Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
5. aug 2009

fííííha, imis, to by som si dala... my máme koložvársku kapustu... 😀 mňam 😉

zabinka
5. aug 2009

ahoj anjelik, veru vyzera, ze zabudli. Ale aspon mozem robit na pocitaci, inak by som nemala co robit.
Len dufam, ze ju nabuduce neodstavia bez ohlasenia. Keby mi padla tato stara sunka, tak k novej by som sa nedopracovala. Takze radsej toto ako nic.

Teda s mm si to dobre vymyslela. Ale ved my zeny si vzdy najdeme nejaky dovod, aby nas muzik mohol obskakovat. Aj tak vacsinou obskakujeme my ich, tak preco z casu na cas to nemozu spravit pre nas, nie? 😉

inak tu v NR uz riadne leje. Ale ide zvonka velmi dobry vzduch.

imis
5. aug 2009

mnam kolozvarska. A kde presne byvas anjelik? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
5. aug 2009

... a dobru chut vsetkym, co prave obeduju.....

Robite mi taku chut!!! Ja som si priniesla zeleninku na obed a kopu broskyn. To by mala byt moja celodenna strava. Ale ked vas budem este chvilu citat, tak zdvihnem kotvy, zavolam mm a pojdeme spolu na obed. 😎

anjelikbambulka
5. aug 2009

imis, bývam na lúkach... v paneláku, na ktorom je veľa antén, hneď v prvom pri hlavnej ceste na levice...

svoradinka
5. aug 2009

Ahojte zienky 🙂

Dlho som tu nebola,ale ako vidim mate sa fajn a super zazitky.

Zabinka...super fotky a aj kladinka ma krasneho drobceka. 🙂

My sme boli cez vikend aj s nasimi na kupku s chlapcami v Liptovskom Jane u svokrovcov bola zas nasteva z ciech,tak aj tam sme pobudli. Potom prisla k nasim segra a vcera uz odilsi a tak nasi mali po dlhsom case plny dom 🙂 A dnes siel dedko s chlapcami vonku a ja zas oddychujem,dala som si teplý kupel. Aj na Liptove vcera prsalo,hrozna burka hromy blesky. A dnes je teplo,lae zamracene.

svoradinka
5. aug 2009

klaudinka 🙂

klauduska
5. aug 2009

imis...nie,nie si pomylena,on to najprv mal byt Alex,ale akosi sme usudili,ze sa to moc k priezvisku nehodi a tak manzel vymyslel Filipka.... 😉 A to sa nam obom nejako zapacilo a sedi to aj k priezvisku...

anjelik...kolozvarska?To je s kyslou kapustou?moc to nepoznam,nerobim take,ani moja maminka take nerobievala.... 😒 Je to fajnovucke???
Ja som mala na obedik.....dolky so slahackou,nutelou,lekvarom a ovocim...... 😎 😎 😎 😎

ahoj adi...tak mate tiez poriadne rusno a stale co robit s chlapcami..to je dobre,aspon vyuzivate cas a chlapci sa nenudia.... 😉 Nie je tam "hore" teraz chladno???

svoradinka
5. aug 2009

klaudi.......je tu fajnovo,sice nie na kratasi ,ale kratky rukav sa da zniest. Zatial sa to da,ono sa moc neochladili,ale aspon vzduch je cerstvejsi. Takze budetemat maleho Filipka. Osobne sa mi viac paci ako meno Alex.

svoradinka
5. aug 2009

klaudi....a ozaj ako dlho budes este chodit do prace? A Fionka uz si vypisana na MD?

svoradinka
5. aug 2009

mnam dolky,tie som uz davno nemala a este k tomu so slahackou..jooooj hned by som si pochutila. 😉

zabga88
5. aug 2009

😉 ahojte žienky

tak uz mam navarené, upratane ešte dlazky poumyvat a hodim sprchu lebo mi je strasne teplo 😝
akurat uspavam malu dufam ze zaspi 🙂

svoradinka
5. aug 2009

A uz na Liptove zas zacalo prsat a tak chlapci uz su doma.

klauduska
5. aug 2009

tak to je dobre,tam je krasne,ale iba vtedy ked neprsi....Turcianske Teplice su v tomto akesi "zakliate",lebo ked tam zacne prsat,tak to nema konca kraja... 😠 Tak chlapcom prekazilo pocsie plany???? 😒
Ja este robim do konca septembra...no mozno predtym bude este cerpanie dovolenky,neviem....musim si zistit,ci mi ju nahodou nepreplatia... 😒

zabga..sikovnica,sikovna!!!Uz len rychlo uspat malu a vratit sa na MK!!! 😉

zabga88
5. aug 2009

klauduska viki si dako odvyka spinkavat na obed aj teraz sa jej dako asi neda 🙂

svoradinka
5. aug 2009

ahoj zabga....a co so skolkou,vybavila si nieco?

svoradinka
5. aug 2009

klaudi......no to ano,pocasie im pokazilo plany a to malovali vonku na chodnik s kriedami a teraz su smutny,ze dazd im to vsetko znici ☹ A tak dnes budeme asi cele poobedie doma,ale teraz pozeraju rozpravku.

zabga88
5. aug 2009

ahoj svori včera som hcela ist do tej skolky a na pol ceste sme zmokli tak sme sa utekali schovat k mame 😀

svoradinka
5. aug 2009

aha....a uz je Viki zdrava.

klauduska
5. aug 2009

tak to je teda smutok velky urcite.... 😒 Ale snad im to ta rozpravka vynahradi... 😉

Ja som vzdy neznasala,ked na v T.T. prsiavalo,lebo byt potom zavreta cely den v domceku na 4 kolesach a citat,pozerat telku a hrat karty na 4 m stvorcovych.... 😒 hm,ziadna slava....Tam je perfektne,ked je krasne a predavame....a kupeme sa.... 😎

adi a kolko tam este budes???

zabga88
5. aug 2009

no ešte sem tam viki zakasle ale uz je to lepsie 😉

svoradinka
5. aug 2009

zabka...tak to je super,ze vam uz je lepsie.

klaudi...budem tu este mesiac do septembra.

svoradinka
5. aug 2009

tak to ani ja som nemala rada,ked sme museli byt doma. A hlavne v zime,ked clovek travi vacsinu casi,len a len doma.

svoradinka
5. aug 2009

zienky pridala som par foto,ako sme travili cas ked bolo fajn teplucko.

zabga88
5. aug 2009

svori super foto chalanom musi byt fajn na prazdninach a taaaa vodicka mnaaaaam 😀

svoradinka
5. aug 2009

ano je im tu fajn,ale cnie sa im aj za domovom. A ja si tu vychutnavam posledne chvilky,lebo uz na buduci rok tu prideme len na par dni. Este tu pridem v zime na dlhsi cas a potm ked mi skonci materska a pojdem do prace,tak tu uz nebudem moct travit tolko casu ako doteraz. Teraz si to uzivam co najviac a aj matersku.

klauduska
5. aug 2009

adi...to este pekne dlho...to sa uvidime az na nejakom dalsom stretku v septembri.... 😅 ja uz teda s riadnym brusinom.... 😕 Tie fotky z fontanky su super.... 😉

anjelikbambulka
5. aug 2009

klaudi, ja mám v turčienskych tepliciach starkú... a máš pravdu, keď sme tam so sestrou chodili na prázdniny a začalo pršať, nevedelo, kedy skončiť... 😒

ahoj adi... takže si užívate liptov?

svoradinka
5. aug 2009

klaudi...ak bude nejake stretko koncom septembra tak sa tam uvidime. Toho 15-16.9,by som mala byt urcite doma,ak sa nic nevidane neudeje. Budem sa tesit. No to budes mat pomaly velke brusko.

svoradinka
5. aug 2009

ahoj zuzi....ano uzivame. Esteze tu nie je zima ako zvykne byvat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre