Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
22. apr 2010

ty svori,zabi ma,vobec neviem cenu. Viem,ze to nebolo malo,ale tusim sme ich nejako osuskali 😎

Ved co uz ja mozem varit,ked Tobino dietuje? Brokolica,prsicka,zemiaky....................

svoradinka
22. apr 2010

to neva ale hadam deti do 6 rokov maju zdarma 😅

A preco dietuje Tobi?

svoradinka
22. apr 2010

A ozaj uz sa v skolke fotili na tablo? Tomasko sa fotili v utorok som zvedava na to foto.

zuzu80
22. apr 2010

hallo cukrusky 🙂 Poobedna siesta a popritom trenujem nadych - vydych- nadych-vydych a bola som si skontrolovat spodne pradlo 😕 skoro som za Zitavcami sundala cyklistu 😒

imis
22. apr 2010

Tobi dietuje kvoli ekzemu.
Ano,uz sa fotili,fotky boli super.Nevedela som,ktoru mam vybrat.Na vsetkych zaberoch bol pekny.Aj on sam si to povedal-narcis jeden maly 😀 😀 😀

imis
22. apr 2010

Jezisi zuzi,co si robila v Zitavciach? vybehol ti? Uf,nerob toto. Pod dnes na zumbu,nemam partacku,ale aby si si nemyslela.Ty si prva,koho volam 😉

imis
22. apr 2010

A vcera som stretla na spacirke deti zo skolky "pri poste" a Eli sa tam normalne vynimala.Nadherne bola nahodena 🙂

zuzu80
22. apr 2010

dnes som mala tour de Slovakia, som sa vracala z Dolneho Ohaja, nevybehol, chcela som ho obist a vtom sa na mna vyrutil kamion, som brzdila jak Sumacher - smrad jak keby horeli gumarne Puchov...uja som asi dost vysokovala 😅

Zumba? Moze byt, kde a kolkej?

zuzu80
22. apr 2010

jej ty si videla Eli, a to bola oblecena normalne? Ja o tom stale rozmyslam, ze ci idu na prechdzku v "pracovnom" alebo v civile

imis
22. apr 2010

fuj,kamion,cyklista,zhorene gumy...........Co nove na Ohaji dolnom? Tam som mala svadbu 🙂

Zumba dnes o 20:00 v Prediu.Ja idem po 6 tyzdnoch(asi som mala sestonedelie),vraj uz je nova choreografia,tak reku zatrsajme si spolu 😀

imis
22. apr 2010

Myslim,ze bola v pracovno-civilnom,ale bola KRASNA!!!!! Ty si taka stylova mama 🙂

zabinka
22. apr 2010

zuzi, nestras. Ved ten moj keby isiel v pracovnom, tak si ho pomylia s nejakym usmudlanym "spoluobcanom". Urco sa prezliekaju. 😉

imis
22. apr 2010

Tobi sa tu na mna strasne vyskiera.Idem skontrolovat,co vyviedol. 😅

zabinka
22. apr 2010

no tak stretnut sa s kamionom - fuu. Esteze to dobre dopadlo.

zabinka
22. apr 2010

imis, potom zreferuj...... 😀

imis
22. apr 2010

Nic strasne-nas jedalensky stol bude dobre dehydrovany.Cely ho ponatieral mojim novym kremom na tvar,co som si dnes kupila v lidli 😀

imis
22. apr 2010

hydratovany som myslela,napisala som dehy.....

imis
22. apr 2010

zabinka,mas pauzu? Co nove v robotke?

zuzu80
22. apr 2010

Maji, ok tak sa stretneme o 20.00 v Prediovi 😀 😀 😀 a zas v prvom rade. Ty si mala zumbovne sestonedelie? Ja este viac.
Zabi no ved prave, preto sa pytam 😀 😀 😀

imis
22. apr 2010

Co ta zle zasili zuzi? 😀 😀 😀 😀
Vcera som bola skusit aerobik s Marikou,ale straaaaasne som sa nudila.Normalne som zivala.Ona jasala,skakala,vyskala a ja znudena ako Marfusa. Proste,ked ta raz chyti zumba,nejaky DJ Bobo to nespravi 😀

zabinka
22. apr 2010

hej, mam siestu. Musela som si dat tabletku od hlavybolenia, tak cakam, kedy zaucinkuje.

zabinka
22. apr 2010

v robote som uz druhy tyzden sama a uz mi je dost smutno. Nemam ani s kym pokecat......

zuzu80
22. apr 2010

maji a sa mame aj objednat? Cinknem tam?

Zabi, to ta urco hlava z roboty boli, daj si zdravotnu prestavku 😉

imis
22. apr 2010

ja som volala rano a vraj miesto je,ale reku napiste ma. Tak skus,nech mame istotu,ze sa zmestis aj ty 😉

imis
22. apr 2010

zabinka,tvoji chalani mali pravdu.Uz na obed si mala skoncit.Vidis vidis

zabinka
22. apr 2010

ked ja by som si najradsej dala spaciu prestavku 😀

svoradinka
22. apr 2010

mne strajkuje pc sam od seba sa vypina asi som uz dlho na konovi a je to znamenie ze pc je uz prepracovany 😀 😀 😀 tak ja sa pre dnesok s vami lucim a prajem vam pekny vikend,zajtra sa tu asi neukazem. Pekný dínk 🙂

imis
22. apr 2010

Ano ano,to si pamätam.Velmi kriticky cas toto bol-po obede vratit sa za comp.A este ked sme s kolegom pokradli z druhych podnosov zdrave kolace a buchty-po tych by sa spinkalo! 😀

imis
22. apr 2010

Cau svori a pekne si uzite jeden-druheho 😉

zabinka
22. apr 2010

imis, Radko to vedel uz dopredu. Minule prisiel s tym, ze ked sa mu chce, tak vie citat myslienky, tak to asi vedel vopred. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre