Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
7. júl 2009

klaudi takže slaninka a cibuľka 😀 😀 hmmm no vyberané chúťky začína mať drobček 😀 😀
žeby to bol ozaj chlop...??? 🙂 😉

dadadulka
autor
7. júl 2009

zuzu prstíky nalepené na klávesoch, možno bude druhý Silvester 😀 😀 😀

dadadulka
autor
7. júl 2009

juuuj babule idem do kitchen, lebo mi cesto vykysne a zaprace celý byt ako v tej rozprávke 😀 😀 😀

dadadulka
autor
7. júl 2009

no a ešte aj telenovela končí, kurnik sledujem tu jak blbá 200 častí a poslednú neuvidím...??? 😀 😀 😅 😝

zuzu80
7. júl 2009

dadu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 utekaj a otvor okno a vy co blizko...chytajte cesto pod oknom 😀 😀 😀

klauduska
7. júl 2009

tak dadi...dobre navar!

a zuzu co eliska,mala opat horucku vcera?A dnes je uz ok?

zuzu80
7. júl 2009

baby mna trafi slak....ja nic nestiham a vsetci mi davaju same prima ulohy...teraz nitra a ze do 13.00 stihnut sturovo? A stihacku mi nie a nie kupit....takto ma chcu dnes z kona odstavit 😀 😀 😀 😀

zuzu80
7. júl 2009

klaudi Eliska rano teplotu nemala, teraz je so svokrou a zatial je oki, uvidime co bude vecer 😕 ale v nedelu sa s totkom kupali v bazene a mne sa zdala studena voda, tak ja to hadzem na ten bazen, ze prechladla 😔

klauduska
7. júl 2009

aha,tak ale aspon,ze uz dnes teplota nebola.... 😉
A to akoze taketo fukoty ty mas v robote?To mas hadam cele PD na starosti a ostatni nic nerobia??? 😅 Chuda moje.... ☹

svoradinka
7. júl 2009

Ahojteeeee!

Aj ja sa dnes zdržim len na kratko a ak bude večer as tak sa stavím.

Fion...a boli ste tam tento víkend? Ano je tam krasne a ta priroda okolo super.

klauduska
7. júl 2009

My ideme buduci vikend do Turcianskych Teplic,tam je tiez krasne,vzdy rano obdivujem tie hory navokol a ako u nich vravia-Hory fajcia.... 😵 Tam je taky lepsejsi vzduch....

adi a co mas dnes v plane?

svoradinka
7. júl 2009

dnes ideme k doktorke s Tomaskom,mali by ho ockovat,ale ktovie ci budu ked mal včera teplotu,ale aspon ho pozrie.

A turčianske teplice su daleko?

imis
7. júl 2009

Caute,ja uz mam cahalanov doma,takze organizovany chaos isty 😀 Chybali mi,ale uz je vsetko ako ma byt-piskoty vysypane,caj rozliaty a za PC ma nechcu pustit,lebo hrali tarzana,tak aj ja pridem az neskor. 😀 😉

svoradinka
7. júl 2009

Ahoj imis......aspon ti už nebude smutno....a este pojdu niekam na prázdniny?

imis
7. júl 2009

No dufam ze este pojdu 😀 😀 😀 😀 😀 Este k nasim ich chcem poslat,tam ked su,tak som kludnejsia,ako ked su u svokry.Ale k nasim sa chystam aj ja s tobim,len musim vykukat pocasie,kedy bude ultra horuco-to ja rada 😉

svoradinka
7. júl 2009

aspon si tam oddýchnes 😉

klauduska
7. júl 2009

cafko imis...a to dajako kratko vyletovali,nie???

adi...Turcianske su pri mArtine,nejakych 120 km....Nasi su tam cele leto na kuplalisku,predavaju cacky-macky a plavacie potreby,byvaju v domceku na kolieskach cele leto.... 😎 😎 😎

svoradinka
7. júl 2009

klaudi....tak to mas super.....a to je tiež termalne kupalisko?

imis
7. júl 2009

No klaudi,veru kratko.Velmi sa im pacilo,ale vcera dostal Rony teplotu,tak sme isli o 22:00 pre neho a Simino bez neho neprezije pol minuty,tak sme doniesli aj toho.
Jeeej,travit leto v domceku na kolieskach-paraaaaaaaaaadicka romantikus!

svoradinka
7. júl 2009

klaudi a prečo sli až tak daleko predavat? Aj na podhajskej predavaju kadeco.

imis
7. júl 2009

Asi staly flek,nie Klaudi? Ked uz su zvyknuty roky tam chodit,ja myslim,ze preto. Jaj babule,mne sa tak chce ist kupat niekam,ale strasne moc!

imis
7. júl 2009

dufam,ze pani ucitelka sa nedivali.Samozrejme som myslela zvyknuti 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
7. júl 2009

Klaudi: a nevidela som tvojho ocina tento víkend na Podhájskej? 😅 Alebo si ho s niekým mýlim?

A čo to čítam? Že ďalšia vlna horúčok ide na naše deťúrence? Takto cez leto je to otras, keď sú deti choré 😢

svoradinka
7. júl 2009

dievcata tak ja sa zatial lucim...ideme sa už poobliekat....páááá

retaux
7. júl 2009

Idem aj ja už. Čaute 😎

klauduska
7. júl 2009

Tak som uz spat....v robotke same problemy a to ma teda riadne stve... 😠 😠 😠 Snad to dobre dopadne...

Adi,chodime tam uz od detsva,tusim od mojich 13-tich rokov.... 😉 cize tak ako imis pise-staly flek,znamy ludia a poplatky nizke... 😉
Na Podhajskej su strasne drahe poplatky za stanok a nie to este platit poplatok za umiestnenie karavanu...

retaux....a asi si videla spravne,lebo tento vikend tam bol,ale len kvoli tomu,ze tam boli tie remeeslnicke dni a predavali tam aj znamy perniky a sladkosti.... 😉

imis..tak aj u Vas teploty?Co toto...prec so vsetkymi chorobami....sic-sic.... 😉

retaux
7. júl 2009

Ahojte!
Zahajujem poobednú siestu 🙂 Aj keď asi bude veľmi krátka, lebo ma čaká žehlenie. 😝

klauduska
7. júl 2009

luci,mna dnes asi tiez,lebo vcera som skoro odpadla do postielky a zo zehlenia nic nebolo.... 😒

dadadulka
autor
7. júl 2009

helouuuuu dzifčence 😎 😎 😀

je navarené, napečené 🙂 môžeme mlsať 😅 fčul som sa usalašila pred comp a popíjam ice tea 😀
vraj revitalizujúci 😀 uvidíme čo to so mnou spraví 😀
Matúško spinká, síce sme trochu spolu bojovali 😅 ale napokon zalomil 🙂

baby dnes som vonku fajne schytala ranu do nohy s 2 l pet fľašou ☹
veselo si s drobčekom vykračujeme po chodníčku a zrazu bum 😲 len som pocítila ako mi
vrazila do nohy plná fľašisko 😠 pozriem a to dvaja chalani si kopali plnú 2 l fľašu 😠 😠 😠
no poviem vám, že keby ňou trafili Matúša, tak sa veru neovládnem 😠
takto som na nich hodila len nebezpečný pohľad a mašírovali sme domov... no otras 😠

klauduska
7. júl 2009

No dadu....tak ja by som im ustedrila hned par peknych slov!!! 😠 😠 😠 Ved take male dieta by to aj prizabit mohlo....

Ja som spraskala 2 rozky, poutierala prach a dala nieco na aukcie...a drobcek je dnes poobede akysi veeelmo aktivny... 😎 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre