Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
1. aug 2009

ahojte aj ja pekny vikend 🙂 boze len nech uz nie je take teplo...je nevladzem 😝

anjelikbambulka
2. aug 2009

ahojte kočky, prajem vám nádhernú nedeľu 🙂

fion, to ti verím, že nevládzeš... v týchto horúčavách s bruškom - musí to byť riadna fuška 😝

idem sa vám pochváliť, dnes emmuška prespala prvýkrát celú noc 🙂 zaspinkala o deviatej a vstala až o pol šiestej 🙂 😉

zabga88
3. aug 2009

dobre ranko sa praje!🙂

fionka nech to mas uz cim skor za sebou aby uz babenko bolo pri tebe 🙂

anjelik super že emuška prespinka aspon si v noci oddychnes.

imis
3. aug 2009

Ranecko! Vcera som vam pisala a neviem,preco tu ten prispevok nie je 😠 Sme mali rusne poludnie.Maci piekol stehienka a skoro sme zhoreli.Rozbila sa mu janska misa,vsetko sa vykydlo do rury (stara plynova) a taka sleha-plamen az po digestor.Tak tam strcil ruky,vypol plyn,ale dym na cely vchod,dadulkin vladino nas ratoval a este niekto chcel volat hasicov. Ja mam z takychto veci des a bola som asi kratko pred infarktom.Dopadlo to neskutocne dobre na to,ako to vyzeralo.MAcino ma len lahko popalenu ruku-len si to dal pod ladovu vodu,ale uz v zivote ja tu ruru nezapnem.Hlavne,ze hlasim kazdu chvilu,ze treba novu,sa mi len vsetci smeju,ze bu bu bu ohen. Ale uz sa asi nebudu! Bola som z toho taka mimo,ze sme radsej vypadli z domu(boli sme plavat v Leviciach) a najedli sme sa v restike. Taka pekne nedela to potom bola.Ale okolo rury chodim ako okolo uhlavneho nepriatela 😅

zabga88
3. aug 2009

ahoj imis!
no to ste mali teda riadne rusno dobre že sa nic važne nestalo. 😉

klauduska
3. aug 2009

Bree ranecko babulky!!!!

Imis...preboha....este,ze sa nic horsieho nestalo na to aky strasny scenar to malo....snad sa rucka rychlo zahoji....My sme neboli doma,takze o nicom neviem...No chvalabohu,ze sa Vam nic nestalo...ziadna sranda tieto stare rury.....My sme menili minuly rok,ale uz taku,ze vrch plynovy a rura elektricka,lebo to bolo strasne...

Tak....a sono bolo fajnove!!!!Aj ked sa priznam,ze som od toho cakala trosku viac,ale tak dolezite je,ze sme ho videli a je zdravucky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vsetko ma v norme,ma 670 g,vsetky kosticky mu pomeral,zmeral mnozstvo plodovej vody-je ok,prsty,skontroloval ci nema vyvovjove vady....Chvalabohu nic,tak sa velmo teskame......No a je to 100% chlapec!!! 🙂 🙂 🙂 A pekne vzorne spinakl,az mi to bolo cudne,lebo den predtym tak neuveritelne cely den kopal,ze az....a vcera akoby vedel a spinakl skoro cely den...no sranda...betarisko jeden....!!! 😀 😀 😀

zabga88
3. aug 2009

ahoj klauduska! Tak uz si videla toho tvojho chlapceka?? aky si mala pocit? muselo to byt super.
musel sa predsa ukazat doktorovi aky je on dobrucky, nie??? 😀

imis
3. aug 2009

Klaudi,maly je krasnucky. A kde si to bola? V Hlohovci? Ked som videla ze MuDr Brestansky,tak sa mi hned vynorilo nitrianske sestonedelie a on!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Je to ten,co chodi do NR,aby som niekomu nekrivdila?!Ale to nic nemeni na tom,ze malinky je uz teraz peknucky a museli ste mat krasny zazitok. Uz aj viete ze je zdravucky,tak teraz si len pekne uzivaj tehulkovstvo!
Ja uz mam zasa len tri deti,tak zmiernime tempo a asi len tak vyrazime na pieskovisko a pianko prejdeme dnom-no plan pekny,ale ked chces boha rozosmiat,povedz mu svoje plany,vsak?Takze ktovie ake vzruso si uzijeme dnes. 😀

klauduska
3. aug 2009

Ano,bol to nadherny zazitok...spinakl,sem-tam mavol rucickou,na sekundu si zacmulal prstek a potom aj zivol.... 😉
No sranda,tato dnesna technika proste dokaze divy... 😅 😅 😅

imis...ano v Hlohovci,bol tam mlady Brestansky a vravel,ze robi v NR...preco,nemas s nim dobre skusenosti????Povedz mi,nech viem..... 😉

anjelik....to fakt Ti malicka prespi uz celu noc?Tak to je uplne super!Sa aspon vyspinkas.....zlate dietatko.... 😉

zabinka
3. aug 2009

ahojte vrable!!!!! 🙂
Tak my hlasime prichod v plnom pocte. Idem vas precitat, co ste za ten tyzden popismenkovali. 😉

imis
3. aug 2009

No,asi ma väcsina mamin za toto ukamenuje,ale na Brestanskeho mam alergiu. Nesadli sme si,ale absolutne.Tak ako on mne,tak ani ja jemu.Radsej vymazat z pamäti. Pri porode mi nastastie nebol(ziadny lekar),ale na tom sestonedeli mi bol asi izbovy lekar. Pan Boh vie,ked ani bu ani mu.ale bol kazde rano u nas na vizite,tak asi hej.
Ale neboj Klaudi,ak chces ist do Nitry a natrafis tam na neho,len sa pekne usmievkaj,smej sa na jeho vtipkoch a na vsetko mu prikyvuj a budes mat pekne spomienky 😉

imis
3. aug 2009

Ahoj zabinka! Vitaj doma a pis pis pis,nech zavidime 😀

zuzu80
3. aug 2009

aaahojte vrable 😉 😎

Klaudi, chlapcek vas je nadherny a hlavne ze je zdravy 🙂 Si viem predstavit, aky ste boli vyteseni, to bol nezabudnutelny zazitok 😉 🙂

zuzu80
3. aug 2009

imiiiiis...hadzem kamenom ako prva 😀 😀 😀 😀

ja som ho mala pri porode a dakujem mu za to ze je moja Eliska zdrava a ziva 😉 Bol absolutne nekomunikativny a nepovedal ani jedno slovo navyse ale konal rychlo a ziadny stres, panika. A ja som sa teda neusmievala a vtipy by mi mohol prist porozpravat aj Jimm Carey ani tak by som sa nezasmiala 😀 😀 😀 😀 Smiat som sa zacala az po sestonedeli 😀 😀 😀 😀 a mala som ho aj ako izboveho a pohodicka 🙂

imis
3. aug 2009

No vidis Klaudi,takze to bola asi ta obojstranna antipatia.Ja hovorim,ze brrrrrrrr Brestansky 😀 azuzu mu vdaci za vela.A cil si vyber,jak sa hovori 😀
auuuuuuu,zuzu,to si aky balvan hodila? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

klauduska
3. aug 2009

ajoj zabi...tak statsny navrat???To je fajn..precitam a potom napis co ste vsetko absolvovali a videli.... 😉 😉 😉

Tak vidis....inak mne pripadal taky malo komunikativny a dokonca sme sa s manzelom zhodli,ze mu bolo dost zle rozumiet.... 😒 Ale to by v podstate bolo jedno,ak si spravi svoju robotu a dobre a kvalitne,tak by mi to boo v podstate jedno.....No pocula som este o Dr. Meszarosovi,ten je z Klasova,mladas nejykch 33 ma.....Nepoznate?

imis
3. aug 2009

Klaudi,nikoho si nevybavuj,nezhanaj.Nikdy nevies,kto ako bude-nebude stihat,aby si nebola sklamana. Rodit budes nakoniec aj tak len ty. Ziadna protekcia ti bolesti nevezme,ani porod neurychli,99% prace odvedies ty a je uplne jedno,kto ti to odasistuje.Urcite ti tam nikto nebude chciet ublizit.

fiona8
3. aug 2009

caute kočky...no tak imis horor...este ze sa Vam nic nestalo 😉 😖
klaudi foto zo sona je chutne, a tesim sa,ze babiku mas v poriadku 😉

imis
3. aug 2009

ok kocky,drobko vstava,tak prcham.Ahojte vecer!

fiona8
3. aug 2009

marianka
vies preco sa Ti to sem nenapisalo? prave som rozlustila Tvoju zahadu 😉 lebo si to napisala do temy Zlate Moravce 😀 😀

zuzu80
3. aug 2009

imis 😀 😀 😀 tak to som nebola ja, ja som iba taky malilinky kamiencok hodila 😉

a ten vas vybuch 😕 😕 😕 mna by brali prvu...ja mam hrozu zapalit na plynovom sporaku so zapalkou...som vzdy pokakana ako mala 😅 😅

Klaudi k Mesarosovi som chodila do rizikovej poradne (ip) - spokojna som bola, ale ja by som si tiez k porodu nikoho nevybavovala....imis ma svatu pravdu...suhlasne pokyvkavam hlavickou na vsetko co napisala 🙂

zabga88
3. aug 2009

mne mesaros robil cisarsky abol uplne super 🙂

klauduska
3. aug 2009

baby....ved ani neplanujem vybavovat... 😉 Ja som sa len pytala ci poznate a mate skusenosti,ze ked tam ten dotycny bude,aby som vedela s kym budem mat tu cest... 😉

zabga..a ty si rodila cisarskym???Som nevedela....Inak ako je malej?Uz ste z toho vonku?

fionka...ajoj....a vy ako?Prezila si ten horuci vikend???A co v bytiku?Este ste makali?

zabga88
3. aug 2009

hej ja som rodila cisarskym a to velmi na rycchlo koli velmi vysokemu tlaku ☹ a 3 dni som lezala ešte na sale

anjelikbambulka
3. aug 2009

ahojte babule, práve sme prišli z onku... konečne nie je taký hiiiic, už sa to nedalo vydržať... dnešnú noc sme mali zase suprovú, emmka vstala až o pol piatej, napapkala sa a spinkala do ôsmej... 🙂 🙂 🙂

klaudi, bábo je zlatučké... a najdôležitejšie je, že je zdravučký... 🙂 🙂 🙂 úplnr súhlasím s imis a zuzu, že sa neoplatí vybavovať si žiadneho lekára, celý pôrod je v podstate na tebe a je jedno, kto ti bude pri ňom asistovať...

imis, takže ste mali "horúci" víkend???? ☹ my sme mali plynovú rúru, keď sme bývali v podnájme v nitre, a ani raz som sa neodvážila zapnúť ju... mala som z nej hrôzu, brrrr 😒 teraz nemáme plyn vôbec, takže aj varím aj pečiem na elektrike... horšie je, keď ju vypnú, lebo potom sme o hlade 😀 😀 😀 raz sme si dokonca v najhoršej búrke objednávali donášku pizze - chudák ten, čo ju doniesol... bolo mi ho ľúto, ale hlad je zlý 😀 😀 😀

imis
3. aug 2009

No vidis fion,ty scooby doo patrac 😀 To som asi v tom soku napisala do Moraviec.Ale ,nech aj v Moravciach vedia,co sa nam stalo 😵 Ved ty si im to uz vysvetlila,nie?
Dnes je vonku suprovo babcanky,aj dadu s celou rodinkou som uz videla,ako zdrhaju z cinziaku,tak napapat a sup von.

zabinka
3. aug 2009

no konecne sa mi podarilo precitat vas!
Vsetkym oslavencom prajeme dodatocne vela zdravicka, radosti, staly usmev na tvari, nech z vas rodicia maju len radost. 😉
Ako vidim, mali ste tu riadny hic. My sme sice mali tiez teplo, ale znesitelne.
Na dovce bolo vcelku dobre, len nas trosku kvarili zaludocne tazkosti, takze sa az tolko chodit nedalo. Okrem toho sme zobrali aj synovca a ten s nasimi tolko nestihal, tak sme boli nuteni zmiernit tempo. Ale aj tak sme nieco pochodili. Tymto rokom sme uzavreli vsetky doliny a mozme si povedat, ze mame schodeny cely Slov. raj. Samozrejme nas neobisli ani mensie nehody. Vo stvrtok sme sa vybrali na huby, ale este sme ani do lesa nevosli a synovec stupil do osieho hniezda, tak sme schytali riadny zasah. Chudak, tak sa nalakal, ze miesto toho, aby utekal, tak skakal na mieste po hniezde. Nastastie mal len 5 stipancov, ale mm mu odohnal ale 20 os z chrbata. Martinkovi sa usli 3 stipance, mne dva do hlavy (len dufam, ze to nebude mat nasledky), a mm jeden. Radko tam sice pobehoval tiez, palicou zhadzoval osi z bratranca (to bola radost 😀 ), ale onho osi nejavili zaujem.
Takze miesto hub sme hladali lekaren a podavali prvu pomoc.

imis... teda tvoje zazitky ked citam, tak mam dost. Kde beries tu energiu?

imis
3. aug 2009

no zabinka tiez ste mali riadne perno. Silna to pre nas konkurencia 😀 😀 😀

zabga88
3. aug 2009

no zabinka mali ste teda rusno ale aspon mate na co spominat 🙂

klauduska
3. aug 2009

lubi,no pekne,ste mali teda riadne fofry..... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre