Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
21. apr 2010

A nebola si s ním spokojná?

anjelikbambulka
21. apr 2010

dobre teda, ukecala si ma 😀 😀 😀

http://dorty.artmama.cz/files_to_cz/9.jpg

anjelikbambulka
21. apr 2010

ja nemám pekárničku a v rukách sa mi to miesilo veeeeľmi ťažko 😝 😝 😝

zuzu84
21. apr 2010

Pripajame sa ku gratulacii, zelame Emke hlavne vela zdravia. 😀

anjelikbambulka
21. apr 2010

ale macko bude trošku upravený, iné farby, ozdoby a tak...

retaux
21. apr 2010

No tak toto je sila! Tak na takúto by som ja nenašla odvahu. Som zvedavá, ako sa ti podarí.

Ja už musím ísť, lebo Lucka sa zobudí o chvíľku a ja som ešte nič neurobila 😅

anjelikbambulka
21. apr 2010

aj emmka je už hore, tak idem aj ja...

svoradinka
21. apr 2010

jeeeeej ale krasny je ten macko....ani ja by som si na take netrufla 😅

Idem uz aj ja o chvilku pojdem po Matka, no kazdy den idem pon so strachom ako bolo 😢 😢
Pekny dník vsetkym 🙂

imis
22. apr 2010

Krasne slnecne rano big City 🙂

zuzu80
22. apr 2010

dobre ranko vsetkym 😎

dnes sa to zasa crta na pekny dnicek, jaj to uz je paradicka ked sa da von vybehnut len v poltopanockach, tricku a svetriku

Ranajky som zdolala, dopijem kafendo a hor sa pilne do prace!

Vcera ste tu riesili torticky, tak prispejem aj ja svojou troskou do mlyna. Ja som robila z cukrikovej hmoty 2 torty, nerobilo sa s nimi zle ale nechutili velmi dobre, vacsina konzumentov tu cukrikovu vrstvu zhadzovala. A po tom co som vyskusala recept od Lucky uz iny neskusam 😉 A farby pouzivam aj ja z Lidlu

zabinka
22. apr 2010

ahojte 😉

veru slniecko nam svieti, ale rana su este dost chladne. Ale aj tak je to uz super, hned ma clovek lepsiu naladu, ked svieti slniecko. No mna dnes aj napriek slnku uz od rana neskutocne boli hlava. 😒

Idem dat aj ja kaficko a hor sa do prace. Dnes ma deti presviedcali, ze mam pre nich dojst na obed, vraj ako mi bude dobre, ked uz od obeda budem moct makat v zahrade (a oni sa budu hrat na pocitaci) 😀 Mam to ja ale zlate deti.

imis
22. apr 2010

zabi 😀 😀 😀 😀 velmi su zlati,ako na teba myslia 😀 😀 😀

No,ja ked mam poradit s tortami 😕 😅 -ja objednavam u zuzky 😀 😀 😀 😀 a robi sa mi s nou velmi dobre 😉

zabinka
22. apr 2010

u nas sa zase biju stare mamy o torty, takze vacsinou im dam len tip a potom uz len papame. 😎 😎

danielahamar
22. apr 2010

ahojte, ja robím sama torty, ale neobľubujem tie poťahy z cukríkov, skôr používam oblátku na torty, aj teraz idem robiť višňovú a hádam spravím aj z medových plátov 😉

danielahamar
22. apr 2010

a ešte ma napadlo, raz som robila z čoko hmoty, tá sa mi páčila 😉

dominka11
22. apr 2010

ahojte babulky, dnes je tu nejako podozrivo prázdno 😎 my sme sa vybrali do MC, ale maly cely čas plakal, tak sme hned aj išli domov. Už týžden sa jedujeme so zubmi, hnačkuje...no proste hruza.
a čo dadulka? nerodí nam už, ked tu nie je? 😉

anjelikbambulka
22. apr 2010

domi, veď dada nám už porodila... emka je na svete!!!!! 🙂 😉 🙂 😉

dominka11
22. apr 2010

ja som si vobec nevšimla 😅 tak prajeme malej emke a aj mamine všetko dobre 😉

imis
22. apr 2010

Domus,to nic,to tie zuby 😀 😀 😀 Aj Tobuslavovi idu ocaky. Po tyzdni spania zas nespime 😀
Co varite dievky?

klauduska
22. apr 2010

Cafte kocky.
Co tu dnes tak pusto???

imis...som Ta videla s Tobinkom-na peso...fiha,riadny chodec z neho.... 😉 🙂

baby,my sme tuto noc skoro vobec nespali,vcera Filipko z nicoho nic dostal teplotku az 38,8....doktorky nikde,boli na zastupitestve,tak som sa pytala druhej,vraj ho treba sledovat,pokial nema ine priznaky-nema chvalabohu,ale aj tak,dost vysoka teplota a a bol mrzuty,vobec nevedel spinkat.....ani v noci,zaspal az o 2,45 a o 5,30... 😒 rano uz teplota nebola,tak uvidime co to bude... 😒 dufam,ze nic vazne....
Tak ani dnes von nejdeme a tak je pekne vonku.... 😒

danielahamar
22. apr 2010

Klauduska, hoci mudr. hovoria, že vysoké teploty nie sú od zúbkov, ale skús mu trošku z lyžičkou kovovou do pusy, či už nemá nejaký vonku 😉 môjmu vyšiel v 4mesiaci

dominka11
22. apr 2010

klaudi, vonku to pekne len vyzera, ale fuči jak ...ale radšej doma oddychujte, nech sa filipko rýchlo uzdraví.
maji - ja mam rizoto zo včera, dnes nevarím. 😉

svoradinka
22. apr 2010

Ahojte 🙂

imis
22. apr 2010

Uz aj ja to tak asi zacnem robit,ze navarim na dva dni,ale ked moji chlapi vzdy zjedia vsetko,co vidia.Ci je to na dva dni,ci na tri-pokym vidia,dovtedy jedia 😀
Klaudi,no,skusili sme lidl a spät,ale aj ked su so Simkom rovnake znamenia,povahy rovnake nebudu.Simino sa uz v takomto veku chystal na surodenca a uplne mu prenechal kocik.Chodil peso za ruku,kam som povedala.Tobino ma pocit,ze svet sa toci okolo neho a pojdeme len tam,kam chce on 😅 😀 😀 😀

imis
22. apr 2010

cau svori.Ako ide zivot?

imis
22. apr 2010

Svori,prides zajtra o 10:00 do MC. Chysta sa akcia mila pre mamu a ty si tiez mama,donedavna kazdodenna navstevnicka MC.Hm? Cakame ta!

svoradinka
22. apr 2010

maji ale ide celkom fajn a hlavne strasne rychlo v poslednej dobe 😅

svoradinka
22. apr 2010

maji dakujem za pozvanie bola by som prisla ale zajtra mam muzicka doma konecne odkedy sa vratil bude doma a nie v praci a budeme konecne sami bez deti 😀 pojdeme asi do NR na tu vystavu ale na milu by som velmi rada prisla ak nam dotoho nieco nepride a kedy to je aha uz si spomínam tuším 8.5. no a to by sme chceli ist do Bojnic na strasidla. Uvidime co a ako...a ta mila nie jelen pre mamicky na MD?

svoradinka
22. apr 2010

MC mi prirastlo k srdcu ,ze obcas tam zajdem aj bez deti 😅 😀

imis
22. apr 2010

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Ta mila je pre vsetky maminy.Ci 125 rocne,alebo 25 rocne,jednodetne,alebo sedemdetne,buduce maminy.Pre vsetky maminy tohto sveta!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre