Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
31. mar 2010

No veď jeden deň môže aj popršať (aby aj nejaká tá úroda bola, nie?), ale už zajtra nech sú mraky preč a slnko svieti!

imis
31. mar 2010

zuzi,ja som tam sice nebola,ale pijem fernet,gin s tonikom,mojito............................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

klauduska
31. mar 2010

ahojte babule!

Co mate nove?Citam,ze Vam "nejaka" zenska zneprijemnila pobyt u Chrobaka?Co ponukala???

imis....tak mlada sa stahuje?A kamze kam?Vlastne-to nie je podstatne,vsak?Hlavne,ze ide het.... 😉

dnes sme spinkali do 6,30.... 🙂 🙂 🙂 a teraz opat spinka,ale nie uz dlho...vyprsi jeho polhodinka..... 😒

dnes z prechadzky asi nic nebude..... 😠

zuzu80
31. mar 2010

ved nech prsi, ale nech ma neposielaju na roboty von 😠 . Som uz dnes dva krat kompletne zmokla, vyzeram jak oprsana velkonocna slepica 😀 😀 😀

Maji ok, zapisala som si tvoje oblubene napoje 😉 N na dalsom stretku teda bez deti, bez aut, bez zabran 😉

dadadulka
autor
31. mar 2010

čafteee babule 🙂 vonku je úžasné počko 😎 😀

idem z poradne, srdiečko nám bije 😵 tlak v norme, moč negat., o kg pomlčíme 😀 😀 ale vraj mám málo želiezka,
tak mi nejaké predpísal... a dostala som aj prenatal box, ale dokopy v ňom nič nie je, letáky a vzorka Persilu 😕 🙄
a reku, už by som to mala rada za sebou a sestrička hutorí, málo sa snažíte 😀 😀 takže... dnes je streda... 😀 😀 😀
jaaaj a ešte som im dala jeden návrh na vylepšenie ambulancie - zdvižný žeriav - 😀 bo som sa ledva steperila
na posteľ a o vstávaní ani nehovoriac 😀 😝 a doki vraví neni problém... 😀 proste dnes na gynde pohoda 🙂

dadadulka
autor
31. mar 2010

maji, ja sa začnem tešiť, ak nebudem už počuť štrngot kľúčov, trieskanie dvermi a cítiť nikotín 🙄 😝
dúfam, že aj ten mini bar si vezme so sebou, už by sa aj patrilo to z chodby odstrániť 😠

klaudi, ja verím, že sa počko umúdri poobede, tiež chcem s malým vybehnúť von, celý deň byť doma je o ničom...

zuzu 😀 😀 v podobnom stave som aj ja došla domov, len skôr by som sa prirovnala k inej výkrmnej hydine 😀 😀 😀

zabinka
31. mar 2010

ahojte,

tak som sa konecne aj ja dostala k pocitacu. Dnes sme boli s mm pozriet do tej specialnej skoly v Nitre.
Od zajtra som uz doma - jupiiii. Aspon budem mat cas upratat a napiect.

dadu, tak Emke sa zatial u teba paci? Len este pekne vydrzkajte, kazdy tyzden je k dobru, aj ked ja viem, ze mne sa dobre hovori. 😉

imis
31. mar 2010

pauza!!!! Uz nevladzem 😝 starnem 😀

retaux
31. mar 2010

Ahojte!
Dadu: tak dnes bolo veselo.

Imis: včera sme ťa 2x videli, keď si išla s chlapmi zo škôlky - zmrzka bola aká???

Zabinka: a ako v tej škole? Už ste sa rozhodli?

My sme boli vonku aj v tom lejaku. Stálo to zato - ten blažený Luckin pohľad ako sa mohla čľapkať vo všetkých mlákach. Juj! Aj ja som normálne mala radosť z toho, že prší.

imis
31. mar 2010

luci,zmrzka bola genialna.Jogurtova je genialna,aj keby v nej salmonela bola 😀 😀 😀

retaux
31. mar 2010

A kde už predávajú zmrzku? Bali, či ten pri číňanovi?

Mňam, hneď som si chute spravila. Dala by som si.

imis
31. mar 2010

Bali bar 😉

zabinka
31. mar 2010

luci, skola na nas celkom zaposobila (aj ked zovnajsok nie, ale to nie je podstatne), ale aj tak este nie sme rozhodnuti.

zmrzku by som si dala aj ja, mnam, mnam. Ja prave obedujem....

imis
31. mar 2010

Ja som taky deb. Nielenze prsi a to ma taha na spanok,ale este som si na obed aj makove slize dala.Teraz som uz uplne grogy 😒

imis
31. mar 2010

zabinka,co mas dobre na obed?

zabinka
31. mar 2010

imis, daj aj Tobinkovi a spite obaja. 😉

zabinka
31. mar 2010

vcera som si spravila cestovinovo-zeleninovy salat s kuracim maskom

imis
31. mar 2010

mnaaaaaaaaamky,taky salatik by som hned zblafla. Neboj zabi,aj Tobina som nasytila 😀 ,ale vysledok sa nedostavuje. Doteraz spal tri hodky,tak uz sa asi ani nedostavi.

retaux
31. mar 2010

Imis: tak zalej tie slíže kávou.

Aj ja chcem šalát. Mňam.

zuzu80
31. mar 2010

ahojme 😉

dadadulka
autor
31. mar 2010

ejha, oproti prebieha sťahovanie národov 😀 spojené s veľkým treskotom 😠 😠 🙄

zabinka
31. mar 2010

tak predsa bude dnes sampus strielat vo VIP baraku!!!! 😀

retaux
31. mar 2010

Dadu: užívaj si ten treskot. Je to ten poslednýýýýýýýýýý!

dadadulka
autor
31. mar 2010

zabi, tiež si vravím tak predsa... 😀 😀 maji, pravdu si mala 😉 😉

retaux
31. mar 2010

Zabinka: ktovie, či aj nás na oslavu zavolajú?

dadadulka
autor
31. mar 2010

no prosím 😠 malý už huláka v postieľke, asi jej ešte poviem pár ´horúcich´ slov na rozlúčku 😠 😠 🤐 🤐 🤐
už nech sa odtrieska 😠

dadadulka
autor
31. mar 2010

a zas 😠 😠 😠 koza 😠 😠 😠

zabinka
31. mar 2010

luci, aj by mohli. Ty s dadou ako tehulky sa budete zabavat a my s imis stiahneme ten sampus...... 😉 😀 😀 😀

zabinka
31. mar 2010

dadu, ved jej povedz, nech sa kontroluje! Ved nie je jedina na svete!!!!!

dadadulka
autor
31. mar 2010

luci, my si dáme jahody a baby šampus 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre