Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
12. okt 2009

klaudi určite je to nezvyk, tiež si neviem predstaviť, že by som svokre okríkla Nazdar! 😀 😀
ale napr. moja mami tiež navrhla vladkovi tykanie, tak raz jej tyká a raz vyká, na striedačku 😀

dadadulka
autor
12. okt 2009

je nová doba... 😀

danielahamar
12. okt 2009

ahojte, daduš nestraš ju 😀

klauduska
12. okt 2009

dadi...myslim,ze aj mne to pekne dlho potrva,kym si na to zvyknem a budem este asi dlho pouzivat vykanie....ale tak neviem,hadam si na to casom zvyknem.....co uz,ked to navrhla,take nieco sa asi neodmieta,nie?

A co ty,este Ti byva stale zle?Brusko uz aj rastie trosku?

dadadulka
autor
12. okt 2009

dani ja nemstraším, eeeeešte to... 😀

dadadulka
autor
12. okt 2009

nevoľnosti sú už našťastie mierumilovné voči mne, hurááá, aj napapať sa môžem 🙂
a bruško už nestiahnem, pomaličky začína vykúkať drobčok 😵

danielahamar
12. okt 2009

ja by som nedokázala tykať svokrovcom, proste starším vykám a hotovo, či babke, či tetám 🙂

klauduska
12. okt 2009

no to je fajn,ze Ti byva uz lepsie....a brusko uz vykuka?Musim Ta omrknut,ked Ta stretnem,nejak na Vas teraz nemam stastie..... 😒 Asi teraz bude aj toho menej ked uz zacalo taketo pocasicko,neznasam tieto uprsane dni.... 😠 😠 😠

dadadulka
autor
12. okt 2009

klaudi, ale tebe to riadne ubieha, o chvíľu máte Filipka domka 🙂 😉

klauduska
12. okt 2009

veru mi hovor,ved uz len na to cakame....vsetko uz nachystane.... 😵 😵 😵 len drobcek v tej krasnej postielke nam chyba.... 😀

daniel...aj ja som bola tak zvyknuta,vykat a hotovo....ale co som mala robit...??? 😖

dadadulka
autor
12. okt 2009

dani hold, my sme ešte stará škola, slušná a úctivá mlaď 😀

klaudi no asi tak, že staré gate sú mi malé a tehu gate ešte veľké 😀 tak už len dobré kamošky
tepláčky ostávajú, tie nesklamú... 😀 takže pestujem teplákovú kultúru 😅

dadadulka
autor
12. okt 2009

klaudi veď sa neondi 😀 normálka, prídeš na návštevu, úsmev na tvári a veľký pokrik AHOOOOOJ !!! 😀

dadadulka
autor
12. okt 2009

dnes bude malý papať žĺtok, to zas bude puch vaječný 😝 😝

klauduska
12. okt 2009

dadi....pre mna to bol obrovsky sok,keby vies,co som si vsetko preskakala s muzickom,kym som ho dostala.... 😀 😀 😀 od svokry myslim...to by si ju musela poznat.....zaciatky boli strasne a som rada,ze po svadbe sa konecne vsetko k lepsiemu zmenilo.....Tak teda uz dost o vykani.... 😉 uz som ticho... 😉

inak,teplaky su uz aj moje verne kamosky,tie mam teraz najradsej.... 😵

dadadulka
autor
12. okt 2009

klaudi kuki, ať víš, do čeho jdeš holka 😀 😀 😀

http://tvnoviny.sk/zeny/top-tema/prvy-sex-po-po...

klauduska
12. okt 2009

dadi...ufff,to prisline kafeee na mna..... 😒 uz teraz sa toho bojim...no niektore babule vraj v pohodke zacina so sexom este skor ako skonci sestonedelie..... 😕

danielahamar
12. okt 2009

nedávaj jej linky 😠 však nech sa nechá preklvapiť, a ja osobne si to nemyslím /čo sa týka linku/ 😀

dadadulka
autor
12. okt 2009

jasnééé... to len tak na pobavenie 😀 😉 je to indi vindi, jak tenkrát poprvé 😀

zuzu80
12. okt 2009

sia vrabelska mafia 😉

imis, ani ja dnes nejdem, hody som cele komplet prelezala s horuckou v posteli 😒 Dnes rano som bola hrdinka, ze idem do roboty, ved uz vladzem stat na nohach a hned rano cesta do Ruskova...teraz som sa vratila, no ale asi idem naspat do postele a cestou sa zastavim u doktorka, nech mi nieco napise....

klauduska
12. okt 2009

zuzu...tak rychlo do postielky a cajik s liekmi naordinovat.....Rychle uzdravenie.... 😉

dadadulka
autor
12. okt 2009

zuzu skoré uzdravko a horúčku pošli het 😉

dadadulka
autor
12. okt 2009

my napapaní, fčul odfukujeme a ja ešte nejaký ten koláčik natlačím 🙂

dadadulka
autor
12. okt 2009

vietor sa už pomaly tuším rozbieha 😕

dadadulka
autor
12. okt 2009

klaudi ratuj muškátiky 😲

zuzu80
12. okt 2009

dakujem vam zienky 😉 uvarila som si Coldrex, takze horucku poslem het......len musim este dokoncit robotu a potom uz fakt domov

co dnes bude este aj vichrica? 😲

imis
12. okt 2009

Caute,co sa to tu deje? Zuzu choroba ta premohla? Vidis,lebo vela robis v tej robote 🙂 .Tak sa rychle vyliec,nasad probiotika s citom pre vek 😀 ,nech uz ta ziadna grippe ani nic podobne neprekvapi.
Aka vichrica,co vichrica? To naozaj? A ja s kocikom+dalsie dve deti zo skolky mam peso ist? Macino isiel do roboty na aute. No,tesim sa prenesmierne,zas tie vetriska zacnu a do aprila neskoncia 😠
A k tomu sestonedeliu- siiiiiiim vas,kto by cakal sesto nediel na milovacku? 😀 😀 😀 😀

retaux
12. okt 2009

Ahojte!
Našťastie hody dopadli celkom dobre nato, ako to v sobotu vyzeralo. Ja som sa len bála, aby sa Lucka trochu povozila na kolotoči, lebo neviem, neviem ako by som jej to vysvetľovala 😖 🙂

Piatok bol super deň, užila som si to, naši boli na mňa hrdí 😵 😵 Lucka poslúchala a večer sme sa išli ešte trochu pokolotočovať. MM ma nechcel pustiť na žiadny kolotoč 😢 😅 Ale veď jeden rok to bez tých kolotočov nejako vydržím.

Zuzu: rýchle uzdravenie prajem.

Dadu: gratulujeme malému chodcovi.

Klaudi: ja by som nemohla svokrovcom tykať. A aj som im to povedala, keď sme sa raz o tom bavili. Proste aj keby mi to navrhli, odmietla by som. Kľudne to môžeš odmietnuť. Veď odmietnuť sa dá aj slušne a nemusia sa hneď uraziť 😉

Dnes sa Lucka čvachtala v mláčkach v gumákoch a pršiplášti - to bola radosť 😵 Bolo celkom fajn, ale už sa dosť ochladilo, keď začal fúkať ten vietor.

zuzu80
12. okt 2009

imis, dam na tvoje rady a vichrice sa neboj, chytte sa vsetci kociku, ktory bude nastaveny v tom spravnom smere a raz-dva ste doma,len si drzte klobuky 😀 😀 😀

imis ja som po porode bola ochotna celibatovat aj sedemsto nediel 😀 😀 😀 😀

imis
12. okt 2009

Luci gratulacia!!!!! A chceme vidiet fotky slavnostne-sa tesime na ne 😉

retaux
12. okt 2009

Imis: ďakujem. Budú, budú určite fotky, len musím počkať na ne, lebo ich má brat vo foťáku. Ja mám v našom len dve. Tak keď dodá, tak vám ich sem hodím 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre