Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
13. jan 2010

ahojte fešandy, takže zajtra zumbujete? Ja som v silnej dileme, či ísť alebo nie 🙄 🙄 🙄 🙄 Nooo, uvidíme...

zabinka
13. jan 2010

jaj imis. Este stale ma vysoke leukocyty a nejake CRP v krvi. Vcera bol znovu na chirurgii a pan doktor sa nanho pozrel a skonstatoval, ze zapal pankreasu. Takze mam doma hladneho, slabeho a nervozneho chlapa. Vrazedna kombinacia. Ale uz ho aspon brucho neboli, len moze jest tak za lyzicku, nic viac, inak je zle. 😒

danielahamar
13. jan 2010

ja rozmýšlam o tej zumbe, ale ke´d ja sa hanbím ☹ a treba sa tam aj zahlásiť? alebo len prídeš a jedeš 😎 😀

retaux
13. jan 2010

Ahojte!
Boli sme sa vyvenčiť 🙂 a Lucka práve "záchvatuje" 😖 😠 Normálne som musela pohľadať paličky od postieľky a zatvoriť ju tam, kým ju ten nervák prejde 😒

retaux
13. jan 2010

A stretli sme aj Klaudi s Marošom ako hrdo kočíkajú 🙂

dadadulka
autor
13. jan 2010

čaute dračice 🙂

píšete jak divé 😀 😀 ja som až teraz obedovala 😅 malý vymýšľal v postieľke, nie a nie spať, ale
takmer po hodine pochopil, že inú možnosť nemá 😀
doobeda som mala poradňu, zatiaľ vše OK, aj sladké môžem hltať na kilá 😅 ej, ale keď som sa na váhu
postavila, nebolo mi všetko jedno 😠 😕
baby ja si už pripadám, ako vorvaň v skafandri, neviem, či o mesiac aj vetrovku zapnem ☹ 😲 😲

a súhlas s luckou, neprovokovať s tou zumbou-zumbovou a tobôž s lambada mini sukňami 😀 😀 ejha...

zabi prajeme mužíkovi skoré zlepšenie zdravíčka, nech sa aspoň nahamať môže 😉

retaux
13. jan 2010

Ahoj, Dadu.A čo majú tie deťuchy dnes zlý deň, keď nám vymýšľajú? 😨

A koľko kg máš navyše od pôvodnej predtehotenskej váhy? Tie počiatočné nevoľnosti a nechutenstvá mi dosť na váhe ubrali, tak teraz ešte nie som veľmi v pluse 😅

dadadulka
autor
13. jan 2010

už som tu... môžete hádať, čo som robila, áno hltala 😲 😅 pomoooooc... 😲
ale piekla som koláčik z MMB, babule je tutovýýý, mňaaam... vyskúšajte, odporúčam 🙂 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21990

luci už mám navrch 9 kg 😲 a dosť to cítim 🙄 ale to je tým ,že mi teraz nenormálne chutí sladké,
aj pred tehu mi chutili, ale teraz brutus, by som bola schopná zmlsať aj 10 horalok za deň 😅 😝
inak fičím na horalkách, jak mne fčul chutia, no neskutočné 😀 😝 😝

dadadulka
autor
13. jan 2010

čakám na drobca, napapá sa a ideme k našim, už sme dávno neboli 😀 😀

dadadulka
autor
13. jan 2010

maji si doma??? 😉

retaux
13. jan 2010

Aj mne chutí sladké. Nenormálne a žerem a žerem aj keď viem, že každý večer mám z toho kyselinu 😝 😠 Ja som našťastie od váhy, ktorú som mala pred tehu len +2kg, ale tie až teraz po sviatkoch nabehli. Doteraz som nepribrala nič. Aj sestrička v poradni trochu frflala. Bojím sa, že sa to teraz riadne rozbehne. A nechápem, ako môžem mať také neskutočne veľké brucho, keď som zas až toľko nepribrala. 😕

imis
13. jan 2010

Cahojte!

Hej dadu,doma som,len som v zadnej izbe 😀 skypovala so sestrou? Cim ti mozem uz aj ja konecne pomoct?
Inak,Tobulator je dnes max. mrzuty.Nezostava mi nic ine,len ho ist na chvilku vyvencit.Mozno vonku mi zaspi a zas bude dobre.

dadadulka
autor
13. jan 2010

luci ale ty si v bunde šikovná, som ťa tak rýchlo včera okuki 😉
zato ja, vyzerám jak tuleň a vetrovku si musím furt sťahovať pod zadok ☹ 😠

imis
13. jan 2010

Ha! 😀 Zaspal pri zapnutom digestore 😝

dadadulka
autor
13. jan 2010

imis otvor dvere, basom ti...! 😀

imis
13. jan 2010

Dadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,toto mi nerob! Jemine,nebicko v papulke.....................................

imis
13. jan 2010

Zacali sme poskulovat po väcsich bytoch,ale tento nas milovany predam s vysokou prirazkou za fantasticku susedku dadu. Zase mi priniesla kolaciky.No ako vam ich opisem? Nadychane,paperkove,sladucke,jemnucke............... 🙂 🙂 🙂 🙂

marryaa
13. jan 2010

dada z kil si nic nerob,ja ta potesim alebo nepotesim 😨 .ja som pribrala pri malej 24kg a to mi tiez chutilo sladke a nenormalne 😉 zevraj pri dievcatkach to tak je. 😉 no a teraz po 10 mes mi zostava este 7 kil schudnut.no a nejako to nejde ☹ ☹

dadadulka
autor
13. jan 2010

maji len si daj a kašli na diétu 😉 počká...

baby porúčam sa, malý je hore, ideme... 😎 papa

dadadulka
autor
13. jan 2010

marrya pri malom som pribrala aj ja 22 kg, no čo už, hlavne, že nám chutí... 😀 😉 tak Dobrú...

imis
13. jan 2010

A dada,ty kila neries.Okrem bruska nie si nikde rozkysnuta a brusko mas krasne.Vidim ta kazdy den,viem,co hovorim. Ja som s kazdym chalanom pribrala 25 kg. Po Simim a Ronym som schudla 30 kg a teraz po Tobkovi sa tyram uz 10 mesiac a ide to pomalicky.Robim vsetko tak isto.Podla mna to nie je v detoch,ci tehu,ale v makovici 😉

imis
13. jan 2010

Mesiac je este v odbudajucej faze,tak som si bez vycitiek jeden kolacik dala dadu 😀 😀 😀 😀
A inak je v znameni strelca,takze ak chcete krasne stihle nozicky a boky,tak dnes zamakat!!! 😉

zuzu80
13. jan 2010

no caves cukrusky 😉

aj ja chcem taku susedku-profi pekarku-cukrarku. Marianka, ked budes predavat byt nezabudni mi poslat IP...vzdy ked Dada hodi na MK, ze vypeka, dobehnem sa zahrat na susedku 🙂

Pozrite moje mile ja dokazem pribrat aj bez tehu 10 kileciek bez problemov, takze vy absolutne nic nerieste 😉

imis
13. jan 2010

No ocujte,mne sa "pokazila" Simona. Svieti mi voda,ale voda tecie.Tak Maruska otvorila mudre knihy a docitala sa,ze je upchate sitko.Lenze pri tom sitku je elektrina,tak maruska s elektrino a plynofobiou vsetko nechala tak krasne rozhadzane 😠 😠 😠 😠
Marcelko ma pochvali,ale mne sa ten riad nechce umyvat rucne.Sak uz to ani neovladam 😔 😅

klauduska
13. jan 2010

Ahojte kocandy!

veru.boli sme na prechadzke aj s manzelinom,stretli sme Lucky a aj Zuzku s malou Emuskou....no malou,ako sa to vezme,ved je uz taka velka oproti nasmu drobcekovi.... 😅 riadna kosa teda vonku....fcul sme dorazili.....
Baby,keby boli vsetky dni take ako vcera,tak som stastny-prestatsny clovek!malinky sa doobeda napapal ,o 2 hodky neskor zalomil a tahal skoro 4 hodky spanku,poobede zaspinkal v sedacke na 2 hodky a vecer zalomil o 21,15 a zobudil sa az o 2,00.No sila,ani neplackal velmi,vsetko tak v norme......No poviem Vam,hned bol krajsi den.... 🙂 V postielke sice spavat stale nechce,tak spi uz tyzden a pol na mne.... 😕

Ja som aj uja doktora navstivila konecne,po porodne vyetrenie,vsicko Ok,aj antiku uz mam,taku pri dojceni o sa moze....

Baby,a kto precvicuje zumbu?kolko sa plati?To je take tanecne tusim,ze?To by ma asi bavilo,len netusim kedy by som tam dorazila...mozno tak o mesiac zacnem.... 😉

Ja sa uz neskutocne tesim na jar,nech je uz teeeplo,lebo tato zima je otrasnaaaa!!! 😠

dominka11
13. jan 2010

ahojte babulky, tak ja som po prvej hodine zumby, resp. polhodine 😠 keby tam je o polovicu bab menej a učí to niekto, kto to vie učit, tak by som zostala aj na druhu polhodku, ale mna to teda vôbec nechytilo a išla som potom do posilky...klaudi, uči to tiež klaudia 😉 jej to ide dobre, lenže ide strašne rýchlo a nič nekomentuje, žiadnu zmenu a potom to tak vyzeralo. No nevím, ja som tam bola asi prvý aj posledný raz...

dadadulka
autor
13. jan 2010

klaudi blahoželáme Filipkovi k 2. výmesačiu, ale to letí 🙂 a tiež už chcem jar, leto... šup, šup... 😎

imis 😲 neblázni... to ma tu chceš nechať napospas náprotivným nymfo??? nešpekuluj a pekne ostaň...

domi 😀 takže žiadne nadšenie zo zumby? no aspoň si si svalčeky ponaťahovala 😀 😉

imis
14. jan 2010

Ranecko! U nas vyhlasena epidemia.Vsetci traja chori,Marcel tiez,ale taha dvanastky s antibiotikami ☹ ,tak sa ideme poobliekat a naklusat k doktorke. Po troch dnoch v skolke! Dani,to je to,co som ti hovorila,ked sme sa stretli pred skolkou-90% deti tam s kaslom a teplotou.Ze to hned schytaju Bedusi sa dalo cakat.
Domus,ty si ma nepotesila s tou zumbou.Ale to ozaj nem dobre,ked dievcinka tancuje a nic k tomu. To bude taka zumba pre proficky-nasu zuzku,mariku cvicitelku,marcelku levakovu.......Mozno to tak robila,lebo to chce preriedit 😀 😀 😀 .
Dada,sak zatial len spekulacio o novom byvani. Zatial vsetko sedi,ale prelozili sme Tobka k cahalanom do detskej a pozerali sme na deti,na seba,riesenia by boli,ale ked sme si predstavili o 10-15 rokov,ze tu budu dvojmetrovi capardi nasukani v jednej izbe 😕 Ked sa tak vsetci traja vratia z lifu.................................. 😀 😀 😀 😀 😀
Pokym su mali a ja na materskej zostavame tvoji susedkovia verni. Aktualne sa to zacne riesit o 1a pol roka,ked nastupim do Arbeity. A to tu uz naprotivni davno nebudu,neboj 😉
No dobre,idem po doktoroch,lekarnach a tak..............

zuzu80
14. jan 2010

Ahojte 🙂

no same "dobre" spravy hned zrana. Ze epidemia - no pekne! Zelam skore uzdravenie vsetkym chorym u Bedusov.

A zumba? 😕 😕 To co je ze nic nekomentuje a nehlasi zmenu? Tak mala vsetkym zucastnenym na zaciatku prezradit na akej frekcii mozgovej vysiela a potom vysielat do mozgu signal ze cha-cha sa meni na sambu 😀 😀 😀 . No tak uz sa tesim jak sa budem motat ☹ . A Marianka tu Marcelku si trafila, tej to pojde to som si na 100 % ista 😉 . U mna to vidim skor na ten odchod po pol hodke podla vzoru Dominika.

Ozik, vcera sme boli v NR v kine na Avatar 3D, tie ich speci okuliare tlacili jak slak, tak keby sa vam zdalo ze mam nos krivy a mierne modro podfarbeny, nebije ma muz...

No idem dat kafe a hor sa do prace 🙂

danielahamar
14. jan 2010

ahojte, dávam do známosti http://www.tsk.sk/sk/zdravotnictvo/mimoriadne-o...

Imis, no ja už len čakám, kedy to chytí aj nás, ráno som počula jednú tááák kašlať, až som sa naplašila 😠 , priedušky ja vyšité, ale maminka niesla do škôlky, mohlo to byť z veľkej triedy 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre