Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
6. nov 2009

boze to dnes bola noc..... ☹ Jurko očká dokorán....nie a nie zapinkat.....len si brblal.... 😉 potom ho zaclo brusko boliet, len prdkal a prdkal a kakal..... 😖 tak sme sa uprostred noci masírovali s Pupíkom, cvičili s nožičkami........
a teraz ked konečne zaspinkal sem pod bytovky došiel dáky predavač a začal tu vyhukovať do toho zosilovača: ,, karfióóóóóóóóóĺ gazdinkýýýýýýýýýýýýýýý, karfióóóóóól.........kapustáááááááá do suda, kapustááááááá, gazdinky podme nakupováááááááááááááááttttt!!!!!!!!!!!!! , 😀 😀 😀

fiona8
6. nov 2009

a najlepšie na tom je,že ráno sa mi smial do ksichtu.....asi som mu pripadla smiešna taká unavená a strapatá.....jaaj chcela by som veddiet co si tak mysli 🙂 🙂

zabinka
6. nov 2009

no to je mile fionka.... Az na tu noc. Ale tak to sa da cakat u takychto drobcov. Ale ved ked si sama s nim, tak treba zalahnut zarovno s nim a dospat noc 😉 A Jurkovi odkaz, nech necha maminku riadne vyspinkat.... 😉

dominka11
6. nov 2009

fion, mala si mu na hlavu kybel s vodou vyliat a hned by zmizol 😀
zabi, jaj ja dufam že mu to aj my po troške dame do poriadku a nebudu mu to musiet stahovat

zabinka
6. nov 2009

neboj domi, vzdy pri kupani mu to trosku stahuj a vsetko bude OK. A on je este malicky, mozno este vobec to netreba riesit. 😉

dominka11
6. nov 2009

ja som tiež čítala, že do dvoch rokov by sa to malo nechat na pokoji

retaux
6. nov 2009

Ahojte!
Tak zumbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 Ľudia, to je asi jediné cvičenie, ktoré ma neskutočne láka. Ale si neviem predstaviť, ako by som sa tam natriasala s bruchom 😀 Pripadá mi to strašne ľahké, ale v skutočnosti by som asi po piatich minútach odpadla 😝 Ale aj tá hudba je na tom úplne super. Aj ja chcem chodiť na zumbu 😅
A na tom prvom videu od Dadu sa mi zdalo, že tam ani predcvičovateľ nemusí byť, všetci sa vlnili podľa svojho 😀 😀 😀

Fion: a to nevieš, že keď niečo napíšeš na koňa, tak sa to schválne zmení? Včera si Jurka pochválila, že ako krásne spinkal a dnes toto.

Tá reklama by bola super, keby tam dali staršiu babu - veď táto vyzerá, že je ešte pod zákonom 😝 Takže asi by som na mieste matky nestála, ale už ležala s infarktom na zemi 😀

retaux
6. nov 2009

Zuzu: mám na teba velikú, veľkú prosbu. Nemohli by sme sa niekde stretnúť? Ja by som chcela to CD Photoshop. Idem totiž robiť vianočné pohľadnice a nejako sa najskôr asi budem do toho musieť dostať, aby som vedela vôbec v tom robiť.

zuzu80
6. nov 2009

Luci kde byvas, prinesiem ti ho dnes domov 😉

dominka11
6. nov 2009

no veu, ta baba vyzera tak na 13nast 😀 😀 ale tipujem, že z nej chceli 16tku urobit. idem babule off, ma prist navšteva a potom sa hadam do nr dostaneme. tak zatím pa

fiona8
6. nov 2009

luci
veru akurat som chcela napisat, ze vcera som si ho vychvalila a dnes toto ☹ hmmmm

retaux
6. nov 2009

Zuzu: tak to zase nie, ja ťa tu s tým otravujem a ty by si mi ho ešte domov nosila? Kľudne napíš súradnice nejaké tvojho dnešného pobytu (ale nemusí byť dnešný) a ja si pre to prídem 😀

zuzu80
6. nov 2009

Luci, ak byvas vo Vrabloch nie je problem, dnes som motorizovana a Elisku mam na sidlisku u svokrovcov, takze si po robote idem pre nu, takze nie je ziadna robota, zazvonit na zvoncek, podat ti cd

retaux
6. nov 2009

OK si zlatúšik 😵 😵 😵 posielam IP.

anjelikbambulka
6. nov 2009

čaute, čaute,

tak mne bambula práve zaspinkala, idem dať obedík a potom hor sa do žehlenia ☹ zase 😝 😝 😝 😝
včera som objednala časť vianočných darčekov - tie kalendáre s emmkinými fotkami, takže aspoň niečo už bude kúpené 🙂 už sa teším, ako to bude vyzerať .-)

baby, tý zumba vyzerá super... aj ja chcéééééém 🙂

dominka11
6. nov 2009

zuzi, bereme ta so sebou 😉

klauduska
6. nov 2009

Ahojte babule!!!

Ale ste toho dnes popismenkovali.... 😅 Ale zvladla som VAs precitat.....

Takze zumbu preberate???Tak to je nieco pre mna..... 😵 😵 😵 Ja rada tancim,vlnim....Ked som bola na maratone,tak jedna hodina bola,ze latino aerobic.Nikdy som ho necvicila a ani som netusila ako ma bude bavit a ze mi to pojde!!!Bolo to super......zumba vyzera tiez uzasne.... 😉 😉 😉

imis....takze Tobinko je takto silne elektronicky a kucharsky zalozeny?Ze varechy,hrnce a ovladace namiesto klasickych detskych hraciek???No,dufam,ze ten nas to aspon ako-tak vyuzije.....

ordinaciu som pozerala aj ja a veru zacinam mat pocit,ze je to az privelmi zdramatizovane s tymi cisarskymi...Mohli by davat castejsie nejake stastnejsie casti.....A Laura?To teda cumim ako ta stresuje jedna radost.... 😕 😕 😕

anjelikbambulka
6. nov 2009

klaudi, ja som už normálne uvažovala, že či ty už nerodíš, keď si sa dnes neukázala skôr 🙂 😉

klauduska
6. nov 2009

anjelik veru nie.....este ma tu mate na krku.... 😀 😀 😀

A co porabate s Emmuskou?Muzicek je doma?

anjelikbambulka
6. nov 2009

ešte nie, príde okolo štvrtej... a emmuška spinká... zaspala až pred pol druhou, tak buvinká 🙂

klauduska
6. nov 2009

no,tej je ale hej..... 🙂 A ty si uz pozehlila?Ja este v stredu,aby to tu nezostalo,ked ma to chyti.....

anjelikbambulka
6. nov 2009

ja som tiež žehlila v stredu, ale dnes na mňa kukala ďalšia kopa ☹ 😝 ale musím sa čestne priznať, vybodla som sa na to... zajtra... 😒

klauduska
6. nov 2009

tak ty mas toho urcite podstatne viac ako ja....ja zatial iba pre dvoch,no coskoro uz pre troch bude treba zehlit.......pracka pojde asi nonstop ako u fionky..... 😒

imis
6. nov 2009

Cavenky babule. az vcul mam cas.
Anjelik,teba som sa chcela spytat,ci sme sa vcera nahodou nestretli,lebo maci mi hovoril,ze ta dievcinka na teba pozerala,ako keby ta poznala. Ja,ze ktora,otocim sa a v dialke cerveny kocik. a reku taky mas ty 😕 😅
Ma to mrzi,ja neviem,ako vyzeras,z fotky to je o nicom. Baby,ak mate podozrenie,ze ma vidite,kludne mi strelte facku na prebratie,nech nevyzeram dolezito. Sak viete,ja mam tie oci po babke,ale inak som ozaj velmi priatelska-dada,ved povedz nieco! 😎 😅
😀 😀 😀

imis
6. nov 2009

A este som zabudla spravu dna:

UMYVACKA JE VO VRABLOCH,DNES O 18:30 BUDE U NAS V KUCHYNI 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danielahamar
6. nov 2009

imis, a nešla si ty náhodou dneska do škôlky s kočíkom cca o 12? ak áno, tak som ťa videla, ale ty mňa nie, ty z vonka ja v nútri 😉

dadadulka
autor
6. nov 2009

Congratulation!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tešíme sa s Vami... 😉

marryaa
6. nov 2009

Spionka sa hlasi!potrebujem poradit.vy ste tu vsetky uz roky rokuce velke gazdinè.
mam ciernu bundu a vsetko sa mi na nu chyta.v com ju oprat alebo neviem co?

imis
6. nov 2009

maryyaa,vyhodit,kupit novu neciernu,nechytacnu. Taka som ja gazdina 😀

imis
6. nov 2009

dani,isla. Mali pol dna dovolenku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre