Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
5. aug 2009

ozaj, klaudi, keď si spomenula dominiku... včera mi písala sms, všetky vás veeeeeeeeeeľmi pozdravuje 😉 🙂 🙂

klauduska
5. aug 2009

jeeej ano?Ze dakujeme!!!! 😉

zuzu80
5. aug 2009

dobre ranko Vrable a jeho obcania 😉 🙂

zabinka, nadherne fotky a tvoji mali turisti su na zjedenie - vyzeraju ako zrodeni v horach a pre hory 😉 A Slovensky raj je proste skutocny raj 😉

Lucka, dnes zelam stastnu cestu a vela veci nakupenych a malo euracikov minutych 😉

klaudi, ty si hotovy kalendar 😉 ...tak aj ja sa pripajam ku gratulacii: Dominika vsetko len to najlepsie a nech vsetko vychadza tak ako si zelas 🙂

no idem si kafendo zaliat a pracovat

fiona8
5. aug 2009

dobré ránko kočky 🙂
preco je zase take hnusne teplo? 😖 😝

fiona8
5. aug 2009

zabinka
tie fotky z dovolenky su parada 😉 deckam sa to urcite ratalo take dobrodruzstvo 🙂

fiona8
5. aug 2009

klaudi
ides dnes cvicit?

fiona8
5. aug 2009

zabinka
esteze maly nemal alergiu na osy, to by asi nem dopadlo dobre......brrrrrrrr..... 😒

dadadulka
autor
5. aug 2009

čafffteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎 😎 😎

dadadulka
autor
5. aug 2009

Dominike aj ja prajem k meninkám fšššiiiicko NAJ 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
5. aug 2009

malý hajá a nemôžem teraz nič robiť, chystám sa upratať bytík a oprať záclonky 😝 😅
tak reku, že sa zastavím 😀

dadadulka
autor
5. aug 2009

fion funíme, funíme...??? 😅 ešte to mám čerstvo v pamäti ako som pred rokom aj ja fučala 😀 😀
úplne silnooo ťa chápem 😅

dadadulka
autor
5. aug 2009

VYDRŽAŤ...!!!!! 😉

fiona8
5. aug 2009

dadka
dakujem ale je to fakt tazke 😒 ☹

dadadulka
autor
5. aug 2009

odkaz pre moju susedôčku: 😀
imis, imis nahodí si sukienku minisukienku a už nepozná ani kamošov ani susedov ani nikoho 😀 😀
no môžem ja vykúkať div, že si krk nevykrútim... 😀

dadadulka
autor
5. aug 2009

fion ja vieeem... treba sa len sprškou ovlažovať a veľa piť 😉 veď to už máš za pár 😉

dadadulka
autor
5. aug 2009

a kde ste fšicke zdúchli?

zabinka
5. aug 2009

dobre ranko alebo uz den!

no ja som sa nechala oblaznit oznamom, ze dnes do 11:00 nebude elektrina. Tak som rano ani pocitac nezapla, nech sa nepokazi. A oni na to asi zabudli, lebo elektrika furt ide (no tu by ma uz Radko opravil, ze sa nehovori furt, ale stale 😀 ), tak som to nevydrzala a zapla pocitac. Dufam, ze mi ju zachvilu vypnu.

Baby diky za pochvalu fotiek a deticiek. Fakt sme si to uzili, my by sme tam vydrzala aj dva mesiace. Ale uz sa pomaly zaciname tesit na dalsiu dovolenku v auguste.

A musim sa hanbit, ja som vedela, ze vcera bolo Dominika, lebo mam synovca s tymto menom, ale nejako ma nasa Dominika nenapadla. Tak sa, Dominika, ospravedlnujem a dodatocne a o to srdecnejsie Ti prajem vsetko len to naj a vela radosti z Jakubka.

Fionka, Tebe teda nezavidim, tieto horucavy su fakt vycerpavajuce. Presne kvoli tomu sme mali druhe naplanovane na zimu.

dadadulka
autor
5. aug 2009

juj ja by som tiež chcela niekam vypadnúť, ale nalomiť môjho muža, to je umenie 🙄
aj Nitra by mi stačila, alebo Topoľčianky, tam by sme koníky omrkli... Bojnice asi nehrozia tento rok 😒 😔

zabga88
5. aug 2009

ahojte babulky! co porabate?? ja som teraz prisla z obchodu strasne mi je teplo ale idem varit dnes vyhrali zapekane cestovinky 🙂

boze to bola noc, co??? mala od strachu uz o 8 vecer spala 😀

dadadulka
autor
5. aug 2009

ej baby, baby 😀 vidím, že sa tu silno maká, tak idem aj ja 😀 😝 čafte večer 😀 😎

klauduska
5. aug 2009

ajoj fion.....ano,idem.... 😉 A co ty?Ako ste na tom s prerabkou?

dadi....vitaj po dlhom case v dennom klaboseni.... 😉 Ale uz si asi aj offky... 😒

zabga...ja som sice nezaspala tak skoro,ale burky sa strasne bojim..... ☹

imis
5. aug 2009

Co dada a kde si bola????????????????????Co si ma neovalila? som v tom uplne nevinne. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Inak ahojte babule! Dnes ma caka o 14:00 zubar.ach jaj,radsej by som ku kadernikovi sla.

imis
5. aug 2009

Jeeeeeeeeeeeeeeeminacku,dominika,vsetko naj k meninkam dodatocne,ale o to srdecnejsie 😉

imis
5. aug 2009

Baby,dufam,ze hortenzia nie ste nikto 😀 Aj ked preco nie? Celkom funny meno,nezvycajne.Ktovie,co znamena?

imis
5. aug 2009

Uz to mam-Hortenzia znamena zahradna.No prosim,tak preco nie?

zuzu80
5. aug 2009

aahojme, tak som konecne dopila ranna kavu...brrrr uz bola pekne hnusna 😝

sa to tu neako rozbehlo dnes, nebola tu nahodou dada? 😀 😀 😀 😀

Tehulky a ako sa vam paci cvicenie? Uz ste aj dychanie nacvicovali? A manzelia sa ako rozhodli, idu pri porod?

klauduska
5. aug 2009

ahoj imis..............ako sa ma Tobiasko?Rastiete??

zuzu...ani paci,su to vsak take skor lezernejsie cviky,ale aspon nieco,lebo doma sa nic nedonutim.... 😒 no mohlo by to byt aj lacnejsie,ked sa to tak vezme...ale uz som ticho..... 😕
Moj urcite ide,bez debaty..... 😉

klauduska
5. aug 2009

Idem sa ja babenky napapat,bo maly Filipko uz pyta jest... 😀 😀 😀

Bruuu chut vsetkym obedujucim..... 😉

imis
5. aug 2009

Tak filipko to bude. Preco som myslela,ze Alex? Co som pomylena? No Tobino rastie,vyrasta,vsetky somarinky sa od starsich brachov uci 😀 Dobru chut vsetkym vinsujem aj ja.My dnes tak nezdravo-sosovicovy privarok s klobasou-mnam.

anjelikbambulka
5. aug 2009

ahojte, ale ste sa rozbehli!!!! 🙂 🙂 🙂 vidno, že tu bola dada 😀 😀 😀

my máme za sebou prechádzku, bola som trošku nakúpiť...
s tým počasím som to ráno asi zakríkla, to čo za mraky sa zase zbiehajú 😠 😖

klaudi, tak filipkovi želám dobrú chuť 😉 🙂 aj ja, keď som bola tehotná a večer hladná, vždy som poslala mužíka, aby mi niečo pripravil, veď "dcérka je hladná"...

žabi, elektrika tečie, či ani nie? asi majú elektroši veľa práce s včerajšou búrkou, tak na vás zabudli 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre