Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
1. feb 2010

To tu mám len ja jediná dieťa, ktoré neznáša zimu a sneh? 😅 To keby ja dám Lucke na nohy lyže, tak chytí taký záchvat, že aj lavína by spadla 😝 🙄 Eliška je šikovnica 😉

anjelikbambulka
1. feb 2010

ja dám malej za chvíľočku papať, oblečieme sa a pôjdeme... Ešte skočík do lekárne a potom rovno za vami 🙂

imis
1. feb 2010

Poickaj zuzicka,pockaj.....................
Eli chvalime za obdivuhodny vikon.Ele ved ona je sikovnica sikovna-o tom nikto nepochyboval,ze nezide svah,ale vratme sa ku karnevalu. Akoze Marianka aj my prideme? 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀
Kedy ho dame? Asi poobede,nie? Nech mozu prist aj starsi surodenci poprip.

anjelikbambulka
1. feb 2010

skočík=skočím 😀 😀 😀

retaux
1. feb 2010

Veru, aj ja dnes musím do lekárne skočiť - kúpiť glukózu. O týždeň ma čakajú testy 😝

dadadulka
autor
1. feb 2010

zuzu takúúúto zjazdárku ty máš 😵 to už hej 😉 to my, keď sme boli na kurze zo strednej... 😀 😀 😀
len jedlička jedna, jedinká, osamotená na svahu to istila 😀 😀 😀

imis
1. feb 2010

Tak vy co idete do Chrobaka-prijemne sa zabavte a PROSIM VAS!!! Ak mate nieco na MC-pripomienky,komentare,navrhy,napady,kritiku................ nebojte sa to povedat,napisat,zaspievat....... !!!! Dobre?

zuzu80
1. feb 2010

Marianka ja som silno zazartovala 😀 😀 , ale fakt prideme 😉

Ja by som navrhovala karneval bud o 15.30 alebo o 16.00. Mohlo by byt?

Hudbu, sladkosti, sasa-jasa, menovky zabezpecim ja. O vyzdobu miestnosti asi poprosim niekoho...Hlasi sa niekto dobrovolne?

imis
1. feb 2010

Dada,co lyzizrsky zo strednej? Na zdravke take veci neuznavaju.Ja som sa naucila lyzovat ako 21 rocna 😔
Aj to len vdaka neuveritelnej davke trpezlivosti mojho vtedy este len frajera.Keby som ja bola na jeho mieste,uz ma prefackam na tom svahu 😀 😀 😀 😀

svoradinka
1. feb 2010

zuzi....tak sa tam stretneme,ak nahodou nenastartujem auto napisem sms......a pride aj dominika?

imis...aj mi prideme ak budeme zdravi a to musim teraz masky zhanat. 😀

zuzi.......Elisa je sikovnica prevelka 🙂

imis
1. feb 2010

ok,vyzdobim a hlasim sa este na fanky,sisky a nejake slanosti.Treba aj sprievodny program? Ma zhanat nejaky folklorny subor? 😀

zabinka
1. feb 2010

no Eliska je sikovnica prevelika.....

Ak by bol karneval poobede, mozno by som aj s Martinkom prisla. Len pre nas to je este strasne daleko, takze neslubujem. 😵

zuzu80
1. feb 2010

Marianka snahe a kreativite sa medze nekladu 😉 🙂

imis
1. feb 2010

svori,ved ty si sikovna.Ty aj doma vyrobis.To len ja ked nevygooglim,neobjednam z netu a nedonesie mi to kurier domov,tak som bezradna.

svoradinka
1. feb 2010

zuzi moze byt 🙂

imis
1. feb 2010

Plagaty dam porobit?

imis
1. feb 2010

No prosim a ze naco je modrykon? Ved my tu taky karneval zorganizujeme-jedna radost.

Baby-na ranajky treba jest vydatne,ze? 😅

svoradinka
1. feb 2010

imis,no ja by som aj vyrobila ale ta kreativita mi chyba 🙂 Tomasko ma este z minuleho roka kostym,hadam m bude dobry,len Matkovi neviem co ale to je este dalkeo tak hadamnieco vymyslim...a co mi mamicky a oteckovia tiez mame prist v maskach 😀

zuzu80
1. feb 2010

Plagaty urobim ja 😉

Na ranajky treba jest velmi vydatne 😉

retaux
1. feb 2010

Ja sa oblečiem za tehotnú ženu 😀

zuzu80
1. feb 2010

Svori dobry napad....pridite v maskach aj mamicky aj ockovia, bude vacsia zabava, deti budu mat radost 🙂

imis
1. feb 2010

Svori,jasne ze v maskach.Ked karneval,tak karneval 😉

Zuzi,ty si numero uno 🙂 Aj s tymi ranajkami si ma potesila,lebo uz jem 20 minut a akosi pocit nasytenia neprichadza. 😀 😀 😀

zuzu80
1. feb 2010

Luci 😀 😀 😀 😀 😀 perfektna maska, to ta ako prosim ta napadlo? 😀 😀 😀

svoradinka
1. feb 2010

no tak pre deti by som este nieco vymyslela ale co pre seba..........asi my bude stacit nahodit strapaty uces metlu do ruky a bude maska ako vysita na mna 😀

imis
1. feb 2010

Lucka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dada,aj ty? 😀 😀 😀 😀

zuzu80
1. feb 2010

Maji a co to jes? Polystyren?

retaux
1. feb 2010

Zuzu: no moje dieťa sa tak akurát o to viac bude báť 😀 Pamätáš aj vlani sa ťa bála.

Svori: ja už aj ten strapatý účes mám. Mne by stačila len tá metla 😀

imis
1. feb 2010

Zuzi,ani sa nepytaj,lebo ti aj zle zostane.Urcite tam nie je nic zdrave 😀

zuzu80
1. feb 2010

Luci ale, chyba je vo mne. Mna sa neviem preco deti strasne boja 😀 😀 😀 😀 😀 Aj Jakubko, Dominika by vam vedela povypravjat 😅

Ale mozem sa tam pohybovat iba v zakulisy ako seda eminencia karnevalu 😉

svoradinka
1. feb 2010

luci 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre