Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
22. sep 2009

ahojte kočandy 🙂

luci, gratulujem k tehu, nech všetko dobre dopadne 😉 a nevolnosti nech rýchlo odídu.

zuzi, pekne photos si nahodila 🙂 🙂

dominka11
22. sep 2009

teda, aj jedna zuzka aj druhá 😀

zuzu80
22. sep 2009

emmuska je uz aka velka slecna 😉

zalievame poobednu kavicku, kavickarky 🙂

dominka11
22. sep 2009

zuzi, idem zaliat, len horšie že na segedín 😝 😀 ale záchod mám blízko.

dominka11
22. sep 2009

ja som si akurat baby poplakala, pozerala som si album jednej baby, krásne babo mala, ale malo vrodenu chybu na srdiečku, ktorú mu nezistili a ako 2,5mes. zomrelo...ja nesmiem taketo veci pozerat odkedy mam maleho, hned revem.

zuzu80
22. sep 2009

domi, no kafendo so segedinom to nebezpecne krok zrychlujuca kombinejsn 😀 😀 😀

domi to aj ja ked takeho veci vidim tak hned je slzave udolie 😔

retaux
22. sep 2009

Anjelik: krásne fotočky. Emmka ale rýchlo rastie 😉 Toho maca má aj Lucka a sme mysleli, že ho nikdy neprerastie a teraz ho už bije hlava-nehlava 😀 A z Dominkinho Jakubka je aký námorník fešácky 😀

dominka11
22. sep 2009

veru, veru nem dobra kombinejšn, ale čo už, skusime 😝 😀 😀
luci, no tento náš namorník už aj z trička vyrastol. ale teba sme ešte nevideli ostrihanu, tak sa nám ukáž 😉
emmka veru rýchlo rastie, teda všetky detičky nám tu rýchlo rastu 🙂

zuzu80
22. sep 2009

no babulky idem pre Elisku do skolky, zanesiem ju k nasim - pojdu oberat jablcka a ja sa este musim vratit do prace, dnes to bude zasa dllllhy den 😝

Luci fakt, my sme ta este nevideli ostrihanu! chceme foto alebo stretko dalsie...treba cerstve tehulienky zapit a mozno uz aj maleho Jurka 😉

dominka11
22. sep 2009

súhlas!

zabinka
22. sep 2009

baby aj ja suhlasim!
zuzi a ty co, nevie ssa rozlucit s robotkou? Ja veru este tiez cakam na mm. Vyzera, ze Martinko dnes bude zase posledny 😒 😕

zuzu80
22. sep 2009

no uz som spat 🙂
zabinka este tam bolo koooopec deti
ozik ako to funguje v skolke, ked bude mat Eli narozky? Nosia sa detickam sladkosti a nieco pani ucitelkam?

wurmm
22. sep 2009

ahojte baby,
tak sa ozývam po dlhom case, Matuskovi dodatocne prajem vsetko najlepsie k vcerajsim meninam a Retaux gratulujem k tehu! 🙂 😀 😵 Tehulkam prajem malo nevolnosti a vela chuti do jedla (alebo tak akurat) 😎

wurmm
22. sep 2009

ak by ste planovali stretko na buduci tyzden, dajte vediet, to by mi vyhovovalo

retaux
22. sep 2009

Ja som tiež za to, aby sme urobili stretko ďalšie, lebo na to minulé som nemohla, keďže som bola chorá 😒 Ale už sa neviem dočkať, čo nám porozpráva Dadu a aj na CD od Zuzky (snáď sa nám raz už podarí stretnúť 😀 ).

zabga88
23. sep 2009

Dobré ránko sa praje!! 🙂

som nas dnes musela normálne hladať 😎

zabinka
23. sep 2009

dobre ranko!!!! 😎
zuzi ano, zvykne sa nosit detickam nejaka sladkost (lizatka apod.) a nejaka drobnost pani ucitelke. Asi ako vsade, este aj do skoly nosievame. 😉 A co Eliska, uz si zvykla? Nam nakoniec musel maleho zobrat svagor, lebo sme to nestihli.

zuzu80
23. sep 2009

dobre ranko 😉

zabinka dakujem....dnes pojdem na nakup sladkosti 🙂 Eliska zda sa je uz so skolkou stotoznena....pochopila ze do jasliciek cesta zarubana 😀 😀 😀 😀

Zabga uz mate otvorene? Mozem prist dnes na nakupy?

zuzu80
23. sep 2009

Ozaj Imis sa nam neozvala..... 😕 Imis dufam, ze si sa neprestahovala ku svokrus po vcerajsom spolocnom dni? 😕

zabinka
23. sep 2009

alebo, zeby to jedna z nich neprezila?? 😀 😀 😀

zuzu80
23. sep 2009

zabi, tiez dost mozny scenar 😀 😀 😀
A co Radko? Este stale ma strach s pani ucitelky?

zabinka
23. sep 2009

momentalne nie. On rano ide s placom a poobede sa vracia plny nadsenia. Momentalne ma najlepsiu pani ucitelku na svete (uz dva dni 😀 😀 ). Tak dufam, ze sa to uz na dobre obratilo.

imis
23. sep 2009

Bry den sa praje. Ja som deti zaniesla do skolky,s tobkom v nitre doktora obehala,obed navarila a reku idem kuk,co tu nove a uz ma zhanate. Ale pekne,ze ste si spomenuli. No,co vam poviem.Ako sme isli vcera domov zo Surian,svokrusa,ze "Ked maly nezaspi,tak vystupte u nas a nakoj ho,aj sa najes" Ja,ze oki,ale uz som kukala na maleho pohladom:"Tobko,prosim,hajuskaj" No ten si dzavotal,hral sa celou cestou a az na malej mani odkväcol. Takze bohuzial 😎 😀 ,musela som pokracovat v ceste,nemalo vyznam budit ho 😀 😀 😀

zabinka
23. sep 2009

to by jeden neveril, co tie nase deti pochopia...... 😎 A to si vsetko duz dnes postihala? 😲

zuzu80
23. sep 2009

imis, to si uz postihala dnes??? Ty si asi z inej planety zena 😕 . Sak toto by som ja mala program na cely tyzden aj to by mi musel pomahat mm, svokra, mama a segra 😀 😀 😀

zabinka, tak nech pani ucitelka nesie titul najlepsia na svete do konca skolskeho roka minimalne 😉

imis
23. sep 2009

Zabi,ved za to ma u mna 10 gumibodov(to je maximum) moja milotka belava. Rozumieme si aj bez slov 😀 😀 😀
Veru,toooooooooooolko som dnes uz postihala. Este ma caka zaniest obed na dycku,presne o 12:00 kupit listky na futbal(mega turbo dolezity zapas 😉 ),obehat nasu obvodnu doktorku,zaniest kamoske do chrobaka veci na burzu,po deti do skolky,na manu,lebo za starkych je omsa,nachystat veci na fut.trening......................a stale sa ma pytaju:"Jeeeeeeeeeeeezis,ty uz na tretej materskej,to sa nenudis?"

zuzu80
23. sep 2009

imis, totok ty ani zo srandy nepis, co vsetko sa da lavou zadnou, so sirokym usmevom stihat, lebo sa od hanby prepadnem aka som ja lemra nesikovna ale zato vzdy schopna vytasit vyhovorku preco sa to nedaaalooo stihnut 😀 😀 😀

zabinka
23. sep 2009

imis, ved to sa tazko aj cita, nieto este realizuje!!!!!

zuzi, tak takych vyhovoriek ja mam v talone az az..... 😀 😀 😀 😀

imis
23. sep 2009

zuzi,ale sak kukni aj z druhej stranky,doma hajzlik,hora pradla caka na zachvat zehlenia,periny na prezlecenie,letne satstvo na uskladnenie...............................pohodaaaaaaaaaaaaaaaa,ideme podla priorit,nie? Bordel v byte,stastne dite 😉 😀 😀 😀

zuzu80
23. sep 2009

jej jake dobre heslo 😀 😀 😀 😀 Dnes vyrobim na drevennu tabulku velkymi pismenami, pribijem na vchodove dvere miesto menovky......dakujem imis....som ti zaviazana do konca zivota 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre