Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
4. feb 2010

hmmm, aké fajné receptíky ste sem hodili 🙂 inak dnes si plánujem kúpiť zmrzlinku 😎
mám na ňu obrovskúúú chuť 😅 , nejakú ovocnú, s chrumkavou čokoládkou a fajným lahodným
krémikom, ktorý sa bude rozplývať na jazyku a s jemným orieškovým posypom... jaaaaaj... 😵 😵

anjelikbambulka
4. feb 2010

ahojte bambule, emmka práve zaspinkala... tak vás idem reku rýchlo prečítať, ale vy ste sa nejak rozohnili, takže rýchlo to asi nebude, čooooo???? 😀 😀 😀

dadu, jááááj, aj ja by som si dala takú zmrzlinku...

a tie recepty, čo ste tu hodili... sa mi slinky zbiehajú... 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😉

svori, dúfam, že sa tomáškovi rýchlo polepší...

no a klaudi, takže alergia? snáď z toho filipko vyrastie... ale hlavné je, že konečne viete, z čoho mával stále tie bolesti... ☹

anjelikbambulka
4. feb 2010

ženy, halooooooo, kde ste???? čo všetci drobci štrajkujú a nechcú spať????

retaux
4. feb 2010

Ahojte!
Klaudi: tak to je sila, že to mohlo vzniknúť z toho, že si ty jedla mliečne výrobky. A to už fakt dojčiace ženy majú byť len na chlebe a vode 🙄 😖

Dadu: tak ty máš iné chute 😀 To je ešte lepšie ako ten môj melón včerajší.

Anjelik: dnes práveže sme zaspali nejako podozrivo rýchlo a bez všetkých výhovoriek typu: ešte ti chcem dať jednu pusu, chcem ešte cikať, som smädná... 😝 😀

retaux
4. feb 2010

A ešte som chcela, že v tom sekáči, čo je na sídlisku (bývalá drogéria), tak ja som aj tam videla karnevalové masky. Len neviem aké tam mali.

anjelikbambulka
4. feb 2010

Ahoj Luci, aj Emmka dnes zaspala podozrivo rýchlo... Ale bola asi unavená z Chrobáčika 😉 😉 😉

retaux
4. feb 2010

Ja len rozmýšľam, že z čoho som unavená ja 😀 Normálne by som si aj ja išla ľahnúť. 😔

anjelikbambulka
4. feb 2010

Luci, veď teraz musíš oddychovať 😉 😉 😉 To určite sa chce bábätku spinkať, tak ti to dáva takto najavo 😀 😀 😀

retaux
4. feb 2010

Žeby to bolo tým? 😀

anjelikbambulka
4. feb 2010

Určite 😀 😀 😀 Veď na niekoho to treba zvaliť 😉 😉 😉

retaux
4. feb 2010

Tak mu teda idem urobiť radosť a trochu sa vyvaliť 🙂 😉

zuzu80
5. feb 2010

Ahojte zienky moje, 😉

len vas pozdravim a hlasim, ze som sa vratila v poriadku. Zastavim sa neskor 😉

retaux
5. feb 2010

Ahojte!
Takže Zuzu nezavialo. 😉

Dnes teda riadny vetrisko fučííííí. 😖

klauduska
5. feb 2010

Ahojte zienky,

ako?Ale riadne fuci vonku,len nam tak okna dunia..... 😒 z dnesnej vychadzky asi nic nebude....

Baby,ktore ste davali UM,kolko krat Vam drobci kakali?My uz hnacky nemame,ale vcera zasa Filipko kakal az 7 krat,nebolo to vsak riedke,ale dr. povedala,ze mam nasadit hylak...tak ja fakt neviem,furt nieco nie je dobre,mliecko mu zatial chuti,ale stale neviem odhadhnut kolko vypije,lebo raz vypije 150ml,inokedy 120 a inokedy len 90ml... 😒

imis
5. feb 2010

Zuzu Vitááááááááááááááj!

No chvalabohu,ze si stastne domov dorazila. Special for you:

UTOROK: Tehulky mali palenie zahy(asi vplyv mesiaca,alebo co) no a zhodli sa na tom,ze budu mat malych metalistov(vies-palenei zahy=dlhe vlasy 😀 😀 😀 )
Smutne sme hodnotili,ze rychle uteka cas a uz hladame skoly pre nase "babätka"
Ozvala sa aj Klaudi-Filipko ma crevnu chripku ☹
Maly Jurko Alickin veselo mlsa prikrmy a velky Erik Zuzkin oslavil narodeniny aj meniny sucasne. A ako ceresnicka na torte bola Dada,ktora nam vsetkym spravila nesmiernu chut na fanky,ktore si v utorkovy den vyzdvihla u maminky.

STREDA:Fukal ladovy vietor.Tobi s Jurkom dostali injekcie do noh-Majul a Fion mali "nosiaci" den 😀
Svorinkovci nejako chorlaveju,Martinko uspesne zapisany do 1. triedy.
Belohorcova porodila!!!!-topka dna 😀 😀 😀
Domus prenajala "moj" dom na dva roky kosicanom a nalakala ich uz aj do MC.Ten kosican so sestrom 😕 je geodet.Sestro-rozumej transvestita 😀 😀 😀 (vysvetlime neskor)
Mirgova ohovara v mediach nasho suseda Miska Chrenka a vrabelsky odhrnaci odhrnali cely den len pred VIP barakom. Zas nam tehulka(teraz Lucka ) urobila chut na melon-akcia v Tescu,u Anjelikovcov vsetko tip-top.Emka sa pekne hrajuska a zuzka ma navarene same mnamky(ako toto robi? 😕 ) a nefungoval Orange-kliiiiiiiidek!!!!!!

STVRTOK: Filipkovi sa potvrdila alergia na kravske mlieko,tak mliecny automat budu zdaleka obchadzat.Ale uz sa aspon vie pricina bolesti bruska.Lucka sem hodila internetovu kucgharku(str 267) a Fion fantasticky receptik na komancovsku termix(str 268). Vyriesili sme problemy so suchou pletou a do konca dna sme riesili karnevalove masky na buduci tyzden.

A ako si sa mala ty?

retaux
5. feb 2010

Teeeeeeeda, Imis 😲 Tak tomu sa povie super zhrnutie. A to si si všetko pamätala alebo si trochu aj musela listovať dozadu?

Klaudi: musíte si len zvyknúť na tie množstvá, to sa upraví 😉 Lucka určite tak často nekakala, keď už bola na UM.

imis
5. feb 2010

rešerš Luci rešerš 😀 😀 😀

zabinka
5. feb 2010

ahojte!

fuuu bby, teraz som dorazila od 7:00 do NR. Cesty otrasne, cestari ako vzdy nic nerobia, na cestach hadam aj 2m zaveje a cesta na NR vo vsetkych smeroch neprejazdna. Uz si len kladiem otazku, ci sa dostanem domov.

klaudi, my sme sice UM nepoznali, ale ak maly nema nejaku zelenu a riedku stolicu, tak by to nemusel byt problem. Mozno si len potrebuje zvyknut na nove mliecko. Skus mu dat ten hylak, ten by mu nemal uskodit. A papat mu davaj, kolko si pyta, ono sa to postupne ustali.

A uz musim utekat, lebo mam konzultaciu. Potom sa este ozvem. 😉

retaux
5. feb 2010

Fíha, ani nesneží a kalamita na cestách je aj tak 😖

anjelikbambulka
5. feb 2010

Ahojte,

fuuu, imis, to bolo super zhrnutie... Mala by si to robiť častejšie, lebo keď tu niektorá nie sme, musíme potom veeeeľa čítať 🙂

Klaudi, téééda, to ti malý dosť spapá... Mne Emmka teraz papá 150 - 180 ml mliečka...

Zuzu, super, že si došla v pohode a že ťa nezavialo... Už sme chceli po teba poslať odhŕňačov spred VIP bytovky (lebo inde vo Vrábľoch ich nenájdeš) 😀 😀 😀

imis
5. feb 2010

Jaaaaaaaaaj cestari nasi 😒 Zabi,to je na Nitru take zle? Tak zostavam doma.Chcela som s Tobcom vybehnut presnorit mlyny,ze ked nesnezi,ako fajne sa pojde. A lala-tam koniec sveta. Radsej nieco zomeliem tu doma 😀

anjelikbambulka
5. feb 2010

Aj ten vetrisko je hrozný 😠 😠 😠 Asi ani vonku nepôjdeme 😒

zuzu80
5. feb 2010

este raz ahoooojte 🙂

Marianka dakujem za perfis-dokonale zhrnutie pocas mojej nepritomnosti.

Klaudi, to mi je luto s tou alergiou, ale aspon to zistili skoro.

Vsetkym marodom skore uzdravenie...

Tak Zuza porodila? Tak jej zelam, aby sa jej kojenim nezdeformovali prsia, to by bola vecna skoda 😀 😀 😀

imis
5. feb 2010

Ale klobuk dole pred ucitelkou sexu-nedala si urobit cisarsky 🙂

klauduska
5. feb 2010

imis...jeeej,uuuplne ze super zhrnutie-nemalo chybu!!!!Aj som sa zasmiala trosken.... 😉 A dnes veru nikam ty nehybaj,lebo v radii ine nedavaju,len ako su vsetky cesty v celom Nitrianskom kraji zaviate!!!!Hul neprejazdny,obchdzka cez Manu a cesta do Nitry fakt zo vsetkymch stran neprejazdna!

imis
5. feb 2010

Anjelik veru vetrisko je hrozny. V skolke sme boli na aute,ale aj ten kusok z parkoviska po skolku sa maly skoro "zadusil vzduchom" 😀 😀 😀

imis
5. feb 2010

No klaudi,esteze je ta Mana 😀 😀 😀
A veru nehybam,tu sedima este dlho budem,lebo tobco ide spat.

zuzu80
5. feb 2010

Juuuj vonku je dnes prima klima. Som prisla dnes do roboty jak z burdy povystrihovana a hned pri dverach rozkaz, ze k mliecnemu automatu. Momentalne lezim pod radiatorom a bohujem, ze budem nosit do prace oteplovacky, presivak, ciapku rukavice a dake teple bakance...

klauduska
5. feb 2010

imis.a belohorcova uz porodila?To uz mala termin?Sa mi nezdalo,ze uz teraz som myslela,ze ma este casu....
a vcera som citala,ze Polnisova bude mat chlapca.... 🙂

klauduska
5. feb 2010

juj,ako ti je odbre imis...mas to ty ale zariadene super.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre