Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
4. mar 2010

dobré ránko 🙂

zuzu 😀 😀 to vieš, typickí chlapi 😀 😀 😉 tak dnes bude z teba zdravotná sestrička 😀 držte sa 😉

zabinka
4. mar 2010

dobre ranko 🙂

no zuzu, tazka to skuska 😀 😀 ale ty to zvladnes, drzte sa 😉

imis
4. mar 2010

Ranecko!

Fiha,zuzi,smrtelna chripka? No,to poznam. To my uz pri chripke aj zivotnu poistku riesime 😀 Kopf hoch dievca,ty si macherka!!!!
U nas silno zla noc.Tobi od 23:00 do 01:00 hore,zlizol si to Marcel.Tak som na neho naziapala 😔 .Teraz sa mu vtieram cez sms-ky 😅 ,no odpoved zatial ziadna ☹
Dadu,dufam,ze som ta rano nezobudila. Ziapala som na chodbe,ake prasce to tu ziju,svine svinske svincurovske svinacie 😀 😀 😀 😀 😀 Sak vcera umyte,dnes ako ogrcane? Uz som zbierala papiere po schodoch cestou zo skolky 😠

zabinka
4. mar 2010

imis, takze adrenalinova noc a rano pokracovanie? A potom nech mi este niekto hovori, ze ci nebude tretie!!! Nie, dakujem. Ale ak by ste potrebovali na par hodin odlozit dieta, velmi rada. Ja sa potesim malinkatym babatkom a zaroven velmi rychlo vytriezviem z tuzby po dalsom dietati. 😀 😀 😀

imis
4. mar 2010

Zabi,ak budes potrebovat vytriezvenie,rada Tobina dodam 😀 😀 😀 😀 Jedna noc a si z toho vonku 😉

zabinka
4. mar 2010

imis, dohodnute 😀 😀 😀

klauduska
4. mar 2010

cafte zienky!

imis...no pekne,tak takto si ty mala tazku noc a este horsie rano???U nas maly Filipko tiez uz druhu noc strajkuje v noci,zobudi sa,napapa a nie a nie zaspat,tak vyse hodky je hore... 😒 kde su tie zlate noci,ked prespinkal celu noc???Boli sice len 4,ale veeelmi to bolo fajn.... 🙂 🙂 🙂

zabinka....aj ja rada Filipka dodam... 😉 inak,kedy nas dojdes omrknut??? 😉

zabinka
4. mar 2010

ahoj klaudi.... no uz by som mala niekedy 🙂 Pisnem do IP a dohodneme sa.

no ako vidim, staci si uz len najst cas a budem vam robit aupairku. Inak,ja som zboznovala kocikovanie a prechadzky s detmi. Moji ked nespali, tak sme boli vacsinou vonku.

klauduska
4. mar 2010

zabi,,,ok,tesim sa....
vidis,ja mam este z toho panicku hrozu,lebo nas drobcek je v tomto nevyspytatelny....vzdy ked je v kociku hore,cakam kedy spusti..... 😒

inak...Filipko ma uz 6480g... 🙂

zabinka
4. mar 2010

no pekne, riadny valibuk. Papat mu teda asi chuti, co? Neboj, este to chce asi cas a ono sa to ustali. Predsa len si aj on toho hned od narodenia uzil dost s bruskom, tak mu dlhsie trva, kym sa nejako ustali. A verim, ze aj pocasie urobi vela, ked uz pride jar. 😉

zuzu80
4. mar 2010

fiha, Marianka si to riadne zhurta ponala, dufam ze krik na chodbe aspon padne na urodnu podu 😨

Klaudi uz som pozrela foto na fcb, Filipko riadne vyrastol, take pekne licka ma 😉 a z teba je mamina velka kocica 😉

Idem uvarit polievocku, vecer som urobila kapustne fliacky, tak dnes to bude rychle. MM isiel k doktorke a my s Eli robime velkoocne vajicka, trosicku jarnej naladicky, lebo pocasie vonku vyzera skor na jesennu depresiu 😒

imis
4. mar 2010

Som nevydrzala a uz som spraskala obed 😔 😅 Tobuso spi,tak idme presnorit net,co kde nove 😀
Zuzicka,uz vajicka? Boooooozinku,fakt.Ved o chvilku je Velka Noc. Potom u kaz aspon na FB,aku nadehru ste povyrabali,hm?
Pocuj a aco to je ten nadjazd na kociky,ci co to tam je pisane. To akoze kde s ama spravit? To sa moze len tak? Netreba to nahlasovat (Klaudi?) A to sa ma vybetonovat,ci co to? Sme sa o tom nebavili,preto kukam ako puk.Ak o tom nieco vies,posli IP,hm?

zuzu80
4. mar 2010

😀 jasne, vajicka vystavime na fcb 😀 😀 😀 prave ho tu elca svacla o zem, esteze som vo svojej prozretelnosti volila polystyrenove 😀 😀 😀
mas ip 😉

imis
4. mar 2010

aj ty zuzik 😉

zuzu80
4. mar 2010

precitane a zas mas ip 🙂

idem upratat bordel z vajickovania, bo o chvilu pride pacient, tak nech sa mu ku chripke aj srdcove tazkosti nepridruzia, lebo to tu vyzera ako po vybuchu obchodu s metrovym textilom 😀

a idem nakrmit hladosov, vlastne ja som asi najhladnejsia, uz mam v zaludku taky megakoncert, ze ciganski diabli by mohli inspiraciu nabrat

retaux
4. mar 2010

Ahojte!
Hlásim, že som živá, len nejako nestíham nič. 😅

Aj som všetko prečítala, čo ste popísali, ale som zabudla, že na čo som chcela reagovať 😔

A kde ste teraz všetky? Veď o tomto čase tu býva najväčšia debata.

retaux
4. mar 2010

Halooooooooooooooooooooooooo!

dominka11
4. mar 2010

ahojte baby, tak ja sa hlasim, aby ste nepovedali, že vás zanedbávam 😉 včera som bolo na mini operacii s tým okom, tak som ho mala zalepene a dnes sme sa chystali, teda aj vychystali na očkovanie, ale jaksi neboli vakcíny, tak až koncom marca budu...takže nas očkovanie obišlo dnes 🙂 a zajtra rano vyražame do TN do soboty, tak asi tiež nenakuknem, asi len prečítam čo je nove večer. tak pekný piatok a víkend papa

klauduska
5. mar 2010

Bree ranko!!!

Som prva??? 😅 No my sme hore uz od 5,35,ale buvali sme celu noc od 20,30,takze aj ordinaciu som trochen kukala,akorat,ze nedopozerala,ale nahrala.... 🙂 Dnes ideme na navstevu.ked mangelik pride z robotky.
A imis,videla som tie Vajdove co si tu o nich pisala vonku,sme stali pri urade-bolo nas asi 5 s kocikami... 😀 riadne stretko.... 😀 Bola si ich pozriet???Som nevedela,ze Vasovi maju druhe... 😕
a co je s nadjazdom na kociky?Akosi som nepostrehla,ze o co ide?

domo...ahoj,tak ty taketo problemiky?Tak snad uz teraz bude dobre,nie?Drz sa a pekny vikend v TN. 😉

baby,co budete varit cez vikendos???Akosi mi dochadza fantazia.... 😒

zuzu80
5. mar 2010

dobre ranko mile damy 😉

Tak my uz tiez davno hore ale ja este vidim len tak na pol oka. 😔
Domi, tak zelame rychle zotavenie sa po mini operacii a oddychni si v TN. Tak ockovanie vas pekne obchadza, nevybosorovala si si to len tak nahodou? 😀

Klaudi, tak ste sa celkom vyspinkali, Filipko je poslusny, zalahne a mame dovoli pozerat ordinaciu, to Eli to este dodnes nepochopila, ja kym precitam len jednu rozpravku (rozumej knihu), tak je po ordinacnych hodinach na markize
A najazd na kociky, su obycajne dve laty drevenne, aby to aj u Chrobaka bolo bezbarierove 😉
Klaudi ja idem dnes varit lasagne a cez vikend to je este daleko ale urcite "hocico" alebo aj "to je jednoooo" je u nas dost oblubene 😀 😀 😀 😀

zuzu80
5. mar 2010

a aby som nezabudla....KAAAAVVVVVAAAAA 😉

Inak Dadi, sa mi s tebou snivalo, sme boli spolu nakupovat tehu rifle (pre teba). Baby asi by sme uz mali dat dake stretko, nech vas nestretavam len v snoch 😉

zabinka
5. mar 2010

krasne ranko 🙂

klaudi, zuzu, vy ste riadne ranostajky 😉 zuzi, ako manzelik? Uz pochopil, ze chripka nie je smrtelna? 😉

klaudi, no Filipko vas nechal pekne vyspinkat. To ja som take nepoznala min. do 1 a pol roka veku Martinka. A v podstate este dodnes v noci vstavame, ale to uz je ine. Len nech tak pekne pokracuje Filipko.

Nam dnes konci medovy tyzden, poobede sa vracia banda a ja sa uz neviem dockat ako ich vystiskam.

zuzi, na KAAAAVUUUU ja nemozem zabudnut 😀 Uz je zaliata a ked dopijem mozem zacat pracovat. Dnes ma caka precitat 130 nezazivnych stran a spripomienkovat ich. Ach jo. Mne sa tak nechce. 🙄

dadadulka
autor
5. mar 2010

pekné piatkové ránko žienky 🙂

malý bol hore už o štvrtej, ale sa mi ho podarilo našťastie presvedčiť, aby si ešte lažkal a hajal 🙂
mňa inak fajnovo bolelo podbruško v noci, nemohla som si nájsť vhodnú polohu 🙄 spánok o ničom...

zuzu80
5. mar 2010

zabi, k takemu niecomu ako ze chripka je do pohody sa mm, nikdy nedopracuje 😀

Tak dnes vam s mm koncia prazdniny? 😉

Fuha 130 nezazivnych stran? To by mne trvalo asi tyzden 🙂

zabga88
5. mar 2010

Ahojte žienky ! tak po dlhom case sa mi podarilo sem nakuknut 🙂 ako sa mavate? Ja mám dnes volno tak konecne doma nieco porobim
Stretko nechystate?

dadadulka
autor
5. mar 2010

zuzu, som ťa strašila v noci? 😀 a si si istá, že tie gate boli pre mňa? 😀 😉
inak tie jedlá, čo si spomínala, veeelice obľúbené aj v našej domácnosti, najmä to ´ hocičo´ 😀 😀

klaudi, idem snoriť po mmb, tiež by som chcela niečo new vyskúšať 😉

zabi, tak ratolesti vám dnes dorazia, inak s tým telefonátom, ja by som bola taká istá a možno by som
volala už v ten deň večer 😅 😀

dadadulka
autor
5. mar 2010

tiež som za stretko, by som sa ešte dogúľala 😀

dajme... 😉

zabga88
5. mar 2010

dada tebe sa to uz kráti co? ako ten cas leti 🙂 Emka bude o chvilku pri tebe 🙂

dadadulka
autor
5. mar 2010

zabga no nazdar, že sa tu aj ukážeš 😉 ako ide život? malá v škôlke spokojná? kšefty v obchode OK? 🙂

dadadulka
autor
5. mar 2010

zabga ani nevrav 🙂 a to ešte musím kooopec roboty postíhať a zisťujem, že nestíham 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre