Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
8. júl 2009

zuzu a Beckhamovci ma vždy vedia pobaviť 😀 😀 😀 😀 😀 Viktória, Viktória...

http://koktail.pravda.sk/beckhamovci-v-novej-re...

zuzu80
8. júl 2009

zuzi, to nie nadarmo sa vola NEVER-land 😀 😀 😀 😀

zuzu84
8. júl 2009

to s tymi detmi je klasa

dadadulka
autor
8. júl 2009

😲 fíha, žeby si z nás Jacko len vystrelil...?

no tie detičky nemajú chybu, sú roztomilé, hneď som si Matúša predstavila 😀 😀 😀 😵

zuzu84
8. júl 2009

no neviem dadadulka akoby nase deticky dopadli na takych korculiach
to by bola podivana

zabga88
8. júl 2009

baby dnes kukajte na markize spravy vcera bola havarka u nas. chalani skoro navstivili jednej bae obyvacku 🙂

dadadulka
autor
8. júl 2009

tak to by bola teda 😀
ani sa nečudujem, že mi pekne zahajal, dnes lámal rekordy v lození 😀 preštvornožkoval takmer celý byt 😀 😀
a pri každej serepetičke sa pristaví a sleduje a ohmatáva a potom sa chce postaviť a ja letím rýchlo k nemu
zachraňujem si dieťa 😀 😀 inak je podarený, úplne fšicko ho zaujíma a chce si chytiť 😵 😵 😵 😀 😀 😀

dominka11
8. júl 2009

ahojte babulky, fíha že vráble2 🙂 ja som sa až dnes dostala na net, trošku sa tu pokazilo počasie, včera pršalo, ale dnes sa dá. včera som bola na thai masage a bola som riadne utahana z toho. Zajtra alebo v piatok najneskor odchadzame, tak sa zachvilku vidíme. Kubko sa ma dobre, je mu tu asi najlepšie zo všetkých 😎

dadadulka
autor
8. júl 2009

no hotové živé fitnes aj s posilkou mám teraz doma 😀 😀 😀

zuzu80
8. júl 2009

ta evianovska reklama je super.... 😉 😉

dadu a beckham familie - myslim ze armanimu, dost klesnu trzby za predaj spodneho pradla 😀 😀 😀 t

dadadulka
autor
8. júl 2009

ahoj dovolenkárka dominka 🙂
to je fajn, že sa máte fajn 😀 omoč si prosím ťa aj za mňa aspoň členky 😀 tak si to ešte užite 😎

zuzu84
8. júl 2009

dadadulka jaj len si o uzivaj to stvornozkovanie lebo ked zacne behat tak este len bude.Vsade za nim vsetko dociahne co je v blizkosti.Ale na druhej strane to ma vyhodu ze nemusis ho nosit na rukach ze ide po svojich aspon chvilu.Ja si pamatam malu ked stvornozkovala bola ako maly pavuk vsade sa strcila do kazdeho otvoru co nasla

zuzu80
8. júl 2009

domi, ahoooj 😉 zelam krasny zvysok dovolenky a zbieraj zazitky, aby si nam mala o com pisat 😉

dominka11
8. júl 2009

dadu, jedine tak v bazene, more je na moj vkus studene 😠

ahojn zuzi, dakujem 😉 ja som práve dopila capuccino, dnes pojdeme ešte do mesta pozriet, nakupit nejake somarinky dokupit a zajtra si užijeme posledný den. Neviem kedy vás dočitam, vela ste toho popísali, tak asi až doma ked budem mat klud.

my tu asi nechávame karavan a v auguste sem znova zakotvíme 🙂

tak idem babulky, opatrujte sa, ak sa bude dat, tak sa ešte stavím a ak nie, tak až doma, papa 😉

dadadulka
autor
8. júl 2009

malý je hore... papa zatím 🙂 😉

klauduska
8. júl 2009

Ahoj domi,

tak to je super,ze ste spokojni vsetci a najma maly jakubko.... 😉 A nebojite sa tam nechat ten karavan?Ci to je nejak strazene???

Ja mam dnes teda chute vynimocne na sladke-uz som mala 2 linecke kolaciky a milu... 😕 😕 😕 Co uz...

klauduska
8. júl 2009

zabi...aj u vas bola?Predvcerom ci vcera bola aj medzi Martinovou a Lucnicou,4 baby,jedna neprezila... ☹

retaux
8. júl 2009

Ahojte!
Tak my máme Pamycon už v chladničke. Snáď to zostane len pri tom soplení a nič horšie sa z toho nevykľuje.

Video s korčuľujúcimi baby je prenádhernéééé 😵 😀

retaux
8. júl 2009

A to je čo za haluz s tým Jacksonom. Veď jeho dom je zapečatený, tak ako tam mohli pustiť filmárov 😨

Klaudi: ty máš chute povolené 😉

svoradinka
8. júl 2009

Ahojte!

Domi...ahoj a užite si este posledne dni dovolenky 🙂

To video s tými detmi je suprove. 🙂

Ani mne sa nechce verit to s tým duchom.

S tou havarkou pri Lucnici som aj ja citala...otrasne....ja sa vždy bojim ,ked nasadam do auta,že sa niečo stane.

Ak budem mat cas tak pozriem spravy zabga.

my asi o chvilku pojdeme von,ak nebude prsat,ale dobre sa tam ochladilo.

klauduska
8. júl 2009

tak luci,snad to nebudete mat horsie a mala sa rychlo uzdravi.... 😉

no,povolene,len aby som sa "neprezrala" a bude mi zle... 😒 musim sa krotit...

zabinka
8. júl 2009

klaudi aka havarka? Ja tu byvam a nic neviem 😲 😲 😲
Dnes som bola vo VR a videla som oznacenu brzdnu drahu, ale ze niekto zomrel???? 😲

klauduska
8. júl 2009

hej,hej..mrk sem....

http://dnes.atlas.sk/slovensko/cierna-kronika/5...

zo stretka este nic nie je,mozno buduci tyzden.... 😉 a dnes som sa dozvedela pikantne novinky(mozne),tak sa tesim kedy sa stretneme a povieme Ti to....

zabinka
8. júl 2009

klaudi, ved nebudem spat, napis IP 😅 Idem kuk, pozerala som uz aj bleskovky. My sme tadial isli aso pol hodku predtym.

klauduska
8. júl 2009

zabi...kuk IP!

na bleskovkach som to pozerala aj ja dnes rano,ale teraz to tam uz nebolo...

imis
8. júl 2009

Ahojte,vsetko vybavene 😉 ,ale z tej listiny kandiatskej ma zuzu stiahni.Bol so mnou maci.Nemali robotu,tak ich poslali domov.Siel s nami do NR a pomahal mi s detmi,takze nie som ziadny hrdina 😀 😀 😀 😀 Ale radsej som mala ist sama-deti nefrflu,ked chcem ist do obchodov a macino mi to dnes zarazil uz na parkovisku.Ze sa ponahlame,lebo nas este caka nasa doktorka.Sice mal pravdu,ale tie reklamne plagaty,ze 70% vypredaj-ved by dokina trochu pockala,nie? 😀
Tobino uz je ok.Dokina sa cudovala,ze taka mlada 😔 😎 a uz tri deti a chudatko,troch chlapcov mate.Uz aspon toto malinke mohlo byt dievcatko a ja jej na to,ze nebojte,ved budu aj dievcence 😀 😀 😀 Mne sa strasne lubia tie sokovane ksichty,ked toto niekomu zadriem 😀 😀 😀
Jaj domi ty nedrazdi,zadaj presne suradnice a ja vam ten karavan do augusta postrazim 😉
A co to co to,ze nehoda,baba mrtva? Boze,tieto letne tragedie.......................... 😢

klauduska
8. júl 2009

imis...tak to dopadlo bez ujmy na zdravi...ale ved si teda mala dobru vypomoc..... 😉 A to co,ze nie je robota???Nech uz nestrasia s touto krizou,lebo aj ja trpnem s cim pride mangel kazdy den domov..... 😠

To je fajn,ze Tobinkovi je uz fajn.....uz mozeme dat aj stretko,deticky sa uzdravuju.... 😉

klauduska
8. júl 2009

Tak ja sa lucim,dnes zdrham o par minut skor,lebo som objednana ku kadernicke na 16,30.....Dufam,ze tam nebudem velmo dlho cakat ako kedysi... 😒

Tak prajem pekny zvysok dnika!!!

zuzu80
8. júl 2009

imis 😉 z kandidatky ta nestiahnem ani nahodou, sak tri deti a manzel, ktory ta nechce pustit do nakupnych centier, kde davaju skoro vsetko pod cenu 😕 😀 😀 😀 😀 😀 Som rada, ze je tobinko v poriadku 😉 A k tym sokovanym ludom....mne keby si to zadrela s tou dcerou, tak ja tiez oko vyvalim a tlamu zabudnem zatvorit 😀 😀 😀

klaudi, tak ty budes zasa nacancana, veru aj mne by sa zislo, dat si haro do poriadku 😉 .
Idem si uvarit coldrex a rychlo ukuchtit veceru ale taaaak sa mi nechce, ze az 😲 a tie saty co cakaju na zehlenie 🙄 🙄 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre