. jan 2010

nazďo... dovarené, už len drobca počkám, kým sa zobudí a bude papanica 🙂
ja už tlačím 🙂 som zbúchala tie slané trojuholníčky so šunkou, mňam... 😵

v telke dávajú šaty pre tehule, vraj dnesšné mamičky sú chudučké 😲 😕 😕 a to kde nabrala...???

dadadulka
autor
26. jan 2010

čo sa stalo tomu koňovi 😠 ide, jak keby ho za hrivu ťahali 😠 🙄

imis
26. jan 2010

Aha ju! Co vysielam nejake vlny cez panel? 😀
Veruze su chuducke dada,to len ja mam panvu ako venusa a deti rodim bez nastrihov do pol hodiny 😀
A vybrala si si nejake saty?

dadadulka
autor
26. jan 2010

😠 ešte raz tá teta povie, že dnešné mamičky sú chudé 😠 😠 sa opakuje... 🤐

😀 maji ja tuuu..., fčul som si lofla, ešteže malý hajá, aspoň sa vydýcham 😀 😀 😝

dadadulka
autor
26. jan 2010

že anticelulitídne podprdy a gaťuše 😀 😀 😀 ejha...

imis
26. jan 2010

Juj dievcence moje,nemam na toto nervy.Idem si po robote.Ved pokym sa kon rozbehne,ani si nic nepovieme,ani nic nespravim.

dadadulka
autor
26. jan 2010

ale.................. mu....................... to......................... trvááááááááá............................................ 🙄

retaux
26. jan 2010

Ahojte!
Jáááááááááj, ja som chcela dnes magazín kuken, aby som vedela, čo dnes tehule na plesy nosia. A zabudla som. Dadu, podaj správu, či tam bolo niečo objavné.

Imis: tvoj nápad si píšem do knihy "super nápady", keď nebudem vedieť uspať dieťa.

Zuzu: my sme mali tričká Naša najlepšia maminka/ocinko/dievčatko. Len Lucka už svoje body vyrástla a my dvaja tričká asi tiež 😀

A to som tu jediná, komu kôň ide? 😕

A dnes poobede tu nikoho niet. Ja sa na to .................. 😠 😠 😠

imis
27. jan 2010

Dobre ranko!

Paracujuce zienky uz rozmrazene v kancloch? Maminy v domove,vy ani nevychadzajte.Mne primrzli ruky o volant,ale uz sa rozpustam.

retaux
27. jan 2010

A toto čo 😲 😲 😲 Včera to tu zavriem a dnes otvorím?

Halóooooooooooooooo! Hopsa na koňa? Kde ste všetky? Nespite!

zuzu80
27. jan 2010

Krasny den 😎
Kon zamrznuty, hodil ma na prvu stranu a co tam mam robit, ked tam nikoho nepoznam a prispevok nikde 😠

Rano teplomer srandista, ze -18 stupnov ale este viac som sa pobavila, ze som mala zamrznute aj okna z vnutra, takze bola double-skrabacka

A teraz si idem uvarit kaficko a prestahovat sa k ohrievaciemu telesu alias radiatoru 😉

retaux
27. jan 2010

Á, tak predsa niekto živý (a rozmrazený 😀 )

imis
27. jan 2010

Zuzi,to ja skrabem na felde pravidelne aj zvnutra. Len vcera mi Maco nechal taky zazracny sprej doma,ze len nastriekam,utriem a idem. Tak som aj spravila,ale asi po 20 sekundach sa mi na vsetkych oknach zacali vytvarat take mliecne flaky,ze som nevidela skoro nic. 😕 Ked som prisla domov,pipla mi sms od marcelovho kolegu:"Co tak si oskrabat aspon predne sklo?" 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre