Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
12. okt 2009

Luci, tak aj ja sa pripajam k velkemu zastupu gratulantov....premen svoju drinu a vedomosti co najlepsie a najvyhodnejsie 😉

dadadulka
autor
12. okt 2009

konečne drobec zalomil...

Lucka, titul zdobí tvoju snahu, fantáziu, talent, um. Ak má život správnu dráhu,
chutí ako ópium. 🙂 🙂 😉 Blahoželám.

imis
12. okt 2009

Ty kokso dada,klobucik dolu 😉
Babule,co robite,ked po hodoch netreba varit,upratovat,deti spia,v telke nic,muz het.................? 😵

dadadulka
autor
12. okt 2009

surfujeme, surfujeme... 😀 😉

zuzu80
12. okt 2009

nacuvame co hovori sef a potom plnime jeho rozkazy a surfujeme ale psssssssssssssssssst 🤐

dadadulka
autor
12. okt 2009

akurát čítam, že 4 euráče za kolotoč??? no dovi dopo 😕 😨

dadadulka
autor
12. okt 2009

pssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssst 😉
ako hrob...

imis
12. okt 2009

jasne zuzi,ani muk. Ved toto,ze aj ja surfujem a potom skoncim na MMB a drazim na aukciach . 😒 asi som uz zavisla 😎 Teraz som narazila na takyto darcek pre macina http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1385806

😉 😉 😉

dadadulka
autor
12. okt 2009

Maji, ty bárs akú prkotinku nájdeš 😀 😀 😀
ale je to origoš 😉 o tom potooom...

imis
12. okt 2009

veru dada,4 eurace ten kolotoc preveliky.Ved uz som mala doma prednasku,ze za 4 eurace obed pre celu rodinu navarim a teraz to chcem na kolotoc oplieskat 😖
Inak,moje deti budu mafiani.Kupila som im 4 listky na kolotoc a oni sa vozili 10 krat.Proste vyzdy zliezli z kolotoca s tym,ze ujo nic od nich nepytal 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
12. okt 2009

šikovní to chlopci tvoji 🙂

imis
12. okt 2009

ze je to dobre? Len ja s mojimi pestovatelskymi schopnostami-no strach mam,ci vyklicia 😀

dadadulka
autor
12. okt 2009

😀 😀 😀 neni možné, ani u mňa v byte dlho kvietky nevydržia 😒 čím to je, čím to je...??? 😕

dadadulka
autor
12. okt 2009

imis potom už len jedna fazuľka to istí 😀 😀 😉 a sadenie bude príjemné pre oboch 😀 a to klíčenie...

zuzu80
12. okt 2009

ja som tiez za tu fazulku co spomina dadu......inak aj ta zelena je origos - napad ale som skepticka ja ako agronom 😀 😀 😀 😀

imis
12. okt 2009

dada,zle feng shui je tu 😀 😀 😀
No,fazuliek uz vo mne klicilo dost,nateraz nedam nic do prenajmu 😀 Idem do skolky pre deti,nech nas neodfukne a potom budeme oplakavat,ze uz idu kolotoce prec 😉

dominka11
12. okt 2009

ahojte babulky, dnes som vám už išla písat, ale zrovna nám vypli elektriku a uráčili sa nám ju zapojit po 6-tich hodinách!!! nemala som ani kde malemu zohriat jest, tak sme museli ist k zuzke a tam aj mna zasýtila 😉 s k tomu mi vypli tel. takže som bola ako na konci sveta...no hruza...

anjelikbambulka
12. okt 2009

Ahojte kočandy vrábeľské,

tak aj my sme pohodovali, trošku nám vykuklo včera aj slniečko, tak bolo fajn... 🙂

My už tretí deň papáme mrkvičku, veľmi nám chutí... 😉 Akurát že máme potom mrkvu všade, už som jej ju vyberala z nošteka aj z ucha 😀 😀 😀 Asi si odkladá na horšie časy 🙂 Malá je taký malý veľký papkáč, asi po ockovi 🙂 😉 Zajtra skúsim zemiačik, uvidíme, čo to spraví...

dominka11
12. okt 2009

ahoj, zuzi, mala ti už zabuvala?

retaux
12. okt 2009

Ďakujem baby.

A keď mám všetko, čo písala Imis splnené, tak nesurfujem, ale spím 😅 😔

A všimli ste si, že už kúria 😵 😵

dominka11
12. okt 2009

lucka, aj ja gratulujem 😉 a teším na fotky.

dominka11
12. okt 2009

kde ste všetky? už vám asi manželíčkovia poprichádzali domov, že? ja som do večera sama 😒

fiona8
12. okt 2009

ahojte
klaudi, citim sa fajn, len to telo ovisnute...bleeee...normalne sa hanbin ked sa vyzleciem, rychlo s tym musim daco robit....inak ten prvy tyzden po porode bol taky horsi, Ivko ma musel davat aj do vane aj z vane mala som stale zaseknuty nerv v chrbtici....inak stehy v pohode, da sa to prezit neboj🙂 uz ked budes mat Filipka pri sebe vsetko bude nadherne🙂
u nas sa este nekuri, je nam tu riadna zima, ale zapla som ohrievac, aj ked budem kupat Jurka bojim sa aby nenachladol...marianka tie fazulky su super napad, velmi sa mi pacia...a ten zazitok s tym retazakom😀 uz nikdy by ma nikto na kolotoc nedostal😀
domi nesmut...ja som tiez sama, od piatku som bola u nasich,dnes sme prisli domov, a mne Ivko pride az o 2tyzdne☹ a chudatko Magda,ze az pred Vianocami? to je strasne.....☹ aspon,ze mame tie deticky, aspon nam to rychlejsie prejde🙂

dadadulka
autor
13. okt 2009

pekné fúkané ránko 🙂

dadadulka
autor
13. okt 2009

ej, ale nám tu fundží vetrisko, ani psa nehodno vyhnať 😨

fion len si pekne kúrte, aby maličkému zimka nebola, my sme takto pred rokom tiež kúrili
ohrievačom, bo krpec bol malinkatý a tiež som sa bála, aby mi neprechladol...

zuzu80
13. okt 2009

dobre ranko 😉

juj ale ten vetrisko ma teda riadnu silu 😠 Esteze mam take kvalitne tukove zasoby, bo inak by som uz rano plachtila v povetri 😀 😀 😀 😀 😀

Fionka, veru zapnut ohrievace, aby ste neprechladli a preco vam este nekuria? Co si zabudli prevratit stranku v kalendare a nepocuvaju RNDr. Ilka???? 😕

retaux
13. okt 2009

Ahojte!
To čo toto? 😲 Z leta ideme hneď do zimy? A jeseň je kde?

Ja musím ísť dnes na poštu, tak musím Lucku riadne naobliekať.

imis
13. okt 2009

Ahojte! Veru fuci. Nas rano skoro odvialo do dialok,ked sme isli do skolky.Chalani mrkotali od auta az po skolku.Nechcem si predstavit,keby sme isli peso 😀 Najstarsi a najmladsi mi teraz doma zaspali,tak mam veget.
Zistila som,ze nemam vetrovku-no ranny sok a veru ani Ilko ma nepotesil,uz to lepsie nebude,len horsie,tak musim rychle nejaku pohladat.

klauduska
13. okt 2009

Cafte kocky!!!

fionka....tak s tym nervov Ti nezavidim,to musi asi riadne boliet....a uz Ti to preslo?Jurko Ti robi teda spolocnost,aspon tak,ze nie si sama..... 😉

luci....aj ja srdecne gratulujem a v piatok som videla Tvojho mm,maminu,aj Lucku,aj este niekoho,ale tEBA NIKDE.... 😕 Asi si sa este chystala.... 😉

imis...veru,teple bundy,ja aj mam a naco su my,ked sa do nich nevmestim???? 😠 Uz liepam posledne veci co sa da,lebo to je hruza.....A to pocasie nekomentujem,ved to co nam za soky robi??? 😒

imis
13. okt 2009

Pocasie zimne,plne obchody mikulasov...................zacinam premyslat,co asi na vianoce darujem najblizsim,aj vzdialenejsim. A zistujem,ze zase je neskoro 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre