Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
3. sep 2009

teraz akurat idem povysavat,ale chlapci sa ponukli ze povysavaju...no baby keby ste videli to vysavanie,tak ja um mam davno vstko povysavane....no ale aspon nech sa ucia,som velmi zvedava ci mi budu chciet pomahat ked budu vacsi,to ich asi budem musiet prosit. 😀 😀

svoradinka
3. sep 2009

ach boze...citam co pisem a vidim same chyby no hadam to zienky precitate.....no neviem asi sa nepolepsim,alebo budem musiet castejsie konikovat. 😀 😀

retaux
3. sep 2009

Ahojte!
Klaudi: na plagátoch v meste bolo, že koncert je o 15.00 a na stránke je o 14.30 😕 No, je to aj tak jedno, lebo musím čakať, kým sa Lucka zobudí a napapá. Až potom môžeme vyraziť von.

klauduska
3. sep 2009

tak ja ten koncert budem mat priamo pod oknami.... 😵

krissy1
3. sep 2009

Ahojte,

chodievam sem uz asi 3 roky,predtym do mojej svadby,ale az teraz som postrehla,ze aj Vrable maju svoju stranku.
Zabinka teba si pamätam este z temy Nitra......robila si ,alebo robis na MU.....
Mozem sa ku vam pridat?
K.

retaux
3. sep 2009

Jasné, že môžeš.
A si priamo z Vrábel?

krissy1
3. sep 2009

Ahoj,

ano som priamo z Vrabel,sice odtialto nepochadzam .A myslim,ze tvoj mangel je moj kolega🙂

zuzu80
3. sep 2009

hello vrable 😎

to co sa deje v rodnom meste? Rano vsetky miesta na parkovanie zapaskovane, do skolky sme podliezali pasky...to bola zabava 😀 😀 😀 😀

a teraz idem do skolky rozhodujem sa ci na peso ci na biku, ale radsej na peso co keby som sa nahodou zamotala do pelotonu a potom to vyhrala??

Svoradka, tak este dva tyzdne? Tak si to uzite a potom hura domov 🙂

klauduska
3. sep 2009

ahoj svori.....tak si este uzite posledne 2 tyzdne a hor sa do rodnej zemi.... 😉 doma je len doma,vsak???

krissy...vitaj!!!pribli sa nam trosku.... 😉

zuzu....no,veru,to by bolo.... 😀 ja to sledujem zhora,z balkona,aj som POLEMIC bola trochen popocuvat dole,u nas v kancli sa to riadne ozyvalo az okna drncali,maly sa hned mrvil v brusku..... 😅 dole bol mensi hurhaj ako u nas v kancli... 😕 Aj imis vykockovanu som videla s chlopmi.... 😉

fuuu,ale je nehorazne dusno vonku,asi nieco pride vecer alebo v noci.... 😒

retaux
4. sep 2009

Ahojte!
Veru, prišlo, Klaudi 😀 Riadne sa rozfučalo včera v noci. Už som sa bála, že aj dnes tak bude, ale našťastie už nefúka.

Aj ja som včera videla Imis 🙂 a aj hádku dvoch pretekárov, riadne po sebe hučali a sácali sa 😅

zabinka
4. sep 2009

Caute baby! 🙂

Tak ja som to vsetko vcera zmeskala, bola som v BA a vratila som sa az o 18:00. Ale manza nestihol dojst nacas do skolky, lebo zostal trcat pre Vrablami. Tak mala pani ucitelka z nas opat radost. 😒
A dnes to ma byt kedy? Ci nemam radsej vyrazit z Nitry pesi, aby som sa dostala nacas do skolky a skoly. 😲

Ahoj krissy, aj ja si Ta pamatam. Uz nerobim na MsU vo Vr, od februara som zmenila zamestnanie. A kludne sa k nam pridaj, je tu kopa super bab.

svoradinka, aj nas Martinko sa uz nevedel dockat skolky. Tak si este uzite posledne dni na Liptove a pekne sup sup domov. Uz tam asi mate dost chladno, nie?

zuzu ako? Vyhrala si ten peloton? Mozem gratulovat? 😉

imis, veru mas tusim pravdu, nejako sa ten kon v poslednej dobe zanedbava. Vsetko su tu take poctive zienky, ze ja ked si pomyslim, co mam doma, tak sa mi tam ani nechce ist. 😠 Odkedy sme dosli z dovolenky, pracka nezastala, tak si viete predstavit tu kopu pradla na zehlenie, co tam mam. No ale vikend to isti. Len kedy budem robit v zahrade, to netusim. Uz ju mame tak dobre maskovanu burinou, za budem potrebovat Sherlocka Holmesa na hladanie zemiakov. Jaj a este som sa musela smiat. Pozerala som vase fotky z dinoparku s malym Radkom a tie komentare k tomu, som nemohla. Aj oni tam boli cez prazdniny, tak si hned zaspominal. A najviac sa mu pacil Tobinosaurus. 😉

imis
4. sep 2009

Ranecko Vrable!

Krissy vitaj v klube 😉
daduska,na s tebou je co?Hadam nam nie si chora. Vcera Vladko s malym len vo dvojici bez teba isli von,ale nespominal,ze si chora.Co je s tebou dievca? Uvarim cajik?
No,vcera to bola parada,ze? Chalani boli paf. Aron hlavne z toho,ze vsetci pretekari isli bez pomocnych koliesok 😀 😀 😀
Ja som zas isla obdivovat peknych chlapov. Ten na tretom mieste bol chrumkavy,ale ti prvi dvaja 😖 ,no nebolo sa na co kukat 😀
Pocasicko mame nadherne dnes-len na gauc sa hodit a mama a ja citat,alebo 😔

dadadulka
autor
4. sep 2009

ahojte žienky 🙂

imis no veru som bola trochen ´chytená´, kašlačka a prskačka a sniakačka... 😝 🙄
ale už je lepčieee 🙂

včera riadny cirkus humbertus v našom meste...

krissy vitaj u nás 😉

zuzu80
4. sep 2009

ahoj vrable 😉

dnes bolo u nas divoke rano....Eliska nechcela ist do skolky, dostat ju do auta a potom do autosedacky...uff to bola makacka, esteze pouzivam kvalitny antiperspirant 😝 a pred skolkou cirkus znovu, obliekali sme sa do teplakov asi 10 minut.....hroza.....potomn sme ju odovzdali pani ucitelnici, ja som si isla do auta na jedine pristupne parkovisko poplakat a tatko s kludom anglicana do prace 😝

imis a ty kde si bola? Vavrinove vence odovzdavat? Sak v tej rychlosti som ani nerozoznavala, ze ci fakt nemali pomocne kolieska 😀 😀 😀 😀 - Aronko je sikovny a vtipny - cela mama 😉

krissy vitaj a cit sa tu ako doma

A dnes je nejaka druha cast pretekov, alebo iba nestihli odpratat zatarasy?

imis
4. sep 2009

dada,aky cirkus? Krasny den plny sportu,etapove mesto!!!!!!!!!!!!!! 😉 Len tie dievky hrbate v tych krojoch,mastne vlasy,strapate,ziadny makeup,no to bolo strasne nieco.Trosku som za ne ja hanbila. Do hocijakej dedinky zajdete,kde je folklorny subor,tak kroje naskrobene,dievky vyhladene vlasky,krasne vymalovane,usmev od ucha po ucho. Radsej nech to tu zrusia uplne.
no dadul a co ta to prosim ta chytilo?(som sa nechala uniest 😀 )

imis
4. sep 2009

zuzi,veru,pod tribunou vitazov sme stali.Aj Lucka tam bola. A dnes su znovu preteky-casovka,takze pasky funguju dalej!

zabinka
4. sep 2009

imis a o kolkej je ta casovka?

zuzu80
4. sep 2009

😉 😉 aha, imis dikeks za infosku.....ty si aky nadsenec sportu a cyklistiky obzvlast a tie tvoje trefne poznamky 😉 😉 Imis do mestskeho zastupitelstva s tebou!!!! 🙂

imis
4. sep 2009

ja dobre viem dievca o co ti ide,nie do mestskeho.Do chrobaka ma ty lanaris....... 😀

imis
4. sep 2009

O tom, že sa Vráble významne zapíšu do histórie tohto ročníka pretekov OKOLO SLOVENSKA, svedčí aj skutočnosť, že naše mesto je centrom aj ďalšej etapy - časovky, ktorá sa bude konať 4. septembra. Atraktívny štart jednotlivcov (z vyvýšenej štartovej plošinky) sa začne o 13. hodine v priestore pred kultúrnym domom v mestskej časti Dyčka, aby sa cyklisti cez Veľkú Maňu dostali opäť do Vrábel, kde bude pred reštauráciou Aurélius cieľ aj tejto etapy. Jej záver sa očakáva cca o 15. hodine, vyhlásenie výsledkov cca o 15:30, oceňovanie víťazov opäť na parkovisku pri MsÚ.

Skopirovane z vrable.sk ale vsimnite si tam tu symboliku-Velka Mana,Vrable,imis............no ja neviem fakt..........

imis
4. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
4. sep 2009

No dobre,dost bolo srandy.Tobinko sa zobudil,idem byt mama. Ahojte!

zabinka
4. sep 2009

imis, nemas Ty v tom nahodou prsty? Nezariadila si to?

retaux
4. sep 2009

Ahojte!
Krissy: svet je malý. Tak teraz už nebudem môcť MM ohovárať, aby sa to po Hefre neroznieslo 😀

Imis: dobrá informátorka je z teba. 😉 Mne sa to včera veeeeeeľmi páčilo, teda ale tí pretekári, tak to boli aké deti 😲 Ja som len zízala a tie nožičky - to naša Lucka ich má hrubšie, tí ich mali ako špajdličky 😀 A to s tými krojovanými si mala veeeeeeeeeelikú pravdu. Neskutočné ako vyzerali 😝

Dadu: skoré uzdravenie prajem. 😉

Zuzu: a čože sa Eliške nepáči nová škôlka alebo sa len zle vyspinkala? Vidím, že u vás to je rovnako podelené ako u nás, ja si tiež všetko odrevem a MM mi len povie, aby som sa ukľudnila, že sa nič nedeje 😀

retaux
4. sep 2009

A kde ste všetky? Dnes nekávičkujete a nesiestujete? To čo toto? 😨 😨 😨

imis
4. sep 2009

Tu som,tu som,uz som spät.Tobi zase spi,tak som dobehla. Uvarila som kelovu polievku s parkami a tvarohovo-jablkovu zemlovku,tak si zasluzim oddych 😀 Uz dame kavu?

imis
4. sep 2009

Inak,baby,ta dnesna casovka sa mi nezda. Ze zaciatok o 13:00 z Dycky a cez Manu spät okolo 15:00????
to co sa zastavia na mani v krcme? Ved ja robim mana-vrable este aj s cyklovozikom za 40 minut.

imis
4. sep 2009

Jaj babulky,viem ze by to bola opakovacka,ale este raz sa vydavat,spravim to takto:

https://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0
zabinka
4. sep 2009

aj ja som tu a idem teda uvarit kavicku. 😉
imis, co ty vies? Ved aj osviezit sa treba, nie?

zabinka
4. sep 2009

inak, nechces sa k nim pridat a ukazat im to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre