Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
15. apr 2010

kde ste všetky? obedujete?

ivusaiva12
15. apr 2010

ďakujem, pomaly sa orientujem. no aj ja som sa chcela opýtať? asi všetky spia so svojimi detičkami 😅

zuzu84
15. apr 2010

Ahojte.
Vitam novu členku 😀
Domi: takze dnes mas zase perny den.Chudatko Jakubko, nech mu to velmi rychlo prejde.Nezavidim ti mi sme si uz chvalabohu vytrpeli.Este 2 stolicky a sme kompletny. 😀
To je ale zase pocko.

dominka11
15. apr 2010

ahoj zuzi, tak vy ste už na tom dobre 😉 čo narobime, musime vydrzat...veru počasie, ja už ani neverím, že sa leta dočkame.

svoradinka
15. apr 2010

Ahojte zienky moje 😉 🙂 dlho som tu nebola a ani nic nestiham a to este nemam ani pracu a co potom 😀 😀 😀 😀 rano skolka ak treba tak este nakupit nieco vybavit(ak stihnem tak aj do MC zaskocim pozriet co nove 🙂 😢) potom domov upratat,navarit.......a potom zas do skolky a domov potom sa venovat detom muzovi a uz e vecer😀 jooj strasne to ide rychlo a neviem niekedy co skor,este tento tyzden som bez auta tak chodime do skolky na autobuse v tomto pocasí 😀 Majte sa krasne 😉

zabinka........moja sesterka ma dceru ktora,preskocila rocnik nikde nablizku nemali skolu pre nadane deti,ktoru by navstevovala a tak preskocila rocnik lebo bola velmi nadana ale tusim ze robila nejake skusky, skus sa aj poinformovat ci by nemohol Martinko preskocit rocnik.

Pekný vecer 🙂 paaa

ivusaiva12
15. apr 2010

ahojte dievčatá, už spinkáte?

ivkaa1
16. apr 2010

Dobré ránko dievčence 🙂

klauduska
16. apr 2010

Breee ranko!

AKo dnes,este stale to vonku nevyzera na slniecko..... 😠 Ale dufam,ze uz aspon prsat nebude.....

dadu...hlas sa!!! 😕

ivkaa1
16. apr 2010

už by nemuselo pršať, bolo toho už háááádam dosť

dadadulka
autor
16. apr 2010

dobré ránko žienky 🙂

klaudi, EŠTE furt som tuuu... ja neviem, čo si tá naša malá myslí, že som veľryba??? 😲 😲 😲
ja už tak chcem ísť rodiť, som kaputos, obrovská, nemotorná, nervózna... 😝 🙄 ani sedieť, ani ležať, pomoooooc...

baby, nebojte, dnes budeme mať aj slniečko 😎 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
16. apr 2010

ivusaiva vitaj 😉

dadadulka
autor
16. apr 2010

a v noci ma bolela gebuľa jak koňa ☹

maji, to je super, že ste dobre pochodili, teraz už len tfuj, tfuj, aby sa malému polepšilo, Tobinko, držkaj sa!!! 🙂 🙂 😉

zabinka
16. apr 2010

Dobre ranko Vrable 🙂

No tu uz svieti slniecko, konecne to vyzera nadejne. Videli ste Zitavu, kolko tam je vody? A pri nas na Lucnici su uz aj stromy zaplavene a stale to stupa. Este ze nebyvame blizko rieky.

dadu, Emka tusim caka presne na termin. Alebo mozno ju to slniecko vyduri. 😉

ivusaiva vitaj medzi nami. 🙂

svori, uz sme preluskali aj tuto alternativu, ale vzhladom na to, ze Martinko je fyzicky pomensi, tak by sme to nechceli riesit takymto sposobom. Bojim sa, ze by mu spoluziaci o rok, dva starsi ublizovali.

dadadulka
autor
16. apr 2010

Slniečkooooooooooooooooooooooooooooo!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
16. apr 2010

Ranecko Vrable!

No Ivus,nazdar! Tak konecne si tu uz aj ty. 🙂
Dadu,no ved ty uz vsetko vies o vylete do Bojnic,sa mi bedo priznal,ze ste uz vykecavali spolu 😀 a ESTEEEEEEEEEEEEE nic? 😀 😀 😀 😀 😀 Ale nie,mala Emka je asi dosledna babulienka po maminke a narodi sa presne na termin 😉 Tieto posledne dni trvaju roky. A pri druhom mimi je to horsie ako pri prvom a pri tretom to uz ani nehovorim.Ja som sa len pozorovala,v noci marcela na falosne poplachy budila,potom plakala,ze ako mi uz sibe,est eto mam v zivej pamäti-debilne hormony. VYDRZAT!!!!!!!!!
V Bojniciach sicko ok,dokino silno mily chlap,kukol na maleho: silny atopik,miesane maste,diéta,o tri week kontrola a dnes prva noc prespata po mesiacoch.Som neverila,ze to zaberie tak rychlo a aspon svrbkanie prestane. Je to casovo dost narocne,hlavne pri troch detoch.Chalani mi uz vycitali,ze len Tobinko je moja laska ☹ ,tak som ich podplatila hottwheels autami 😎 ,ale musime to vsetci vydrzat!
A tu doma co nove? 😀

imis
16. apr 2010

A teraz ste akoze zase kde? 😕

imis
16. apr 2010

Tak nic,idem vas este raz pohladat na FB 🙂

dadadulka
autor
16. apr 2010

ja si momentálne umývam vlasy 😀 😀

imis
16. apr 2010

Dada a nohy mas oholene? Ja som si po odteceni plodovej vody depilovala nohy.Sak reku,co keby sluzil Kozar? Tolko nocnych sme spolu odsluzili,lubia sa mu upravene babenky a ja tam pridem jak yety? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Marcel mal dost! 😀 😀 😀 😀

zuzu80
16. apr 2010

dobre ranko dievcene 😎

slniecko konecne vykuklo, hned je cely svet krajsi 🙂

Maji, tak super, ze mily pan Mohamed pomohol....pomohol Tobinkovi, ulavilo sa dalsim 4 clenom...svaty muz 😉 . Nech od vas uz vsetky pliagy idu nadobro het

Dadi, aj ty chces byt krasna, keby nahodou sluzil George Clooney alias slovensky doktor Kozar? Maji si ma pobavila s tym holenim 😀 😀 😀

imis
16. apr 2010

Baby ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,ja som zabudla.Dnes je piatok,sluzim u Chrobaka,musim letiet,ale viete ako sa mi nechce? Revala by som.
Tak ahojte,ja sa ozvem,ked pridem.

klauduska
16. apr 2010

maji,

tak super,ze pomohol,to sa veeelmi tesim s VAmi!!!A to tie masticky tak rychlo zabralli??? 😕 Ja som sa holila v kotrakciach doma.... 😅

dadi....no,treba vydrzat,inak dufam,ze sicko nachystane!!!

poslusne hlasim-1,2 kg dolu.... 🙂 🙂 🙂 aj slniecko vyliezlo,hned je den krajsi..... 😅

zabinka
16. apr 2010

imis, dobre spravy! Tesim sa s vami a verim, ze uz bude dobre.

klaudi a to drzis nejaku konkretnu dietu? Lebo ti to ide super dole, daj nejaky napad.

klauduska
16. apr 2010

zabi ano...pamatas - Karabinos!tak som plan nasadila,bez cvicenia,uvidime ci to bude mat efekt,zatial vyzera,ze hej,len ci aj dlhodoby,ked sa nebude tolko cvicit co predtm.....mne to cvicenie strasne chyba,keby mi ma kto strazit maleho,hned som v posilke..... 😅 A tvoja segra akko?Aj ta tusim dietovala s Karabinosom,nie?

zabinka
16. apr 2010

hej, ale skor cvicila. Dietu nedrzala a vysledok ziadny. Lenze ona po cviceni prisla domov, dobre sa napapala, lahla na gauc a nic nerobila. Takze takto asi uspech nebude mat nikdy. 😒 Ja by som aj do posilky isla, ale sama sa hanbim. Ani neviem, co by som tam mala robit a mam fobiu z ludi, co by ma tam ocumovali.

dadadulka
autor
16. apr 2010

ciao belly 😎

konečne sa k nám vrátila jaaaaar 🙂

babule, jasné, že aj depilééé prebieha, nach sa doki nenaplaší 😀 😀
a hlavne, nech dobre vidí, keď ma štopkať bude 😀 😀 😝 okrem toho manikúrka, pedikúrka, obočko... 😀

klauduska
16. apr 2010

zabi...aha,tak to teda nie,na to treba mat pevnu volu..... 😉

ozaj,inak....poviem ti novinku...kuk IP.... 😉

anjelikbambulka
16. apr 2010

ahojte babule,

dadu, tak si ešte stále pokope???? 😀 😀 😀 😀 no teda, emka asi čaká na presný termín... asi to bude tým menom, aj naša sa narodila presne v deň termínu 😉 😉 😉

dadadulka
autor
16. apr 2010

zuzi, sa ti rehoce 😀 to fakt? ejha, beriem kalendár 😀 😀

dadadulka
autor
16. apr 2010

ufff... inak bruško mi tvrdne poriadne teda 😕 už len pustiť ventilček...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre