Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
29. sep 2009

imis 😉

a teraz som okuki Matuskove torticky - -nadherne....to ste mali kazdy svoju tortu? A Matusko je neskutocne rozkosne dietko a tam kde ste spolu....uuuuzasna fotecka 😉 🙂

dadadulka
autor
29. sep 2009

kujemeee 😉

klauduska
29. sep 2009

Ahojte babulky!!!

Tak ja uz posledne dni zarezavam v praci.....dnes a zajtra a potom bye,bye!!! 😵 😵 😵

luci....no suer,gratulujeme a drzime palce,nech je tehulkovstvo bezproblemove.... 😉

imis...to s tym vetrom fakt???A co moje muskaty???Do kelu.... 😠 😠 😠

dadi..idem mrken fotecky! 😉

dadadulka
autor
29. sep 2009

zuzu a Eli ako prežívala svoje tretie narodeninky? si to už užívala, však...

retaux
29. sep 2009

Ahojte!
Tak ste si včera krásne zacvičili, čo????? Imis a ešte si toho nenakúpila dosť, keď sa na burzu znova chystáš 😀 Tak teda dobre nakúp.

Taaaaaaaaaaaaaaaaaakto veľmi mám chuť na tortu 😝

A idem aj ja pozrieť fotky.

dadadulka
autor
29. sep 2009

luci super, tak hopky do tehuľkovania 🙂 😉

dadadulka
autor
29. sep 2009

klaudi uži si posledné dni v práci a aj oslavu 😉

zabinka
29. sep 2009

tak az teraz som mrkla fotecky a musim suhlasit so zuzu, Matusko je hrozne zlatunke dietatko 😉
A tie torty, az mam mokru klavesnicu!!!!! 😝 😉

retaux
29. sep 2009

Fotky som pozrela a sú nádherné a teraz mám ešte väčšiu chuť na tortu 😅 Na tej poslednej foto má Matúško riadne šibalský pohľad 😵

retaux
29. sep 2009

Klaudi: pamätám sa na ten super pocit, keď som vedela, že idem naposledy do práce 😀 Veľmi som sa tešila, ako malé dieťa na prázdniny. A potom ma doma skoro porazilo od nudy 😀

klauduska
29. sep 2009

dadi...teeeda,a to co,ved to ste boli ako v cukrarni,riadny vyber tort!!! 😅 A Matusko teda uz velky fesacisko!!!!Sa mi zda,ze zasa vyrastol akosi..... 😉 Krasnucky!!!

dadadulka
autor
29. sep 2009

no to hej, hlavne, keď sa začne jedovať a trucovať a neposlúcha mamu

dadadulka
autor
29. sep 2009

klaudi ani nevrav, rastie ako z vody, neviem kam sa tak ponáhľa 😅
mne v nedeľu aj do plaču bolo, že ako ten rok rýchlo ubehol...

dadadulka
autor
29. sep 2009

zabi 😀 utri klávesnicu, posielam ti kus tortičky, chytaaaaaj... 😀

zuzu80
29. sep 2009

zabinka, nieze vyhodis poistky v celom mega agroinstitute 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadi, no Eliska si veru oslavu riadne uzivala...najskor musela odskusat vsetky darceky, potom ochutnat vsetko co bolo ako tak jedle a nakoniec premiestnovala svoju detsku izbu....kazdej miestnosti v dome sa nieco uslo 😀 😀

zuzu80
29. sep 2009

Klaudi, tak ty uz odratavas posledne minuty v praci 😉 Aj ja som sa tesila a o tyzden som uz znudena vyvolavala kolegovi, ci nepotrebuje pomoct, ze by som dobehla 😀 😀 😀

imis
29. sep 2009

Klaudi,never im 😀 😀 😀 Doma je super!
Luci, v sobotu mi napchali vseljake handry,nech to vyskusam detom a marcel ma s tym otocil vo dverach. Chalani boli ako handrliaci do maku. Idem to vratit a vyplatit tych 5 veci,co som si nechala 🙂 Kedy otvaraju? O deviatej?

dadadulka
autor
29. sep 2009

sranda, ja som zas bola len na návšteve v prácičke a stačilo mi bohate 😅 len som potom
prchala z toho hluku a zhonu a stresu, ako tehula som to asi vnímala intenzívnejšie 😀

dadadulka
autor
29. sep 2009

ono záleží aj na tom, aký druh práce vykonávaš, ja si neviem napr. predstaviť pobehovať v škole
s brušinom, plus robiť s deckami poriadky, riešiť rodičká, telocviky, ufff... 😝

dadadulka
autor
29. sep 2009

a toto moje dietko by si mohlo aj pospinkať

imis
29. sep 2009

ja som zase ako tehula mala psycho stres,nie fyzo 😀 Uz to bolo na nevydrzanie.Vecne meetingy a furt a dookola a hladat riesenia,lenze na to hladanie ani nebol cas,lebo uz nas cakal dalsi meeting,kde nas dzubali,aki sme neschopni a dali nam dalsie ulohy a ked priosla inventura,kde sme mali byt o siestej rano do 21:00 vecera,nikoho netrapilo,ze rano grciam,potrebujem pauzu na zachod,pitie,jedenie a vecer som opuchnuta ako baganca. este si ma sefka zavoalala,ze co je so mnou,ked podavam take zle vysledky! Chodila som v slzach,v noci som nespala,len riesila excel tabulky a tobi sa uz na to nemohol "divat" a ked som bola v 24 tyzdni,rozhodol sa,ze sa narodi a skoncila som na infuzkach v nemocke. A babule-to bol tazky relax.Ja som tam 5 dni v kuse spala. Keby to tobi nerozhodol,neviem,ako by som skoncila.Preto mne ani po roku robota vobec nechyba a uz rozmyslam nad inou alternativou,ako vratit sa po materskej naspät.

imis
29. sep 2009

A kde ste vsetky? Tobko zaspal,kavu ste uz mali?

zuzu80
29. sep 2009

imis, a nebola si ty len tak mimochodom logistka? 😕 😕 Fuuu esteze Tobinko vcas zasiahol 😉 A sak ja uz pre teba mam robotu....Chrobacik caka 🙂

a uz mam kavu za sebou...ale neviem ci mi ju nezamenili....bo ucinok sa nedostavil 😀 😀 😀

imis
29. sep 2009

zuzi,logo,ze som bola logistka 😀 Ja uz som bola asi vsetko 😀 😀 😀
Tak idem aj ja dat kafendo,pockajte................

imis
29. sep 2009

Inak,viete,co je sranda:
Ked som robila v nemocnici nocne-nepila som kavu
Ked som mala dve malinke deti doma,z coho jedno nespavalop cele noci-nepila som kavu
ked som robila v telke,kde je kava jedina denna obziva-nepila som kavu
ked v kancli 6 ludi varilo kavu,potom rozvoniavala na celu firmu-nepila som kavu
Teraz som doma,maly v noci spava,nik okrem nas dvoch tu nie je,manzel kavu nepije....................ja zacnem chodit na kona a pit kavu!!!! 😀

zuzu80
29. sep 2009

imis tvoja pevna vola sa postupne oslabila a sila modrokonska urobila svoje.....a si nasa 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
29. sep 2009

už spíme aj my 🙂

imis káva a kôň, super kombinácia 😉 ja zatiaľ len na koňovi fičím, ale už sa teším na kávové dúšky,
ktoré si budem vychutnávať, dúfam čoskoro 😅

dadadulka
autor
29. sep 2009

práve dávajú v telke Hogo Fogo Homolka 😀 😀

imis
29. sep 2009

zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 jaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀
Dadu,ja hogo radsej ani nezapnem,lebo maly fogo len tak plytko spi

imis
29. sep 2009

Ocujte dievcence a my tu nemame ziadneho Miska,ani Misku? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre