Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
21. júl 2009

daniela, tak gratulujem k pracicke. Ja som bola doma skoro 5 rokov a tiez som sa velmi tesila, ked som isla do roboty. Tak drzim palce, nech sa dobre maka. A hlavne nech mala nie je chora a nerobi maminke zbytocne starosti. 😉

retaux
21. júl 2009

Ahojte!
Ja som bola dnes tiež v Tevose na plienky a naše (č. 4) tiež nemali 😀 😀 😀 Nabudúce stačí, keď pôjde jedna z nás a potom sem napíše ostatným, že ani chodiť nemusia 😀

Zuzu84: ja dávam malej tiež vysoký vankúš, aby neležala rovno a na hruď jej natieram Koalku 😉 Aj Sinupret sme mali a neviem, či je dobrý, lebo soplíky prešli (ale možno by už prešli aj bez neho). Mne ho napísala doktorka.

zuzu80
21. júl 2009

daniela, gratulujem k pracicke....tak nech sa ti paci, nech je sef ludsky, plat nadpriemerny a kolegyne uprimne a priatelske 🙂
A prave si ziskala jednu stalu zakaznicku 😉 🙂

zabinka
21. júl 2009

a kedy to maju konecne otvorit, nevies?

retaux
21. júl 2009

Daniela: a kedy sa otvárajú Mlyny? Už teraz v septembri? Tak predsa to stihnú 😕

retaux
21. júl 2009

Zabinka: si ma predbehla s otázkou 😀

danielahamar
21. júl 2009

klaudus bude, a budem tam svietiť 😀 , takže sa ma nenaplašte 😀 od sept. by to malo byť, ale od ktorého neviem ešte, nemám ešte papiere 😉

zabinka ďakujem, konečne budem aj ja tá, kt. bude nosiť domov peniažky, aj keď zo začiatku nám to dá zabrať, malý do školy, drzhý do škôlky prvý krát, ale bude to dobré, musíme veriť 😉

zabinka
21. júl 2009

neboj, bude to dobre. Chvilu si budete zvykat, ale potom uz bude dobre. Ja som isla do prace, ked mal Martinko 1 rok a tiez to bolo spociatku o drzku. Ale zvykli sme si. A to som ho este v noci kojila.

danielahamar
21. júl 2009

ešte šťastie, že mám chlapa, kt. sa vie postarať 😉 hoci im oblečie hoci čo, ale nachystáme a zvládneme všetko 🙂

klauduska
21. júl 2009

daniel,tak super,budeme drzat palceky,nech sa v novej pracicke dari a hlavne,ze sa Ti bude pacit a budes spokojna.... 😉 Tiez tam urcite zavitam.... 😉 To tam budes robit veducu?

danielahamar
21. júl 2009

na vedúcu nemám, nedokázala by som riadiť toľko ľudí, ja len predavačku, ale chcelo sa tam dostať cca 700ludí, tak som spokojná 😉

klauduska
21. júl 2009

uf,tak to dobra uspesnost,Ti poviem..... 😉 😉 😉 Ale ved vzdy lepsie ako nic...a kolko ma Tvoja mala?

dominka11
21. júl 2009

baby, nič sa mi nechce a musím tu sediet pri papieroch 🙄

zabinka
21. júl 2009

a nad akymi papiermi sedis, domi?

wurmm
21. júl 2009

zuzu84: ja mam skusenosti so sinupretom, ale pre dospelych a mne urcite pomohol, poznam ho ako tabletky, ked nasivin nezaberal, sinupret mi uplne uvolnil dychanie. Takze ak existuje aj pre deti, odporucam vyskusat.
daniela: gratulujem k praci, nech sa ti dari a nech sa ti tam paci

dominka11
21. júl 2009

zabi - zasa mesiac ubehol, nad DPHčkou. najradšej by som spala teraz. maly ma zasa take nekludne obdobie, tipujem 2.zub...nikde nechce byt sam, stale musim byt pri nom niekto. teraz je tu mama na nejake 3 dni, tak dufam, že sa dovtedy trošku ukludní.

dominka11
21. júl 2009

aj ja mam doma sinupret, ale pre dospelých, počula som, že je dobry, takže aj detsky by mal pomoct 😉

klauduska
21. júl 2009

domi,prave som sa chcela spytat na maleho Jakubka,ze ako sa maju zubky... 🙂 Tak si ma predbehla...
A ty mas doma vypomoc?Este robi Tvoja maminka?

dominka11
21. júl 2009

ano robí, teraz ma dovolenku.

klauduska
21. júl 2009

Tak aspon Ti nieco pomoze a ty si chvilen oddychnes od kazdodennej rutiny.... 😉

Ja sa na dnes s Vami lucim...papa babulky!

zabinka
21. júl 2009

pa, pa klaudi. A co tak skoro?

retaux
21. júl 2009

Ja som DPH robila v piatok doobeda, aby som ju stihla ísť ešte aj zaniesť a oni ma tam otočili, že je od apríla nové tlačivo 😠 😠 😠 Tak to dnes prepíšem a pôjdem tam zajtra, lebo na obed už odchádzame preč.

Ahoj, Klaudi.

Idem aj ja už. Majte sa.

zabga88
21. júl 2009

ahojte babulky 😉

dadadulka
autor
21. júl 2009

helouuu 😎 😎 😎

je dovarené 😉 a je to babule fajnééé, odporúčam 😉 pekne sa to upieklo, sťaby nákyp 🙂
teraz chlípem kafendo s keksíčkom a malinký hajá ešte 🙂 potom vyrazíme na tie plienky 😀 😀

daniela to ako so mnou si bola susedka...? a kdeže si ty bývala, hoď nejaké záchytné body... 😀 😅

inak ja sa teraz priznávam, že aj ja zááávidím 😔 a dosť... kuki... hanbím, hanbím 😔

https://www.youtube.com/watch?v=Fvg6wO8DOJs
dadadulka
autor
21. júl 2009

kurňajs, no je toho aaaž dosť...

wurmm
21. júl 2009

to som rada, ze sa nakyp podaril, aj na tych obrazkoch vyzeral dobre. mnam-mnam 😵

dominka11
21. júl 2009

baby ja od včera počúvam pesničku birds of paradise × flying home x, krásna a strašne smutná...

wurmm
21. júl 2009

myslim tie obrazky na internete z receptu, podla ktoreho si to piekla 😅

wurmm
21. júl 2009

tak tu pesnicku nepoznam. U nas doma donedavna isiel vkuse Alexander Rybak Fairytale, lebo synatorovi sa to velmi pacilo.

dominka11
21. júl 2009

ja ju počuvam na youtube, to je ta hymna sr vojakov, čo hrai ked sa zabili...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre