Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu84
29. apr 2010

ahojte zienky.
Dlho som tu nebola tak vas aspon precitam a nieco napisem.
Nejako v poslednej dobe nestiham, vcera mi prisla svokra tak sme boli dnes tam.Manzel zacal pracovat konecne na zakladoch nasho domceka.Dnes cely den kopal bager a mala sa z toho tesila ako chlapec.
Imis: inak bola si sa dnes bicyklovat, videla som ta az si to bola ty.
Bola si suprova a ten cyklovozik nema chybu. 😀

klauduska
30. apr 2010

Breee ranko zienky!!!

Tak ako dnes,vyzera,ze by aj dnes malo byt krasne,ale po vcerajsich 3 vychadzkach ma dnes bolia nozky,tak vybehneme asi az potom....skusim nieco aj popratat,kupelnu a tak....

zuzu....tak idete stavat?A kde?

retaux
30. apr 2010

Dobré ráno! 😎

klauduska
30. apr 2010

Ahoj Luci,tak co,aka bola noc?Da sa to este vydrzat?A co drobcek v brusku?

zuzu80
30. apr 2010

ahojte vsetci 😎

konecne je vikend na dosah ruky..hura-hura-hura

retaux
30. apr 2010

Noc sa dá - keď už zaspím, tak spím, ale to zaspávanie a hľadanie polohy je najhoršie. Blbé je to, že počas noci musím zaspávať aspoň 3-4x. Prvýkrát zaspím normálne a potom Lucka chce cikať, piť, pusinku, zakryť... 😅
A drobček v brušku sa hmýri a hmýri a hmýri - už by sa mohol pohmýriť aj smerom nadol 😀

klauduska
30. apr 2010

hm,luci,tak to nie je bohvieco......a lucka sa takto v noci budi?Sponka uz sama v izbicke?

bre ranko zuzu...veru,vikendos sa blizi..... 😎

retaux
30. apr 2010

No budí, ale nie vždy. Akurát raz za noc určite na to cikanie, lebo práve sa odúčame od nočnej plienky - teda už sme sa odučili a to sa v noci buď sama zobudí, že chce cikať, alebo ju musím ísť ja zobudiť. A ostatné - to sa nie vždy budí, ale niekedy je to aj viackrát za noc.
Pokým spala s nami v izbe v postieľke, tak sa nebudila. Alebo možno áno a keď nás tam videla, tak nevykrikovala a takto vykrikuje.

imis
30. apr 2010

Ahojte! O deviatej sa vidime u chrobaka a s tymi,s ktorymi sa nevidime,tak tym vinsujem pekny den 🙂

klauduska
30. apr 2010

cahojte...baby viete mi niektora povedat kedy byva zumba co precvicuje Sarkozi???ci ako sa pise....

svoradinka
30. apr 2010

Ahojte 🙂

Ja som tu len na skok a chcem Vam popriat krasny vikend. My dnes cestujeme k nasim na vikend. Majte sa krasne paaa 🙂

anjelikbambulka
30. apr 2010

ahojte babule, aj ja vám želám krásny víkend... aj my cestujeme k našim 😉 😉 😉

dadadulka
autor
30. apr 2010

ahojte 🙂

luci a ty Ešte furtem 2v1...? 😀 😀 juj, už môžem aj ja bombardovať 😀 ale nieee... len sa držkaj a vydržkaj 😉 🙂

maji, ako? si dostatočne vycentrovaná... 😀 dnes si mala tuším službu, však... 😉
a čože ste sa ráno aj s tetami tvárili tak vážne, niečo dôležité ste preberali? 😕 aj Tobinko mal vážny výraz v očkách...

babulky, ďakujeme ešte raz za privítanie, prianíčka a milé slová, Emulka vám posiela veľký božtek 😵 😵 😵
teraz drobci spinuškajú, tak sa mi rehoce, ale keď sú hore obaja, je šichta jak v bani občas 😅 😝

tak prajeme krásny a slniečkový víkendík papa 🙂 🙂 🙂

imis
30. apr 2010

Caute!

Uz som doma z Chrobaka,ale vidim,ze uz sa rochadzate na vikend po babkach 😉
Klaudi,utorok,stvrtok a sobota,ale o kolkej neviem 😕 Vraj je to nenormalne fantasticka zumba,co sa velmi tesim,lebo dievky odchadzaju tam a v prediu je viac miesta,menej smradu a lepsie sa cvici 😀
Idem okuki ordinaciu vcerajsiu...............

imis
30. apr 2010

dadu,veru silno vazne temy sme mali. Ze v tescu je mlieko za 39 centov a v jednote o 10 centov drahsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
30. apr 2010

Ahojte!
Dadu: nemprovokuj 😠 😀 Najviac sa mi páčia tvoje príspevky o tom, ako sa dá druhé dieťa zvládať, keď obe spia 😀 Tak už teraz sa na to teším, že budú obe naraz spať. Dúfam, že sa toho dožijem, nie že raz bude spať jedno a potom druhé 🤐

retaux
30. apr 2010

Fíha, ešteže na ten fb toľko nechodím 😖

retaux
30. apr 2010

No, tu ako vždy nikoho, tak idem na fb 😀

klauduska
1. máj 2010

Ahojte!

imis....aj ja som pocula,ze ma dobru zumbu a tak uvazujem ci nevyskusam aspon raz a potom sa uvidi....
A co,boli ste diskovat???

luci....no co,ako na Fb,nieco nove?

klauduska
1. máj 2010

dadi...kedy vybehnes s malou von?Aby som okukala v kociariku...som straaaasne zvedava!!!! 😵 😵 😵

retaux
1. máj 2010

Ahojte!
Ja len že všetkým pekný víkend želám 😉

klauduska
1. máj 2010

Dakujeme Luci,aj my prajeme,krasny,slnecny vikend!!! 😉

retaux
2. máj 2010

Šup-šup na prvú stranu.

No, dnes bola akcia dňa predvolebná "show" SDKÚ 😀 Stretli sme aj Zuzku aj Imis s rodinkami 🙂

zuzu80
2. máj 2010

ahojme 🙂

Veru boli sme na predvolebnej akcoske "modrakov" a stretli sme Lucku-familie. Inak Luci, velmi Ti tehu pristane, krasna mamina je z teba 😉
Idem sa pustit do Himalajskej kopy pradla, lebo vcera sa pracka nezastavila, zahradny susiak na pradlo skoro vytrhlo z betonoveho zakladu 😀 😀

zuzu80
3. máj 2010

Dobre ranko 😉

Idem si zaliat kaficko a naranajkovat sa. Nem dobre nocne ponocovanie v kombinacii s uprsanym pondelkovym ranom 😒

retaux
3. máj 2010

Ahojte!
Ďakujem, Zuzu 😉

zuzu80
3. máj 2010

Luci, namas zac ale mne nedakuj ja v tom nemam prsty 😉

Toto je marha pocasie ani kava nezabera, dnes to bude tazke 😝

retaux
3. máj 2010

😀 Ja viem, že v tom nemáš prsty, ale dobre sa to počúva.

Veru, dnes aj Lucka konečne spala dlhšie ako do 6,15. Dnes to vyzerá na spací deň.

zuzu80
3. máj 2010

Luci 😉 🙂
Jaj aj ja keby som mohla tak by som spala a spala ani Sipkova Ruzenka by ma nedobehla 😀 😀 a Lucka je dake ranne vtaca, to mozete aj skolku otvarat. My mame cez tyzden cela rodina komplet spavu nemoc, Eli sa z toho cez vikend vzdy zahadne dostane a my s mm to uz mame chronicke a nevyliecitelne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre