Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
14. júl 2009

klauduska papa 😉 🙂

svoradinka
14. júl 2009

asi cez obed je prijemne,ale na vecer som už vzdy musela mat oblecene aj v lete nieco s dlhým rukavom.....ale ja som is už na toto teplo zvykla a na Liptove mi je už zima....zo zaciatku som mala problem sa aklimatizovat,ale už je to super.....ked som sem prisla pred piatimi rokmi vo februari a to som bola tehotna s Tomaskom v piatom mesiaci,tak mi bolo strasne teplo,že po byte som chodila v spodnom prádle a do týždna som ochorela a dostala vysoke teploty. A to som take teploty nikdy nemala až 39C.......a vlete som chodievala vecer na balkon a hovorila som,že tam budem nocovat,normalne mi chybal horsky vzduch...ale teraz je to už naopak 😀 😀

svoradinka
14. júl 2009

papa klaudi 🙂

svoradinka
14. júl 2009

idem už aj ja....idem s chlapcami trosku vonku,nech sa vyblaznia a potom večer rýchlo zaspinkaju. paaa

zabinka
14. júl 2009

pa,pa,klaudi
pa,pa svoradinka
Dufam, ze sa zajtra vidme 😉

zuzu80
14. júl 2009

no idem aj ja domov, ale zajtra som tu ako na koni 😉

dadadulka
autor
14. júl 2009

pekný večer žienky 🙂

dnes teda bolo total hicovo 😎 😝 boli sme s family vonku, aj nanuky do ruky sme si zaobstarali 🙂
ale sme ich nestačili lízať, bo sa topili jak divé 😅 ja som po fajnej vlažnej sprške a chystám sa hajať 🙂

takže sme dohodko... 😉

!!!!!!!!! STRETKO !!!!! STREDA !!!!! 17:00 !!!!! TROPIK pub !!!!! ÚČASŤ POVINNÁ !!!!! 😀 😀 😉 Tešímeee...

zabga88
14. júl 2009

ahojte baby! mrzi ma ale nebudem moct prist na stretko. ☹

zuzu84
14. júl 2009

maminky je mi luto ze som tu dnes nebola neboli sme doma takze ani net nebol.
Aj mne je luto ale ani ja nemozem dorazit. ☹ Takze mozno nabuduce. 🙂

zabga88
15. júl 2009

dobre ranko sa praje 🙂

dominka11
15. júl 2009

ahojte, takže stretko je dnes? ja môžem, do TN dnes nejdem, tak sa vidíme 🙂

dominka11
15. júl 2009

baby, tak kedy tam vlastne budete? ja môžem aj o 16.30

anjelikbambulka
15. júl 2009

ahojte baby, aj ja prídem, ale len na chvíľočku... nechcem s maličkou chodiť po tej horúčave, včera bola po prechádzkach veľmi mrzutá, plačkala, bolo jej dusno...

anjelikbambulka
15. júl 2009

ale nebojte, donesiem vám ju ukázať 😉

klauduska
15. júl 2009

Pekne ranecko!!!

Tak to je skoda,ze niektore nemozete.... ☹

domi,ja o 16,30 koncim,pride zabinka ma cakat a potom zamierime rovno do Tropiku...Takze tam budeme uz aj o 16,40 😉

zuzu80
15. júl 2009

dobre ranko vrable 😉

zabga, zuzu, skoda ze nemozete 😔 , ale ved stretka este budu 😉

domi, vy ste uz hore? aj Jakubko?

dominka11
15. júl 2009

ahoj zuzi, tešíme sa na vás 😉 ani my sme včera nebehali moc po vonku, akurat navečer sme sa s malým okupali, bol strašný hic.

zabga88
15. júl 2009

anjelik skoda ze neuvidim tvoju krasnu malinku ale ved ešte bude isto prilezitost 🙂

klauduska
15. júl 2009

jeeej zuzi,supis,aj chvilka nam staci.... 😉 aby sme videli krasneho anjelinka menom Emmuska.... 😉

To teda bol hic vcera,mangel prisiel domov z robotky 22,30 a vravel,ze je vonku 26°C... 😝 😝 😝

dominka11
15. júl 2009

dobre, kočky 🙂
klaudi, budem sa tam teda asi motat už skor.
zuzu, ja som hore už dlho predlho, o 5-tej stekali tie debilne psy susedovi...ja už neviem čo by som s nimi urobila, aj teraz vyziapuju. Keby tu nebyvam posledne leto, začala by som to riešit. Určite nema za ne ani zaplatene...jakubko mi ešte zaspal.

anjelikbambulka
15. júl 2009

s tým teplom máte pravdu... ja som kŕmila Emmku o pol štvrtej a kukla som na teplomer, bolo 23 stupňov!!!!! hrôza...

aj ja sa na vás teším 🙂

zabga, neboj, určite bude ešte veľa príležitostí na stretnutie...

zabinka
15. júl 2009

dobre ranko vrable a vrabelcanky 😎
zabga, zuzu, skoda, ze nepridete........
anjelik super, uz sa tesime na teba a malinku Emmusku......... Take malinke babatenko som uz davno nevidela. Jaj baby, zas ma urcite chyti tuzba po dalsom babatku. Dufam, ze rozum zase rychlo zvitazi.
klaudi, tak zajtra teda pridem, len este musim doriesit dovoz a odvoz. Ale urco pridem. A mozno pridem aj nacas, lebo dnes som tu uz od 6:30, tak budem mat nadrobene. Este uvidim, aka bude situacia.
😉

anjelikbambulka
15. júl 2009

ozaj baby, kde je ten tropik pub? ešte som tam asi nebola... a možno aj hej, len neviem, že sa to tak volá... 😀

zabinka
15. júl 2009

anjelik, skoro oproti tatrabanke - penzion siesta. Nedavno to rekonstruovali a nadstavovali.

dominka11
15. júl 2009

ani ja som tam ešte nebola, ale minule som to pozerala, je tam taka strkova cesta, je to prepojovačka s moravskou ul.

klauduska
15. júl 2009

ok zabi,supis.....serafka vravela,ze asi pre nu pride manzel,tak sa snou dohodni,hodili by Ta potom domov,len sa nejako doprav hore... 😉

Prave som zitsila,ze sa mi asi robi herpes.... 😠 😠 😠 😠 😠

anjelikbambulka
15. júl 2009

aha, už viem... už som tam bola 😀

dominka11
15. júl 2009

klaudi, nezavidím. ja som volakedy, asi 7r. dozadu mavala herpesy vkuse, aj 3 naraz a potom som začala brat homeo a mam pokoj. možno raz do roka sa mi spraví.

dominka11
15. júl 2009

baby, ja len dufam, že maly nebude zly, on je teraz taky podraždený stale, ja neviem, ked nho bude každy zub, takto boliet...idem hodit ranajky.

anjelikbambulka
15. júl 2009

domi, tak dobrú chuť...
ja som už dojedla, teraz kávičkujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre