Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
1. apr 2010

pekné ránko žienky 🙂

dnes máme 1. apríla 😀 tak sa nedajte nachytať 😉

lolita, pekná váha 😉 malinkej sa v brušku páči 🙂 a blahoželám k MD 😉

mata, aspoň máš v práci veselo 😀 tiež plánujem pod nožničky, chodila som k Pati, ale má vraj plno a nevie, či bude
budúci týždeň ešte robiť kvôli MD... ak nie ona, vyskúšam toho Šabíka, jeho tel. 0908 790 464 dúfam, že ešte platí 😅

inak ja noc zase o ničom 🙄 už aj to prehadzovanie na posteli je bolestivé, v noci som bola hore vyše hodiny...
tak som sliedila po MMB a našla som pár zaujímavých receptíkov, ktoré určo vyskúšam 🙂

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=25219

dnes budú asi tieto cestovinky:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18955

a minulú nedeľu som robila tieto, sú fakt chutné 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7332

jaaaj, musím ísť na nákup, dúfam, že teraz ešte nebudú ľudia besnieť v obchodoch 🙄 😕 😝

lolita.9991
1. apr 2010

bre ranko

to dufam ze sa paci,nech tam este chvilku pobudne

imis
1. apr 2010

Caute koceny!

Mata,prosim ta ,kde pracujes? Silno mi to pripomina Kongsberg tie stupid otazky o materskej 😀
Klaudi,sak len tri dierocky sme vyvrtali na nocnu lampicku 😅
Dnes je zeleny stvrtok,tak pekne uvarit spenat.Ja sa tesim,lebo dnes v kostole zacinaju tie vseljake pekne velkonocne obrady,to mam rada,len do vecera by som mohla este nieco pokupit.Chladnicka je uplne prazdna,teda az na domace,fernet a vino 😀 😀 😀 😀 😀 Lenze ludia sa fakt chovaju,akoby mal byt koniec sveta 😝 ,nechce sa mi ist do tych obchodov.

zuzu80
1. apr 2010

Dobre ranko 😎

Tak v meste uz zacalo besnenie, nakupna horucka, "vikendovi" soferi vysli do ulic 😒 Vcera to bol des a co to bude dnes?!
U nas chladnicka vyrabovana a mna to teda do obchodv vobec netaha, asi vybehnem do NR na nakup o pol noci, to by tam mal byt relativny pokoj.
Dnes rano som aj Marianku videla, fujazdila zo skolky, pokusala som sa ju dobehnut, ze jej zamavam, ale nedalo sa, Sumacher ma riadnu konkurenciu 🙂
Ja idem dnes upiect dake kolaciky, pagaciky, pobalime caky-paky a adios Vrable 😉

retaux
1. apr 2010

Ahojte!
Dadu: ja som sa dnes v noci práveže po dlhej dobe perfiš vyspala. Ani neviem ako noc ubehla. Akurát u mňa je blbé to, že ja málokedy zaľahnem pred 11tou a včera som až o 0,30 išla. Ale aj tak som sa vyspala.

Lolita: 2kilečká? Ešte trošku tuku naberiete posledný mesiac a môžete ísť do pôrodnice. Chcela by som vedieť, koľko má moje mimčo.

retaux
1. apr 2010

Veru aj ja by som mala ísť na nákup. Len neznášam toto besnenie pred každými sviatkami. Ide ma z toho poraziť! Asi to vyriešim tak, že keď ocino pôjde už ráno na nákup, keď ešte nikto nechodí, tak mu dám môj zoznam, aby aj mne nakúpil.

Zuzi: ja som tiež rozmýšľala nad nákupom v NR. Aj tak ešte pôjdeme k sestre, tak by sme to spojili s nákupom. A kam idete?

klauduska
1. apr 2010

Ahojte!!!

o tych obchodoch mi hovorte!!!Presne toto som predpokladala a tak nakup spraveny v predstihu,ale....zabudli sme kupit malemu palicky do usi a este do kuchyne utirerky papierove a tak som mangela vyslala do lidlu,no a prisiela asi za pol hodinu!!!!!Vraj nenormalne rady!Tak som penila,ze za 2 veci si tam clovek musi tolko vystat,lebo ludia nakupuju ako sialeni na konci sveta! 😠 😠 😠

imis...tak nocne lampicky?Bude romantikus pri tlmenom svetle??? 😉 😀

loli...super,len nech pekne rastiete.... 😉

luci...a co sa chystas,vypekat?Ja tieto sviatky moc nemusim,k nam ani moc nikto nechodi,takze ziadne starosti typu pecenie,chystacky...nieeee....

mati....no to su cele Vrable,to sa dalo cakat,nie???Ja ked som otehotnela,tak o par dni sa uz na moj flek prisiel pytat jeden ujko pre svoju dceru a to o tom este poriadne nikto nevedel!!!! 😅 A najnovsie sa uz rozprava,ze zarezavam naplno v praci.... 😉

danielahamar
1. apr 2010

Ahojte, ja sa chystám na nákup v sobotu ráno cca o 7hod. tak dúfam, že tam bude čo najmenej ludí, keby som vedela,že o 19nikto nebude v tescu, tak idem aj vtedy 😎 , neznášam polievačky ☹

imis
1. apr 2010

Dada,dievca pre ziveho Boha,co sa ti stalo? Ved si ma v meste zabila pohladom 😕 Mas zly den,ci sme ta tak nasrali tym vrtanim?

dadadulka
autor
1. apr 2010

čože????? 😲 😲 😲 to fakt??? ☹ ☹ tak to ma mrzí 😔
no sú dve možnosti, buď som to neodhadla s makeupom, alebo žeby som mala oči po babke...? 😀 😀 😀

imis
1. apr 2010

dada 😀 😀 😀 😀 ja som uz bola laknuta. No nie,ale inokedy usmev na cele big City a vcul len Ahoj,zabijacky pohlad a hlavka dolu skonena. Az ma laklo,doteraz som nad tym dumala.Ale kedze je sicko ok,som rada a mozem si ist po robote 😉

imis
1. apr 2010

😲 😲 😲 😲 😲 a ta co tu robi zas,dverami trieska? Neodisla,ci ju z domu vyhodili?

retaux
1. apr 2010

Ahojte!
Klaudi: ani ja veľko núc moc nemusím. Ale mám takú divnú chorobu, že aj napriek tomu, že aj k nám chodí len minimum ľudí, tak vždy musím napiecť, údené uvariť a podobné blbosti. Ale ešte neviem, čo tento rok budem piecť. Asi zlepované BeBe keksové zákusky - tie máme veľmi radi a možno ešte parížske rožky. Na tie si chutím od vianoc, ale som ich nerobila a ani nikto, tak si ich možno spravím teraz. A ešte asi aj niečo slané (ibaže by babky slané napiekli a tak by som ja nemusela).

A aj ja som bola dnes v Lidli, ľudí tam bolo strašne veľa, ale nebola som dlho, pri pokladniach neboli vôbec dlhé rady. Ale skoro ma porazilo, keď som odtiaľ vyšla a spomenula si, že som zabudla 3 veci kúpiť.

dominka11
1. apr 2010

ahojte babulky, tak čo už vas niekto dnes nachytal? 🙂 vy tu už riešite pečenie, varenie a ja neviem, čo budem robit...nechce sa mi vobec nič chystat.

a tie obchody preplnene mi ani nespominajte, včera ešte večer v tescu taky naval...takže daniela nepoteším ta 😉

imis
1. apr 2010

Sviatky tieto vinsujem vam
no len takto,inac neznam.
Vela kludu do srdiecka
a v pondelok aj vodicka
nech vas skrasli,obcerstvi
a korbac svaly prekrvi 😀

Ahojte v utorok!

dominka11
1. apr 2010

imis prajeme podobne 😉 ty korbac 😀 😀

dadadulka
autor
1. apr 2010

žienky, aj ja vám prajem krásne prežitie sviatkov, veľa smiechu, slniečka a pohody papa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
1. apr 2010

aj tebe dadi, a možno nam už aj porodis 😉

zuzu80
1. apr 2010

Zienky, vsetkym zelam krasne sviatky, nech su plne rodinnej pohodicky a plne slniecka a hlavne bez nervov, bez stresov, bez zlcnikovych zachvatov, astmatickych zachvatov z vonaviek (pre Imis) a Dadi ak by sa velkonocnocnemu kuriatku Emuske chcelo uz na svet, tak pohodovy porod 😉

aaaaaahojte 😎

klauduska
2. apr 2010

Ahojte babule!!!

Prajem Vam vsetkym prijemne Velkonocne sviatky,vela pohody a vody! 😉

svoradinka
2. apr 2010

Ahojte 🙂

Prajem Vam prijemne Velkonocne sviatky 🙂

mata2121
2. apr 2010

Ahojte,

aj ja sa pridávam so želaním krásnych sviatkov a samozrejme len samých inteligentných kúpačov bez vody 😀

klauduska
2. apr 2010

Cafte babule!

ockovanie mame za sebou,vecer uz teplotka 37,5,dnes 37,7....bol mrzuty e plakaaaaal ako o dusu-pripomenulo mi to tie strasne zaciatky,kedy plakaval v kuse.... ☹

danielahamar
2. apr 2010

a kde ho očkovali, do nohy? daj mu obklad, ono ho to prejde 😉

klauduska
2. apr 2010

daniel,do oboch noziciek,natrela som mu to octanom,opuchy nema,len teplotku.....dnes poobede uz teplotka len 37,2....a spal doma skoro 3 hodky v kociku.... 😅 😅 😅 😅 trhame rekordy!!! 🙂

danielahamar
2. apr 2010

no teda vy si s ním užívate, ale aj tak je len pre radosť, starosť sa nevníma 😉

dneska je tu nejako pusto 😔

dadadulka
autor
6. apr 2010

pekné ránko 🙂

fúúú, že na tretej strane 😅
tak ja som ešte 2 v 1 😝 ale poviem vám, že už nevládzem... naša drobčica nás riadne naťahuje...
k tomu aj to počko o ničom, keby aspoň slniečko vykuklo, snáď sa to nejako vyčasí 😎

idem upratať, naložím práčku a budeme musieť behnúť do mesta...

dadadulka
autor
6. apr 2010

inak sviatky u nás prebehli v pohodičke, chlapi vybehli polievať ešte v nedeľu, vtedy aj to počko
bolo celkom fajn, ja som medzitým legnila u našich a pchala do seba piate cez deviate 😝 😝 😝
Matúška tento rok síce šibačka ešte moc nezaujímala, ale budúci rok si to už viac užije 😀 😎

včera si oblievačky asi viac ´vychutnali´ chlapi 😀 keďže vonku len pršalo a pršalo 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
6. apr 2010

Dobré ránko!
Tak sviatky sú za nami - dúfam, že ste ich všetky prežili v zdraví a v pohode. Mňa včera drapol nejaký bacil - hrdlo, hlava, celý človek bolel. A dnes už nevydám ani hláska. Ani na vlastné dieťa nemôžem kričať.

zabinka
6. apr 2010

Dobre ranko 🙂

tak aj u nas vsetko prebehlo celkom v pohode. Chlapci sa rozhodli, ze ked prsi a je zima, tak mi daju aspon teplu vodu. 😀 Aj som im navrhovala, ze nech ma teda rovno daju do vane, ale odmietli. 😀
luci, mna taky nejaky podobny bacil chytil uz v piatok a furt sa ma drzi. 😠
Nasi chlapci este prazdninuju u starych rodicov a my uz zarezavame v praci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre