Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danielahamar
11. dec 2009

🙂 už nám prišiel konečne objednáný inhalátor, tak sa teším, dúfam, že tie naše choroby s ním pôjdu ľahšie 😉 ale eše musím ísť do lekárne a nejaké kvapky, ale čo do neho kúpiť na inhalovanie 😕

dominka11
11. dec 2009

ahojte babulky, ja sa pojdem pozriet na trhy, ked nebude pršat, dokedy su?

dadadulka
autor
11. dec 2009

varím obedík... možno aj my behneme na trhy, trochen okuki kolegovcov ako tam mrznú 😅 😀

domi zvykli byť cca. do tej piatej hoďky...

dani tak nech inhalátor slúži ku zdravíčku detičiek, myslím, že v lekárni ti poradia čo doň... 😉

imis
11. dec 2009

Cauko!

Tak uz som tu z trhov,potom pojdem uz az predavat od 14:00.
Dani,nie som si celkom ista,ale tusim uz len buduci tyzden je skolka. Su aj papiere,kde sa maju rodicia vyjadrit,ci cez prazdniny deti pridu,alebo nie.Ja som to vsetko vyskratala,ze nie a ani som neokuki datum 😕 😔
Dufam,ze som si ich svojim podpisom nenechala doma do marca 😀 😀 😀
trhy su vraj do 15:00,ale aj mne sa zda,ze byvali dlhsie.Asi tam zostanem,ked tam aj ini zostanu 😀
Zatial sa majte zubrienky,idem uvarit mrazenu pizu na obed 😉

anjelikbambulka
11. dec 2009

no tak to ste ma s tými trhmi nepotešili... chcela som počkať na mm, že pôjdeme spolu... veď uvidíme, pôjdeme sa prejsť a keď tam voľačo bude, poobzeráme 😉 😉 😉

varím paradajkovú polievočku, ale neviem, neviem, čo k tomu... 😕 😕 😕 idem kuki na mimibazar...

dadadulka
autor
11. dec 2009

ja som hodila pangasa na panvicu a so zemiačikmi, mňam už sa kŕmim 🙂 😉

dadadulka
autor
11. dec 2009

domi, včera nám tiež došiel lajster z úradu, keďže sa nám v minulom roku narodilo dieťatko,
primátor priznal 20 € pre našu rodinu 😀
kurnik a ja utekám na poštu, že čo mi také mega dôležité došlo a toť... to mohli aj do obálky hodiť 😅 😝

dadadulka
autor
11. dec 2009

a ešte mi došiel jeden kupón na ochutený nutrilon v hodnote 4 €, tak drobec bude degustovať vanilku 🙂

anjelikbambulka
11. dec 2009

fíííha, dadu...

naša malá včera prvýkrát degustovala piškótky... bola z nich úúúúplne mimo 🙂

dadadulka
autor
11. dec 2009

zuzi, piškótky majú aj u nás úspech, tak nech Emmke chutííí 😉

dadadulka
autor
11. dec 2009

v magazíne je sexuológ Uzel, zaujímavééé 😀 😀 😀

dadadulka
autor
11. dec 2009

😀 takže žienky, vraj ak doma predvediete svojim polovičkám nejaký sexi tanček, nepotrebujete
žiadne afrodiziakum... 😀 😀 😀
tak šup do čipky a dumať nad ohnivou choreografiou 😀

retaux
11. dec 2009

Ahojte!
Už sme z trhov domka (aj sme MC podporili, Zuzkine výrobky nakúpili 😵 ), bábovka sa pečie a ja mám chvíľku čas.

Dadu: keby ja hodím taneček v čipkách, tak to by rovno silvestrovský zábavný program bol a nie afrodiziakum 😀

anjelikbambulka
11. dec 2009

ahoj luci 😀 😀 😀 😀

ja som bábovku robila v pondelok, ale už v utorok sme nemali čo jesť 😔 😔 😔
a čo dobré majú na tých trhoch?

retaux
11. dec 2009

Kadejaké výrobky, čo si vyrobia detičky v školách (alebo pani učiteľky). a podľa toho, v ktorom si stánku kúpiš, tak tú školu alebo organizáciu podporíš. Majú najmä vianočné ozdoby a tak. 😉

anjelikbambulka
11. dec 2009

ahááááá, zas som o niečo múdrejšia 😉 😉 😉 😉

dominka11
11. dec 2009

dadu, no vidíš, aj vy si polepšíte 😀 😀 my už fičíme na 3 vanilkovom asi 2 týždne.

zuzu84
11. dec 2009

Ahojte zienky.
Aj my sme boli na trhoch podporili sme MC a dali sme si punc.
Nam tiez chuti ochuteny nutrilon viac ako obycajny.My ficime na bananovom. 🙂

klauduska
11. dec 2009

Ahojte babule!!!

Tak ja opat len na skok,malinky Filipko ma teda riadne zamestnava,mam pocit,ze nic nestiham,ale uz je to aspon ako-tak lepsie ako tie prve tyzdne...Ved dnes mame 4 tyzdne.... 😅

dadu...nie som v obraze,ale uz viete co to bude????

anjelik....teraz pozeram,ze emmka ma uz 6 mesiacov???Preboha,ten cas neuveritelne leti.....

imis...tie vecicky su uzasne,aj som vybrala,este poslem mangela dolu.... 😉

zuzu...Tebe uz musim konecne vratit tu suknu,je oprata,ozehlena,nachystana..... 😉

Inak baby,ak viete poradit ohladne stravy..:
mozem napr. dzemy?marhulovy?a co pecienky,zavarane marhule a cvikla?mozem take?

Tak zatial diky a pozdravujem vsetky babule!!! 😉

klauduska
11. dec 2009

imiiiis...otvor!!!!co niekde loogujete?aj vcera aj dnes mangel u vas klopkal......a nist.... 😒

dominka11
12. dec 2009

dobry večer sa praje 🙂 ako vikendujete? my mame za sebou prvu oslavu narodiek a zajtra nás čaka pokračovanie u našich. Bolo dobre, maly sa tešil, darčeky popozeral a už buva 😉

imis
13. dec 2009

Dobre ranecko Vrable nase premile zasnezene!

Luckam a Lucinkam(hlavne nasim hlavnym hrdinkam) zelame vsetko len to naj naj naj lepsie,najzdravsie,najkrajsie k meninkam 🙂

Klaudi,ano logovali sme cely vikend,dnes uz budeme vecer doma.Ak sem dnes nakuknes,mozes poslat Maroska 😉
A stym jedenim ta asi moc nepotesim.Viem,ze kazda maminka je indi vindi,ale moji chalani(hlavne Tobi )mali tiez tie kolky a reflux hrozne,takze ja som radsej neriskovala a pridavat som vsetko zacala az po sestonedeli. Prvych 6 tyzdnov len rozky(aj to nie cerstve) s maslom,caj,slepacia polievka,cestoviny. 😖 Je to o drzku,ale da sa to vydrzat. 😉

zuzu80
13. dec 2009

Krasne ranecko s poletujucim sniezikom 🙂

Prajem vsetkym Luckam vsetko len to naj naj naj. Nech su zdrave, stastne, spokojne, milovane 😉 🙂

Vcera som zhliadla z auta aj rodinku Klauduskovcov s kocikom, pristalo im to s kocikom a kocik je paradny. Klaudi ja som tiez s jedlom neexperintovala, tiez som mala jedalnicek ako cez kopirak od Imis.
Vcera sme mali s Eli damsku jazdu v NR, boli sme pozriet Betlehem ale Eliske sa nepacilo, lebo vraj zvieratka nehraju na gitare 😨 , vsetci si nas obzerali, ze z akej planety asi pochadzame 😀
Zelam vsetkym krasnu nedelu!

zabinka
13. dec 2009

Pekne predpoludnie prajeme aj my 😉

U nas sa este len teraz vstava (teda podaktorí, lebo mne sa uz vari polievocka, kavicka vypita, pracka perie...) 😕 Chlapci si teda riadne potiahli.

Luclam prajem vsetko len to naj, vela zdravicka, stasticka, lasky a radosti. 😉

klauduska
13. dec 2009

Peknu nedelu prajem!!!

imis...oki,poslem ho teda dnes,aj ked sa uz smial vcera,ze s nakupnym kosikom uz nikde nejde.... 😀 😀 😀 Tak s tym papanim...som sa pytala preto,lebo vlastne aj ked si to dam,tak vlastne neviem ci tie bolesti ma z toho alebo nie.....kedze koliky trvaju..ale tak teda radsej nic nebudem a potom mozem postupne pridavat???

luckam vsetucko naj,naj,naj!!!a malemu Jakubkovi k narodeninkam tiez,nech sa mu dari a robi rodicom samu radost!!!

vcera mal maly opat svoj vecerny cas,ale zasa noc bola celkom OK,ako-tak sme prespainkali.No aj tak sa mi nezda,ze malinko spinka,vynechava aj 2-3 spanky po sebe a potom uz asi aj od unavy zaspinka-chudacik malinky.....uz aby to "zle" obdobie bolo za nami..... 😠

anjelikbambulka
13. dec 2009

Ahojte,

všetkým Luckám a Lucinkám želáme všetko najlepšie, najmä veľa veľa zdravíčka 🙂 🙂 🙂

Emmka spinká, keď sa zobudí, ideme do Hlohovca do Relaxyclubu do bazénika... Už sa veeeeeľmi teškáme 🙂 😉

Ozaj, dadu, dnes som na obed robila tie nugetky v zemiakovom cestíčku, je to fantáááááááázia 🙂 Nevieme sa ich s mm dojesť 🙂 Mňam 😉 😉 😉

dadadulka
autor
13. dec 2009

peknú sniežikovú nedeľu 🙂 🙂 🙂

no u nás dnes radosť preveliká, padal sniežik a to sme my ešte live nevideli, malému žiarili očičká
ako hviezdičky a pusinka od údivu dokorán 😵 moje zlatíčko 😵 😵 😵
a ja sa teškám spolu s ním, snáď budú biele Vianoce 😵

Lucky naše, k meninkám všetko NAJ, nech sa vám darí podľa vašich predstáv 🙂 😉

Filipkovi blahoželáme k 1. výmesačiu, nech robí rodičom len radosť a pekne papká a spinká a rastie 🙂 🙂 🙂

svoradinka
13. dec 2009

Ahojte 🙂

Aj my prajeme vsetko najlepsie Lucinkam vela stastia,zdravicka a lasky 🙂 🙂 🙂 🙂

Filipkovi k prvemu mesiaciku tiez vsetko najlepsie prajeme a nech ho uz koliky netrapia 🙂

Aj Kubkovi k zajtrajsim prvym narodeninam prajeme vela vela stasticka,zdrqvicka a lasky 🙂 🙂 🙂 🙂

peknu nedelu vam vsetkym paaa 😉

dadadulka
autor
14. dec 2009

dobré ránko žienky 🙂

Jakubko, k Tvojej veľkej 1 Ti želáme všetko NAJ, NAJ, NAJ... veľa zdravíčka, šťastíčka a lásočky 🙂 🙂 🙂

zuzu80
14. dec 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

Po snieziku ani stopy 😕 A vcera to uz vyzeralo taaak nadejne

Jakubkovi k 1.rociku hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre