Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
10. máj 2010

Zabinka,ty VIP arboretacka.Niekedy sa tam musime stretnut na ochutnavke vin 😉

klauduska
10. máj 2010

zabi...ten Vas Martinko si to jednoducho vie naplanovat.... 😉 😀

imis...no,ten fesacisko trener z NR.. 😉

imis
10. máj 2010

baby,prave citam o hypotekach 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠

zabinka
10. máj 2010

imis, som za... Hocikedy. 😉

klaudi, deti si to vzdy vedia vybrat. Inak je cely rok zdravy, to len ked maminka s ocinkom niekam nahodou idu bez nich, tak to musia prekazit. 😀

zabinka
10. máj 2010

inak my sme v arborete mali aj svadobnu hostinu. Este aj labutky sme mali na jazere.

retaux
10. máj 2010

Ahojte! Práve sa chystám do NR - ešte mám dnes v pláne zubára 😝

Zuzu: Eliške skoré uzdravenie prajeme 😉 To som počula už aj ja, že pri grcačkách detských sa majú podávať tyčinky a vybublinkovaná cola. Ale ešte som to neskúšala.

Imis: fotky krásne - ja z toho tvojho Ronyho nemôžem, to je tak krásny chlapček 😵 😉 A ty si tuším celá mamina. A ako sa vaši pekne držia, hmmmmmmm máj lásky čas.

No, ja už radšej padám. Majte sa.

anjelikbambulka
10. máj 2010

ahojte babule,

marodom želáme skoré uzdravenie a tebe, luci, veľa sily u zubára... 😉 😉 😉 ja som bola u zubára tiež v 40.tt. a na druhý deň sa emmka narodila 😉 😉 😉 to bol asi spúšťač pôrodu 😀 😀 😀

my máme teraz také mrnkacie obdobie a hlavne noci plné plaču 😢 😢 😢 malej idú naraz 4 zúbky, tak bojujeme ☹ ☹ ☹

dadadulka
autor
10. máj 2010

mne obe deťúrence spinkajú, variť nemusím, tak mám vzácnu to chvíľku pre seba 🙂 😉

luci, držkám ti palčoky, aby si mala ľahký a rýchly pôrod, len nie až taký bleskový ako ja, ufff... 😀 😉

zuzi, aj nám tak išli 4 naraz, no užijete si celá rodinka, tie zuby dajú zabrať, držkajte sa...

dadadulka
autor
10. máj 2010

vidím, že naše zdravotníctvo vie vždy prekvapiť 😖 ozaj ´profesionálny´ prístup 😠 ach jaaaj... 😔

zuzu80
10. máj 2010

ahojte tak som naspat, doktorka vybavena, Eliska uz prazdninuje u babky a ja uz obehaneho pol okresu 😝 Idem si konecne uvarit rannu kavicku 😀 😀 ATB jej nemam davat, ze to velmo divny postup pracovny, davat penicilin na zvracanie. No hlavne ze je vsetko oki. Som si konecne vydychla
Maji nadherne fotky, ste krasna rodinka a vasi su neskutocni sympataci, aspon uz vieme po kom to mas 😉 A ocino je velky vesacisko.
Dadi tak deticky ti dali kus vydychnut, tak dychaj oddychuj, vyloz nozicky, uzivaj si ticho 😵
Luci a tebe vela zdaru u zubnika 😉

fiona8
10. máj 2010

caute zienky
ja len na skok....neskoro ale predsa gratulujem ku dnu matiek....ja som to vcera zazila tenkrat poprve.... 😉 😉
a v sobotu na mily bolo super, baby dakujeme za svely zazitok 🙂 🙂
anjelik emmka je tiez velmi chutna 😉 klaudi filipko je sladký okánik krásny, domi jakubko tiez, marianka simi, rony aj tobi su zlatunky huncuti... 🙂 🙂 ....... a este koho som videla??? zuzkinu eli....ta sa zapajala do divadielka 🙂 🙂 a luckinu malu som nevidela ale brusino XXXXL ano 😀 😀
som rada,ze som VAS skoro vsetky videla.....
a suhlasim so stretkom.... 😉 dajte vediet kedy a kde.....
klaudi, to Ti verim,ze Ti veci behaju pod nohami, mate fakt malicko miesta....a ta kamoska by isla do podnajmu ale do mensieho, takze keby ste sa prestahovali do toho vasho new bytu, tak by to aj mohlo byt realne, dnes som jej aj volala...
a sak co...ked len jednu , dve izbicky prerobite.....a mozte sa nastahovat....my tiez este nemame vsetko.....a dlho este ani nebudeme mat....detsku nemame este vobec....a kupelnu len vystierkovanu....vanu mame staru aj kachlicky.....v tom vacsom byte nie je vobec nic? vsetko je v povodnom stave?
a inak nas teiz stale trapia zubky.....jurko je mrzuty ako slak....ach....aj v noci---a mam pocit,ze tie hlupe zubne gely ani nezaberaju..... 😒 😖 est davam nurofen sirup na noc,ale aj to mu nechcem davat kazdy den....

zabga88
10. máj 2010

Ahojte žienky moje! Ako sa mi mavate? ja idem rano z viki na krv strasne sa bojim ako to zvladne 😢 uz asi 3 týždne v noci grcka ale tak hnusne ze jej minule aj okolo oci dake cievky popraskali tak radsej nech ju vysetria... aj dnes sa zobudila a len ju napinalo chudatko moja krasne :(

retaux
10. máj 2010

Zubár dopadol ok, tak dúfam, že to dopadne ako u Zuzky, že to aj mňa spustí pôrod 😀

Fion: a ty si bola na míli? Veď ja som ťa tam nikde nevidela (teda ani ťa nepoznám). Mňa bolo ľahko spoznať teraz. 😀 Škoda, mohli sme sa zoznámiť - mala si ma kopnúť do členka. 😉

Zabga: tak nech vám to dobre dopadne zajtra 😉 Škoda, že sa Viki takto trápi a neviete, prečo ☹

anjelikbambulka
10. máj 2010

magdi, zajtra držíme palce 😉

luci, a ty sa zajtra hlás, či si ešte 2v1 😀 😀 😀

klauduska
11. máj 2010

Krasne ranko zienky!!!

luci...tak co,este domka?

fion....dakujeme krasne,aj Jurasik je nadherny a tie jeho 2 prerezavajuce sa zubky....no super chlapisko bude z neho.... 😉 🙂
Aj ja som rada,ze som Vas vsetky videla,aj Dominiku hlavne,s tou som 100 rokov nebola.... 😕

My ideme dnes do NR na gastro,kontrolu,som zvedava co povie....Maly ma 2 dni akosi rozhadzany rezim,neskor zaspava a vstava rovnako.... 😠 Co toto???Vcera dobil baterky na 10 minut a pokracoval dalej,no je to ale dieta...neviem po kom.... 😨

A Vy co dnes v plane?Okrem rodenia,ze Luci? 😀

zuzu80
11. máj 2010

Dobre ranko, dnes to vyzera na pekne pocasicko 😎 😎

Luci, haloooo este si cela? Podavaj pravidelne hlasenia radsej, nech sme pokojnejsie 😉

Magdi ahoj, teba som tu 100 rokov nevidelaa mimochodom vsetko najnaj malej VIki k vcerajsim meninam, nech je hlavne zdrava, spokojna a stastna 🙂 😉 Juj a je mi luto, ze Viki ma take trampoty, dnes vam drzim palce u doktorky

Klaudi aj vam drzim palce na kontrole gastrackej 😉

Ja si idem zaliat kaficko, takze kavickarky sem sa

dadadulka
autor
11. máj 2010

pekné ránko 🙂 😉

zuzu, ja sa pridávam s kávou 😉

magdi, držte sa dnes, Viki všetko Naj k meninkám 🙂

klaudi, malý dnes už oki? negrcká? nech vám kontrola dopadne OK 😉

luci, EŠTEEE...??? 😀 😀 ako sa cítiš? podaj info... 🙂 o chvíľu to už vypukne... 😉

retaux
11. máj 2010

Hlásim stav 2v1 😝

retaux
11. máj 2010

Dadu: a aké mliečko dávaš malej? Ja som pôvodne nechcela ani fľašku kúpiť, ale MM ma včera tak sprdol, že či nie som normálna... 😅 Vraj dnes mám nabehnúť do obchodu a fľašku s dudlom kúpiť 😀
O chvíľu si myslela ako? Že tak do 10 minút? 😀

Klaudi: tak sa rýchlo a hlavne dobre vybavte 😉

retaux
11. máj 2010

Dadu: ty si v ktorom týždni rodila teraz?

dadadulka
autor
11. máj 2010

luci, neboj moja, ja viem, že tieto posledné dni sú najhoršie, vydržkaj to už... 😉
maličké možno čaká na toho správneho pôrodníka 😀 , aj naša asi chcela, aby ju odrodil sám primár
a riaditeľ nemocky zároveň 😀 😀 😉 inak ma aj dobre zaštopkal, darmo, primár je len primár 😀 😀
vidíš, tie naše bábätká aj na nás myslia... 😀 zlatééé... 😵

klauduska
11. máj 2010

luci...tak drzime palce,nech sa Ti to cim skor rozbehne... 😉
A veru Luci,radsej kup,clovek nikdy nevie.... 😉Luci,urgujem Ta-porod sa blizi a tema stale nikde!!!

dadi...ajoj moja,tak co,uz kavickujes jedna radost?A co malinka,je dobrucka,pekne papa a spinka?A co MAtusko,uz je vsetko OKI?

My uz dobre,mozno mu nieco nesadlo co papal na obed,neviem....je to s nim same prekvapenie..... 😅

Baby a co to stretko,dadi,prisla by si?Aby sme stihli aj Lucku este a Teba tam mali tiez.... 😉

dadadulka
autor
11. máj 2010

luci, dávam Nutrilon 1, rodila som v 41 tt 😉

retaux
11. máj 2010

Tak idem založiť novú tajnú tému. 😉

klauduska
11. máj 2010

luci... 😉 a co inak,ked neviete co to ma byt...aky mas pocit Ty?dievca ci chlapec?

dadadulka
autor
11. máj 2010

klaudi, malý je už OK, len malej sa držia tie soplajdy... ale aspoň už neodsávam, kvapkáme a striekame
medikamentíky do nošteka... papká pekne, je to naše zlatíčko 😵 a matúško je na ňu taký citlivý,
keď sme jej odsávali noštek, tak asi viac plakal ako ona... a včera sa s ňou akoby maznal 😀
naklonil sa k nej a niečo jej maznavo rapotkal, no sranda 😀 pomaly si zvyká na sestričku 🙂

odpisujem tak všelijak, ale je to s odbiehaním raz k jednému, raz k druhému drobcovi... 😅 ale som tuuu 😉

retaux
11. máj 2010

Hotovo. Nie ste tam ešte asi všetky, ale zdravé jadro áno. Ešte to musím dokončiť.

zuzu80
11. máj 2010

Dadi 😀 😀 😀 😀 tak pan primar asi daval pozor na rucnych pracach, ked tak dobre stopka 😀 😀 😀

A nedame tipovacku, ze co to bude az to bude (chlapec/dievca)?? 😉

retaux
11. máj 2010

Klaudi: pocity žiadne - radšej 😀

retaux
11. máj 2010

Tak poďte do tej druhej témy - nazvala som ju Vrábelské tajomstvá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre