Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
9. júl 2009

dobre ranko zienky 🙂

klauduska
9. júl 2009

Bree ranko!!!

Tak ja dnes o 8,00 mam skolenie,ale dufam,ze nie na dlho.... 😒
zuzu...a moje pradielko este od pondelka stale nie je ozehlene,takze si hlavu nelam.....ja som leniva ako vos... 😠

A co ostatne???

zabga88
9. júl 2009

ahoj klauduska a ja ze ešte všetky buváte 🙂
ja sa chystam vyvesat pradlo a poobliekat sa aj z viki ideme do vrabel 🙂 ale som daka leniva dneska.

klauduska
9. júl 2009

zabi a to si stihla uz aj oprat??? 😅 😅 😅 Aka si ty rychla.....

No,ja by som este buvala,ale praca vola.... 😒
A co idete do Vrabel,ci len tak,k mame?

zabga88
9. júl 2009

ja som od siestej hore. 🙂 sa mi dako nedalo spat som uz aj polievocku navarila aby som mala ked dojdem z vrable. hej idem len k mame mi rano volala ze jej neni dobre aby som prisla

zuzu80
9. júl 2009

dobre rano 😉

zabi, ze leniva 😕 😕 😕 😕 a polievka uvarena, saty poprate a to vsetko uz pred 8.00 - no to by som aj ja chcela byt taka leniva 🙂

ja som vcera nezehlila, a dnes rano som si musela privstat a ozehlit mm koselu 😅 , aaale sak sama som si na vine

retaux
9. júl 2009

Ahojte!
To aj u nás to takto vyzerá - vždy si dám záväzok, že všetko požehlím a potom ráno vstávam, lebo MM ma súri, že toto mi ožehli 😀

dadadulka
autor
9. júl 2009

dobré ránko maminky a tehuľky 😎 😎 😎

dnes sa slniečko na nás pekne usmieva 😎 včera jak sa ochladilo, mi ten hic už normálne chýbal 😅
s drobcom sme obehli tržnicu, nabrať zeleninku 🙂 a schmatla som aj šťavnatý melónik 🙂 tak budú hody 😀
no a samozrejme ma čakajú takmer všetky domáce prácičky 😝 takže hor sa pracovať...

retaux
9. júl 2009

A ja som včera ešte o trištvrte na deväť večer utekala do Tesca melón kupovať 😀 Som si pripadala ako tehu s takou chuťou na melón. 😀

zabinka
9. júl 2009

Dobre ranko!! 😉
Tak oscar opat svieti. Vy ste teda riadne ranostajky! My sme vstavali len pred chvilou. 😲

zabinka
9. júl 2009

MM uz vonku maka a ja popijam svoju rannu kavicku. 😎
zabga, podla Tvojho ranneho vstavania nie si ziadny lenivec. Mna by dobrovolne o 6 nikto z postele nedostal.
Dadu detto. Nasi chlapci uz presli na prazdninovy rezim a vstavaju okolo 8. To je parada.

zabinka
9. júl 2009

Baby kde ste? Tusim sem chodim, ked tu nikto nie je. No nic, kavicka vypita, tak idem pomoct MM. Zatial sa majte, este sem nakuknem. 😉

zuzu80
9. júl 2009

imiiiiis, tak dnes ho 19.00 v MC ak mas este chut, zaciname vylepsovat figuru do plafiek 😀 😀 😀 😀 Cakam ta!!!!

zuzu80
9. júl 2009

zabinka, sak cez dovolenku treba dllllho-predlllho spat, sak skoreho vstavania si este uzijete, a nech vam ide dnes roboticka ako po masle 😉

klauduska
9. júl 2009

luci,dadi...ze melonik..hm,mala by som si aj ja kupit namiesto rozkov vecer tlacit...... 😒

Ja som bola zo skolenia odvolana,isla som do terenu a vonku je dnes fajnovucko,slniecko svieti,ale nie je taky hic,dusno,vanok veje do vlaskov...paradicka... 😎 😎 😎 A po ceste som neobisla pekaren... 😕

zuzu... a co sa to dnes cvici?My dnes mame tehu cvicenie o 19,00.... 😵

zuzu80
9. júl 2009

mnamm melonik, to aj ja mozem kedykolvek a v akomkolvek mnozstve 😉

klaudi, tehulky sa presuvaju na zajtra, bo vasa pani porodna asistentka je po nocnej....asi vam bude posielat
sms-ky alebo volat 😉 🙂

zuzu80
9. júl 2009

a co vcera u kadernicky? Aj si farbila, ci len strihala?

klauduska
9. júl 2009

Aha,este ze Ta mam.... 😅 😉 😀 Dobre vediet.... 😉

u kadernicky pohoda,a aj ma prisrihla a farbila mi vlasky..... 😉

imis
9. júl 2009

Ahojte! Tak dnes sa uz cvici? Super.Ale kolko sa nas tam zmesti 3-4 kusy? Nevadi,ved ja sa tam niekde strcim. a kolko peniazov si mam priniest?Chlapi idu vzdy z posliky alebo z futbalu k Hudeckovi,tak ze ake vreckove mam pytat 😀 😀 😀
Ja som dnes varila dva obedy,nech mam zajtra pokoj.Tak teraz mam doma polievocku,zemlovku a hrachovu kasu s udeninkou s haluskami. A zajtra mam veget pri zehliacej doske 😀
Ozik,od pondelku ideme na tyzden k nasim,cili internet neznamy pojem,tak sa rychle dohodnime,kedy dame stretko a ja by som dobehla aj z hnileho kuta. 😉

klauduska
9. júl 2009

imis...takze Mana???Behni k Sojkovym,oni net maju.... 😀 😀 😀 😉

S tym obedom si dobre vymyslela.... 😉U nas bola vcera pizza na veceru... 😔

A ja sa prihovaram za dni ako pondelok,utorok a streda,vo stvrtok a v piatok uz nieco mam.... 😒 Tak ak by Vam vyhovovalo a dalo by sa ... ☹

imis
9. júl 2009

klaudi,ku ktorym sojkovym? Ja by som aj behla 😀 😀 😀

klauduska
9. júl 2009

kolegynka Sojkova,je z Mani...Su sami dvaja,dceru maju v USA a druhu v BA....Poznas???

svoradinka
9. júl 2009

Ahojte! 🙂

svoradinka
9. júl 2009

kde ste vsetky? 😉

zuzu84
9. júl 2009

aj ja sa pripajam ahojte.
Teraz som si sadla boli sme vonku aj ked slniecko svieti nie je az take teplo,

svoradinka
9. júl 2009

ja nebudem moct prist asi v stredu na stretko.

svoradinka
9. júl 2009

ahoj zuzu84 😉

Vonku je fajn. My sme boli doobedu v MC a poobde pojdeme vonku az do večera.

zuzu84
9. júl 2009

mi pojdeme poobede asi k babke teda ak nas pridu zobrat lebo na autobusy sa mi moc nechce 🙂

svoradinka
9. júl 2009

a kde mate babku?

zuzu80
9. júl 2009

ahojte dzifcence 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre