Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
16. dec 2009

ahojte babulky, my sme dnes boli v NR po doktoroch, ale nič moc sme nevybavili. takže budem musiet ist ešte bud. týžden pobehat 🙄 normalne ma to vie nas....človek sa tam dotrepe o 7.30 a je 26. v poradí. a beru rýchlostou asi 3 za hod....

maly je cely den umrnčany, už asi 4.krát som ho dala spat a vždy len po pár minutach. včera večer ani spat nechcel ist až o pol 12 konečne zaspal a my hned s ním 😠
ak nebude dlho spat, tak dnes ešte behneme do MC.

klaudi - aj ja gratulujem k 1.mesiaciku 😉

fiona8
16. dec 2009

caau Klaudi
ale to uteka,ze?? ☹ mas krasne fotky, malinky je veeeelmi chutnucky 🙂 🙂 a ty s nim... aka si tam stastna..mas uplne iny vyraz tvare.... 😉 😉
dadi
tie vtipy su super 😀 😀

fiona8
16. dec 2009

zuzi
drzte sa, chudatko Vaneska ☹
inak zabudla som, my sme v stredu pozvaní na injekciu proti pneumokokom 😖 juuuj uz teraz sa bojim 😢

imis
17. dec 2009

Ranko!
-marodikom velmi skore uzdravenie,ved o chvilku su tu vianoce
-peciem,chystam kapustnicu,tak vas babule vsetky cakam
-doma sicko ok,silno romantikus atmosfera,ale ani vam nejdem pisat 😀
-vianoce nachystane,dnes po akcii umyjem riady,dorazim domov,vylozim nohy a uz ich nezlozim 😉

Ahojte

klauduska
17. dec 2009

hello dievky,

tak Vy idete dnes akciovat?AKo VAm bude fajne,poklebetite,napapte sa....hm...taka kapustnica......dala by som si.....ale bohuzial budem musiet vydrzat.....

domi...Teba som sa chcela spytat.kupili sme si to dolce gusto konecne....kde kupujete naplne a za kolko asi?A este k priprave....dnes mse to skusali prvy krat,espresso si dal manzel,pisane je,ze 60ml,to asi musim sama zastavit tu vodu,ze?takze by bolo fajn,mat to nejako oznacene...ci ako to robite Vy?Mate na vsetko origos pohare?

fiona8
17. dec 2009

klaudi naplne predavaju u nas v Bille

dadadulka
autor
17. dec 2009

hello ladies 🙂

predvianočná nálada v plnom nasadení 🙂 v sobotu dám bytík do pucu a v nedeľu si
´postavíme´ stromček 😵 a konečne bude aj u nás rozvoniavať, cez víkend vypekám 😵

fion držíme palčeky, nech drobček zvládne pich-pich v poho 😉

imis 😀 ja si nohe vyložím na štedrý dník 🙂

klaudi kuki som fotos, malinký je na spapanie 😵 a ako pekne ležká s tatom 🙂 tiež som nafotila podobné foto,
no sú to ozaj naše zlatíčka, aj keď nás niekedy vytočia do nepríčetnosti 😀 😀 😵 😵 😵
a kedy chodíš von na prechádzky?

idem dovariť drobcovi obedík... potom vybehneme k našim, inak vonku je poriadna kosa...brrr...

dadadulka
autor
17. dec 2009

klaudi aj tu v tescu majú...

fiona8
17. dec 2009

dadi dakujem, hadam to zvaldneme ok.... 😉 ja uz pomalicky upratujekm, Jurinko spinka....chcela som prist do MC, ale chcela by som poobede este popiect....nech to mame uz vsetko pekne nachystane, tak sa nehnevajte, neprideme, drzim palce nech Vam to pekne dopadne papaaa 😉

anjelikbambulka
17. dec 2009

ahojte kočky,

my dnes prídeme, ale trošku neskôr... počkám na manžela, kým dôjde z práce a potom dobehneme... najneskôr 16,30 sme tam 🙂

dominka11
17. dec 2009

ahojte babulky, tak my tiež dnes dojdeme o 16-tej 😉
klaudi: naplne si vacsinou kupujeme v nr, ale teraz mali tu v tescu late. vodu musis sama zastavit, podla toho kolko chces. a 1 ten balik naplni, vyjde okolo 5ečok 😉

ja akurat obedujem, idem pokuki foto ešte.

anjelikbambulka
17. dec 2009

čau domi... príde aj verner?

klauduska
17. dec 2009

cafte...
tak uz sme z prechadzky domka,teda riadna kosa vam poviem....nas teplomer ukazoval -1,9 tak sme sa vybrali a na urade,ze -5...tak som trosku nechapala... 😕

domi...aha,aj som si myslela s tou vodou,ze je to tak,ale radsej sa pytam,ked uz mas s tym skusenosti.....tak mrknem aj v tescu,dik.... 😉

dadi...dakujeme krasne,su zlatucki obaja,najme ked malinky spinka je nanho nadherny pohlad,teda ovela prijemnejsi ako ked placka o dusu.... 😒A v nedelu idete stavat stromcek???Aj my.... 🙂piect tento rok nestiham,nieco napecie svokrusa a nieco mi da mamina,takze asi tak......a bude napecene.... 😀Na prechadzky sa snazim chodit okolo obeda,kedy je relativne asi najteplejsie,podla kojenia.....

fionka.....a co,ako zvladas vsetko sama doma?Ja si teda neviem predstavit,ze by mi manzel odisiel na tyzden prec...v tomto zhone a pri maleho kolikach by to bolo asi o drzku.....obdivujem Ta,ze stihas este aj piect..... 😨

tak Vam babulky ptajem prijemne posedenie v MC a dajte si kapustnicu aj za mna.... 😉 🙂

dominka11
17. dec 2009

zuzi, ak mu ešte do toho niečo nepríde, tak ano.
klaudi - za malo 😉

zuzu84
17. dec 2009

ahojte zienky.
aj my sme sa dnes boli vyvetrat tak sme trochu vymrzli.Malej sa aspon ako tak spustil soplik.Boli sme v lidli,kupili sme si ponozky a tak.
Aj mi sme kupili to dolce gusto.Je to parada, kavicka je dobra a aj to chococino mnam.Takze sa silno kazdy den gustujem aj 2 krat.
Manzel mi kupil predcasny vianocny darcek notebook tak sa silno tesim konecne sa ho nemusim prosit aby ma tam pustil.Mame teraz kazdy svoj a hotovo.No este povedal ze ma jedno prekvapenie ale to az pod stromcekom tak som zvedava.
My neprideme do MC nechcem pre istotu nikoho nakazit.Takze babule uzite si to tam.Nie ze sa opijete. 😀

fiona8
17. dec 2009

klaudi
mm chodi na 3tyzdne....ja neviem ako to zvladam,uz sme si na seba zvykli...a to pečenie ma hrozne baví...pečieme s Jurkom spolu 😉 mam takú hojdačku, dám si ho do nej a je pri mne v kuchyni...je tam spokojný, má tam také plyšové hračky, na hrazdičke s nimi sa poháda a vačšinou zaspí 😀 vydrží tam tak hodinku, dve...a ked zacne mrnčat ideme sa poprechadzat na rukach po byte 😉 napečené mám,ale upratané nie, keby si videla tie kopy na žehlenie....nebavi ma to, žehlim iba Jurkove vecičky... 😉

zuzu84
17. dec 2009

no nikto tu nie je.Vsetky sa dobre bavite v MC?
Tak nas aspon dam na prvu stranu nech sa zajtra najdeme.

retaux
18. dec 2009

Dobré ránko!
Tak čo? Pochváľte sa, ako ste sa opili vianočným punčom. 😀 Dokedy sa večierkovalo?

My sme včera celé poobedie (až do 21.00 😅 ) skladali knižnicu. To mal byť môj dar k promócii - nič iné som si neželala, len knižnicu na pol chodby a až teraz prišla. A keďže nechceme mať na vianoce všade dosky pohádzané, tak sme ju museli začať skladať. Ale nešlo to až tak ľahko, steny máme krivé 😠 Ale snáď to do tých vianoc bude hotové 😅

A ujo Iľko povedali, že zajtra má krásne snežiť poobede a vraj celé Slovensko bude krásne biele 😵 Žeby boli krásne vianoce?

Už predávajú ryby pred Tescom, tak musíme s Luckou povinne vybehnúť popozerať. Včera sme boli aj nové mliečko kúpiť z automatu 🙂

imis
18. dec 2009

Caute zubrienky!

No pekne ste tu akciu v MC odflakli 😀 😀 😀 😀
Dakujem tym,co prisli a dufam,ze sa dobre citili,aj ked ja som bola len v kuchyni strcena a dorabala som punc,vino,vino,punc,caj,kavu,punc,vino. Tak sa ospravedlnujem domuske,svori a zuzke,ze som sa im nevenovala tak,ako som chcela. Inak baby,mate aj sympos manzelov.A na moje pocudovanie bol skoro s kazdym manzel 😕 . Zlati boli ako nechapali z tolkych deti a mamin 😀 ,potrebovali sa asi trosku otukat.To poznam podla svojho. Keby sme robili nejaku vatru a lievalo by sa vinko ciste nevarene,asi by sa skor skamosili,ale ved aj na to pride. 😉
My sme tam s mackom,detmi a este dvomi manzelskymi parmi zostali do 19:30 a potom to uz bolo len take leharo tichucko povidanicko.Keby bola dnes sobota,este tam asi sedime 😀 No a ja som si za odmenu lievala varene vinko a taka vytesena som prisla domov 😀 😀 😀 Na spanie som ani nepomyslela..........................rano sme zaspali do skolky 😎

Tak a teraz sa idem venovat svojej spustnutej domacnosti a mojmu dietatku,co som vcera videla len tak letmo a pri ktorom ma o 16:00 napadlo,ze od 11:00 nejedol 😲 😎 😀

Asi tolko,na rok dame reparat a nech vas anjel chrani,ked nepridete 😀 😀 😀

imis
18. dec 2009

zuzi,ako je Eliske?

zuzu80
18. dec 2009

ahoooojte vrable 🙂

tak vcerajsia akcoska bola paraaadna 😉 Tak strasne som sa chcela dostavit, ale nestihala som 😝 Som prifrcala z roboty o 18.00 a musela som vystriedat svokru. Ale ta fantastikus vona z kapustnicky ma drazdila v nose este o polnoci. Tak snad o rok si to zariadim lepsie.

Eliska kasle ako stary hrniec, uz nemame aspon teplotu, ale este s nou behnem k doktorke, lebo ten kasel je fakt hrozostrasny 😖

A ospravedlnujem sa, ze som sen ani nenakukla ale ja fakt nestiham, na Silvestra dam predsavzatie, ze sa polepsim a budem konikovat ako za strych cias 😀 😀 😀

imis
18. dec 2009

zuzi,kuki maila a sup do centra na kapustnicu 😉

imis
18. dec 2009

Ten kasel ma teraz vela deti a odbornici tvrdia,ze napriek ockovaniu sa vracia cierny kasel 😨 😖 ☹

dadadulka
autor
18. dec 2009

nazdárek 🙂

uložila som drobca do hajan, potom vybehneme do mesta... obzrieme aj kapríkov,
jeden z nich zakotví aj v našej vani 😉
bola som u dokiho, v pondelok idem na glukózu, to budú ´raňajky´ 😝 mega-cukrová vodička 😝

idem dať do richtungu kúpelku a pripraviť obedík, potom sem ešte nakuknem 😉

dadadulka
autor
18. dec 2009

tak kočky, želám vám príjemný predvianočný víkend, pekne upracte, vyleštite gule 😀
skontrolujte svetielka na stromček, pobaľte darčeky a napečte samé fajnotky papa 🙂 🙂 🙂

dominka11
18. dec 2009

ahojte babule, zuzu no to dolce sa nám tu akosi rozmaha 😀 😀 ja už mam navarene, maly bude zachvilu vyspaty, pojdeme trošku von vymrznut a tak 😝

majka, máš odpustene 😉 my by sme aj dlhšie zostali, len MM išiel o tretej ráno na východ, tak sme sa ponahlali domov.
zuzi - vy ešte marodite. eliške rýchle uzdravenie, aby na ježiška bola fit 🙂
dadulka - aj tebe pekny vikendos, ja ked si predstavím, čo všetko musím porobit, tak neviem kedy to stihnem 😠

anjelikbambulka
18. dec 2009

ahojte kočky,

včera bolo super-fajnovo, akurát malá už mala svoj čas na spánok, tak sme museli ísť 🙂 hneď ako sme prišli sa napapala a od únavy zaspala 🙂

ja som práve dokončila perníčky, navarila... ešte sa chystám upratať kúpelku... no a večer ma čaká firemný mejdan 😵 😵 😵 😵

danielahamar
18. dec 2009

Ahojte, takže čítam, že ste mali žúrku 😉 , no to ste museli vyzerať 😅 My sme dnes boli vo Vr. a zima jak v Rusku, strašnééé, ale našťastie sme boli vonku cca hodku, lebo som bola u mudr. - trošku sa mi zdúrila uzlina + teplota, tak som dostala antibiot., takže som jak omáčka a nemá mi kto upratať 😢 😢 😢 , a nemám ešte ani výzdobu 😢

marryaa
18. dec 2009

a sup ho,aby ste sa vecer nasli 😀 😀 😀

svoradinka
18. dec 2009

Pekny vecer zienky!

Tak ja uz mam napecene,upratane....este ma caka velke balenie a zajtra ma caka velka cesta na Liptov,no vobec sa netesim,len dufam ze cesty budu v pohode. Mam trosku strach.

Vcerajsia akcia bola super aj kapustnica mi velmi chutila,mam ju velmi rada.

Vsetkym marodom prajem rychle uzdravenie 🙂

Zenusky pekny vikend vam prajem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre