Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

teuska
13. nov 2011

@piskootka ono to este je zubna poliklinika, len sa ide z inej strany, ale je to v budove zubnej polikliniky

piskootka
14. nov 2011

@teuska
@katidida Tak toto je sranda. Viem už kde to je. Veď ja tam blízko toho aj bývam 🙂 Len prejdem cez park a som tam 🙂 Ani som nevedela, čo mám blízko domu 😉 A ďakujem, ada to v nemocnici zvládne dobre 🙂

katidida
14. nov 2011

@teuska
@dominka11 Čaute baby.Boli ste v tom MC??? Mne ráno nechcelo naštartovať auto ☹ tak sme nemohli prísť ☹ ☹

@piskootka No vidíš to, aspoň to budete mať s malou blízko 🙂

dominka11
14. nov 2011

@katidida ahoj, ano boli sme 😉

teuska
15. nov 2011

@piskootka tak to mas super. Aj ja drzim palce nech to zvladne a vsetko dobre dopadne.

@katidida Boli sme a bolo super, nabuduce vas urcite cakame. 😉 🙂

@dominka11 Maly driemal uz v autobuse, nakoniec som ho musela aj tak niest na rukach, lebo stale prikopaval, ako bol unaveny. A doma ani nejedol a uz sa sackoval do postele 😀

katidida
15. nov 2011

@teuska
@dominka11 Jáááj, tak som chcela ísť ☹ To je ozaj zákon schválnosti ...Hlavne, že aspoň vy ste sa zabavili a zahrali a ako čítam poriadne vás to tam vyčerpalo 🙂 Musím poprosiť mužíka, nech sa mi KUK na to moje auto, aby sme už aj my mohli nabudúce prísť.

dominka11
15. nov 2011

@teuska aj Kubko chodieval zo začiatku taký unavený a vyhratý z chrobáčika 😀 😀 aspon dobre spia potom.
@katidida neboj, nabudúce to vyjde 😉

teuska
16. nov 2011

Baby viem, ze je to blby cas, ale dcera zacala chodit tancovat a mava to v utorok a stvrtok od pol 6 do 7 vecer. Vyhovovalo by vam to? Mohla by som ju tam zaviest a potom pockat v MC, ak by ste mohli aj vy.

teuska
20. nov 2011

caute baby. Ako tento tyzden? Vidime sa? Pojdete aj na Mikulasa?

teuska
24. nov 2011

@dominka11
@katidida
@piskootka co je s vami? Haloooooooooo.

piskootka
24. nov 2011

@teuska Tu sooom 🙂 Ach, ja mám stále vybavovačky po doktoroch :( Kvôli výpovediam lekárov zmenili malej operáciu, do nemocnici nastupujeme už tento pondelok 🙂 Ale keď dojdeme domov, už by sme mohli dáke stretko dohodnúť, bo v týchto Vrábloch asi umrem od nudy, od priateľov :(

katidida
24. nov 2011

@teuska Jééj ahojte.Ja až teraz čítam, že sú tu aj nové príspevky 🙂 A je MC vôbec v takom čase ( od pol šiestej - do siedmej ) otvorené ????????????????? A máš na mysli či na nejakého konkrétneho Mikuláša pôjdeme, lebo ja vôbec o ničom neviem.Lebo ak sa niečo deje oficiálne, tak ma dajte do obrazu 😀 😀
@piskootka Baby ja by som budúci týždeň do MC aj mohla, ak by ste teda šli aj vy.Hm, tak čo??? 🙂
@dominka11

teuska
24. nov 2011

@piskootka drzim palce a tesim sa na stretko

@katidida malo by byt otvorene do 19.00 a buduci stvrtok idem s nou urcite, ale ak vam to lepsie vyhovuje mozem prist tak ako minule okolo 10.00 doobeda v pondelok alebo utorok alebo v pondelok od 15.30 do 17,00
A Mikulas by mal byt v MC 7.12. treba sa zapisat a dat 2 eura na balicek.

dominka11
26. nov 2011

@teuska ja by som chcela ist na mikuláša. Tento týžden nepôjdeme do MC, lebo sme preč, ale potom by sme chodili.

yashmin
30. nov 2011

baby ja som mimo obraz kde co sa deje a vlastne co je MC? :D

teuska
1. dec 2011

@katidida ja pojdem s malym dnes o tej pol 6, lebo musim ist s dcerou na tanecnu, takze ju tam pockame. Nechce sa mi s nim behat po obchodoch. Tak ak sa vam bude dat, pridte.

@dominka11 ja asi na Mikulasa nepojdem, chystame sa do Nitry a aj doma bude, tak to by im mohlo stacit. Ale uz sa tesim na stretko na buduci tyzden.

@yashmin MC je materske centrum, kde sa mozes ist hrat s detickami, ktore este nechodia do skolky.

katidida
1. dec 2011

@teuska Ahoj,zatiaľ to vyzerá tak,že by sme aj mohli prísť,tak sa tam teda hádam stretneme.Teším sa 😉

teuska
2. dec 2011

@katidida ahoj, skoda,ze ste prisli neskor. Ako sa vam pacilo? Co teda v utorok okolo 10.00?

teuska
5. dec 2011

@katidida
@dominka11 tak co? Ako zajtra?

dominka11
5. dec 2011

@teuska zajtra by sme mohli dobehnut okolo tej 10tej 😉

teuska
5. dec 2011

@dominka11 rano este napisem, ci prideme, ale zatial ano 😉

dominka11
5. dec 2011

@teuska ok 😉

teuska
6. dec 2011

@dominka11 takze zatial to vyzera, ze prideme a ze bude dnes nadherny den. Konecne slniecko po dlhej dobe. Okolo 10 sme tam. 🙂

teuska
6. dec 2011

tak sme teda boli sami. Ale bola tam druha pani, ta starsia a bola velmi mila, normalne sa s petkom hrala, ja som len pozerala, by som tomu neverila 😀 Maly zasa zaspal v aute. No bezim, kym este spi urobit cesto na medovniky, vecer budeme piect. 😉

teuska
7. dec 2011

@dominka11
@katidida babenky co je s vami?

dominka11
8. dec 2011

@teuska IP 😉 dnes je teda vonku krásne... 😠

teuska
8. dec 2011

@dominka11 😀

teuska
12. dec 2011

@teuska ahoj, co tak zajtra?

teuska
12. dec 2011

@dominka11 ja som to napisala sebe? Zeby zasa sama? Takze ako zajtra?

teuska
13. dec 2011

zrejme zasa nic, ale rada by som na buduci utorok, alebo pondelok, este pred vianocami, nech sa krpec pohra
@dominka11
@katidida

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre