Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
3. feb 2010

ahoj luci, vážne? asi poobede naklusám do tesca 😉 😉 😉

anjelikbambulka
3. feb 2010

idem babule poumývať riady ... 😖 😖 😖

retaux
3. feb 2010

Vážne. Mňam. Ja som sa na to tešila odkedy nám prišiel leták 😅 A už je polovica preč.

svoradinka
3. feb 2010

paaa zuzi....no mne treba povysavat a taaaaaaaaaaaaaak sa mi neeeeeeeeechceeeeeeeeeeeeeee 😝,ale musíííííííííííííím.

retaux
3. feb 2010
svoradinka
3. feb 2010

tak si pochutnaj aj za mna 😉

retaux
3. feb 2010

Ja tiež musím vysávať, ale to až keď sa Lucka zobudí.

svoradinka
3. feb 2010

aj jablcka maju v akcii,mala by som ist kpit,lebo tie u nas idu,ze ich nestacim kupovat.

svoradinka
3. feb 2010

kúpiť 🙂

retaux
3. feb 2010

Tie ja zase nekupujem, lebo máme zo záhrady. A tiež idú u nás na dračku. Keď už iné nie, tak aspoň do koláčikov postrúham alebo tak.

svoradinka
3. feb 2010

Tak to mas vyhodu,ze nemusis kupovať.

klauduska
3. feb 2010

Ahojte zienky,

ale ste toho popisali,ved Vas nestiham ani precitat-le tak letmo som Vas presla....

imis ma novy kocik,uz som videla aj v praxi ako si sa borila tym snehom a fujavicou,ked si sla pre malych do skolky.To je aj hlboky,alebo iba sportovy?

luci...hm,ze melon,ty mas ale v zime chutky.....Ja kedze uz nekojim,tak som si myslela,ake chute bude mat,co vsetko si dam a ani nejak extra chute nemam.... 😒

My sme dnes boli na kontrole na gastre,kvoli tomu grckaniu a dr. nas neprijemne prekvapila-nas maly ma alergiu na kravske mlieko.... 😒 Zatial nam predpisala naspat nutrilon,ale alergie care,je to vraj najvyssia rada+nutriton prasok na zahustovanie proti grckaniu.Takze tak.Prave sa chystam lovit nieco na nete o tej alergii,co to vsetko obnasa.... 😒

fiona8
3. feb 2010

klaudi 😒
my sme dnes boli na ockovani do obidvoch noziciek......ach..... 😢 Jurko je taký mrzutý, a stále chce byt len na rukach...ked sa niekam polozi spusti taky vreskot.... ☹ normalne sa otocil o 360 stupnov 😖 😢 😢 😢
mm stale montuje linku a vymyslame kde do tej krpatej kuchyne napraceme este ruru na pecenie a kde budem mat veci do spajze,lebo tu tu nemame 😠 😠 😠 😝 ach vsade bordel, kartony z linky...som zufala manzelka dnes ☹

imis
4. feb 2010

Ranecko Vrable!

Vstavame!!!!
Fion,tak to sme mali rovnaky den vcera-aj Tobco bol mrzacik na nohy,len nosit sa nechal,ale dne suz je vsetko ok. Rano mudrejsie vecera.Uz aj u vas dnes lepsie,ze?
Klaudi,no teda,co je toto s tou alergiou? Ved to uz ma kazde druhe dieta ☹ Z coho to je? Ale chvalabohu,ze je to "len" alergia na kravske mlieko.Zmenite jedalnicek a Filipko bude top fit.
Kocik je len sportak,obyc. golface,ale ked bude stvrte,da sa dokupit vanicka a autosedacka 😀 😀 😀 A veru zvykam si na sportiak-v tomto snehu ziadna sranda.Trasie sa jak vibrator 😀 😀 😀

retaux
4. feb 2010

Ahojte!
Klaudi: chudáčik Filipko. A to ako mu zistili?

Aj ja chcem vidieť nový kočík, ktorý sa trasie ako vibrátor 😀

retaux
4. feb 2010

A Zuzu sa má kedy vrátiť? Alebo žeby ju nadobro zavialo? 😕

imis
4. feb 2010

Luci,zuzu az zajtra. Vyletuje riadne. Teda sluzobno cestuje,ale ved my vieme svoje 😀 😀 😀 😀 😀
Prid si kocik vyskusat! 😉 😀

retaux
4. feb 2010

Vyskúšať akože tlačiť alebo si môžem doňho aj ľahnúť? 😀 😀 😀

imis
4. feb 2010

No,ma nosnost do 15 kg,ale ked si do neho lahnes,aspon dokazeme vyrobcovi,ze je to blbost 😀

retaux
4. feb 2010

A ja som bola teraz pozrieť, že ako je vonku a teplomer ukazuje -12° 😲 😲 😲 Brrrrrrrrr. Ja už chcem jar. 🙄

imis
4. feb 2010

Co?????????? 😲 -12? Tak sa ochladzuje! Ked som isla zo skolky,bolo - 11.Maly plakal,lebo mu bolo zima na ruky.Ked som mu ich dala do fusaka,plakal este viac. Nevedel to pochopit 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
4. feb 2010

ahojte!!

mne uz konecne ide net, jupiii!!!! Uz som vcera mala z toho nervy!

a vy ste sa teda riadne rozpisali 😲

klaudi, tak alergiu na kravske mlieko? No tusim vas ozaj nic neobide. Tak drzim palceky, nech to dobre zvladnete. 😉

imis
4. feb 2010

asi do fusaku,ze luci? Nie do fusaka 😀

klauduska
4. feb 2010

Bree ranko,

ako krasne svieti slniecko,ze???Take slnecne,mrazive rako...

imis...kocikvyzera super a to je dobre,ze sa da dokupit vanicka,aj autosedacka...vidim,ze myslis na vsetky strany-kdyby neco... 😉

luci...zistili mu to z krvi,ked sme mali problem s grckanim,tak sme sli na gastro a tam nam to povedali...neviem co to bude vsetko obnasat,vraj sa to moze aj vytratit,ked vyrastie,no ak nie,asi nebude moct ziadne mliecne vyrobky..... 😒
A ty si uz kocik vybrala?

A kde zuzu,preboha v tomto pocasi....

imis
4. feb 2010

Cau zabi,tak uz si online? Super! Vcera nefungoval orange.Boze,ako to bolo dobre-ziadny telefonat. Som za zrusenie mobilnych operatorov! Dam to na facebook 😀 😀 😀 😀

retaux
4. feb 2010

Aha, čo mi prišlo mailom
Priatelia,
teraz môžete zahodiť všetky huchárske knihy a poznámky na varenie, pečenie
a pod.toto je super vec, máš tu skoro všetko a k tomu si pustíš video, čo
je fantastické....pekný zážitok.......papa ......A....

(je to super bomba)
KLIKNI !!!!!!

> http://ekucharka.net/recepty-a-videorecepty/

imis
4. feb 2010

Klaudi,zuzu je tusim v Tatroch na tom "skoleni" 😀 Ale ze nam ani "Ahoj" nenapisala 😢
Slniecko sice svieti krasne,ale ked dychas,mas pocit,ze hltas ziletky.

imis
4. feb 2010

Luci,moj Marcel vari len podla tohoto. Ja so to este nekukala tak podrobne 😔 ,ale vyzera to dobre.A hlavne sa ma nikdy nepyta,co ma varit,lebo to je najhorsie na vareni-rozmyslat.

retaux
4. feb 2010

Imis: to je jedno, my sme pochopili, kam si mu tie ručičky pchala 😀

Klaudi: vybrala som už, ale ešte stále som ho neobjednala. Keď ja sa neviem rozhodnúť 😅

A mne zase štrajkuje fb 😠 Ja som tak vždy asi tak 3 minuty a potom ma to odtiaľ vyhodí 😒

retaux
4. feb 2010

Takže to už poznáte. A ja že akú novinku sem hodím 😀 Ale ja som to ešte nevidela. A mne sa páčia aj tie videá, lebo nie vždy pochopím podľa receptu, čo mám s tými prísadami robiť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre