Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klauduska
6. apr 2010

Ahojte Vrable!!!

Tak ako po sviatkoch a hlavne po niekolkych dna volna???Vcera bolo otrasne pocko a tak bol mangel polievat bez Filipka,lebo vsade ho vyzliekat a obliekat-no strasny rev pri tom,co Vam poviem....

dadi...aj som na Teba myslela,ci este stale 2v1,a som sa utisovala,ze ved hadam by Vladko susedke najblizsej zaklopal na dvere a pochvall sa,nie???? 😉

luci...a co to,nejaka viroza?Bola si aj u dr.?Sup,sup do postele oddychovat a rychlo sa vyliecit..... 😉

Baby,dnes mi prisiel NEXT pre Filipka-sa straaasne tesiiim!!!

dominka11
6. apr 2010

ahote babulky, no veru ste toho vela napopisali cez sviatky, ani čítat čo nemam 😉 mna oblial iba MM, tak som zviskla, že maly sa rozplakal 😀 😀 ostatní ma len smradili, do večera ma hlava bolela.

Jakubko si vyšibal za igelitku sladkosti, aspon budem mat čo jest ku kave 😝 😀 😀 som to ja matka, ale niečo mu hadam necham 😉

dominka11
6. apr 2010

klaudi a čo su objednala z nextu?

anjelikbambulka
6. apr 2010

ahojte babule, tak my sme včera dorazili domov... bolo fajne, ale čo vám budem hovoriť, už som sa tešila domov... doma je len doma 😉 😉 😉 😉

dadu, takže ešte stále si kinderko? už ti odbýjajú posledné hodinky s bruškom, čooo???? 🙂 🙂 🙂

klauduska
6. apr 2010

ahojte kocky!!!

anjelik,tak co,konecne doma,vsak?Ani sa necudujem,my sme boli 2 dni po sebe u svokrovcov na obede a stvrdli sme tam od 11,30 do 16,30 a tesili sme sa domov-nie ze by tam bolo zle,ale ako vravis,doma je len doma.... 😉

domi...objednala som mu veci na leto-kratase,gate na traky,opalovacky,bodytielka,klobucik... 🙂 🙂 🙂

imis
6. apr 2010

Caume Vrable!

Tak ako? Oblievacky nadon jo.Moji chlapi ma rano smarili do vane,potom kolegovci,kamosi s poharmi..........................Som sa vcera navrieskala ako mladica 😀 Chalani poobede prisli so zasobami sladkosti a ovocia na pol roka a potom este odisli oblievat vo Vrabloch a vratili sa o 20:00. Toto bola jedna z mala velkych noci,kedy som nebola ani tehotna,ani dojciaca zena,tak sme si tu svandu uzili naplno 😉 😀 😀 😀

imis
6. apr 2010

Klaudi,neviem,ci mi pride Vladko na dvere zaklopat,sak ja ho len na robotu zneuzivam 😔 😀
Dada,ocuj,co spravime s tym minibarom na chodbe? Ked megnuta odchadzala,pytal sa jej majitel bytu,ze koho to je? A ona,ze ved vase! Aha,ok. Ale nechal to tam a odisiel 😠
Marcel mal napad,ze vyhodit to na zberny a tvarit sa,ze nikdy sme nic nevideli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
6. apr 2010

maji, aj mne to kole oči 😠 mi napadlo, že buď skočím za domovníkom a nech to dá on s nimi do poriadku,
alebo tam nalepím papier s nápisom Prosím odpratať!!! 😅 🙄 🤐
s radosťou by som aj chodbu hneď išla vyumývať 😀 😀 😀

dadadulka
autor
6. apr 2010

zuzi, vitaj opäť domka 😉 🙂

klaudi neboj, Filipko si ešte užije oblievačiek 😉 a kukám, že v lete bude malý feši 🙂

domi, s tými sladkosťami sme na tom rovnako 😀 😀 😀

imis
6. apr 2010

Dadu a co ta protipoziarna oná? 😀 😀 😀 Ved sa tu vyhrazaju tym oznamom uz mesiac a nikto nic nekontroloval.

dadadulka
autor
6. apr 2010

aká protipožiarna...??? nemchápem 😕

imis
6. apr 2010

Ozaj zuzicka,vidis,ani som ta v domove neprivitala. Tebe uz Vrable chybali? Materske centrum,co? 😀 😀 😀

imis
6. apr 2010

No dadu,ved dole na nastenke ten oznam,ze Mili ludia,v zmysle zakona bla bla bla bla bla,vsetko z chodieb odpratat,ale ze ozaj vsetko,lebo to su unikove cesty a ked bedusi budu piect lkurence a zacne sa dymyt a vsetci vybehneme na chodbu a bud e tam zavadzat pojazdny bar,majitel dostane silno mastnu pokutu. A nist-nikto tu nebol na kontrolu 😨

dadadulka
autor
6. apr 2010

ahááá... no vidíš, o dôvod viac 😀 😀 😉

imis
6. apr 2010

sak toto,mne len o vasu-nasu bezpecnost ide 😀 😉

dadadulka
autor
6. apr 2010

inak, tiež som počula tie dve genofy, keď odovzdávali byt 😠 hluk na celú chodbu 😠

imis
6. apr 2010

tak tak,ale uz je to zle obdobie za nami.Teraz uz len cakat,kto pride novy.Prisaham fakt,ze tam este nik normalny nebyval-zacarovany byt 😕

imis
6. apr 2010

Ty kokso,ja tu mam dnes divocinu. Chalani rano tolko mrnkali,nech ich nedam do skolky,az som ustupila 😠 ,do NR sme ich zobrali,nech sa unavia,ale oni chytili druhy dych-vsetci traja. Suseda pod nami by nemala platit najomne 😀

dadadulka
autor
6. apr 2010

😀 aspoň máte doma živo a veselo 😀 😀

jaj, rozmýšľam, či ísť do toho vetra 😒 len to slniečko ma láka 😎

imis
6. apr 2010

Dada,ja som bola saty vesat,nemam ziadnych 50 kg a veru ma skoro odvialo ☹

dadadulka
autor
6. apr 2010

fakt? 😕 tak teraz neviem...

dadadulka
autor
6. apr 2010

ale mňa by hádam teraz neodvialo 😀 😀 😀

lolita.9991
6. apr 2010

dadadulka,ja idem 19 na poradnu a ty mas den pred termin
ako sa citis?
aj spavas ci moc ani nie?

retaux
7. apr 2010

Ahojte!
A to odvčera tu nikto nebol? A kde ste všetky? Išli ste sa von flákať, keď je dnes tak krásne slnečno? Aj ja sa chystám.

Ja idem zajtra do poradne. Už sa mi tak strašne nechce čakať. Už aby bol máj.

retaux
7. apr 2010

Dadu to tu väčšinou ráno otvára - pije rannú kávičku a referuje, čo všetko musí cez deň urobiť. A dnes nič? Žeby už rodila?
Dadu, ty sa teraz musíš hlásiť každý deň, aby sme vedeli, čo je s tebou.

Imis: podaj správy, keď budeš niečo vedieť.

zabinka
7. apr 2010

Pekne slnecne ranko!!!

veru Luci, pravdu mas, Dadu to tu vacsinou rano otvara a dnes nikde nikoho. Zeby uz? Susedky z VIP cinzaku, zisitite situaciu a podajte hlasenie.

Lucka, neboli ste vcera okolo 16:30 nahodou pri skolke na Hlavnej? Sa mi zdalo, ze ste to boli vy, ja som isla autobusom domov.

dadadulka
autor
7. apr 2010

pekné ránko 🙂

luci, ešte som tuuu... od rána pobehujem po byte, zapla práčku, postavila polievku... 😝
dnes mám aj poradňu 😝 ešteee 😝 😝 určite mi nič nové nepovie 😒 🙄

lolita, ako sa cítim? 😅 ako tehula pred rozpadom 😀 😝 a spánok detto 😝 bolestivá takmer každá poloha...

dadadulka
autor
7. apr 2010

😀 😀 som sa zasmiala, píšete, že ráno to tu otváram, len ja sa nejako neotváram 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
7. apr 2010

Zabi: včera nie. Od obeda sme sa z domu nepohli, lebo som nechcela ísť do toho vetriska. Liečili sme toho bacila.

Dadu: no veď preto! A teba neposiela na poradňu aj do NR? Mne môj dr. hovoril, že už ma bude posielať tam. Vôbec sa mi nechce.

retaux
7. apr 2010

Až keď som to odoslala, tak som si uvedomila, že veď ty nejdeš do NR rodiť. Ani do LV ťa neposlal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre