Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
12. apr 2010

luci, tiež by som mala tento týždeň behnúť do LV na kontrolu, vraj nové pravidlá, s malým som nemusela 😕
ešte tam chcem volať a poinfo...

zuzi, chúďatenko Emmka 😔 tie zubajdy sú potvory potvorské a ´užije´ si ich veru celá rodina, držkajte sa 😉

maji 😀 😀 som sa zasmiala, marcelko aký podarený, čo sa naplašil? asi má ešte čerstvo v pamäti to, keď
on bol s deťmi domka počas tvojej neprítomnsti 😀 😀 pozri ho, chlap chlapa ako hneď pochopí a s ním súcití 😀 😀 😀

zabi, aj taký oddych je fajn 😉 práca neutečie a vy si spolu s rodinkou relaxnete 😉

dani, skoré uzdravenie prajeme 😉 a v tom ti asi neporadím 😒 my sme zatiaľ v prvom leveli 😀 vy už veľkáči... 😉

dadadulka
autor
12. apr 2010

no, veď som už len zvedavá, na ktorý deň a dátum čaká, krpaňa malá 😀 😵

dadadulka
autor
12. apr 2010

klaudi, dík 😉 🙂 moje heslo, rýchlo pobaliť - rýchlo porodiť 😀 😀 😀

imis
12. apr 2010

Caute zaburence. Tobiko zacal vcera sam chodit a dnes od rana behal,lebo ho to ohromne bavi.O pol desiatej sa vystveral na Ronyho postel a tam zaspal a spi a spi a spi................................................Nech zije behanie deti 😀
Dadu,ved chlapi sa veeeeelmo rychle vedia pochopit 😀 😀 😀 😀 ,ale ze to musel riesit akurat v noci 😀 Emka asi caka na pekny datum-14.4. napriklad 😉
Dnes taky pohoda dnik,dazd klepoce,navarene je,asi si to hodim s malym do postele 😎

imis
12. apr 2010

Veľrybí samec pláva okolo svojej polovičky a šomre: "...kopec ekologických aktivistov, svetové vlády a rôzne nadácie vyvíjajú enormné úsilie na záchranu nášho druhu, ale madam bolí hlava...."

zuzu80
12. apr 2010

ahojte dievcence 😉

Dadi, ty si este stale 2v1? A ja ze idem zapnut compa, nech mozem k Emke pogratulovat 😕

maji 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila aj na velerybom sexualnom zivote aj na "odpadnutom" Tobinkovi

klauduska
12. apr 2010

baby,vcera Filipko apl prvy krta mrkvicku,vyzeralo to,ze chuti,ani nevpluval,ani sa nevykrucal.....ale dnes,plac a vela toho nezjedol.... ☹ mozno aj preto,ze vcera sme to vystihli papal po prebudeni,tak bol zlatunky,dnes mu to vyslo tak,ze pred spanim..... 😒 Ked jemu je to tazko nacasovat,ked raz potiahne polhodku,raz 1,5 hodky inokedy zasa 2 hodky.... 😒 a potom je uz mrzuty,cca po 2 hodkach co je hore....co s tym?

lolita.9991
12. apr 2010

dadu stale 2 v 1?no ved etse ma malinka cas,sa jej tam asi moc pacii
inak dnes je vonku strasneee,fnuk,nist s ami nechce,

a inak zase same mm odisiel na 2 prec,

zuzu80
12. apr 2010

Klaudi, neboj, on sa este rozpapa, dnes asi nema svoj den, sa mu ani necuduj pri tomto pocasi 😒 Aj Eliska sa nam pekne rozbehla na zaciatku, potesila som sa aka jedacka z nej bude a potom prislo obdobie, ze nechcela ani za svet, vsetko vypluvala, triaslo ju po kazdej lyzicke, vymyslala som animacne programy...ale preslo aj to a dnes nema v rodine konkurenciu v jedeni a to mala vo vlastnej matke ozaj silneho supera 😀 😀 😀

Lolita, ani mne sa dnes nic nechce 😉

lolita.9991
12. apr 2010

po dlhej dobe som dnes spala do pol 10,sa to davno nestalo,len to curaniee je strasnee,xixi

danielahamar
12. apr 2010

😀 predlžili nám RD na ďalší rok, tak sa teším, hádam za rok bude v okolí trošku viac roboty a budú aj možnosti 😎

imis
12. apr 2010

Cahojte!
Dani,tak gratulujem teda a uzivaj si rodicovsku 😉 Ale maly bude chodit do skolky,ci? 😕 Ja spim postojacky,posediacky,poleziacky.Este par dni takychto a som off. Zuzicka,nedame zumbu na prebratie?

danielahamar
12. apr 2010

Imis, bude chodiť,tak ako chodí na 4hodky 😉 , viac nemôže. Jak by som ja chodila na zumbu 😢 , len nemám s kým ,samej sa mi neoplatí ísť na aute 😒

imis
12. apr 2010

Dani,ved tu do predia na zumbu. Ty nebyvas vo Vrabloch? 😨

Dobru nocku

dadadulka
autor
13. apr 2010

dobré ránko 🙂

my už po raňajkách, včera sme len doma trčali, dnes aspoň do obchodu vybehneme...
veru toto počko je zabijak, kde je to fajné slniečko...

dani, tak si ešte uži RD aj s drobcom 😉

imis
13. apr 2010

Bre ranko 😔 😝 😖
Ja som KO,ako este nikdy predtym.Do noci sedim na FB a ked si lahnem,maly sa zobudi a place do 6:00. O siestej sme zaspali a po desivom sne o teroristoch mi zacal zvonit budik.No,noc ako..........................radsej ziadna nemusela byt. Idem hodit smrtaka a ozit. Dnes sa skolkari fotia na tablo,ale ani neviem,co som Simikovi obliekla 😅

retaux
13. apr 2010

Ahojte!
Klaudi: neboj sa, veď sa on rozpapá 😉 A prídu aj také chvíle, keď budeš mať viac z jeho obeda ty na tričku ako on v brušku 😀

Daniela: tak super, tešíme sa s tebou 😉

Imis: neboj, fešák bude Simi na table. Tvoji chlapi sú krásni v čomkoľvek 😉 A dnes máte poradu v MC?

My sme boli včera poobede vonku v tom lejaku - veď sa treba počľapotať v mláčkach 😵

imis
13. apr 2010

Luci,veru porada je ohladne mile pre mamu.Prides? 😅

imis
13. apr 2010

Kaficko,uz zabera 😀

zabinka
13. apr 2010

dobre ranko Vrable!
veru, to pocko je o nicom. Ale zas tym mojim zasadenym semiackam to prospeje.

imis a co vas trapia zubky, ked Tobinko nespinka?

dadu a Ty stale nic?

Ja som vcera bola pre konecne Martinkove vysledky v tej pedagogicko-psychologickej poradni. Baby, podla nich je nas maly na urovni 9,5 rocneho dietata. 😕 A ja, ze preco mu obcas nestiham. 😎

klauduska
13. apr 2010

zabinka.... 😕 😕 😕 Tak bacha nanho,ved predbehol aj Radka..... 😅

luci...clapkali ste sa?To ma Lucka rada?Dufam,ze sa Filipko rozpapa.... 😉

imis...a co toto za noc?Tobinkovi idu zubky?

imis
13. apr 2010

wau zabi,tak uz mate doma hotoveho stvrtaka 🙂 Mila psychozena zo skolky sa "len" trochu sekla-tava jedna! 😀
Ako to teraz poriesite,aby ste ho rozvijali? Ved on je prakticky "starsi" od Radka 😵
Ja neviem,preco nespi,ci zuby,ci ekzem,ci brusko. To je jedno,je to nespavec prvej triedy 😀

imis
13. apr 2010

Clapkanica v mlakach-MILUJEM a velmi sympatizujem so zenami,co to dovolia svojim detom-samoska v primeranom oblecku.
U nas tvoria podstatnu cast botnika gumaky.

retaux
13. apr 2010

Imis: neprídem 😀 Ja len chcem vedieť, či sa rozhodnete prenajať si veľkú trampolínu alebo len malé + skákací hrad, aby som zreferovala MM 😅

Zabinka: a čo teraz? Ako budete postupovať?

Klaudi: neskutočne to má rada, vojde do každej mláky a podupká 😵 😀
To je jasné, že musel byť pršiplášť a gumáky. Ale minulé leto sa raz čľapotala aj naboso (teda v crocs-kách - neviem ako sa to píše).

imis
13. apr 2010

Luci,ja som vsetkymi desiatimi aj za velku. Tam mozem ist aj ja? 😎

retaux
13. apr 2010

Môžeš. Veď sa dohodnite a ak nebudú mať nejakú inú (veľkú) akciu, tak vám donesú aj veľkú 😉 Je to skvelá zábava.

imis
13. apr 2010

Ja chcem velku,ja chcem velku,ja chcem velku,ja chcem velku,ja..........................................idem s aobliect a cestou na poradu za stavim u pani doktorky,nech mi kukne na Tobina avyberie toho chrobaka,co mu neda spavat 😉
Krasny den vam!

zabinka
13. apr 2010

baby, ved to. Co s nim dalej? Ked bude dalej takto napredovat, tak onedlho s nim nebudeme stihat. IQ tam mal rozpisane v 2 oblastiach, v jednej mal 137, v druhej az 148. Vcera si vecer sadol a asi za 15 min. sa naucil hodiny. Ja som len zirala a keby som nebola pri nom, tak neuverim. A minule mi vyhlasil, ze este nemoze ist do skoly, lebo nevie pisat pisanymi pismenami. Ja som mu sice vysvetlila, ze to sa bude ucit v skole, ze to teraz nepotrebuje, ale aj tak som presvedcena, ze niekedy v juni sa pride pochvalit, ze uz to vie. On nikdy neukaze, ze sa nieco uci, on nas rovno postavi pred hotovu vec.Predbezne sme ho predsa len prihlasili do NR do specialnej skoly, asi to tak bude najlepsie. Ale ked on o tom nechce ani pocut, on chce byt len s Radkom. Ach jo, na jednej strane som taka hrda nanho, na druhej strane to prinasa kopu problemov a komplikacii. Keby to rozhodovanie nebolo take tazke.

Tak mlacky miluju aj nasi chlapci a ako hovori imis, gumaky a sustaky u nas nesmu chybat. Ved zas nemozme tym detom zakazovat vsetko, nie?

klaudi, nesmut, maly sa rozpapa. Co som pocula, tak je malo deti, ktore hned na prvy raz zjedia vsetko s usmevom. Ved pre nich je to nieco uplne nove a tiez si musia zvyknut.

retaux
13. apr 2010

Imis: aj tebe krásny deň 🙂

Zabi: tak to ti nezávidím to rozhodovanie. Je to určite ťažké 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre