Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klauduska
15. jan 2010

tak teraz vyzeram ako pako,lebo predtym,ked som tu bola,tak mi neukazalo,ze tu dnes niekto bol a vy ste toho uz dnes popisali..... 😅 😅 😅 Ale neva....

chystame sa von za chvilku....

imis...hm,tak pozemok na Ohaji?My sme mali jeden zajednany,este tusim je volny.... 😉 ale nakoniec sme ho nekupili....a pokial viem,tak velkost nie je obmedzena...alebo sa mylim?uplne som neni zbehla v tomto zakone,kedze s nim nepracujem.... 😒

dadi....neboj,urcite to chlopi zvladnu,bude to taka ich skuska a neboj babky budu na 100% pomahat.... 😉 😉 😉

retaux
15. jan 2010

Ahojte!
Dnes som mala od rána rozbehaný deň, ale už si tu chvíľku oddychujem. Poobede, keď príde MM z roboty, tak fičíme do NR k sestre.

K divadlu len toľko, že som videla už aj horšie, ale aj oveľa-oveľa lepšie. Volalo sa to Kolumbína.

Dadu: Ja si myslím, že to tvoji dvaja chlapi určite zvládnu. To len ty budeš mať taký zvláštny pocit, keďže si stále s malým. Toto je jedna z vecí, ktoré sa svojom mužíkovi ja milujem, že viem, že sa dokáže postarať o detičky, takže sa mu nebojím nechať malú - aj keď bola ešte celkom maličká. Aj včera večer spolu bačovali. Ale s Luckou sa už teraz v pohode dá, lebo ona už je dosť veľká. A keby dačo, určite prídu pomôcť aj babky 😉

Ja by som asi tiež chcela aj v dome bývať, ale to by musel niekto prísť a dať mi od neho kľúče. Ja by som mala normálne strach sa pustiť do stavby domu. Toooooooooľko je okolo toho starostí a vybavovačiek 🙄 Ale určite aspoň ten výsledok potom za to stojí.

dominka11
15. jan 2010

ahojte babule, tak so vás prečítala a som rada, že nie sm jedina kto nemal z tej zumby taky pocit...zuzka to vystihla presne 😉
adi, takže už sa vraciaš domov? prajeme stastnu cestu a potom sa ozvi.
klaudi - dnes som bola v meste so zuzkou, aj ti volala, že či nahodou nepojdeš von, že kukneme na malinkého.

dadu - tohto by som sa aj ja najviac bala, aj ked MM sa vie o maleho postarat, ale predsa mama je len mama 😝 😀
imis - tak ak by si zajtra nahodou išla zumbovat, tak napíš, ako si si to užila 🤐 😀
lucka - jaj veru je s tým roboty a hlavne behačiek a vybavovačiek, už som rada, že mame potom.

zuzu80
15. jan 2010

no tak skolenie je uspesne za mnou, mozem sa pomalicky chystat na vikend 🙂 😎 A cez vikend mozno aj na dosky, ktore znamenaju lyze vybehneme....ale ako povedal Steve Wonder uvidime 😉

Dadi, neboj tvoji chlapi to zvladnu, to len my sme take citlivky precitlive, chlapi to neriesia, chlapi konaju. Takze aj tvoji to zvladnu, neboj a ked bude najhorsie, hasici, a ostatne zachranne zlozky pridu nezistne na pomoc. Ale neboj, vsetko bude oki. A potom nam budes pisat vesele prihody o tom ako chlapi bacovali bez teba. Ale mas stastie ze si tvoj mm nebude musiet rozbiehat laktaciu ako pan Maco 😀 😀 😀

Lucka, tak divadlo nic moc? No snad nabuduce vyberies nieco lepsie, ale aspon mozes porovnavat 😉

Klaudi, zda sa, ze malicky sa uz na svete zabyval a pomaly si zvykate, uz je ta tu vidiet castejsie 😉 Supeeer, tesime sa 😉

No idem dokoncit pracu a potom hor sa domov. Dnes idem robit ten zazrak z jablk a listkoveho cesta, co sme dada minule hodile.....splhnem si u manzela,

dadadulka
autor
16. jan 2010

ahojte babulky 🙂

vďaka za podporu, ste zlaté 🙂 hneď mi je ľahšie na duši 😉 😉 🙂

boli sme aj v meste, konečne vykuklo slniečko, hneď je všetko krajšie 😎 aj vtáčiky štebotali,
takmer predjarná idylka 😎

zuzu aj ja budem robiť zajtra tie ružičky 😉

tak pekný víkend prajeme, užite si ho papa 😎

imis
16. jan 2010

Ahojte zubrienky!

No na zumbe som bola a teda prevelice ma to chytilo.Hlavne ta hudba 😉
Babenka nam na zaciatku povedala,ze nie je dolezite podat vykon,ale sa citit ako na party.Tak som sa podla toho riadila. 😀 Rozdelila to na etapy,pred kazdou povedala,co sa bude tancit a az potom pustila music. Bola som mokra ako mys,aj endorfiny boli,sicko ako ma byt a v sobotu som tam zas.bolo nas sice straaaaaaaaaaaaaaaaasne vela,ale co som pocula niektore zenicky,boli prvy a posledny krat,tak sa to mozno preriedi.
Takze ja davam zumbe 90 bodov zo 100.

Dobru nocku!

fiona8
17. jan 2010

ahojte ženičky
mám otázku....
nekojace mamuše: kedy a s čím ste začli babatka prikrmovať??? čo ste im dali papkať ako prvé???

dadadulka
autor
18. jan 2010

dobré ránko dievčatá 🙂

dadadulka
autor
18. jan 2010

fion my sme na nutrilone, najskôr papal Nutrilon HA a asi po troch mesiacoch obyčajný
Nutrilon 1 😉 už nekojíš?

ja som nakopla práčku a zaliala kávičku, tak šup šup babule sem sa sem... 🙂

zuzu80
18. jan 2010

dobre ranko 😉

v prvom rade chcem pozdravit vrabelskych cestarov...hallloooo sneziiiiii

Marianka, tak to je fajn ze sa ti pacilo, aj ja som bola v sobotu nachystana, len sme boli na navstevu a trosku sa to natiahlo, ale este sa niekedy povlnit, lebo hudba bola fakt nakazliva.

Dadi, idem aj ja kafendo varit 😉

dadadulka
autor
18. jan 2010

fion 😲 prepáč, teraz mi došlo, čo sa pýtaš 😅 tehu hormóny 😅 😀

tak my sme začali od 5. mes. a prvá bola mrkvička, najskôr len na koštovku, potom jedna, dve lyžičky
a neskôr sa to pomaly rozbiehalo... uvidíš ako mu zašmakuje... 😉
po nejakých troch dňoch sme skúsili dať zemiačik...

dadadulka
autor
18. jan 2010

fion skús kuk sem 😉 dúfam, že sa ti to zobrazí...

http://www.hami.sk/data/na-stahnutie/sprievodco...

retaux
18. jan 2010

Ahojte!
Imis: takže zumba sa ti páčila? Aspoň niekomu. Už som sa zľakla, keď to tu baby tak odpísali 😉

Dadu: tvoja cezvíkendová predjarná idylka je dnes znova zimná. Dúfam, že sa to na obed nezačne púšťať ako vždy 😠

Fion: ja tak isto - od ukončeného 5. mesiaca najskôr mrkva, potom zemiak... zeleninka a potom už aj ovocie, kašičky... 😉

dadadulka
autor
18. jan 2010

luci no vidíš, inak každý deň je iný, raz je to bližšie k jari a raz k zime... 😕
mohol by tento sniežik vydržať aspoň týždeň, nech sa ho nabažíme trochu...
a ako sa cítiš, kopká bábätko? my kopeme o 100 600, niekedy mám pocit, že mi vyrazí bok 😀
hlavne v noci, len sa prehadzujem zo strany na stranu...

retaux
18. jan 2010

Veru kopká - hlavne v noci. Dúfam, že nebude o tom čase najaktívnejšie aj keď sa narodí 😅 Ale myslím, že kopká oveľa, oveľa viac, než kopkala Lucka. Alebo som už zabudla?

V sobotu sme vybrali kočík. Ešte sa musíme dohodnúť na farbe a ísť ho objednať. 🙂

fiona8
18. jan 2010

ahojte baby🙂
dakujem za info....nekojime....ja som nemala mliečko odsavala som asi 10ml za den....aj my papame Nutrilon Ha....
dadi
preco ste potom presli na obycajny Nutrilon? Kazala Vam to doktorka??? dakujem za info....aj som si myslela🙂 a tu mrkvičku koľko variť? či tak ako normálne? a potom rozmixovať?? včera som jedla jablko a Jurko nan velmi pozeral tak som mu ho dala pochytkať a trošku pocumlať 🙂 heheh bol zlatý ako sa ksichtil🙂 asi mu to bolo kyslé...
jaj vy už tak skoro ráno strašíte? mna Jurko zobudil o 7mej ,ale ešte by som spala aspon hodinku....teraz som zapla práčku a vidím,že tu krásne nasnežilo.... 🙂 škoda,že dnes nie sú Vianoce 🙂 🙂 🙂
jéééj to je super,že tak kopkáte, pohladkajte tých maličkých futbalistov za mna 😉
luci a vy co budete mat? uz vies?

retaux
18. jan 2010

Fion: nie, my sme si nedali zistiť, čo to bude 😉

dadadulka
autor
18. jan 2010

fion normálka uvaríš domäkka a mixneš na riedku kašičku 😉
no prešli sme na obyčko nutrilon, lebo sme našťastie nemali alergiu a je to aj väčšie balenie ako HA

luci aký kočiarik ste vybrali?

dadadulka
autor
18. jan 2010

juj, ja by som do pôrodu nevydržala, ja veľmi zvedavý tvor 😀 😀

dadadulka
autor
18. jan 2010

😲 pánabeka, kukám, že už o 10 týždňov aj rodiť môžem 😲 jééémine domine 😀 😀

danielahamar
18. jan 2010

Ahojte, boli ste už niektorá na moravskej v sekáči, čo je oproti daňovému úradu? čo tam majú 😉

anjelikbambulka
18. jan 2010

Ahojte kočandy,

dadu, ten čas teda rýchlo uteká... už o chvíľku tu bude ďalšie malinké bábätko 🙂 😉 🙂

naša emmka začala v poslednom čase "rozprávať", už povie mama, baba, papa... aj ked ešte asi nechápe, čo to znamená, ale aj tak mi vyhŕkli slzy, keď povedala prvýkrát mama... v sobotu jej to erik celý deň opakoval a večer, ked som ju dávala do postieľky, to povedala... bola to nádhera 🙂

dadadulka
autor
18. jan 2010

zuzi veru, uteká to... tak malej Emmke sa rozväzuje jazýček 🙂 paráda 😉
náš drobec tiež mrkoce, ale nikto mu nerozumie 😀 už sa teškám, kedy budeme môcť hodiť reč 😀 😀

anjelikbambulka
18. jan 2010

veru, dadu, aj ja sa už na to teším 🙂 podľa toho, ako malá teraz brboce, bude pekne ukecaná 😀 😀 😀 😀 po kom len to dieťa je... 😀 😀 😀

dadadulka
autor
18. jan 2010

😀 😀 a dievčatká vraj začínajú skôr hovoriť ako chlapci, tak o chvíľu si pokecáte 😉
no po kom asi 😀 všetko dobré dedia detičky predsa po mamičkách 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
18. jan 2010

😀 že 3D mihalnice 😀 😀 čo sa človek nedozvie 😀 ešteže ide ten magazín 😀

dadadulka
autor
18. jan 2010

dani, netuším... 😕 nechodím tam...

anjelikbambulka
18. jan 2010

baby, čo dnes varíte? ja už zúfalo hľadám niečo na nete, ale zatiaľ nič...

dominka11
18. jan 2010

ahojte babule, tak ako po víkende? my super, v sobotu sme sa boli kupat v senci, maly sa tešil, nasiel si aj velku kamošku vo vode 😀 😀 a včera sme boli v posilke a potom sme mali upratovací maraton na starom dome, bo dnes ho maju prist pozerat. tak držte palce 😉

zuzi - ja len cestoviny, take s tuniakom a šalatom. to sme si robili na dovolenke a včera mi to prišlo na chut 🙂

zuzu80
18. jan 2010

ahojte, mne ide dnes kon, jak keby zapadol do zaveja a zabudol si nahodit snehove retaze 😕

Zuzi ja dnes idem robit tofu placky , ale inak v praci bol na obed granatirsky pochod - mnaaaam

Tesite sa baby na dovorne rozhovory s deturencami? Ja by som jej obcas aj baterky vytiahla, lebo len krici, rozprava, spieva, nikoho nepusti k slovu, tlaci kaleraby, presviedca a tak stale dookola😀 😀 😀 😀 😀

Domi, drzim palce, nech sa na dom niekto namota tak, ze uz nebude chciet byvat inde, nech vas vyplati a je to! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre